Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Tweety, Mia dzięki za ciepłe słowa :) Nadal nie ma @ ani bóli więc nie wiem nic :) Mia faceci tacy są, czasem nas denerwują więc nie przejmuj się :) Malwa mam nadzieje że w przyszlym miesiącu nie przyjdzie @ :) Hej Aga :) trzymaj kciuki mocno :) Lece do kąpieli bo spać mi się chce, do jutra :) Mam nadzieje że sie rano obudze i dalej nie bedzie @ :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Dzień dobry wszytskim widze, ze jestem pierwsza dzisiaj:) Jak tam Kasiu, mam nadzieje, ze jutro nam ogłosisz cudowną nowinę:) Ale mi sie nie chce dzisiaj pracowac, a tu trzeba wystawaic Pity:( nie przepadam za tym:) Miłego dnia dla wszytskich:) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Alez zimny poranek, brrrrrrrr... Przyznam, ze nie mogę się doczekać już podmuchu wiosny ( i przylotu bocianów, oczywiście :) ). Mam już dość noszenia grubych płaszczy i czapek :) Jak zwykle kiepsko się dzis wstawało :):):) cześć Dorotka, ja też już jestem, ale nie wpisywałam się pierwsza. Chciałam poczekać, aby zobaczyć kto jest dzisiaj z samego świtu :D Kasiu, mam nadzieję, że nie pojawił się u Ciebie comiesięczny gość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Cześć Mia, ranne z nas ptaszki:) Ja też mam ostatnio problem ze wstawaniem i czekam na wiosne:) Dzisiaj tak nieprzyjemnie na dworze, zimno, wietrznie brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Podarowałam sobie wczoraj troszke lata, rozmroziłam truskawki i zjadłam miche z jogurtem naturalnym, ale było pyszne i zapachniało słoncem mmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ...niestety nowina jest tak że w nocy @ dostałam heh a juz miałam nadzieje, no ale trudno, widocznie jeszcze nie czas na fasoleczkę, ale dziękuje że trzymałyście za mnie kciuki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio mam doła :( Bo z natury potrzebuję kontaktu z ludźmi. A w tej pracy jestem 8 godzina sama (przez cały czas nie mam kompletnie do kogo buzi otworzyć) To z racji tego ze cała firma jest usytuawana w innym bvudynku, a ja jestem w innym z dwoma facetami. Ale każdy się zamyka w swoim pokoju i nosa nie wychyla. Weekendy też jestem sama bez mężusia. Na dodatek on na studia jeździ samochodem, a mnie nie chce się jeździć w takie zimno komunikacją miejską, więc siedzę w domu. Czasem ktos mnie odwiedzi ,ale wiadomo, każdy ma swoje zycie. I tak mi smutno z tego powodu :( Ech, chyba musze naprawdę zmienić pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, przykro mi :( U mnie też chyba będzie, bo mam taki kijowy nastrój...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Ojej Kasiu tak mi przykro:( byłam pewna, że to to już:( Mia faktycznie smutno ci tam, tez bym sie męczyła, ja siedze w pokoju z koleżanką, 20 lat starsza ode mnie, ale dogadujemy sie jak rówieśnice. Sama bym chyba nie wytrzymała, albo tez bym miała doła:(Ale teraz mozesz z nami pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie smućcie się, mi też było smutno jak @ pryszła, ale najwidoczniej tak miało być i juz..może uda sie następnym razem :) Macie racje, kontakt z ludźmi jest bardzo potrzebny, jak siedze sama w domu to też długo nie wytrzymuje Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Kasiu, a która to była próba? bo sie pogubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 albo 5 juz tez nie wiem, więc chyba jeszcze w normie :) Wiecie dziewczyny, zamin trafiłam na to forum wydawało mi się że zajść w ciążę to takie proste, że odstawie tabletki to od razu bedzie fasolka, z resztą lekarka mi mówiła przy zmianie tabletek, kiedy to mialam taki okres bez zabezpieczenia żeby uważać bo jest większe prawdopodobieństwo zapłodnienia, no i co wyszło, 5 miesiecy i nic.. może coś nie tak z moją owulacją, sama nie wiem, narazie się nie poddaje i staram się myśleć pozytywnie ale czasem po prostu łapie doła Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobitki za podniesienie na duchu :) Martwię się juz na serio, że przez tyle czasu mi się nie udaje... Wy macie kilka miesiećy starań za sobą, a ja? Obiecałam sobie, ze teraz już się biorę solidnie za badania i nie czekam do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że zaczynamy łapać doła:( Myślę, że NA PEWNO NAM SIĘ UDA :D:D:D Tak musimy sobie powtarzać. A Ty dorotka ile się starasz? (chyba nadszedł czas na kolejną tabelkę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczęta! Przyznaję,że nie przeczytałam jeszcze wszystkiego co naprodukowałyście. Zorientowałam się tylko,że do dziewczyn przyszła @ i nie ma dobrych wieści:( Jestem dziś w pracy w kiepskim nastroju. Moja Babcia jest w b. cięzkim stanie i teraz tylko o Niej myślę. Także nie chcę Wam truć. Odezwę się, jak będę lepiej się czuła.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jak teraz na dniach dostanę @, to minie 21 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
