Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość NIKA28
Agusiu, życzę ci żebyś od razu trafiła na kompetentnego gin., ja straciłam dużo forsy na konowałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona to moje kochanie sie ucieszy i znając zycie powie: dossam się do piersi szybciej niz dzidzia hihi :) Mój Daniel to taki duży dzidizuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) Ja do lekarza ide dopiero na 13:00, tak przyjmuje moj lekarz. Gratulacje dla nowej brzuchatki:) A teraz zle wiadomosci, dostalam @. No coz, tego sie spodziewalam:( Przyspieszyla o piec dni. To raczej mi sie nie zdarza:( Piersi bola mnie jak nigdy. To pewnie przez to przeziebienie.wwrrryyy. Ale mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) Ja do lekarza ide dopiero na 13:00, tak przyjmuje moj lekarz. Gratulacje dla nowej brzuchatki:) A teraz zle wiadomosci, dostalam @. No coz, tego sie spodziewalam:( Przyspieszyla o piec dni. To raczej mi sie nie zdarza:( Piersi bola mnie jak nigdy. To pewnie przez to przeziebienie.wwrrryyy. Ale mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ciekawie ja w koncu znalazłam ginekolog i juz bede do niej chodzic :) odpowiada mi od razu sie za mnie wzięła, chodzę prywatnie ale to nic:), ja miałam konowała w przychodni ktory leczył mnie 4 lata pigułkami:( Twój to juz ten lekarz? Jak tak to też zycze Ci aby Cię z tego \'wyciągną\':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko bardzo mi przykro, a myslałam ze nie przyjdzie, ale cóz nastepny miesiąc bedzie owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
oj, Malinko, tak mi przykro... widocznie ten miesiąc nie była nasz, ale w grudniu na pewno się uda :-) zobaczysz! Jedyne pocieszenie, że można wcześniej zacząć kolejne staranka :-) Dziwny był ten miesiąc, u większości dziewczyn (jak i u mnie) miesiączka przyszła wcześniej. Jaki z tego wniosek. Odpuścić, nie liczyć kiedy są dni płodne, tylko działać :-) dla przyjemności :-) Moje motto na grudzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Mam nadzieję że to wkońcu "ten" :) Chociaż tani nie jest, ale sprawdzony...pożyjemy-zobaczymy :) Mam nadzieję że w 2005roku urodzę dzidziusia :) i wy również!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26-27...................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??.................. Dorota27.......23.11........26-27................nie testuję........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu serdecznie zapraszam Cię i Twoją Emilkę na marcowy topik, jest tam kilka osób które pisały z Tobą na tym topiku:-) Zapraszamy gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu serdecznie zapraszam Cię i Twoją Emilkę na marcowy topik, jest tam kilka osób które pisały z Tobą na tym topiku:-) Zapraszamy gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika28 moj tez tani nie jest, ale nasze zdrowie przyszłych mzm jest najwazniejsze i na tym nie bedę oszczedzac:) Witam Estelle dawno Cię nie było, co tam ciekawego słychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witam, witam! u mnie wszystko dobrze. Staranka rozpoczętę, totalny luz blus :-) nie dam się "sterroryzować" przyszłej fasolce ;-) czekam na nią z nadzieją i liczę na to, że chętnie do mnie przyjdzie :-) a jak nie teraz, to może później...chociaż wolałabym teraz :-) wszystko w rękach losu! Tylko o męża muszę dbać, żeby sie nie rozchorował, jak w zeszłym miesiącu, bo znów ze stranek byłyby nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26-27...................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12.......27-30............nie testuje :( .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??.................. Dorota27.......23.11........26-27................nie testuję........ :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26-27...................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12.......27-30............nie testuje :( .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??.................. Dorota27.......23.11........26-27................nie testuję........ :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh Kamila- moj Tomek tak samo mowil...ale juz mu sie odwidzialo- ta siara jest bleeee...ma taki slodko-mdly smak. Powiedz mi- kupujesz koszulki dla dzidzi na napy czy sznurki? Bo ja mam na napy tak samo jak body, ale boje sie ze te napy beda uwieraly Kube...znow jak sa na sznureczki, to boje sie ze nimi moze sie zadusic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Malinka b. mi przykro że @ przyszła :( ale nie smuć sie nie ma sensu. Ja też nad ty ubolewałam a już moge zacząć nowe staranko:) czas leci i leczy smutki:) Estella zgadzam sie z twoim spostrzeżeniem bo faktycznie wszystkie teraz dostałysmy @ wcześniej i nawet zaziębiłyśmy sie w większości:( co za zbieg okoliczności, nie do wiary To może w grudniu wszystkie razem zaciążymy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Malinka co to za smutasy w tabelce??prosze to szybko zmienić bez takich minek!!!Uszy do góry nie załamuj sie my ci nie pozwolimy:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowo Estello ze masz takie podejscie:) i najwazniejsze zebys nie sterroryzowala samą siebie:), no i dbaj o męża a bedzie dobrze Mi tez @ sie skonczyła i były przytulanka, tylko szkoda ze nie ze staraniami:(buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, macie 100% racji. I sama sobie tak caly czas powtarzam, ale ja sie staram dwa lata. Mozna sie ju w tym czasie niezle zdolinowac. Chyba zaloze topic\"Kto stara szie o Dzidzie, dwa lata i dluzej?\" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agusiu :) owszem kuracja idzie jako tako, mam nadzije że do piątku jakos sie wykuruje :) Malinko nie smuć sie, bo mi tez przykro strasznie :( Hej Estella, no moze grudzien dla nas bedzie laskawszy, duzo kreseczek teraz bylo to i moze byc i u nas :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona- masz rację, ubranka s bardzo drogie, ja juz dzisiaj wypłaciłam 2 tysiące na wózek, łóżeczko itp. Ale za te 250 zł bonów zawsze parę kaftaników kupię- na poczatek!! 1102- dziekuję bardzo, skorzystam na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona- masz rację, ubranka s bardzo drogie, ja juz dzisiaj wypłaciłam 2 tysiące na wózek, łóżeczko itp. Ale za te 250 zł bonów zawsze parę kaftaników kupię- na poczatek!! 1102- dziekuję bardzo, skorzystam na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona ja mam i takie i takie napy sznureczki zawsze mozna skrocic zeby sie dzidzi nie udusilo :) a napy by przeszkadzaly gdyby byly na pleckach na mam je tylko z przodu i na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
i dodatkowo pocieszam się tym pasjansem. już Wam pisałam, że jak dostałm @ mój mężuś postawił mi pasjansa ;-) czy w tym miesiącu będzie fasolka. I wyszło, że będzie :-) więc będzie :-) a wiecie co, wczoraj naszły mnie myśli, czy ja dam sobie radę z dzieciaczkiem, jak ja pogodze pracę i wychowywanie maluszka. Do tej pory nawet mi coś takiego przez głowę nie przeszło. A tu proszę! Troszkę się przestraszyłam i nawet pomyślałam, może jescze troszkę zaczekać...gdyby nie mój wiek, to pewnie poważnie zastanowiłabym się nad odłożeniem staranek. Czyżby mój instynkt macierzyński umierał śmiercią naturalną? a może dwie porażki skłoniły mnie do takich refleksji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko!!! alez nie zalamuj sie. Mowilam Ci juz kiedys ze ja sie staralam 2 lata dokladnie!!! Pozniej mialam mala przerwe, a pozniej stwierdzilam, ze moze lepiej nie, bo jest za wczesnie- i odrazu zaszlam w ciaze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko!!! alez nie zalamuj sie. Mowilam Ci juz kiedys ze ja sie staralam 2 lata dokladnie!!! Pozniej mialam mala przerwe, a pozniej stwierdzilam, ze moze lepiej nie, bo jest za wczesnie- i odrazu zaszlam w ciaze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko biedactwo nie smuc sie tak, rozumiem Twój ból, żal , ale zaswieci dla Ciebie słoneczko zobaczysz:)🌻 dla Ciebie:D Kasiu na pewno sie wykurujesz:), ja dodatkowo przesyłam zdrowych wirusków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella no co Ty, chyba masz za duzo czasu że siedzisz i myślisz o czymś takim :) mąż pasjansa postawił?? postawił i wyszedł, więc grudzień to ten miesiąc i koniec :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella no co Ty, chyba masz za duzo czasu że siedzisz i myślisz o czymś takim :) mąż pasjansa postawił?? postawił i wyszedł, więc grudzień to ten miesiąc i koniec :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×