Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Nie, no, oczywiście, lista nie jest pełna. Nie uwzględnia na przykład tych, którzy dopiszą się tak: :D:D:D:D:D lub tak: ROTFL! Na innych forach występują tez lokalne odmiany: ot, choćby na gazecie byłoby z dziewięć odpowiedzi typu: Współczuję twoim żarówką :D, a na kafe z 10 wpisów na pomarańczowo opowiadających, co się zrobi z gęsim smalcem w puszczy białowieskiej czy gdzie tam ;), a inni z kolei popełniliby antologię wierszy o żarówkach ;) Ale generalnie się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wyśta wszystkie som? Chciałam tylko powiedzieć, że jestem szczęśliwa :) I wszyscy mi mówią, że to widać, bo pięknie wyglądam :) Jezu, jak się cieszę, że się tego roweru pozbyłam :D:D:D:D Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
:D :D :D Jak w Almodovarze... Kobieta zawsze sobie poradzi... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęśliwa. A jednocześnie się boję. Boję się, że ostatnie trzy lata wyprały mnie z umiejętności prawdziwego odczuwania i współodczuwania. Kiedyś potrafiłam pięknie zwerbalizować to, co mam w środku, a teraz jestem zatrzaśnięta w swojej skorupce... Boję się tego, co chyba zaczynam czuć. Wiem, że to ja muszę zrobić pierwszy krok, a boję się, że stoję nad przepaścią. Nie mogę spać, nie mogę jeść, nie mogę myśleć rozsądnie. Zwariowałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Ale o co chodzi...? Nowy rower, czy jak...? Nie nadążam :P BuziAM! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Kirdee
Hehe, pisze Kai jak zakochana. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwychwstali, przybieżeli, odśpiewali, zapomnieli... Przedświątecznie - z dedykacją wiadomo dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie naszło - tych rysiów to bardzo mało już zostało, jakieś kilkadziesiąt sztuk wszystkiego... Myślisz, że gęsiwo pomoże zachować gatunek?... Kai :-D :-D :-D My Ciebie też. 😘 Aż strach się bać. ;-) PS. Ja też tak chcę! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Mato i córko! :D No to...dołączam do terapii grupowej...Ja TEŻ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, pisałam wczoraj, ale mi zeżarło. Chciałam rzec, że życie jest piękne (powtarzam się?) i że bardzo przyjemnie się tu zrobiło na tym topiku, co nie? :D I w ogóle mi nie przeszkadza, że sypiam ostatnio po max pięć godzin :D (Sama sypiam, żeby nie było :P) A pisałam już, że Was kocham? :D:D:D:D:D:D:D Czuję się i zachowuję jak nastolatka :D:D:D:D:D I w życiu się nie przyznam do przyczyny mojego zachowania :D:D:D:D Life is just a dream... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie fcionży jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee.... To od tego sie zachodzi fcionże? O ja pier.... :D:D:D Nie jezdem. Chyba :D:D:D (PS. Mówiłam już, że jestem szczęśliwa? :D:D:D Bardzo fajny ten nowy rower :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
:D Prosimy o c.d. szelmostw niegrzecznej dziewczynki ;) Ciesze sie, ze Ty sie cieszysz. Ile ma przerzutek nowy rower i srednica kół? Jakies pikantniejsze szczegóły...? Ludzkosc wstrzymała oddech :) Miło, że MIŁO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No so no so. Ja się tylko całowałam, nic nie zaszło! :D:D:D:D:D:D:D Rower jest faaaaaajny, nówka prawie, i wydaje się mieć wszystko sprawne :D Ale nie mogę na otwartym napisać nic więcej, same rozumicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khm. Gadżety będę testować po świętach :D:D:D Matko bosko, myślałam, że już się wyleczyłam z ekshibicjonizmu, no! Ale jestem taaaaaakaaaaa szczęęęęęśliwa, że normalnie muszę się tym podzielić, bo mnie rozniesie :D Równie wesołych wszystkim życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Eeee....tam.... ;) Youkaliowe życzenia Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moje nie są szczęśliwe
tylko smutne. Nawet choinka nie pachnie (prawdziwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubas gruby ze ho
Będzie dobrze, bo będzie dobrze. Lepiej być nie może, bo będzie dobrze. A jak będzie dobrze, to mogłoby być lepiej. Ale będzie i tak dobrze. A to jest najważniejsze. Żeby było dobrze. I tak właśnie będzie. Dobrze. I jeszcze na koniec, jako że jestem językowym poliglutem, wierne tłumaczenie na bieżący slang: jo! ziom, jo jo, elo jo ziom, jo będzie git w pytę jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, pewnie, że będzie!!! A ja mam jutro randkę, o! :D:D:D:D:D \"Bo szczęście trzeba rwać, jak świeże wiśnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Kai :) Oby to rower długodystansowiec był ;) Pozdrawiam poświatecznie! Ech...fajnie, że fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×