Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

oj tak dzidzia sie kreci okropnie zwlaszcza rano jak sie obudzi :) pozniej sie juz mniej kreci ale cale szczescie ze w nocy śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
oj, jak ja Ci zazdroszczę :-) to pierwsze Święta Twojej Dzidzi :-) ale jestem dobrej myśli i mam nadziję, że umówimy się na wspólny spacer z Pociechami, jak tylko uda mi się stworzyć i wydać na świat taki mały Cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nam sie uda :) bo bede mieszkac na woli ale na ursynow bede przyjezdzac do rodzinki :D na kazda kiedys przyjdzie pora na ciebie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Widzę,że nikogo już nie ma:( Estella dziwna sprawa z Twoim @.Miejmy nadzieję,że jesteś w ciązy a to jest szczątkowy @ czy jakoś tak. Na pewno dzisiejsza noc i jutrzejsze dzień wszystko wyjaśnią. Jak nie będzie krwawienia to możesz w Wigilę zrobić test. Myslę,że to jest to!!! Życzę Ci tego z całego serca!!! 34 tydzień jestes wielka szczęsciarą, bo już niedługo przyjdzie na świat Twoje maleństwo! Życzę Ci dużo zdrówka i bezbolesnego porodu!! Pogłaszcz brzusio i powiedz Zuzi,że ma pozdrowienia od cioci Kasi! Ja tez dziewczyny jestem z Warszawy a konkretnie z Mokotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci soul juz poglaskalam brzunia i powiedzialam ze ma pozdrowienia od cioci dobrze ze nikt tego nie widzi bo by sie ze mnie smial :) kurzce wlasnie wlazlam na stronke o aborcji i tam byly zdjecia 10 tygodniowej kruszynki juz miala rączki ladne i wogole jak mozna cos takiego robic to jest chore teraz mi smutno ze zdarzaja sie idiotki ktore robia to dzieciom ktore nie maja rzadnej wady genetycznej i sa w pelni zdrowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci soul juz poglaskalam brzunia i powiedzialam ze ma pozdrowienia od cioci dobrze ze nikt tego nie widzi bo by sie ze mnie smial :) kurzce wlasnie wlazlam na stronke o aborcji i tam byly zdjecia 10 tygodniowej kruszynki juz miala rączki ladne i wogole jak mozna cos takiego robic to jest chore teraz mi smutno ze zdarzaja sie idiotki ktore robia to dzieciom ktore nie maja rzadnej wady genetycznej i sa w pelni zdrowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiało to słodko wyglądać na pewno! Tzn głaskanie brzunia. Fajnie, oby Wam zdrówko dopisywało: Tobie i córci - to najważniejsze:) 🌻 Co do aborcji to tez nie rozumiem kobiet. Tak samo jak totalnie nie rozumiem kobiet, które zabijają własne dzieci zaraz po porodzie. Jeżeli nie chce tego dziecka niech podrzuci je pod Dom Dziecka, zaniesie do szpitala, zostawi pod plebanią. Cokolwiek. Niech małej istotce da szansę na życie. Moim zadaniem dla takich ludzi nie ma żadnego wytłumaczenia. Sa to ludzie pozbawieni uczuć, podli i zasługują na to aby umrzeć w samotności! Ale zmieńmy temat na milszy! Pojutrze świeta a ja juz jutro wyjeżdżam i nie będę miała dostępu do internetu:) Ale dzisiaj jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam kupe roboty musze mamie pomóc przy sałatkach i przy calej reszcie a potem ide do fryzjera zeby skrócic włosy bo mam juz do pasa i powoli mnie to meczy :) a wigilie bede miala dwie najpierw o 17 u mnie w domku a potem o 19 u mojego Pysia objem sie jak nie wiem a po swietach pojde do gina i powie ze przytylam 5 kg hihi (oby nie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no cóż dzisiejsza noc i jutrzejszy dzień zadecyddują. Ale jednak wątpię, żebym była tką szczęścią, tym bardziej, że dwa cykle temu, miałam podobnie około 4 godziny krwawienia, dzień przerwy a później obfity @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 34 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............25.11....... 26.......................19.12 - 22.12 tu Kasia..........21.12........26- 28.................. 16.01 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........04.12.......28.......................22.12 asienka...........02.12.......28-29...................29.12 Dorota27.........19.12.......26-27..............sama nie wiem paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........20.12.........28-29................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion...........26 estella...............Edyta..................Skorpion...........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec.............24 mysza29............Bożena.................Lew.................29 Dorota27............Dorota.................Byk................27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ..............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta............23 malwa30...........Monika....................Panna..............30 paula23.............Paulina.....................Waga.............