Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość turecki analityk finansowy
najbardziej lubię wchodzić na komin elektrowni "Bełchatów II" i sikać na robotników w dole, 120 metrów pode mną wtedy dostaję takiej ekstazy, że zaczynam krzyczeć w sanskrycie "rubinowa dupa! rubinowa dupa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to nie ten topik... (ale ten komin mi się udał, nie? miałem dobry dzień :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie nie-po-szaraczemu: Dupa, dupa, dupa, dupa, dupa.... Dupa. :-( Bez jasiu-karuzela nawet. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zimno... Już wiem. Wcale nie muszę być radosnym stworzeniem. Wystarczy mi umiejętność nie smucenia i nie zamartwiania się. Jak?... nie chodzi mi tu o cieszenie się drobnostkami... chodzi o natłok smutku we łbie co się wije niczym kiełbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arsę Lipę
Wolicie Cadbury Eclairs czy Werters Original?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arseniusz
ja tam wolę i to i to, wogóle lubię cuksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
ja wolę tablerone albo milkę toffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
spieprzaj dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arsę Lipę
I to w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOJSTYK
Kupuję na Stadionie Dziesięciolecia od znajomych Eskimosów budyń z foki. Gdy już jest gotowy, wyobrażam sobie że jestem obrońcą Konstantynopola w 1452 roku i wylewam gorącą pulpę na głowę dozorczyni, która macha miotłą pod blokem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuracja Doktora Granata
No i kifoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeju
nawet jesli pointer to przykozaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawosz pozdrawia. :-) Piwoszka (ciemna) pewnie tu niedługo wdepnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bylo, ale sie skonczylo :P [zartuje, bo to poczatek byl... a za slowo trzymam] :D 🖐️ wszystkim banitom i tulaczom, a takze delegowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobrą podróż... na wschód :-) Podróż na Wschód Przygotowałem wczoraj Gotowy koń Ktoregoś dnia Cóż po mnie tu? Cóż po mnie na twej drodze? Cóż po mnie tu? Cóż po mnie na twej drodze? Krok za krok, jak dudni most Zostaw to, uciekaj stąd! Naprawdę Wschód jest za daleko Lub nie ma go wcale Mówili znawcy. Jeśli zdobędą świat Odwrócę twarz i chyba zostanę górą gdzie ponad nic nie ma Krok za krok, jak dudni most Zostaw to, uciekaj stąd! Piękni i szkaradni Ciało i duch Otwarci, a jednak zamknięci na klucz Tu! Dłuży się noc Uciekły w mrok latarnie Dlatego znów podróż na Wschód Podróż na Wschód, podróż na Wschód Podróż na Wschód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...graj, graj, graj bo chcemy. Graj co masz łakniemy...gdzie ten czas kiedy wszyscy bali sie nas...daj co masz - klękniemy...o ile nie bedziecie grzeszyc do nieba pojdziecie....łakniemy...nad ludem swym ulituj się, tego pragniemy...odpowiedz jasna jest...Pancerny Pan powstanie....sprzedajemy rozpacz w płynie na kazde żądanie...nad ludem swoim pomiłuj się, ulituj się Panie Pancerny...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Otwarci, a jednak zamknięci na klucz\" A klucz wrzucony w odmęt wód, co rzeką spływa z gór do mórz a biegu jej dziś żaden bród, nie przetnie, nie spowolni pędu i zginie klucz na dnie odmętu daleko, hen, na Wschodzie gdzieś... Pięknym, szkaradnym - duchem, ciałem - cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera... Trzymajcie kciuki, żeby tej nocy jakiś demon nie odniósł jednak zwycięstwa. :-( Do rana! - mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×