Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość jedz jedz
a tyłek rośnie, później płacz i lament-chyba ze mozesz sobie pozwolić -w takim przypadku dogadzaj sobie ile wlezie -a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet pączuś mnie
nie pocieszy takiego mam doła,może pare słów otuchy ktoś bazgrnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bazgram - czemu nie? Tobie tez nalezy sie :) jesli pączek nie pomaga, jesli martwi Cie nadwaga, jesli luby Cie zawodzi, jesli nic Ci nie wychodzi... pomysl: wszystko w \"dzis\" zostawiam! bedzie lepiej - na to stawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet pączuś mnie
sieciowa - dzięki,może teraz coś z tym dniem jeszcze zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chyba bedzie lepsze miejsce
ODA DO ZWYKŁEGO PSA Zawsze to Ty byles obok - czy bylo wesolo czy wcale. Zawsze to Ty byles obok - w sniegu, deszczu, upale. Jadles co bylo. Nie bylo - patrzyles smutnymi slepiami... Zawsze i wszystko jasne bylo pomiedzy nami. Broniles gdy trzeba, a w chwilach luznych szukales pieszczoty. Koty sasiedzkie zawsze stanowczo goniles na ploty. Strasznie teskniles, liniales z nerwow gdy wyjezdzalam... Zawsze i wszystko jasne bylo pomiedzy nami. Nie ma Cie ze mna juz od paru lat... Mam tylko nadzieje: biegasz po lakach gdzies tam w psim niebie i slonce Cie grzieje. Dobrze, ze dzieje sie tak na tym swiecie , a nie na odwrot... Bo gdybym pierwsza odeszla, do smierci bys czekal na powrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym pączek w maśle szarak dzisiaj zaśnie w domu u matuli... Lecz kto go utuli?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chono Szary do Kirdana (niewyspana będziesz z rana...) ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogóż wybrać? W którą stronę zwrócić jestestwo spragnione? I ta pachnie, i ten nęci... w głowie od wdzięków się kręci... Rozmyślając, szaraczyna, niczym osioł pośród jadła - z głodu wnet samotnie padła. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem głodna po 9-godzinnym śnie.. Chcę białą czekoladę!! I musze jechać do miasta..po zegarek;) I odebrac buty od szewca... I wogóle jaki piękny mamy dziś dzień-cholera-będzie mi słońce w oczy razić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nt
Pitipel nie należy do inteligentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela bnb.
INTELIGENCJA-ma piekne biale zabki i ladny usmiech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem więcej
wczoraj zjadłam tzn. zeżarłam 8 pączków. I wiecie co??? MAM TO W DUPIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała umieć w dupie innych, tak, jak oni mają mnie! Ale chyba nigdy mi się to nie uda. :-0 Mam za dobry charakter. :-( Przegrałam życie, jak nic. :-0 I nawet Biedronka jest tak daleko! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale draże z Biedronki zawsze są blisko... może paczuszkę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WIESZ??????? 😠 Draż zawsze akuratny... tak jak gęsiwo, a dla bardziej wyrafinowanych - KNK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak Ci się tylko zdaje...za piękne by prawdziwe ;-) żarty na bok. Żyj, żyj i nie płacz więcej szary zwierzu w swej udręce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _podszywacz_
Podszyłbym się pod rybę, ale nie za bardzo wiem jak to zrobić; mam za słaby pęcherz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _podszywacz_
Podszyję się pod Enigmę. Rozszyfrują mnie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoś z puszczy
wiosna odwołana zima trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się wpisze Zdecydował się pewien koleś opuścić ziemski padół. Kupił flaszkę koniaku ‘Napoleon Trzy Gwiazdki’, hawańskie cygaro i cyjanek potasu w pastylce. Siadł nad rzeczką i – uwaga: trudne słowo - kontempluje zachód słonka. Wypił powoli koniak, wyjarał cygaro. - Echhh... ciekawe czy ktoś o mnie jeszcze coś dobrego powie... – pomyślał i łyknął cyjanek. Następnego dnia wzdłuż rzeczki spacjerują sobie dwaj żule. - Patrz, Stefan nieboszczyk! - No. - Kawał złamasa musiał z niego być. Albo pedzia. - Czemu, Danielu? - Obrączki nie ma. - No. - I na dodatek sukinsyn, złośliwy jak ch*j! - Po czemu wnosisz? - Tej butelki, kurfa, nigdzie nie sprzedamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marker Suchościeralny
Zdarzyła Wam się kiedyś sytuacja bez wyjścia? Tzn. bez dobrego wyjścia. Same jakieś popieprzone :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×