Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przeczytałyście jak w sobotę pisałam o tym raporcie? Ja go już prawie przeczytałam. polecam, naprawdę. Są tam też historie kobiet jak i mężczyzn z problemami. A takze poruszona kwestia tej blokady psychicznej. powiem Wam, że przy tych historiach to się nawet poryczałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, Muyszka - dzieki za fotki;) Mała Madzia jest sliczna, a te oczka takie niebieskie - zawsze chciałam takie miec, ale matka natura podarowała mi zielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, Muyszka - dzieki za fotki;) Mała Madzia jest sliczna, a te oczka takie niebieskie - zawsze chciałam takie miec, ale matka natura podarowała mi zielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia jest naprawde przesliczna. Oczy ma jak 5-złotówki i kilka ząbków.Wygląda jakmały wampirek. Dorotko! ja tez mam zielone oczy a wolałabym mieć piwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, te dzieci sa cudowne:) Ja takie tez poprosze, nie moge sie na nie napatrzec, zawsze chciałam mieć chłopca i dziewczynke, a oni sa super!! Mały przystojniak i sliczna księzniczka:) Wiecie właśnie sie zorientowałam, ze w kwietniu bede musiała zmienić nick na Dorota28 buuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc babeczki:) ale jesteście super dziewczynki, ładne wszystkie:) Ja szukam jakiegoś zdjecia i niemam takiego aby wysłać wam, ale wezme od mojego m wszystkie zdjecia i zeskanuje to odrazu wam wysyłam, no i bede robic aktualne zdjecie do p. jazdy to twż wam wyślę:). My wczoraj kupiliśmy panele, jest to dąb:), ale sie znartwiłam bo remoncik staną bo tato poszedł do pracy buuuu:( i musze poczekać. Dzisiaj głowa mi peka i mam temperaturkę, i czyje sie żle:(, no i niedługo małpa przyjdzie choć jeszcze nie mam zadnych objawów, ale u mnie tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tweety :) czekam na fotkę :) dąb to dobry wybór i twardy jest :) ubieraj się cieplej żeby Cie przeziębienie nie dopadło, herbatki z miodem i cytryną się napij :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tweety, ja cały czas czekam na Twoje fotki:) Nie martw sie, na pewno szybciutko uda Wam się wykończyć to pięterko. Kasia, a ty nie masz wiecej fotek, bo na tym jedynym, to nie widać całkiem twojej buzi przez te okulary:) Sylwia, Estella, gdzie jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tweety ja też chce fotki od ciebie i w ogóle jesli jeszcze ktoś mi nie wysłąl to czekam:):):)może macie więcej zdjęć to powysyłajcie. A propos mojego nowego nicka to zmieniłam teraz meila ale możecie wysyłąć na tego starego nawet lepiej , tylko zmieniłam bo jak sie kliknie w nick to widać a to był służbowy więc same rozumiecie:) ale wysyłajcie na niego bez zmian ok?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku...kobity..ale stron natworzylyscie przez 3 tyg mojej nieobecnosci!!! Nie zagladalam, bo teraz siedze na www.noworodek.pl ... i ciagle o kupkach, kolkach, smoczkach itd. Maly przewrocil mi swiat do gory nogami- i to doslownie. Ja juz doszlam do siebie, jestem wlasnie w trakcie sesji, co mnie przeraza doszczetnie! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tweety, tez Ci podesłałam fotki;) Kasiu spróbuj jeszcze raz mi cos wysłac, może gdzies sie wdarł błąd? Mam dzisiaj do d... humor, ale byle do czwartku, bo w piątek będe juz szusować na Czarnej Górze;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tweety, tez Ci podesłałam fotki;) Kasiu spróbuj jeszcze raz mi cos wysłac, może gdzies sie wdarł błąd? Mam dzisiaj do d... humor, ale byle do czwartku, bo w piątek będe juz szusować na Czarnej Górze;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Impersona:):) my jesteśmy na etapie wysyłąnia sobie fotek ja ci juz swoje wysłałam więc czekam też na twoje i może tez twojego dzieciątka:):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia niestety nie mam w tej chwili nic innego, nie mogłam znaleść, ale jak chwile wolniejszą znajde to cos jeszcze doślę :) ojej Impersona :) jak miło Cie widzieć :) jak sie czujesz?? Dorotko spróbuje jeszcze raz, moze się uda:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalam!!! :) Juz Ci sle nasze, chociaz najladniejsze maluszka najwyzej ci dosle bo narazie mam tylko jego zaraz po urodzeniu, a dzis tata wysle mi te, ktore robil nam wczoraj :) Kasiu- witaj:) ja czuje sie bardzo dobrze, chociaz ponoc jestem blada jak sciana. Juz zapomnialam ze kiedykolwiek rodzilam, nic mnie nie boli, a za tydzien mozemy znow zaczac ,,przytulanko\" ale troszke sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalam!!! :) Juz Ci sle nasze, chociaz najladniejsze maluszka najwyzej ci dosle bo narazie mam tylko jego zaraz po urodzeniu, a dzis tata wysle mi te, ktore robil nam wczoraj :) Kasiu- witaj:) ja czuje sie bardzo dobrze, chociaz ponoc jestem blada jak sciana. Juz zapomnialam ze kiedykolwiek rodzilam, nic mnie nie boli, a za tydzien mozemy znow zaczac ,,przytulanko\" ale troszke sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, ja też chcę Wasze zdjęcia:) Prześlę Ci maila na który możesz mi wysłać :) Cieszę się że już się dobrze czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona wysłałam Ci maila i czekam na zdjęcia. Ja jak zwykle wyślę Ci wieczorkiem, bo nie mam swoich w pracy. Chyba, ze Kasia Ci wyśle moje zdjęcia (kasia nie będzie problemu? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Impersona! Fajnie,że się dobrze czujesz! Jeszcze raz gratulacje!!!:) Ja tez poprosze o fotki maluszka. Mail pod nickiem. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak szybko leci mi ten poniedziałek :) A Wam? Estella, czy Ty popalasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie ciagnie poniedziałek jak krew z nosa, na dodatek panie z ksiegowosci mają dzisiaj focha giganta, co sie niestety odbiło na mnie. Właśnie popijam dziurawca na uspokojenie:) Ja sie przyznam, że popalam, od czasu do czasu, ale ostatnio znacznie mniej:) Sporadycznie papieroska przy piwku, albo na jakims wyjeździe, ale na co dzień nigdy, na szczęscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×