Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość no proszę
wykasowali experta :O za co??? Moderacja do dupy, losowa czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze, jak zaczynam mieć nadzieję na jakąś pomoc, to nadchodzi jakiś kataklizm. Wykasowanie eksperta to też jakiś znak... :-0 PS. Podejrzewam kasowanie po IP, z kilku topików zniknęły nagle wypowiedzi. Dziękujemy Ci, OMO! :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ZOMO
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(a,mój PS był o zabarwieniu ironicznym ;-) no, i nie wszyscy mogą pamiętać taki slogan reklamowy \"dziękujemy Ci, OMO\" jak również sytuacji, w których się tego używało ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z Toba na skraju - w raju. Krok do tylu, do przodu - do chlodu. Przyjecielski, jak wrog - Bog. Jeden sedzia jest dla nas - ja. Mija noc, nowy dzien - w cien. W progu wita siepacz - placz. A wygrana za bezcen - sen... I dlatego ten raj - pic, takie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam coś napisać, ale to chyba nie jest dobry pomysł... Jestem albo za trzeźwa, albo zbyt pijana. Eeee, zbyt trzeźwa... niestety... Zostało mi jeszcze jedno wino, ale szkoda mi flaszki za ponad 80 zeta na dobicie materiału... Jestem mało skomplikowana. Żeby mnie doprowadzić na skraj rozpaczy, wystarczy zabrać mnie do centrum handlowego (np CH Arkadia) i kazać wydać własne pieniądze na zakup garderoby. Dla mnie. :-0 Trudno mnie spić :-( Moją nie ulubioną porą dnia jest moment, kiedy trzeba położyć się do łóżka i zasnąć. Ciężko mi to przychodzi... Rano z kolei mam kłopoty z wybudzeniem się.:-0 Jestem za mądra i za głupia jednocześnie. Mam wapory w mózgu. Albo robala, który go toczy bezusatannie. :-0 Nienawidzę hipokryzji! Jednocześnie - sama ją uprawiam... codziennie... co najmniej przez 8 godzin dziennie... Czuję do siebie obrzydzenie. Dość duże. :-0 Potrzebny mi kominiarz?... W pełnym wymiarze godzin. Chyba *... W zamian oferuję wikt i opierunek. :-P Do wykasowania. Dobranoc. Amen RzW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.Z.Z.
Deptany jak zgniłe jabłko Na środku ludzkiej normalności Mały, jaskrawy punkt na tle waszej be zna dziejności beznadziejności beznadziejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoglądaj, spoglądaj w lustro, W twarz, w której spokoju ni krzty; Życie jest błogosławieństwem, Choć błogosławisz nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stulatka
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
chłe, chłe...Szarak zeby Cię wykasowali, trzeba najpierw zasłużyć :P Już mnie nie ma. Nie istnieje. Wykasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam urlop. 30 dni roboczych. Całe 6 tygodni. Tanio. W zasadzie nawet oddam w dobre ręce. Warunek - odbierający ma przedstawić zaświadczenie, że faktycznie wykorzysta ten czas na tzw. wakacje. Żeby się ten czas nie zmarnował. Po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie rządzą moje żądze tam niestety ja nie rządzę J Sztaundynger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec Z.
piszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda slow
;( wpisuje sie tutaj na wirtualnej karcie by nie zasluzyc na prędkie wydarcie......... albo wykasowanie przez moderie!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwień koszenilowa E124 Odcień: Po rozpuszczeniu jasno-czerwony odcień dostarczany jako rozpuszczalna w wodzie sól sodowa. W krajach UE sole wapnia i potasu oraz nierozpuszczalny aluminiowy lak są również dozwolone. Proszek i granulat mają odcień ciemno-czerwony. Lak aluminiowy (pigment) ma postać jasno-czerwonego proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec Z.
To dobrze, że w UE dozwolone. Kirdan, dziękuję. Właściwie to swoim postem odwiodłeś mnie od samobójstwa. Nigdy nie wiadomo, co zaważy na kruchym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec Z.
Żyję więc dalej. Jutro się zastanowię - po co. Może mróz zelżeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos kasowano? niedoinformowanam. mam ogólna niemoznośc. ale to nic nowego :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojcze Z(ałożycielu), Wiesz, po co żyjesz. W przeciwieństwie do mnie. Myślę, że jestem wybrykiem losu. A raczej jego niesmacznym żartem. Nie wiem, jak mu zrobić skutecznie na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michowa niemoc wywodzi się z wizji urodzin....niedaleko wszak one.....nadchodzą wielkimi krokami....... Nie napisze, które, bom nie jest taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Ugryźć kogoś? Bom chętna...[bez robaczywych takich mi tu ;-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×