Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Jak tak dalej pójdzie to niedługo zorganizujemy spotkanie. Byłoby fajnie. takie całonocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Kurcze zaczyna mnie wkurzac gg i poczta. Kasiu nie wiem czemu Ci odbija, ale mi właśnie odbiło maila do Estelii:0 Cos chyba internet szwankuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella wysłałam ci mojegomeile na twój meil:):)ja wysyłam fotki w poniedziałek:):)a ty mi już wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Estella dostałam drugi zwrot tym razem z informacja, ze Twoja skrzynka jest pełna:( :( Ja jestem też za spotkaniem:) :) ale fajowo by było:) :) A ja dzisiaj dostaje wypłatke i ruszam na zakupy, uwielbiam wydawac pieniadze, wy tez tak macie?? Mnie niestety co jakiś czas mąż stopuje, ale to chyba dobrze, bo nigdy bysmy nie uskładali na dokonczenie domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy tak długo oglądacie te zdjęcia i ogladacie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubię wydawać kaskę. Najczęściej kusi mnie wypad na gotowe jedzonko. Albo spotkania z przyjaciółmi przy piwie w ogródkach, ale musze poczekac na lato;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul skąd ja to znam :) my czesto zamawiamy w pracy cos smacznego ale ilez to kosztuje hihihi Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chyba nie zauważyłam, że jest kolejna strona... :) Dorotka, ja też uwielbiam wydawać pieniadze. Mam chyba jakąś manię :D Dobrze, że mężus jeszcze nic nie mówi. Ale jak tak dalej pójdzie, to wkońcu nie wytrzyma :) Właśnie idę dzisiaj kupić sobie ładny staniczek, który sobie wypatrzyłam a jest już na wyprzedaży :) Będzie polowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
O widze, ze Soul podała maila, zaraz Ci cos podeslę :) Ale mi sie nie chce pracować:) Na szczescie juz piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve dziekuje! Jak chcesz zobaczyc wiecej fotek to pisz na gg 5679908 albo na meila. A jesli chodzi o tamten zwiazek to dziekuje Bogu ze juz sie skonczyl, ciagle klotnie o byle co ciagle sprzeczki... Ale teraz mam Marcinka i jestem cholernie szczesliwa :) Kasiu fotka doleciala... :) Ja wysle Ci nasze zdj jak wroce ze szkoly bo teraz zaraz lece na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
A my z mezem polujemy na buty zimowe:) W przyszłym tygodniu mamy jechac na narty i przydałyby sie jakies ciepłe butki, tez mamy upatrzone na wyprzedazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
A my z mezem polujemy na buty zimowe:) W przyszłym tygodniu mamy jechac na narty i przydałyby sie jakies ciepłe butki, tez mamy upatrzone na wyprzedazy ;) Gg nadal nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej Soul wysłałam ci meila z moimi danymi:):)czekam na twoje zdjęcia:):) ja wysle w poniedzialek pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się z pewnością dołączyć do lubiących wydawać pieniądze - kupować i nie zawsze "z głową" :) :) :) Na szczęścię mąż jest oszczędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Dorotka? Ja jakoś nie mogę się przełamać do jazdy na nartach :) Mój M najbardziej nad tym ubolewa, bo on uwielbia jeździć. Ja włożyłam raz narty na nogi, ale jak zjechałam kilka razy do tyłu, to mi sie odechciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko juz wysłałam Ci zdjęcie. Kasiu od Ciebie otrzymałam. Dzieki bardzo. Super zdjęcie, super Kobietka:) :) Czekam Dorotko na maila od Ciebie, wtedy Ci odpiszę, bo nie mam Twojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super kobitki wszystkie jestesmy :) ale juz przynajmniej z twarzami można kojarzyć :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Mnie zaraził mój tata i jezdże o d wielu lat, natomiast mój M w ogole nie miał z tym stycznosci i dopiero w zeszłym roku zaczał sie uczyć:) ale chyba sie zarazil bakcylem i całkiem dobrze mu idzie:) Ja uwilebiam ten pęd, ale poczatki tez miałam trudne bolesne, nawet kciuk sobie wybiłam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
myszka znowu dostałam zwrot:( :( tam po nazwisku ma byc spacja czy taka kreseczka_ ??? Bo juz nie wiem co źle robie:( Kasiu dalej nie mozesz do mnie wysłać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko dostałam od Ciebie zdjęcia. Naprawdę ładne. Juz brakuje mi słów na pochwały, a nie chciałabym sie powtarzać. Wszystkie jesteście super. Ale dotychczas widziałam Mię, Kasię, Sylwię i Dorotkę.No i Marcelinę;) Prosze o więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
:( :( ja mam to samo z Myszka:( Ale widze, ze moje gg juz działa, jeszcze raz podaje numer 1631389, jak masz gg to napisz, podam Ci jeszcze raz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Same fajne babki na tym forum:) :) :) Soul ja czekam na fotki od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na Soul :) i na reszte dziewczyn :) przypominam moj nr gg 6680371 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch się zrobił na tej kafeterii :) To przez te fotki :D Malwa, Dioda, Monia i inne kobitki, przyślijcie też swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul napisz do mnie na gg bo nie wpisałam sobie Ciebie do kontaktów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam zdjęcie Silve :) Mówię WAM JAKA laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×