Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Niezły tekst co? mam nadzieję,że nie uznacie mnie dziewczyny za jędzę, bo tak naprawdę jestem bardzo sympatyczna osóbką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badzo dobry tekst- ja tez bym tak odpisała!! Dzieki za podpowiedzi chyba zostanę przy tej koszuli jakiejś fajowej albo bluzie. Ale wiecie co!!! u mnie chyba cos się zaczyna ale w odwrotną stronę, bo mnie zaczyna pobolewac troche brzuszek :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Czesc wszystkimi jeszcze raz:) raniutko byłam pierwsza, a potem musiałam wcócic do pracki. Wszystkie jestescie sympatyczne dziewczyny, naprawdę przez weekend myslałam jak tam Wasze testy:) Uważam, że Soul wymysliła dobrą "zemstę", mi tez by było przykro w takie sytuacji w jakiej Cie postawiła Mysza rzekoma "przyjaciółka". Kurcze jak mnie bardzo boli brzuszek buuuuu.No Spa mi sie juz skonczyła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota to moze sobie coś rozkurczowego weź, ja za to latam od rana do kibelka bo mi sie wydaje że juz dostałam @....a brzusio zaczał pobolewać....kurcze naprawde boje się test zrobić....bo jesli sie nie uda to znaczy że nie jest ze mną wszystko w porządku...niby krótko się staram ale normalna kobitka to powinna od razu...ech sama nie wiem Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dzieki kobietki teraz jak mam takie poparcie z waszej strony to napisze a może tak: gratuluję, ale nie rozumiem skąd nagle chęć podzielenia się tą wiadomością, myślę że nasza przyjaźń się juz dawno skończyła więc ta informacja w tej chwili mnie mało interesuje -mgr myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć! Ja na chwilkę, bo mam ogrom pracy :-( przykro mi, Dziewczyny, że w tym cyklu się nie udało. Ale głowa do góry , będzie lepiej!!!! Ja @ jeszcze nie dostałam ale jakoś nie mam złudzeń, że tym razem się uda. Coż, jak na razie jakichkolwiek objawów brak, ani @ ani ciążowych (ewentualnie) Pewnie @ przyjdzie tak jak kiedyś, przed zawirowaniami dwumiesięcznymi, czyki po 27 dniach, w środę. No zobaczymy! Ja na razie cieszę się świętami :-) wczoraj kupiłam choinkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza wyślij jej to hihihih ale jej głupio będzie :) ja tez mam takie podobne koleżanki....dlatego jak sie odzywa to ją olewam albo mowie coś co ukróci jej gadkę :) z takimi trzeba złośliwie bo po dobroci nic sie nie da :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Estella :) ja tez jeszcze @ nie dostałam ale wydaje mi się że przyjdzie dzisiaj A jak tam zakupy świąteczne u CIebie?? jak weekend?? a co u CIebie tyle pracy przed samymi świętami?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
kurde juz nie wiem która wersje jej wysłąć tą pierwsza od Soul:) czy ta co teraz podałam hmm jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Ja sie czuje podobnie Kasiu, dopóki sie zabezpieczałam wydawało mi sie, ze to takie proste, a teraz od 4 miesięcy sie nie zabezpieczamy i nic, zero, null:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego smska możesz wysłac Myszko spokojnie. Mój byłby może troche za ostry ale Twój jest chyba bardziej trafiony. delikatniejszy a celnie ja ubodzie. Podkreslasz,że przyjaźń wasza się dawno skończyła i zaznaczasz,że zrealizowałaś się w dziedzinie nauki:) Tak trzymać! Witaj estello. Współczuje ogromu pracy! ja sie dzis obijam! Życzę aby @ nie przyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
koniec miesiąca i zamknięcie roku w księgowości, to chyba najbardziej "gorący" okres. Już się do tego przyzwyczaiłam, że pod koniec roku jest urwanie głowy No ciekawe, czy w tym miesiącu zatestuję (Wigilia) czy @ mnie dorwie wcześniej...jak na razie mam straszne wahania nastrojów, aż sama się sobie dziwię (biedny ten mój mąż), ale to równie dobrze może być przed @ i żadnych innych "dolegliwości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawiłam tabletki w lutym - a od marca zaczeliśmy się starać o dzidziusia - czyli to już wychodzi 9 miesięcy!! - dokładnie tyle ile trwa ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się staramy w zasadzie od października,więc niedługo, ale mi szkoda czasu na te staranie. Sama ciąża trwa 9 miesięcy a instynkt goni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
