Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Soul, na moją wagę to działa niejedzenie kolacji. Czyli ostatni posiłek do ok 18-19. Czasem jest ciężko, ale wtedy sięgam po jakiś owoc. A śpiochem to ja zawsze byłam;) Ciekawe jak ja będę wstawać w nocy i z samego rana do dzidziusia ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
No jak rany, ale mnie pewne rzeczy irytują, ludzie to naprawdę są głupi. Gram przez internet w karty, bo ja stara karciara jestem :) No i poszłam pograć w makao, a tam wojna, bo mam za mało punktów i jak ja mogę mieć pretensje, że nie chcą ze mną grać? o rany, no przecież to czysty rasizm, jak w wojsku, ludzie są naprawdę idiotyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mia masz szczęście - na moją wagę czasami działa samo patrzenie na jedzonko - żartowałam oczywiście. Co nie oznacza, że nie ma kilku rzeczy które źle na mnie wpływaja - np. jak przestałam brac tabletki to w ciagu 6 miesięcy przytyłam jakies 8-9 kg. Nie zmieniałam diety, nie podjadałam - zmienił mi się matabolizm przez te pigułki( a brałam ponad 4 lata). No i tak mnie załatwiły te tableteczki. A mój tryb zycia ostatnio też nie jest rewelacja - praca-dom i tak w koło - a weekend to obiadki u rodziców i tak się koło kręci. Jak mieszkałam w Poznaniu to nie miałam rodziców pod ręka i jakoś mniej wtedy jadłam - a teraz jak mam odmówić mamusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tym bardziej że nie ma to jak kuchnia mamusi :D Ja teraz ostatnio rzadziej jeżdzę, bo bez mężusia mi się nie chce, więc też ostatnio rzadziej sie u niej stołuję. Malwa, ja ostatnio chciałam pograć w scrabble internetowe, ale jakoś nie mogłam pojąć zasad gry. Tzn same zasady znam, ale kwestia wyboru graczy, itd to dla mnie mało jasne;( A ja mam pieska i bardzo go kocham:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa - nie denerwuj sie tak bo to może szkodzić przyszłej mamusi. Ludzie niestety tacy sa - jak czytam czasami niektóre wypowiedzi na kafe ale na innych portalach to się zastanawiam skąd w nich tyle nienawiści. Może i ja jestem głupia i naiwna - ale nie widze w każdym człowieku kogoś kogo trzeba - przeprasza za wyrażenie- gnoić na każdym kroku ! Daj sobie spokój - pogadaj lepiej z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. moja Sylwi jest teraz na zakupach... a ja się w szkole męczę :) Kochanie, uważaj na siebie proszę! a kiedy przeczytasz już ten tekst to remembaj że jest taki jeden łobuz na świecie który bardzo Ciebie kocha i nie wyobraża sobie życie bez Ciebie! Mua Luli J.J.Z.Ch :* ps. ktoś sie podszywa pod mój nick - ja bynajmniej nie jestem z Krakowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Macie oczywiście rację, ale czasem to się człowiekowi trudno opanować :) A propos jedzonka, to my jutro idziemy do moich teściów na obiadek, prawie co niedzielę chodzimy, bo ja mężowi z pracy wożę obiadki, a w weekendy to w sobotę jadamy różnie, a w niedzielę u teściów, dobre jedzonko mmmmmmniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marcelinka!Ja tez bym polatała po sklepach, ale nie lubię sama tylko z mężusiem, a on dzis też w szkole. Ja mieszkam kawałek drogi od mamy, więc widzimy sie najczęściej raz w miesiącu, ale wtedy taka wałówke mi pakuje,że przez nastepny miesiąc zajadamy smakołyki od niej. Nie ma to jak kotlety mamusi czy gałeczki rybne:) Mmmmm...mniam....mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Oj dziewczyny, jak ja lubię weekendy, chociaż czasem muszę popracować, tak jak dziś, ale w sumie jutro nie będę musiała, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:):):):) Ale mnie tu dawno nie bylo,ojojoj. Musze troche poczytac i nadrobic zaleglosci. Napiszcie w skrocie co u was, zaoszczedzicie mi calego czytania. U mnie po staremu, dzidzi niestety nie