Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość malwa30
Aha Mia, jestem po filologii polskiej :) U mnie to już wykluczone są nieprawidłowości fizyczne, budowa oki, bo usg miałam, ja mam wrażenie, że to raczej psychicznie, no i gdzie ta estella? czekam niecierpliwie na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
TABELA III TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kochane dziewczynki, nie testowałam. Pisałam, że jak będe miała widoczne objawy to zatestuję, jeśli żadnych, to czekam na @. A więc objawów żadnych, testu nie było. Rano zmierzyłam temperaturę. 36.7. Mierzyłam rtęciowym termometrem pod pachą. Innego nie mam ale muszę nabyć. Bo ja nie choruję i termometry są mi zbędne. Temperatura wskazuje więc, że nadejdzie @. Trudno, nie pierwszy raz się nie uda. Od następnego cyklu kupię ten Castagnus, bo na innym forum wyczytałam, że dziewczynie pomógł zajść w ciążę. Kupię sobie testy owulacyjne, żeby się nie stresować czy nie przegapiłam owulacji. Olej lniany na poprawę śluzu. I muszę zdobyć coś, co pobudziłoby wytwarzanie estrogenu, bo u mnie ze śluzem płodnym bardzo kiepsko :-( I z tą baterią specyfików, będe próbowała do marcowego urlopu, na którym to na pewno uda się stworzyć Cud, w końcu się odstresuję i o wszystkim zapomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
cześć kobietki ale nowych wpisów,mnie długo nie było,bo komputera nie było:(.Powiedzcie mi jedną rzecz:jestem teraz w 14 tygodniu i łapią mnie skurcze w dole brzucha,dostałam No-spę 3 razy dziennie do przyjmowania,ale niewiele mi pomogła więc lekarz przepisał mi jeszcze Diphergan,a tam nie ma żadnej ulotki.Czy on nie jest szkodliwy,bo słyszałam,że to lek uspokajający?Cieszę się,że tyle nowych dołączyło do grona zaciążonych i oczywiście trzymam kciuki za starające się:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Bugsy skoro lekarz zapisał, to chyba wie co robi. Mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bugsy, moze masz nudnosci, bo podawany jest ten lek między innymi na zapobieganie nudnosciom i wymiotom. Wrzuć sobie tę nazwę na wyszukiwarkę Google, to znajdziesz tam info. Estella, ustalałyśmy już, że brak objawów ciąży wcale nie świadczy o braku ciąży. Życzę Ci tego z całego serca. Ale nie dziwię się Twojej decyzji, bo sama będe testować jak będzie mi sie spóźniał @. Malwa, a miałaś robiony poziom hormonów? Ja przyznam że na razie jeszcze nie, ale dostałam namiar na nowego gina podobno b.dobrego, więc liczę, że on się mną zajmie tak solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) ale się Malwa z rana rozpisałaś :) wiesz dajel nic nie czuje, ale w zeszłym cyklu też tak miałam niestety, dopiero z godzinę przed @ zacząl mnie brzusio boleć erka telefon dlatego wyciszam na noc :) zwlaszcza w weekend, niektórzy widocznie nie wiedzą że jest weekend i spac sie chce Cześć Bugsy :) tak myślałam że nie mogłaś do kompa się dostać i dlatego ta nieobecność :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia... ja jestem ale sie nie odzywam bo nie ma do kogo, a pozatym siedze nad ksiazkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Mia- właśnie idę, tylko mam robić między drugim a piątym dniem @, więc będę robić jak paskudztwo przyjdzie, przypuszczam, że jutro je przywitam, bo chyba już się zaczęło, coś plamię, troszkę za szybko, ale cóż zrobić? w ogóle ten cykl jakis dziwny był, bo w 10 dc plamiłam jakoś brunatnie, nie wiem dlaczego? Po badankach idę do ginka to mu opowiem. W życiu nie miałam plamienia w środku cyklu, chyba coś hormony poszalały, bo jak to tłumaczyć? Erka- no kurcze, to możesz być, powinnaś zrobić krew, bo to bez sensu, taki krótki @? Idź na badanie krwi, poziom czegoś tam, HCg czy coś, to podobno wykrywa czy jesteś w ciąży czy nie, a jak temperatura? Estella - no właśnie :) Więc wszystki czekamy sobie aż termin @ przejdzie i wtedy do apteki, ale w tym miesiącu beze mnie, bo ja kurka chyba dostaję, co prawda w 26 dc, w życiu tak krótko nie było, ale co zrobić, jeszcze nie wiem, czy to na pewno dziś, więc tabelki nie zmieniam, brzuch przestał boleć, ale to normalne u mnie, cóż, pozostaje mi tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luli - masz baty!!! :) Tym razem to ja mam nadzieję, że ty masz nadzieję, że mocno tęsknię, nieustannie myślę o Tobie Sylwiątko i zajefajnie Cię kocham!!! doszło? :P -= mrRrum kochanie, mua :* =-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa 30 : Temperatura ciała? Zaraz zmierzę . Nic o tym nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Malwa 30: Już zmierzyłam 36,8. To chyba nic nie znaczy. Jakbym miała powyżej 37 to chyba coś znaczyłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja przed chwilką przeczytałam, że jak ma się nabrzmiałe, obolałe piersi, czujesz się spuchnięta, a twoje miesiączki są nieregularne, może być to sygnał, że ma się cykle bezowulacyjne. Ale bez sensu , przecież kobietę zawsze pobolewają piersi przed @ i na początku ciąży i w dniach płodnych , prawda???