oj, chwilowo troszkę luźniej w pracy :-)3 pierniczków nie piekłam :-( nie miałam kiedy, a poza tym nie znalazłam nogdzie foremek do ciastek :-( Ale za to robię bigos, za częłam w niedzielę i będę go dusiła ze trzy dni :-) no i w niedzielę biegałam za prezentami, no i śliczną choinkę kupiłam i bombki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wysłałam wysłałam hi hi ale ze mnie jędza hi hi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
u mnie to teraz bedzie 3 cykl jaka sie zokończy zobacze juz niedługo ale jakos nie wierze że mogłoby to juz teraz sie zdarzyć ale chce chce buuu zobaczymy:) Soul :) jaka ulga jak wysłalam tego sms mówie ci:):) ale ze mnie złosliwiec hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Mysza:) Estella a tak sie nastawiłas na te pierniczki, ale ja tez miałam problem ze znalezieniem foremek, moich pierniczków ju zpołowy nie ma, musiałam w końcu je chowac bo nie dotrwaja do swiat. Teraz zadam pytanie z innej beczki: macie jakis sprawdzony przepis na mase solną i jakies wzory ozdób na choinke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota wlasnie tak to odczuwam, wczesnie bałam sie że jak przerwe w tabletkach robie to że w ciąze zajde bo przeciez zaraz po odstawieniu to bardzo łatwo i w ogole....potem zaczelismy sie staram i też juz z 4 miesiace nic....w zeszyłm cylku byłam przekonana że sie udalo a tu lipa Estella no to jzu rozumiem, u mnie kolezanki z księgowosci mają to samo, także współczuje Ci, ja mamusi bigosik juz w sobotę pałaszowałam, mniam mniam :) No i dobrze Mysza,a co Cie bedzie jakas wredna baba stresować Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Ja w tym miesiącu tez byłam na 100% pewna, ze jestem w ciązy, no bo jak 13 dzień to musiał byc strzał w dziesiatke, ale nie był buuuu. Dziewczyny, trzymam kciuki zeby do Was @ nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dzieki dziewczynki:):)tak sie ciesze że was mam :):)i racja co mnie bedzie wredna baba stresowac no trzeba sie odgryźć przynajmniej juz nie napisze więcej a ja będę mniej zestresowana hih i A jeszcze miałam jakieś skrupuły to przeczytałąm tego od niej sms a tam: i jesteśmy tacy szczęśliwi - to zołza ale już nie truje bo nie ma o kim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez jestem dzis rozleniwiona. Chciałabym aby był juz czwartek co najmnie. W końcu się porządnie wyspię,za wszystkie czasy. Ciekawe Myszko czy cos Ci odpisze wredota? jak napisze to daj znać,a le nie sądzę żeby miała co napisać:) Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Sprawdziłam na Interii kiedy mam najlepszy dzien na próby i pierwsza mozliwosc wypada równiutko 1 stycznia hihihihi, moze poczatek Nowego Roku bedzie udamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Ja też tamten wcześniejszy miesiąc to chciałam sie w strzelić dokładnie w ten dziń i tak było ale wynik niestety:( do kitu a też tak myślałam że to już......ale wiecia jak to jest człoweik myśli a Pan Bóg keśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza to masz kolezaneczke, nie ma co, bardzo dobrze zrobiłas wysyłając tego smsa, ma ona tupecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wylicze sobie dni płodne no i chyba zaczne miezyc temp:), tylko nie wiem po co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Ja tez Agusiu pomyslałam o mierzeniu temperaturki, bede próbować na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pomierzymy:)Dorota, ale podczas okresu sie nie miezy, dopiero po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa
witajcie. tak Was sobie tu czytam....i nie wiem czy są tu kobietki które chciały być w ciązy pomimo prób nie są czy wszystkie te którę kiedys w przyszłości blizszej i dalszej chcą miec dzidziusia, malego i pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×