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran..............24,5 34 tydzień.........Kamila....................Strzelec............19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion.............26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie się chowacie? Przez cały wieczór,żeby nikt sie nie odezwał?:( Wsytd;) Ja dziś siedzę bezkarnie, jutro mam wolne więc wyśpię sie do woli:) Szkoda,że nie będzie mnie kilka dni, ale jak tylko wrócę to się odezwę. W związku z tym,że najprawdopodobniej nie odezwę się już przed świętami chciałabym złożyć Wam życzenia: Odrobiny ciepła, dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku, dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku, dzięki ludzkiej miłości I nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy Kasia!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 PS. I jeszcze życzenia od serca: Życzę wam Wszystkim kochane Dziewczęta dwóch kreseczek pod choinkę a jtym, które odwiedziła @! milutkiego przytulania w dni świateczne:), które zaskutkują FASOLKAMI w przyszłym 2005 Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, dziękujemy za śliczne życzenia!!! Ja jeszcze nie dostałam @ ale aby pozbawić się nadziei, zmierzyłam rano przed wstaniem temperaturę. Co prawda pod pachą ale było tylko 36,6. No coż i brzuch coś zaczął boleć :-( więc już niech przychodzi @, bo wkrótce czas zacząć przytulanka :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Cześć Estella:) Widze, ze my dzisiaj pierwsze:) Podejrzana sprawa z ta Twoją@ - własnie nadrobiłam lekturę. Ciekawe co wyjdzie u Sylwii?? Na pewno nam da znac jak wyszło badanie krwi. Dzisiaj zdecydowanie mma lepszy humorek, chociaz roboty full, ale nic to jutro Wigilia mój najbardziej ulubiony dzień w roku:) Zycze wszytskim miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki - własnie nadrobiłam zaległości. Estella jak tam twoja @? Przyszła czy nie? Bardzo mnie to ciekawi i życzę ci aby okazało sie że to tak szczątkowa i że pod twoim serduszkiem rośnie mała fasolka :) Sylwia zrób te badania krwi i zobacz, nie ukrywam że masz ciężką sytuację i w tej chwili byłoby lepiej dla ciebie jakbyś jednak nie była w ciąży. Wiem że może to głupio brzmi ale w takiej sytuacji jaką masz to na dzień dzisiejszy lepiej wstrzymać sie z dzidzią. Ja dzisiaj też jestem ostatni dzień w pracy jutro nareszcie Wigilia. Już nie mogę się doczekać bardzo lubię świeta i to leniuchowanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) jutro Wigilia :) Estella jesli chodzi o metody nauki to nie mam takich, ja głownie chodziłam żeby pogadać sobie po angielsku, teraz jezyk mamy w firmie z nativ speakerami więc to juz co innego. Estella przestań tak sprawdzać, a może nie dostaniesz i będą dwie krechy??:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej dziewczynki:) Estella co sie u ciebie dzieje hmmm ciekawa sprawa napisz czy cos sie zmieniło hmmm a może to....:):) A ja czuje dzis jakiś niepokój jakbym sie czegoś bała hmmm może to ta atmosfera przedświąteczna ale nie ukrywam że sie tez zastanawiam czy dostane @ czy nie dzis czy jutro hmmm Najgorsze są te dni przed @ wtedy można sie tak zakręcic tym myśleniem że szok a potem po @ nowa nadziej i znów normalnieje po to by potem znó wpaść w tą gorączkę przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
już dostałam @ :-o no cóż pierwszy tydzień Nowego Roku należy do Nas, a raczej do naszych jajek i plemniczków naszych mężów! ;-) Szkoda, że teraz nie wyszło , ale dla mnie to może lepiej, bo niestety wynikły pewne kłopoty rodzinne przed samymi świętami, więc żyje, że tak powiem w niezlym stresie. Ale jutro wigilia, ciepła rodzinna atmosfera, karp, pieczarki duszone, pierogi barszczyk i inne smakołyki. Blask świec, może śnieg za oknem , no i oczywiście prezenty pod choinką! Będzie pięknie, radośnie i rodzinnie! A w następne Święta na pewno przybędzie jeszcze jeden, malutki członek rodziny. Jestem dobrej myśli. Przy okazji Wszystkim Wam, przesympatyczne Koleżanki, życzę spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt, przesyconych miłością bliskich , no i zapachami smakołyków ;-) niespodzienek pod choinką i samych pozytywnych myśli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia zdrówka, szczęścia i spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim życzę !!!!!!!! Również w nadchodzącym Nowym Roku kieruję do was życzenia, spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności !!!!!!!! KASIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 34 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia..........21.12........26- 28.................. 