Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Halo! Dlaczego nikogo nie ma na kafe? Nie miałam dzis czasu z wami pogadać, bo miałam troszkę pracy. W zasadzie to nie powinnam pisac tego posta bo nic ciekawrgo nie mam do powiedzenia;) poza tym że nieco sie nudze i jestem spiąca. Lecę coś zjeść i może troche posprzątam aby sie rozruszać, nie pójdę przecież tak wczesnie spać;) Do usłyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki! Soul poproszę o Twoje fotki, moje doszły, czy nie? :) Kamol i Ty też mi przyślij swoje:) pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom, a moja Luli już jest w drodze do mnie :) Sylwia Was, że tak powiem \"pozdrawia\" i cytuję: \"jakimś dziwnym trafem nie dostałam jeszcze od nich żadnego sms\'a\" :P wiec szanowne panie ogrodniczki, zróbcie coś z tym.. bo.. bo już Wy wiecie co :D -=-=-=-=-=- mua Luli :* K.C.J.Ch -=rRr=-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Mam nadzieję ze nie jesteście na mnie złe za te niewysłane zdjęcia, ale juzz wam wysłałam:). Pogubiłam sie troszke i tym co nie wysłałam to niech dadzą znać i przepraszam- zaraz wysyłam:) A tak pozatym to @ dzisiaj przyszła i troche mi smutno, ale nie nastawiałam sie zbytnio na ciąze bo tak na dobre to sie nie staramy:(, ale zawsze ta nadzieja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Mam nadzieję ze nie jesteście na mnie złe za te niewysłane zdjęcia, ale juzz wam wysłałam:). Pogubiłam sie troszke i tym co nie wysłałam to niech dadzą znać i przepraszam- zaraz wysyłam:) A tak pozatym to @ dzisiaj przyszła i troche mi smutno, ale nie nastawiałam sie zbytnio na ciąze bo tak na dobre to sie nie staramy:(, ale zawsze ta nadzieja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamol.p właśnie z tym starać się jakby z góry było wiadome ze nie odrazu dzidzia:( nie lubię tego okreslenia może dlatego że jest ono takie realne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala dostałam zdjątka i bardzo dziekuję:) jeżeli nie wysłałam Ci swojego to na pewno zrobie to jutro z pracy bo mam tam szybsze łącze. Ja nadal nie mam wielkiego ciśnienia na dziecko. Mam nadzieję,że takiego podejście zaprocentuje fasolką. Ostatnio myślę o tym rzadko, jedynie forum mi o tym przypomina. Poza tym jak już wczśniej mówiłam koleżanka w pracy jest w ciązy no i juz sie tym obnosi:) Ciekawe czy w tym miesiącu do mnie zawita @. Coś czuję że tak ale pozostaje mieć nadzieję,że pomyli adresy i pójdzie w świat:) Tweety ja też chcę twoje zdjęcia. Wyslij na maila spod nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tweety! Chyba nadciaga mail od Ciebie ale ciżeki jakiś;) Swoje zdjęcie wyslę Ci jutro z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być: mail ciężki. jeszcze nie ściągnął się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tłusto-czwartkowo! :-) Dziękuję Wam bardzo seredecznie za zdjęcia. Wydaje mi się, że nie widziałąm tylko Kamilki, proszę ślicznie o zdjęcie!!! Jak chcecie to w domu jeszcze wyszperam jakieś zdjęcia i Wam podeślę :-0 Dziś odbieram autko :-) a jesli o chodzi o bankructwo benzynowe, to zobaczymy jak to będzie, najwyżej przejdę na dietę ;-) żeby do pierwszego starczyło ;-) Rozpoczęłam już dbanie o wiosenna kondycję, tzn skumulowałam treningi, aby na wiosnę bez zawstydzenia ściągnąć grubą kurtkę :-) a dziś po pracy biegnę na basen i saunę...mmm...jak ja lubie taki relaks. A zresztą, zjem pewnie dziś w pracy jakiegos pąka :-) i tzrba go będzie spalić. A co u Was? jak dziś samopoczucie? Mi się chce spaaać! Znowu :-( niech już przyjdzie ta wiosna, bo czuję się jak Zombi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dZiś pochmurny dzień! :( Jakoś tak strasznie brakuje mi już słońca i ciepła... Widze, ze trochę popisałyście sobie wieczorem :) Ja byłam na ploteczkach z koleżanką i tak dobrze mi się gadało, że chyba trochę się zasiedziałam:D Ale uwielbiam takie spotkania:D Estella, przyślij mi jakieś jeszcze foty. Lubię je ogladac:D Tweety, odebrałam zdjęcia od ciebie. Ładna kobitka, no i jak dobrana parka:D Ja to bym juz chciała Was zobaczyć \"na zywo\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Już nie śpię, ale wstałam z lekkim bulem głowy:O, no i już kawusie piję. brzuch mnie boli, @ na całego. Wczoraj tak sobie myślałam ze jakbym zaszła w ciążę to bym odrazu wiedziała, nawet po piersiach, bo przecież ja nie mam żadnych innych objawuw okresowych pozabylem w krzyzu. Jak tam dzisiaj wasze humorki.? Ja jeszcze podesle wam zdjęcia bo one są zprzed 2-ch lat:)Teraz jestem brunetką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie dzisiaj tłusty czwartek, boze jak szybko w tym roku:). Jadłyście już pączki, ja nie:(:(ale nadrobię Estela sorki że ci na maila do pracy wysłałam , ale zorientowałam sie dopiero jak fotki poszły. Co do odchudzania i dbania o figure to ja nie nam samozaparcia. Wzięłam sie odrazu po wakacjach i pocwiczyłam tydzień, a jak mnie zakwasy złapały to zrezygnowałam:( a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ile pączków juz schrupałyście??:) bo ja jeszcze zero :) Estella ja chce fotki ja :) lubie oglądać :) Mia a ja jestem dość radosna, nawet ciepło w stolicy sie zrobilo i wiaterku prawie nie ma :) Hej Tweety :) współczuje bólu brzusia Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasia:) naszczęscie nie jest on az taki uciążliwy:), ale dzisiaj mam dużo do zrobienia a lenia mam takiego ze szok wryyyy:O U mnie słoneczka nie ma za to jest duzo sniegu, a ja juz bym tak chciała wiosnę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam, mniam, ja właśnie wcinam pierwszego pączka. Pycha:D normalnie to w ciągu roku wogóle ich nie jem, dlatego dzisiaj mogę to nadrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, w Warszawie dziś nawet ciepło. Ale ja już chcę prawdziwej wiosny!!!! Dobra, poszperam i wyślę Wam jakieś fotki. Wogóle to teraz mam inną fryzurę niż na fotkach, które Wam przesłałam - prostą grzywkę do linii brwi i włosy proste do ramion. Ale tak mi się nie bardzo podoba i wracam do dawnej fryzury, z grzywką na bok i włosami za ramiona, wycieniownymi :-) ale te włosy tak wolno rosną :-( Poza tym pora a jakiś balejaż. Bo kolor też już mam kiepski :-( coś ze sobą trzeba zrobić na wiosnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Mia :) ja to pewnie niedługo skoczę do sklepu po pączusie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, ja też cały rok nie jem pączków, tylko w tłusty czwartek wcinam :-) dziś muszę zapolowac na jakieś extra pączki - z budyniem albo orzeszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zapytać estelle - czy te zioła należy pić przez cały cykl, czy tylko do owulacji ?? proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dostałaś fotki odemnie?:) A ja sobie teraz przeglądam stronke z przepisami i strasznie głodna sie zrobiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! A u nas jak zwykle o jedzonku - ja na razie na koncie pączkowym mam zero ale w pracy to napewno nadrobie :-) Mam już GG- więc jak będzie się do Was ktos dobijał o numerze 4572651 to JA !!!! U mnie cd @ - trochę bólu ale niedługo koniec i ten miesiąc z ziółkami mam nadzieję zakończyć pomyślnie. A teraz już zmykam - do usłyszenia wieczorkiem - pa pa. I przede wszystkim smacznego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tweety dostałam :) Czyżby Morskie Oko :) A ja Tobie wysyłałam bo nie pamietam?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia czarny staw gąsienicowy, nie bylismy nad morskim oku. Ja też bym chciała wasze nr gg mój jest taki 2195563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki, ja już po 1 pączku:) coś się ociągacie z tymi fotkami:D napiszę kto mi przysłał: Mia, Kasia, Myszka, Dorota, Sylwia. No i resztę laseczek też proszę o zdjęcia, jeśli ktoś jeszcze chce moje, to piszcie. Wiecie, fajny pomysł był z tymi fotkami, naprawdę:D Wszystkie jesteście śliczne i fajne Babeczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, gdzie mój wpis do Jagódki! Zjadło! :-( więc piszę na nowo! ziółka piję cały cykl (ale to mój pierwszy ziółkowy cykl). Co prawda jest tam ruta, która może mieć działanie poronne, ale jest zawartość w jednej porcji jest tak mała, że myślę, że nic nie zaszkodzi. I cały cykl łykam jeszcze Castagnus. Widzę różnicę w cyklu, o dni około owulacyjne był śluz wodnisty i było go więcej, natomiast teraz zrobił się gęsty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estello, wiesz te ziółka chyba działają, bo u mnie cykle ostatnio były zupełnie bez śluzu, a teraz jest!!! Czytałam wczoraj trochę na bocianie i to jest niesamowite ile dziewczyn zaciążyło, super:) Mam już gg : 8177064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mnie te \"zaciążenia\" na bocianie zmotywowały do picia ziół. U mnie znowu, od jakiegoś września, października nie było bólu owulacyjnego, o śluzie nie wspominając. A teraz wszystko jest :-) co prawda tego śluzu nadal niezbyt dużo :-( ale co tam, za jakieś półtora tygodnia dowiem się czy zióła podziałały na mnie tak szybko, jak na niektóre szczęściary na bocianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×