Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość mysza29
oj Dorotka nie smuć sie doczekasz przeleci ten czas zobaczysz:) musimy sie podnosić na duchu bo nie mozemy sie tak smucić bo fasolki nie zakiełkują, ale dziś też mi tak jakoś smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
estellko , no to czekamy :)) tylko nie myśl , zajmij się czymś co sprawi ci dużo przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Mi tak jakos smutno jest ostatnio, dzisiaj odbieram wyniki progesteronu, przy okazji zrobiłam sobie morfologie i mocz, mam nadzieje, ze beda oki. Martwie sie o pieniązki, za wizyty trzeba płacic, za badania tez, rodzinny nie chciał mi dac skierowania na morfologie - dupek jeden:( Nie wiem jak wyjsc z doła:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no właśnie zamierzam nadrobić zaległości w czytaniu lektur i wziąć się wreszcie za angielski :-) no i teraz pracuję nad figurą, bo przytyłam troszkę po śwetach, brzuch mi przytył i mi sie to nie podoba. Więc więcej ćwiczę i układam sobie różne diety - oczywiście zdrowe i rozsądne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ale jedno mnie cieszy- dzisiaj moja kolezanka ma cesarke i bedzie miała synka Adasia przy sobie. A walczyła odzidzie, bo nie miała jajeczkowania i udało się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczęta,że nastroje różne.Od euforii Meg , wątpliwości estelli po smutek Dorotki i Myszki:) Ja humor mam ok. Strasznie boli mnie brzuch i nie mam odrobiny nadziei, że w tym miesiącu sie udało, ale nie przejmuje się bardzo. Bardziej denerwuje mnie że dzis poniedziałek i tydzien pracy przede mną. Wszystkim,które testują w najbliższym czasie życze dwóch kreseczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no to widze jakoś kiepsko twój humorek ale nawet sie nie dziwie a ten palant lekarz co sobie myśli łaske robi?? z tymi lekarzami to naprwde masakra jakby człowiek ubezpieczenie co miesiąc nie płacił, tragedia traktują ludzi jak........nie nie ma sensu sie denerwować nić to nie da:( Dorotko chociaż robisz jakieś badania a ja na razie jeszcze nic myśle że jak teraz sie nie uda zafasolkować to ide do gina niech mnie zlustruje maksymalnie bo już mnie to wkurza ileż można czekać bezczynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Starsznie jestem ciekawa jaki progesteron wyjdzie, jak bedzie w normie, to musze jeszcze zrobic prolaktyne, a potem znowu do gina. Nie ma wyjscia:) A jak hormonki beda w normie, to znaczy, ze jednak w macicy jest polip i że to przez niego mam plamienia i ustalenie tego faktu zajęło lekarzom prawie 3 lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Czesc Soul:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
cześć Soul :) co to znaczy że nie masz nadziei no? wiesz jak to z tymi objawami jedne mamusie mają inne nie mają więć kto wie???:):)już niedługo masz testowanie hmm A z poniedziałku też sie nie ciesze myśle już o tym żeby do domu iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
...bo znowu ktoś poucinał.... TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika1976......Monika.....................lew..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie wyjątkowo mocno boli mnie brzuch. Za chwię dzis lub jutro ogłosze Wam nadejście @.Ale cóz tak ma być.Na każdą z nas przyjdzie kolej. Radosna serie rozpoczęła w tym roku meg. Ciekawe kto następny? Każdej z Was tego życzę a ja spokojnie poczekam na swoją kolej. Każdy musi znać swoje miejsce w szeregu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Soul, nie martw sie, może to jeszcze nic nie oznacza, a jesli nawet @ przyjdzie, to tak jak piszesz kazda ma swoje miejsce w kolejce i w koncu bedziemy miały swoje 5 minut na ogłoszenie tak jak Meg : udało się!! hurra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
soul a może wcale nie przyjdzie , mnie też pobolewał brzuszek i czekałam , chodziłam i sprawdzałam , i byłam pewna że to wszystko tylko nie dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie! Choć naprawdę nie sądzę. W tym miesiącu absolutnie intuicja nie podpowiada nic dobrego a jej ufam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej co taka cisza wszyscy mocno pracują od poniedziałku?? Meg jak ja ci zazdroszcze ty jesteś teraz taka szczęśliwa:):)wszystko teraz kolorowe co?:):) ja sie boję że wszystkie dziewczyny przeskoczą do innej tabelki a ja zostane na końcu ale mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Mysza narazie samotnosc Ci nie grozi, ja narazie tez nie przeskakuje do drugiej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza i tak sie ciesze że taki super weekend mieliście :) Estella ale ja to sie martwie troche bo ja w ogole śluzu nie mam..dziwna sprawa Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