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka wcale nie jest to reguła, mnie nie bolą piersi przed okresem nic a nic, a brzusio pobolewa. Jak brałam pigulki to mnie mocno bolały a teraz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........15.01............24-29................... nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć! Poniedziałek, w nikogo nie ma ?!!! Zaraz zmienię tabelkę, ranna temperatura 36,6 i zaczęło się plamienie. Cóż , jak nie teraz to później! Od tego miesiąca biorę się za siebie, postanowiłam poprawić mięśnie brzucha :-) i wziąć się wreszcie za angielski!!! A co u Was słuchać?! Lusiu, jeszcze pracujesz czy już tylko czekasz na Dzidziusia? Impresona, jak tam maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............17.01....... 26.......................13.02 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........15.01............24-29................... nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka dziewczyny !!!! :):):) Czy tutaj naprawdę nikogo juz nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale przymroziło co brr aż sie z łóżka wstawać nie chce :) ja sie dzisiaj znowu czuje dosyć okresowo, zobaczymy co bedzie, nie testowałam narazie, zobaczymy czy @ przyjdzie, jak nie to zatestuje :) Hej Estella, widzę że Ty tylko poranny ptaszek jestes :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja
witam przyszle mamy. Mi jeszcze daleko do tego stanu -nie mam kandydata na tatusia ale interesuje mnie w ktorym tygodniu ciazy uslyszalyscie pierwszy raz bicie serca swojejgo dzidziusia? kiedy gin moze stwierdzic ze ona zaczyna bic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no, ja niestety jużo d 7 rano w pracy, a zimno było rano, że hej!!! wczoraj poszłam na basen, wygrzałam się w saunie i mam super humor!!!! mimo @ . Trochę to dziwne, ale jednak...w sumie, jakoś to będzie i już się więcej nie będę przejmowała, dopiero jak się nie uda po 12 misiącach :-o tfu, tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Aja. Ja niestety jestem jeszcze przed tym cudownym wydarzeniem. mam nadzieję, że go niedługo doczekam :) kasia, u mnie też mroźno. Mój M dzisiaj biedny musiał skrobać szyby samochodu i nie był z tego powodu zbyt szczęśliwy. Zawsze tak pracujesz od 7 ? Cześć Estella, nie martw się. 12 m-cy to naprawdę dużo czasu i myślę, ze do tego czasu Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
i to codziennie, ale za to pracuję do 15.00 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, coś mi się pokręciło. Chyba jeszcze nie doszłam do siebie po tym wstaniu bladym świtem :) Oczywiście pytanie było skierowane do Estelli. Właśnie sobie czytam o połogu. Brrr, to jest naprawde niesprawiedliwe. Kurcze, ale kobieta ma przekichane ! Aż ciarki mi przechodzą jak czytam o ranach krocza, wahaniach hormonów, załatwianiu sie, czy nawale mlecznym... Jak dobrze, że my kobiety jesteśmy w stanie znieść wszystko dla dobra naszego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Cześć jestem w końcu przeczytałąm wszystko co naprodukowałyście przez wekend:) Soul trafiłaś w dziesiątke jak pisałąś ok.22 w piątek że ja na pewno harcuje z meżusiem:):)tak było:)...mmmm ale sie skończyło:(:(wczoraj już wyjechał i teraz dopiero za 2 tygodnie sie zobaczymy:(:(ale strasznie wczoraj płakusiałam nie mogłąm przestać to chyba jakaś histeria:(ale dziś zbieram sie do kupy coby jakoś przezyć te dwa tygodnie bez ukochanego. Mam przeczucie że też dostane w sobote @ bo bolą mnie piersi:( I wtedy zrobie jak ty Estella kupie też to o czym pisałąś i będę łykać może pomoże:( Estella w końcu masz tą @ czy jeszcze nie bo już nie wiem czy nie doczytałam??? Kasiu a ty miałąś dziś testować i co?to kiedy? Malinka fajnie że wróciłaś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja nie testowałam rano, stwierdziłam że poczekam az @ przyjdzie, jak nie przyjdzie to zatestuje :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
jak rano poszłam do toalety, to troszkę kapnęło, więc założyłam tampon i nie wiem za bardzo czy już sie małpa rozkręciła na całego, ale pewnie jeszcze nie do końca, bo np. brzuch mnie nie boli. Ale z tą tempką, to fajna sprawa. 36,6 w okolicy spodziewnej @ i już sie wie, że będzie @ A wiecie może czy ten Castagnus bierze się przez cały cykl czy między 1 a 14 dniem. Testy owulacyjne kupię od Ewy Analityk z Allegro. Ale już sie nie nastawiam na dzidzię, znudziło mi sie to. Teraz z upragnieniem czekam na marcowy urlop, który niestety ma się przesunąć na drugą połowę marca. Ale może to i lepiej, już wiosennie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×