Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Cześć dziewczyny:). Ja jestem i czytam wasze posty, dopiero dostałam sie do kompa:) Estela rozumiem Twoje obawy, tylko u mnie jest na odwrót, to ja nie mam pracy, dopiero zaczęłam naukę, a nie boje sie tego ze sobie nieporadzimy:). Wiem ze to jest inaczej jak mąz nie pracuje ale nie rezygnuj z dzidzi, ułoży sie wszysciutko zobaczysz czego Ci ogromnie Zyczę:) Tygrysio Tobie to somo chcę przkazać co Esteli, o szkołe nie martw sie, teraz ciąża na studiach to nie jest problem, ja ciągle wpadam na kobitki w ciązy, poza tym mozna wziąsc urlop dziekański, zawsze jest jakieś rozwiązanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 32 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13,5..........Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja jestem, tylko robię coś pilnego w pracy i chwilowo jakby mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chyba duzo pracy masz, ja siedzę w domciu i sie opierdzielam, ale sama musze do roboty sie wziąść, rozleniwiłam sie ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
I ja jestem tylko,że oglądam swoje seriale w tv:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
ja tez jestem, ale też pracuje i co jakis czas zerkam do was:) widzę Agusiu w tablece, ze Ty testujesz niedługo po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
ja tez jestem, ale też pracuje i co jakis czas zerkam do was:) widzę Agusiu w tablece, ze Ty testujesz niedługo po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZuję coś ze łapie mnie jakaś grypa:(, głowa mnie boli i katar mam:( a przy takiej wstretnej pogodzie to wszystko mozliwe. no ale nareszcie kupiłam sobie czapkę i szalik:) bugsy ja to za pozadki sie nie wziełam i jakos mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już napisałam wcześniej Agusiu to moje ostatnie dni w pracy, dlatego wiele spraw kończę i zajmuje to trochę czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ja nie wiem czy bede testowac, bo raczej nie bede w ciązy, moje kochanie jeszcze sie zabezpiecza a ja licze na wpadke, w co wątpie pewnie nie bede miała tyle szczescia:( chociaz... Tygrysio wiem wiem, w domciu odpoczniesz, chyba ze za pozadki sie wezmiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ........... dzisiaj ja nie robię :) mój pan ma na iść na nockę więc pewnie oprócz sprzątanka coś upitrasi:) mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia- wiem ze glupia rada, ale...przedziuraw gumke:) szczesciu trzeba pomagac :P Ja zaraz ide do lekarza i dowiem sie czy moge juz rodzic i wogole o antykoncepcje podczas karmienia, bo znalazlam fajne tabletki, ale nie wiem czy moge je brac...zreszta jeszcze nigdy nie bralam...zawsze bylam przeciwniczka. Wogole nie moge sie zmobilizowac do nauki, a za poltora tygodnia czekaja mnie 2 kolokwia...bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sprawa, probuję zalogować się na kafeterię a tu wyskakuje błąd i nici z pisania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ,,,, już siebie widzę, czekam grzecznie na mężusia, który ma mnie zabrać najpierw na sklepy później do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysio ja tez miałam ten problem z kafejką. Impersona hehehe:) wcale nie głupi pomysł, ale na razie nie mam odwagi, no ale jak bedzie sie dłużej upierał to....... buum gumka:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
czesc mamuski:) Zrobilo sie jakos smetnie na tym forum.Szkoda,ze nie ma juz takiego ognia jak kiedys.Czym to jest spowodowane:(? Moze tym, ze jak dziewczyny"zajda" to juz tutaj nie wchodza:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzisiaj nawal pracy mialam i dlatego nie zaglądalam, a tu tyle nowych stron do poczytania hihiihi Estella przykro mi to słyszeć, może jeszcze to nie na 100% wiadomo?? Monika24 tak sie ciesze że juz dobrze z Tobą i z Zuzią :) Ja jakos humoru nie mam dzisiaj ale mi moze przejdzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Malinko, ja staram się już 2 lata, z tym, że w sierpniu zaszłam w ciążę, ale poroniłam... No i boję się, że znów będę tak długo czekać, ale muszę przyznać, że zaszłam, gdy w ogóle nie myslałam o tym, więcej, miałam nawet plany wyjechać do Niemiec do pracy, a tu niespodzianka... Bo ogólnie, to ja siedzę w domu i jestem bezrobotna...i mam z tego powodu straszne doły, a wtedy gdy zaszłam w ciążę, to miałam sporo zajęć dorywczych, więc o dziecku nie miałam czasu myśleć, ale teraz znów mam dużo czasu....