Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Hej Kobietki! Dawno mnie nie było - jakoś nie miałam humorku. Poza tym czytałam książkę- Samotność w sieci - i tez miałam małe dołki z tego powodu. Dzisiaj mam 30 dzień cyklu a okresu nadal brak - wiem jednak, że napewno nic nie będzie a cykl mam zmieniony przez antybiotyki. Bardzo fajny pomysł z tymi zdjęcia - ja też zaraz poszukam zdjęć i napisze do Was - mam tylko pytanko- jak sie wysyła zdjęcie przez GG ? Bo ja jakas taka nieoświecona jestem ... A tak w ogóle to miło i się Was czyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga! Cześć Kamol! Miło słyszeć, że staranka uruchomione;) A Tobie Agnieszko może jednak sie udało? Nie możesz chyba zakładać że tylko z uwagi na antybiotyki opóźnia Ci sie okres?:) Ja jak zwykle troche sie nudzę, mój mężuś przysnął na kanapie, a ja zaraz lece robić sałatkę z tuńczyka:) Pycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Już po kąpieli z mężusiem :) Staranka rozpoczęte:D Aga, my sobie piszemy na gg adresy mailowe, zeby ich nie pisać na kafeterii. Także napisz coś do mnie na gg to Ci podam oraz wyślę fotki :) Ale będzie jak się okaże ze się znamy :D Soul, a Ty nie chcesz? Kamol, dzięki za maila. Szukałam Cie w ostatnich tabelkach i zastanawiam się dlaczego Cię tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol
Mia26 nie ma mnie w tabelce, bo nie bardzo wiem jak sie do niej dopisac. Jestem z natury niecierpliwa i nie mam cierpliwosci na ten opieszaly komp. jutro postaram sie zapisac. Ja tez ide pod prycho i do lozia. Obym nie zasnela przed przybyciem mojego rycerza. W szrankach z TV przegrywam. Niestety. Niech skoncza sie newsy to moze sie doczolga do mnie :) Uciakam. Do juterka dziewuszki. bede po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamol, poszukaj ostatnich tabelek. Zaznacz każdą z osobna całość tekstu, skopiuj i wklej w miejsce na tekst. Dopisz potem siebie i wyślij :) Najlepiej to wyślij każdą z osobna, bo jak są razem to dziwnie ucina teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem:) Zrobiłam sałatkę z tuńczyka i schowałam na jutro. Mężuś sie przebudził, zle stwierdził że idzie spać do rana. Niech spi bidulek. Zmęczony. W weekend ma zajęcia, niedługo egzaminy, więc niech wyśpi się póki może;) Ale ze mnie dobra i wyrozumiała żona. Hihi... A co z pozostałymi Dziewczętami? Śpią czy harcują?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt poza Tobą sie nie doezwał, więc pewnoie już w łóżkach :) Dla większości znów zaczął się czas przytulanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po dlugiej przerwie :) Milo mi sie zrobilo ze ktos o mnie jeszcze pamieta :) Nie zagladalam tu ostatnio... bo tak jakos wyszlo, przed studniowka nie bylo czasu a po... jakos tak zeszlo! Ale dzis jestem zupelnie sama w domku (troszke mi smuto) i nadrobilam zaleglosci ale tyle tego bylo ze juz sie zaczynam gubic :D Serdeczne gratulacje dla Kamilki - ucaluj kochana coreczke no i oczywiscie czekam na fotke. Dziewczyny ja tez chce zobaczyc Wasze foty :) A Marcelinke to tak siekne ze popamieta ;) Witam nowe kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Soul, to napiszcie na moje GG 4990655, albo podajcie na kafeterii, zeby inne dziewczyny się mogły z Wami skontaktować. Ja już wiem jak wygląda Dorotka i Kamol :) Sylwuś, fajnie że wkońcu jesteś. Już się martwiłam, że zabalowałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie Sylwia sie odezwałaś! Widziałyśmy wasze zdjęcie. Super razem wyglądacie a Ty pięknie wyglądałaś. Ja też robię się śpiąca a skoro mąż poszedł już spać więc pewnie o 23 i ja będę leżeć u jego boku. Ale ze staranek