ma:(Ale staram sie tym nie stresowac...Co ma byc to bedzie....Buziaczki Kobitki ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:):):):) Ale mnie tu dawno nie bylo,ojojoj. Musze troche poczytac i nadrobic zaleglosci. Napiszcie w skrocie co u was, zaoszczedzicie mi calego czytania. U mnie po staremu, dzidzi niestety nie ma:(Ale staram sie tym nie stresowac...Co ma byc to bedzie....Buziaczki Kobitki ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Nareszcie Malinka się odezwałaś, u nas sporo zmian, meg zaciążona :), ale tylko tyle Ci powiem, siadaj do lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus Malinka :) Miło mi poznać :) Jejkuś, czy są jeszcze jakieś dziewczyny których nie poznałam??? Tyle Was tu jest :D Ale przynajmniej dzięki temu jest wesoło, miło i na pewno nie nudnawo ;) Dziewczyny, a od kiedy Wy tak sobie piszecie? Tak się właśnie zastanawiam , a nie chce mi się zaglądać do części I. :) ( i tu wychodzi znowu moje lenistwo :):):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mia26:) Ja pisze od wrzesnia lub pazdziernika, dokladnie nie pamietam. A topic powstal na poczatku 2004roku. Fajowo, nie?:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malinka! A już myślałam,że przyniesiesz nam dobre wieści:( Szkoda,ale walczymy dalej.Zmień chociaż wpis do tabelek,żebyśmy czuły że cały czas z nami jesteś i trzymały kciuki,żeby @ nie przyszła;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Czesc dziewczyny:) Malinko,nareszcie jestes:)Juz myslalam,ze o nas zapomnialas;( A nas tutaj coraz wiecej do pieczenia chleba. Ale fajnie,ze jest weekend.Ja wlasnie rozebralam choineczke i jakos tak sie pusto w domu zrobilo:(..... ale co tam za rok na pewno bedzie jeszcze piekniejsza;) No moze za rok bobo przy niej nie usiadzie,ale moze ja zobaczy:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? 12:07 Tabelka TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01 12:08 Tabelka TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 Malinka 79..........Kasia...................Strzelec.........25 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz malinka. Teraz ładnie tabelki wyglądają. Witaj ponownie w klubie:) Tzn ładniej wyglądałybysmy w I tabelce, ale na to za chwilke przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam, bo znowu mnie ucięło. Malinka dopisz się do ostatniej tabelki TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? 127 Tabelka TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, znowu to samo Wklejam osobno tabelę III TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia! malinka wpisała się do III tabelki ale jako trzecia nie ostatnia, więc nie zauważyłaś;) Dziewczynki ja tymczasem lecę sie położę, bo cosik marnie sie czuję. narazie. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
A ja pieke placuszki z jabluszkami............mmmmmmmmmmm pycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Dodam,ze z cynamonem;)a potem posypane cukrem pudrem lub jogurcikiem:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Właśnie czytam topik:Z jakiego zachowania swojego dziecka uśmiałyście się najbardziej i boki zrywam, spójrzcie tam, to się posikacie ze śmiechu jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam.... Słyszałam, że wysyłacie sobie pewne rzeczy kurierem. Dioda, poproszę z 5 sztuk :D Mogę nawet zapłacić za przesyłke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
dlaczego trzecia co to za wpychanie sie!!!! Na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Tylko nie wiem czy z cukrem pudrem czy z jogurcikiem;)Ale mowie wam zapach w calym domu::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę z cukrem pudrem:) To co z tą przesyłką? :D A któż to tak obcesowo pyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×