Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03........................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję ........................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wskoczyć do tabelki bo łatwiej trzymać kciuki jeśli się wie kiedy...... TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03........................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję ........................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02...................... jagoda1977...30.01.......27-29...........po 03.03................7 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, no to z tego co widzę to za jakąś chwilę zaczną sie już jakieś staranka? Oby owocne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy - ja już tak bardzo bym chciała, żeby się udało zobaczyć 2 kreseczki !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Przez jutrzejszy urlop mam masę roboty i dopiero teraz udało sie do was zajrzeć:) Witam Jagódke i Thefly, której serdecznie gratuluje:) :) :) Przybywajcie wszytskie zafasolkowane:) Zjadłam tylko jednego pączka, jakos nie mam dzisiaj apetytu, kolezanka z pracy stwierdziła, ze moze w ciazy jestem, a ja sie tylko usmiechnełam, bo to nie takie proste nie? Moze tez pomysle o tym wiesołku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja żałuję,że mam tak mało czasu by z Wami pogadać :( Gratuluję z całego serca THEFLY 🌻 !!! Witam Jagodę :) Olala przyślij mi swoje zdjęcie-dostałam jakiegoś maila bez załącznika. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silve25 nie martw sie, bedziesz miala mniej pracy to pogadamy wtedy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve, wyślę jeszcze raz, nie mogę wysłać do Tweety, do Ciebie nie doszły, nie wiem co się dzieje ;O Estella, a Ty dostałaś moje fotki? Ale z Was laseczki, ja nie mogę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakie pustki:( Mi sie jakoś humorek popsol:(jakiegoś dołk załapałam, nie wiem czemu i okropnie spiąca jestem. Olcia nie mam jeszcze fotek od Ciebie:(, jakoś nie chcą iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! czytam Was już jakiś czas, ale nie chciałam się odzywać. i już Was wszystkie lubię... staramy się z mężem o dzidziusia 4 miesiące. i jakoś tak robi mi się przykro ostatnio, że jeszcze nie chce ta dzidzia przyjść do mojego brzusia... czy już powinnam iść do lekarza? czy czasem nie odeśle mnie z kwitkiem, że mam czekać rok? byłam przed rozpoczęciem staranek i wszystko było ok - ale ja się już robię niecierpliwa i już wolę robić sobie jakieś badania - gdyby coś miało być nie tak, wolę wiedzieć wcześniej. Mia26, Olala - wiem, ze staracie się już dłuższy czas, kiedy zaczęłyście badania? czy coś powinnam już zacząć działać? oczywiście biorę castagnus - po tutejszej lekturze a do tych ziółek to sie nie mogę na razie przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tweety, no to wskakuj do łóżeczka i weź sobie dobra książkę do czytania. I nie martw się jutro też jest dzień i na pewno będziesz w lepszym humorze :D Witaj Paulka, no jakoś tak wyszło, że się ażtyle czasu staramy o fasolkę... No ale zadałaś konkretne pytanie. Ja zanim zaczełam z moim mężusiem iść na całosć byłam u gina. Kazał mi zrobić morfologie, zaszczepić się, sprawdzić grupę krwi. No i oczywiście folik:D Z problemem, że nam nie wychodzi, zgłosiłam się do lekarza po około 8-9 miesiącach starań. Ale teraz już wiem, że ten gin do którego chodziłam nie był najlepszym lekarzem... Myślę, ze jeżeli czujesz niepokój, to spokojnie idź do gina i powiedz mu o swoich obawach. Mozesz przecież zrobić badania hormonów, sprawdzić na USG czy wszystko jest na swoim miejscu. Tylko pewnie na kase nie da ci tak szybko skierowania, więc będziesz musiała robić prywatnie, a to już kosztuje... ALe czego się nie robi by mieć swoją fasolke:D Kochane, ja chyba pójdę już na ta codzienną i obowiązkową kąpiel w wannie...A tak mi sie już nie chce! Ale twarda musze być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
cześć kobitki, cieszę się że ktoś o mnie pamiętał i cieszę się że nie jestem juz ostatnia w tabelce , GRATULACJE dla nowych mamusiek !!!!!! a ja dziś widziałam swoją dzidzię na 17,3 mm i widziałam bijące serduszko, aż lepiej się poczułam :)) siedzę sobie w domu, łykam proszeczki i w przyszłym tygodniu idę do ginki a ponieważ szaleje grypa to do pracy się nie wybiram , pozdrawaim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przypominam się , że jestem i czytam was skrupulatnie wieczorami , bo w ciągu dnia nie mam czasu u mnie po staremu @ powoli odchodzi , więc wracam do formy wczoraj były urodziny mojej 2 letniej chrześnicy wybieram się w sobotę , ale mam problem z prezentem może , któraś wie co lubią takie małe kobietki ja mam dzidzia w podobnym wieku , ale to chłopak , więc tylko samochody i miśki i klocki i jeszcze raz samochody zaznaczam , że lalka i wózek odpadają , bo to dostała ode mnie na roczek , a na ostatniego mikołaja kupiłam jej dużego pluszowego pieska , więc to też raczej odpada poza tym mała boi się grających zabawek i wszystkiego co hałasuje proszę o podpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):) ja już w