dziś nici:( No nic poczynimy je innym razem;) Do Ciebie Mia już zagaduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj meil jest podany na kafeterii wystarczy kliknac na \"sylwia19\" Ja chyba predko dzis nie zasne :0 Zaczynam lapac mega dolka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj soul :) Przykro mi z powodu Babci... Milo mi czytac te wasze opinie o Nas ale i tak Marcelka ma wpierdziel :P Mogl wziasc ladniejsze zdjecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety jak chcecie zobaczyc Nasze fotki co Marcelinka juz rozpoczela :P to piszcie na meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kochane, czekam na te fotki i czekam :) No to juz mam was wpisane do Gadu :) Mój M właśnie poszedł do łóżeczka ze złości. A tak wogóle to się wkurzył, że zabieram mu komputer, więc dzisiaj przyniósł z pracy drugi :D No i dobrze, nie będziemy się przynajmniej zabijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szukam zdjątek i szukam i nie moge nic znaleźć. na każdym zdjęciu jestem z kimś a nie chciałabym innych \"obnażać\":) Jeszcze walcze i wyszukuję. jak mi sie dziś nie uda to juro wyślę. A ty Mia może leć do męża. Mi się z Tobą super gada ale dbam o Twoje interesy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, fotki doszły :) Naprawdę zakochana z Was para :) To widać w Waszych oczkach :) Soul, dzieki za troskę. poczekam czy odbierzesz tego maila ode mnie i kładę się juz do łóżeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no zakochane z Was gołąbeczki :D Ślicznie wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marcelna! WYOBRAŹ SOBIE, ŻE U MNIE WŁAŚNIE LECI oTWIERAM WINO ZE SWOJA DZIEWCZYNĄ:) sUPER PIOSENECZKA. uWIELBIAM JĄ I ZNAM NA PAMIĘĆ:) Sorki za caps locka nie chce mi sie przepisywać tego co już napisałam. Do ciebie zaraz Sylwia wyślę 2 zdjątka. Niezbyt one urocze ale zawsze coś...Zobaczysz wredną soul:) I czekam na twoje... Do Ciebie Mia mail juz poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, wysyłam Wam jeszcze raz tego maila :) Mam nadzieję, że wkońcu dojdzie. Nie zabijcie tylko, jak Wam pozapycham skrzynki :) No poszedł, próbujcie ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi z tymi mailami/ Mój norton cay czas skanuje. To to rozumiem. bestia jest po to aby skanować ale czemu nie dostałam jeszcze maili od Was Dziewczęta??? A TY Sylwia czemu zamilkłaś? ja robię 100 rzeczy na raz. Nawet choinkę rozbieram. A mąż śpi. Ale dzis pravcowita jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul nie zamilklam, wrecz przeciwnie :) Wlasnie probuje wbic mojej Marcelince do glowki to ze ja bardzo kocham i to mociej niz ona mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, hihi :) MOJA kobieta sobie właśnie ze mną konwersuje i nie widzi / nie słyszy świata poza mną :D i Vice-Versa oka, ja robię *WYPAD i lecę spowrotem do Sylwi! mua Luli :* K.C.J.J.Ch! * - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko moje nowotarskie, daję Ci słowo iż wierzę, że Ty mnie \"mociej\" kochasz :) ja i tak będę wciąż udowadniał, że to JA \"mocniej\" Ciebie kocham :P a KOCHAM CIĘ JAK JASNA CHOLERA :D -=-=-=-=-=- mua Luli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki. To sobie gruchajcie, nie będę przeszkadzać:) Ja tez powoli będę zmykać. Jestem śpiąca. Wszystko robię w między czasie. Ach... Czas spać. czekam aż maile wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewczęta 28 stycznia! JESTEM PIERWSZA! Mia nareszcie otrzymałam od Ciebie maila:) Dzięki. Fajna babeczka z Ciebie:) A teraz dobranoc wszystkim. Zobaczymy sie w okolicach 9. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×