😭 Estello, przykro mi z powodu pracy męża, ale może wszystko się ułoży. Widzisz, ja mimo iż mam też średnią sytuację, nie mogę dłużej czekać. Mam 27 lat, skończyłam studia w zeszłym roku i jeszcze nigdzie nie pracowałam, mam świadomość, że z wiekiem coraz gorzej mi będzie coś znaleźć, ale na dziecko jest też ograniczony czas. Powinnam wybrać: albo ostro szukać pracy, albo starać się o dziecko, a na razie robię i jedno i drugie, jakoś musi się ułożyć:D I mieszkamy u rodziców, nie mamy swojego mieszkanka... A jeśli chodzi o pracę to w poniedziałek o rano mam test kwalifikacyjny w sprawie pracy. Boję się koszmarnie, nie wiem czego się spodziewać i mam obawy, że miejsca w tym zakładzie już są „rozdysponowane”, a te testy robią tak pro forma, więc i tak nie mam szans się dostać, ale pójdę, nic nie mam do stracenia... Monika, witaj znowu, uściskaj ode mnie swoją córcię :D Pozdrawiam wszystkie Dziewuszki. Trzymajcie się cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Malinko, ja staram się już 2 lata, z tym, że w sierpniu zaszłam w ciążę, ale poroniłam... No i boję się, że znów będę tak długo czekać, ale muszę przyznać, że zaszłam, gdy w ogóle nie myslałam o tym, więcej, miałam nawet plany wyjechać do Niemiec do pracy, a tu niespodzianka... Bo ogólnie, to ja siedzę w domu i jestem bezrobotna...i mam z tego powodu straszne doły, a wtedy gdy zaszłam w ciążę, to miałam sporo zajęć dorywczych, więc o dziecku nie miałam czasu myśleć, ale teraz znów mam dużo czasu....😭 Estello, przykro mi z powodu pracy męża, ale może wszystko się ułoży. Widzisz, ja mimo iż mam też średnią sytuację, nie mogę dłużej czekać. Mam 27 lat, skończyłam studia w zeszłym roku i jeszcze nigdzie nie pracowałam, mam świadomość, że z wiekiem coraz gorzej mi będzie coś znaleźć, ale na dziecko jest też ograniczony czas. Powinnam wybrać: albo ostro szukać pracy, albo starać się o dziecko, a na razie robię i jedno i drugie, jakoś musi się ułożyć:D I mieszkamy u rodziców, nie mamy swojego mieszkanka... A jeśli chodzi o pracę to w poniedziałek o rano mam test kwalifikacyjny w sprawie pracy. Boję się koszmarnie, nie wiem czego się spodziewać i mam obawy, że miejsca w tym zakładzie już są „rozdysponowane”, a te testy robią tak pro forma, więc i tak nie mam szans się dostać, ale pójdę, nic nie mam do stracenia... Monika, witaj znowu, uściskaj ode mnie swoją córcię :D Pozdrawiam wszystkie Dziewuszki. Trzymajcie się cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Witam raniutko:):) co to nikogo jeszcze nie ma?? Ja już jestem happy bo mężuś mój wczoraj wrócił ze szkolenie mmmmm ale sie działo mmmm:):) A wy jak tam humorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja już ciut lepiej...a jednak zapytałam męża, czy odkładamy teraz staranka. On stwierdził, że o tym myślał... a ja wypaliłam, że przeciez i tak niewiadomo kiedy sie doczekamy dzidzi, może już teraz, a może za rok, dwa. Więc idziemy na żywioł. Nie zaprzeczył. Więc idziemy na żywioł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez humorek mam dobry, ale wczoraj... Bardzo fajnie Estella ze nie odkładacie staranek:), jednak dzidzia to dzidzia nie ma co zwlekac:D Mysza29 to juz wiadomo czemu taki humorek hihihi:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co słychać mysza ciesze sie że mężuś wrócił :) w koncu uśmiechnięta :) Estella a ten żywioł to może Wigilia ) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
buuu, napisałam a nie wysłało mi odpowiedzi, tylko zeżarło mój wpis :-( chciałam napisać, że liczę na to, że w tym miesiącu się uda :-) bo staranka są usilne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no widzisz Estella twój mąż myśli tak jak radziłyśmy :) to super Widze że dziewczynki sie obudziły wreszcie:) Kasiu a co u ciebie bo wczoraj cie za dużo tu nie było A mnie dzis jakoś dziwnie brzuch boli moze to jajeczkowanie, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
Myszko, a który masz dzień cyklu? Z tego co pamiętam, ti chyba podobnie do mnie. Ja dziś 16 dc i w tym cyklu wogóle nic nie czułam, nic mnie nie bolało, nie kuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
mam 15dc i coś mnie tam pobolewa nie wiem może po prostu jakaś niestrawność, juz sie gubie w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
musze dzis z mężusiem jeszcze poczynić jakieś staranka:) bo jak mi znowu zniknie w styczniu na 3m-ce :( to bedzie krucho, no chyba że nam sie zdarzy w wekend hi hi A jak tam Estella badasz wewnatrz czy masz już owulację jak kazała pani doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×