wszystkiego tak kolorowo to nie widzę , a ile roboty mnie czeka to aż boje się pomyśleć , musimy zmienić wystrój pokoju córki bo trochę dziecinną ma tapetę a to już nastlatka , chcemy zmienić jej też łóżko na jakąś fajną małą sofę do rozkładania , ale najbardziej to przeraża mnie to że o większość rzeczy będę musiała się prosić bo sama zamierzam się pooszczędzać żeby nie było problemu :( a tak na rozlużnienie to moja przyjacióka jak sida na moim krześle to pod siedzonko kładzie poduszkę :)) żeby się nie "zarazić " :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, tu Asia... czytam sobie tabelki, fajnie jest nalezec do klubu tak swietnych kobitek.Troche stresuje sie, ze jestem tu zdecydowanie najstarsza (w lipcu stuknie mi 37) a poza tym nawet nie moge jeszcze zaczac sie starac. Kilka dni temu rozmawialismy sobie z Moim Najukochanszym na ten temat, powiedzialam mu, ze w sirpniu odstawiam pigulke, postanowione i nie bede juz wiecej o tym myslec.... ale oczywiscie mysle caly czas... tAK jakos wyszlo, ze zycie mialam do tej zwariowane, zawsze chcialam miec rodzine i dzieci ale moi faceci mieli inne pomysly na udany zwiazek. Teraz od roku jestem zona cudownego mezczyzny i oboje bardzo chcemy miec dzieci... on jest spokojny o to ze bedziemy je miec ale ja sie troche boje... kolezanki mnie troche podtruwaja, ze zegar biologiczny tyka... tak jakbym sama nie wiedziala. Ale moze to rodzinne? moja mama urodzila brata majac 37 lat, mnie majac 41... Moja ginekolog smieje sie ze mnie i mowi, ze nie ma wlasciwie zadnej przyczyny dla ktorej miALAbym miec klopot z zajsciem (sama urodzila ierwsze majac 35) Wiec i martwie sie i sie pocieszam jednoczesnie. Hihihi... Jedno wiem napewno, stres, martwienie sie, i obsesyjne myslenie o dzidziusiu napewno mi nie pomoga.... Ale jak tu nie myslec, kiedy ja marze caly czas o rosnacym brzuszku? O rany jakie to bedzie piekne kiedy juz sie wreszcie zdarzy.... Musze konczyc, czas do pracy, tzrymajcie sie, czytam wasze posty! Przesylam usciski dla wszystkich mamusiek tych co nimi sa i tych co beda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, przeciez Ty doskonale wiesz, że śluzik o niczym nie świadczy. Są różne objawy czasem nie ma ich wcale....trzeba tylko czekać, czekać...zobaczymy co z tego wyjdzie. Mój mąż chce mi chyba zaoszczędzić ewentualnych rozczarowań, bo mói mi ciągle, że to za wczesnie na objawy. Kochany jest a zarazem zapobiegawczy ;-) bo w razie czego to mu się dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, przeciez Ty doskonale wiesz, że śluzik o niczym nie świadczy. Są różne objawy czasem nie ma ich wcale....trzeba tylko czekać, czekać...zobaczymy co z tego wyjdzie. Mój mąż chce mi chyba zaoszczędzić ewentualnych rozczarowań, bo mói mi ciągle, że to za wczesnie na objawy. Kochany jest a zarazem zapobiegawczy ;-) bo w razie czego to mu się dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, przeciez Ty doskonale wiesz, że śluzik o niczym nie świadczy. Są różne objawy czasem nie ma ich wcale....trzeba tylko czekać, czekać...zobaczymy co z tego wyjdzie. Mój mąż chce mi chyba zaoszczędzić ewentualnych rozczarowań, bo mói mi ciągle, że to za wczesnie na objawy. Kochany jest a zarazem zapobiegawczy ;-) bo w razie czego to mu się dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniunia68 to może zacznij starania juz a nie od sierpnia, no chyba że są jakieś przeciwskazania Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu,a kiedy robisz teścik? ja, jak objawy mi się nasilą, w niedzielę :-) a jeśli ustąpią, to czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasi - Zaczelibysmy od zaraz ale faktycznie czeka nas pare miesiecy duzych stresow,duza przeprowadzka, ostateczna splata kredytu za pewna nieudana inwestycje, co oznacza spory wysilek finansowy, bedzie raczej ciezko w pierwszej polowie roku dlatego tak wlasnie postanowilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja z perspektywy czasu żałuję, że nie zaczęłąm staranek wcześniej. Piguły odstawiłam w czerwcu, moja gin kazała zaczekać 3 miesiące, więc w sierpniu-wrześniu mogłabym zacząć. Ale męża nie było, więc stwierdziłam, że zaczekam jak wróci, bo gdyby coś we wczesnej ciąży, to byłoby dobrze, żeby był na miejscu. O naiwności, myślałam, że w październiku, za pierwszym razem się uda...teraz bardzo żałuję, że nie próbowałam wcześniej, bez nastawiania się ale na zasadzie jak będzie to będzie. A teraz bez złudzeń nie potrafię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, mam nadzieje ze cie nie uraze.... pomysl sobie o moim wieku.... I wyluzuj sie! Masz mnostwo czasu na to zeby zostac mama. Jak juz mowilam moja mama urodzila pierwsze dzioecko majac 37 lat. Powiedziala mi, ze starali sie o nie z tata przez ok. ROK! W tym nie ma regol, ale mysle ze do roku staran to naprawde nie powinnas sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
No Estella ja też tak planowałam nawet nie chciałam próbować w październiku bo myślałam o tym wyjeździe męża w styczniu, a rzeczywistość okazała się inna ani za 1 ani za2 ani za 3 razem :( nic z tego to nie takie proste niestety.Asia więc może postaw wszystko na rzywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×