cześć Dziewczyny!!! Kasia, przykro mi bardzo, ale następny raz będzie celny!!!! U mnie na razie @ nie przyszła na całego, jak na razie jakieś brązowe upławy, Wkurza mnie to, niech się zacznie na dobre, wtedy wcześniej można zacząć staranka. Z drugiej strony jestem zaniepokojona, może ze mną coś nie tak, wczoraj rano małe brązowe upławy, później nic, cała noc nic i dziś troszkę. Może ja mam jakieś problemy hormownalne albo cholera :-o wie co! A pewnie jak @ się zacznie całą parą, to będę się zwijała z bólu :-( A wczoraj z męże postanowiliśmy, że przez najbliższe trzy miesiące będziemy się "bawić" w chłopczyka, na odstresowanie i potraktowanie sprawy na luzie. Kupię testy owulacyjne i pocelujemy. A co nam szkodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Chyba wiem co czujesz Kasiu, człwoiek niby wie, ze pare miesięcy to czasami norma, nawet 12 miesięcy nieudanych prób lekarze traktują jako stan normalny, tak bywa, ale czasem doła sie ma i kropka. Mia chyba faktycznie porobić jakies badanka i znaleźć dobrego specjalistę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella fajne podejście masz :) się uśmiałam ...bawić się w chłopczyka hihihih Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Cześć Estella:) Mia to juz długo:( I nie miałas żadnych badac robionych?? Ja w porównaniu z Toba króciutko od września, w tym miesiącu zrobilismy przerwe:) Znalazłam forum gdzie dziewczyny wypowiadają sie na temat lekarzy, może cos tam znajdziesz co Cie zaciekawi:) http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
czasć wam:) przykro mi Kasiu i Malwo że jednak @ przyszła:( Ja wczoraj byłam u ginekologa i dostałam skierowanie na badanie prolaktyny a mąż badanie nasienia.Pani dr powiedziła że teraz bardzo często to mężczyźni mają coś nie tak w 80% przypadków, szok. Najgorsze jest to że jak powiedziałm mężowi o tym skierowaniu to powiedział ze przesadzam i że na razie za wcześnie na takie badania:( ale mnie wkurzył:(:(Byłam zła i było mi smutno. Mam nadzieje jednak że jak teraz nic nie wyjdzie i w następnych m-cach to sie przełamie i pójdzie.A dziś rano zmierzyłam temp. a jestem w 25dc. (w 28 mam mieć @) temp. była 37,1* wiec nie wiem co to?może jestem chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Myszka taka temperaturka może wskazywac wiesz co:) :) A powiedz mi w którym dniu cyklu masz zrobic prolaktyne?? Bo ja sie własnie wybieram i nie wiem czy dobrze zapamietałam 7-8 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no własnie nie wiem kiedy tą prolaktyne nic mi nie powiedziła?ajak to badanie wygląda?i kiedy trzeba na to iść???nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............17.01....... 26.......................13.02 tu Kasia ...........18.01.........26-28.....................12-14.02 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........15.01............24-29................... nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01 Tweety*...........10.01.........26-28..................sama nie wiem TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 37 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ja ide robic w 8dc, ale słyszałam rózne opinie kiedy robic to badanie. Wiem tylko, ze trzeba byc na czczo i co najmniej 2 godzinki na nogach, bo prolaktyna sie podnsi w czasie snu i badanie mogłoby byc niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wiesz co Dorotka ja sobie zadzwonie jeszcze w ciągu dnia do laboratorium i spytam jak to ma być i za ile?bo nie mam pojęcia.Tylko z drugiej strony po co ja mam robić to badanie jak mój mąż nie chce zrobić badania nasienia:( to chyba bez sensu, trace siły powoli mam tego dość, jak sie wkurze to oleje wszystko.Nic nie będe robić i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Wiesz jak męzczyźni reaguja na takie badanie:) Moze sie boi albo wstydzi i nie chce o tym powiedzieć, a może to męska duma:) Nie martw sie na pewno sie przełamie, mój mąż na pewno zaregowałby tak samo, juz widze jego mine jakby dostał takie skierowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dlatego też za bardzo nie naciskałam na niego, pomyślałam sobie jeszcze będzie biegł na to badanko jak go przyciśnie:)W dodatku jeszcze dziennie mi pisze sms-y że chce zebyśmy mieli dzidzie:) Masakra ci faceci duże dzieci żeby sie bać takiego badanka, w dodatku on tylko jedno a ja moge mieć 100 badań i ani słowa bym nie powiedziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Faceci to duże dzieci, na dodatek bardzo czułe na swoim punkcie:) Jak bys miała informacje z laboratorium to daj znac:) Ja za badanie mam zapłacic 28zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×