pracy a tu widze pustki jeszcze? Dziś już mi lepiej bo wczoraj myślałam ze mi głowa pęknie z bólu a dziś już taaaka ulga:) Myśle nawet bym dzis bardziej wszamała jakieś pączusie mmmm ale już nie mam wczoraj wszystkie rozdałam:):) moze i lepiej bo wagę mam nie najlepszą wrecz załamującą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie wczoraj b.dziwnie się czułam i miałam straszny apetyt nawet wieczorem zjadłąm cały słoiczek......grzybków marynowanych:):):)szok miałam na nie taką straszną ochotę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Meg witaj ponownie! Jakie to musi być cudowne, usłyszeć bicie serduszka swojej blisko 20 milimetrowej :-) dziecinki :-) Trzymajcie się zdrowo i odwiedzaj nas częściej na forum ! Myszko - grzybki mówisz ;-) a moze jeszcze do tego ogóreczki kiszone ;-) oby, oby... wczoraj byłam na basenie, później na saunie...ale jakoś ta wysoka temperatura mi niespecjalnie służyła, bo jakoś słabo mi się zrobiło :-O no i muszę sie pochwalić :-) mam już autko :-) ale fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Estella :):)to co śmigasz po szosach nowym autkiem?:):)fajnie?:) wczoraj wydaje mi sie że było cos z ciśnieniem bo wiesz ta moja głowa a ty mówisz że słabo ci było :(chyba coś było nie tak w pogodzie Ale dziś piąteczk tralala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kasiu mam nadzieje,że przyjdzie taki dzień,kiedy będę miała odpowiednio dużo czasu na pogaduchy z Wami. Olala dziękuję za zdjęcia!- świetnie wyglądasz 🌻 Myszko prześlij mi swoje zdjęcia. Estello gratuluję autka! Wczoraj dowiedziałam się,że moja kolejna koleżanka jest w ciąży-6 tydzień :) Cieszę się niesamowicie.Starali się o dzidziusia 4miesiące i chyba nawet zaczęli się niepokoić- Niepotrzebnie oczywiście. Więc mam już dwie bliskie koleżanki,które będą mamusiami.Ta druga ma termin na maj. ....zostałam tylko ja :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Myszko :) no, te grzybki, to....oby coś znaczyły :D ja jak zaszłam w ciążę to objadałam się chipsami, których normalnie nie znoszę:P, więc teraz jak mam jakieś objawy niby ciążowe, anie mam ochoty na chipsy, to wiem, że @ przyjdzie:D Dobrze, że już głowa Cie nie boli. Thefly wczoraj tego nie zrobiłam, więc dziś Ci serdecznie gratuluję 🌻🌻🌻 Patulko- 4 miesiące to jeszcze nie tak długo, musisz być cierpliwa, ale badanie możesz sobie zrobić na toksoplazmozę, jak pisała Mia grupę krwi, bo to bedzie konieczne, sprawdzić w przychodni, czy byłaś szczepiona na różyczkę- jeśli nie to zbadać przeciwciała, no nie wiem co jeszcze, cytologię i USG u ginekologa, resztę będziesz badać, jak już zajdziesz:D a jeśli chodzi o mnie, toja byłam w ciąży, ale ją straciłam, badań w kierunku niepłodności jeszcze nie miałam, teraz piję ziółka, są OK i mam nadzieję, że pomogą i castagnus też łykam i czekam:) Meg- super, że z Maluszkiem wszystko dobrze🌻 La Bambus polecam dla małej kobietki kuchnię i garnuszki i w ogóle sprzęt do gotowania :D w mojej rodzinie dziewczynki za takimi rzeczami przepadały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, tak, wczoraj było fatalnie. Cały dzień sapałam :-( nawet w pracy ;-) śmigam, śmigam, ale jako \"balast\", bo nie mam prawo jazdy :-( ale może zrobię, kto wie :-) a tak na marginesie, dziś u mnie chyba jakiś 18 dc. Nadal piję ziółka i łykam Castagnus. Może to pomoże, jak nie taraz, to może za miesiąc :-) w każdym razie, nadal jestem dobrej myśli. I niestety, chyba szykuje się wyjazd mojego męża, na jakieś szkolenie - na 6 miesięcy :-( tylko w weeekendy by przyjeżdżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve juz ci wysyłąm a ty oczywiście też mi wyślij:):):) Tweety a ty kiedy mi wyślesz???czekam i czekam i czekam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella :D a Ty dostałaś fotki ode mnie? Gratuluję autka:) dzięki Silve, Ty też ładna Kobietka jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala no dzięki też jestem radosna że mnie już głowa nie boli bo wczoraj na gg strasznie trułam co?:):) Estella czyżby powtórka znów wyjazd męża? a kiedy już wiesz?to będziesz jak ja samotny biały żagiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, dostałam Twoje zdjęcia :-) Dzięki!!! Nie wiem jeszcze kiedy mąż wyjeżdża. Ale coś się szykuje... takie czasy, takie życie, trzeba się szkolić , aby awansować. Mam nadzieję, że jak będzie wracał na weekendy, to już będzie mnie głaskał po pełnym brzuszku :-) czytałam trochę o dziczynach, które nie mogą zajść w ciąże, z różnych powodów zdrowotnych. Załamałam się. Jest nawet takie coś, jak wrogi śluz, który zwalcza, zabija męskie plemniki. Okropność! Mam nadzieję, że ja takiego nie mam. Ja wogóle jestem jakaś przewrażliwiona na punkcie tego śluzu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane przyszłe mamy
pomóżcie! Chodzi o temperaturę. Po 1 gdzie sie ją mierzy i jak powinna byc podczas okresu a jaka gdy podejrzewam ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp. miezry się dziennie rano o tej samej porze przed wstaniem z łózka najlepiej w pochwie. Temp. po jajeczkowaniu wzrasta do 37st albo wyżej i jesli jestes w ciąży to taka pozostaje przez 3 m-ce ciąży, tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×