16.01 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........04.12.......28.......................22.12 asienka...........02.12.......28-29...................29.12 Dorota27.........19.12.......26-27..............sama nie wiem paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........20.12.........28-29................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion...........26 estella...............Edyta..................Skorpion...........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec.............24 mysza29............Bożena.................Lew.................29 Dorota27............Dorota.................Byk................27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ..............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta............23 malwa30...........Monika....................Panna..............30 paula23.............Paulina.....................Waga.............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran..............24,5 34 tydzień.........Kamila....................Strzelec............19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion.............26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Gdy przyjdą Świeta w srebnej bieli, Gdy Stary Rok w Nowy sie zamieni, Przyjmijcie gorące życzenia Niech sie spełnią wszystkie marzenia!A szczególnie fasolkowe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
bardzo mi przykro estellko, ale starań już bliziusieńko :)) dziś ma super humorek :)) :)) zakończyłam kupowanie prezencików a i mężulo się bardzo starał więc zostaje "poprawka" i oczekiwanie ;) to nasze pierwsze święta w domku zawsze gdzieś wyjeżdżaliśmy a teraz zostajemy , ale mam mały problem czy kobitki w ciąży mogą latać samolotami bez żadnych przeciwwskazań ?? myślimy o jakiejś wycieczce do Rzymu lub Londynu w maju lub czerwcu a bilety należałby zarezerwować już więc się trochę obawiam czy bedę mogła jak się może uda ? Sylwia daj zanać jak będziesz miała wynik na B-hcg ,nie trzeba iść bez śniadanka i możan zrobić je o każdej porze , mam nadzieję że nie skomplikuje ci się życie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, myślałam że dzisiaj troche luźniej będę miała w pracy a tu lipa....jutro wolne ale dzisiaj troche latania mam buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego dziewczyny......Spokojnych i radosnych Swiąt, duzo usmiechu i spełnienia marzen........Zeby szybciutko w Waszych brzuszkach zagosciły małe fasoleczki, a te które juz istnieją zeby zdrowo rosły a mamom sprawiały samą radosc.......Duzo pogody ducha i optymizmu......Tego wszystkim i kazdegmu z osobna zyczę Lusia i malutka Emileczka :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Ja jeszcze mam dużo do załatwienia w związku ze świętami a dzis jeszcze jestem w pracy ale widzę że jest już wokół b.świątecznie. A po południu jeszcze ostatnie prezenty musze kupić i potem będe ciasto robić i sprzątać tak ze wieczorem chyba padne na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
świąteczne życzonka :)) zyczę wam i sobie też aby spełniły się nasze mażenia o ślicznych zdrowych maleństawach , aby każda z nas znalazla wystarczająco dużo siły na pokonywanie wszelkich trudności , aby zawsze na naszych twarzach gościł uśmiech i dopisywało szczęście a życie niosło więcej małych i dużych radości zmykam świętować do zobaczenia w poniedziałek :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Jest tu ktoś jeszcze bo ja mam czas a tu chyba nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja jestem :-) ale kurcze jak mnie strasznie brzuch boli, jakby mi ktoś wnętrzności rozrywał :-( najchętniej położyłabym się do łóżeczka. Przez te około 7 lat jak brałam pigułki anty. nie wiedziałam co to ból menstruacyjny i widac o nim zapomniałam. Jednak on odzywa się co miesiąc i silnie daje o sobie znać :-( dobrze, że jutro mi się @ nie zaczęła, bo bym się zwijała pod choinką :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Wyjeżdżam na Święta do mojego rodzinnego domku i nie mogę się już doczekać, strasznie się cieszę!!!!:-) Życzę Wam wszystkim-zdrowych, spokojnich Świąt, spełnienia marzeń i upragnionych fasolek w styczniu!!!!!!!!!!!!A mamusiom zdrówka i szczęśliwego rozwiązania!!!! Pozdrowienia od Domi i bliźniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witaj w klubie Estella...jak tabletki brałam to tez niezbyt odczuwałam że mam @ bo nic nie bolało albo ból był znikomy...a teraz porażka...dokładnie, dobra strona to taka że jutro juz lepiej się poczujesz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Wyjeżdżam na Święta do mojego rodzinnego domku i nie mogę się już doczekać, strasznie się cieszę!!!!:-) Życzę Wam wszystkim-zdrowych, spokojnich Świąt, spełnienia marzeń i upragnionych fasolek w styczniu!!!!!!!!!!!!A mamusiom zdrówka i szczęśliwego rozwiązania!!!! Pozdrowienia od Domi i bliźniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×