Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
Ja się nie pochwaliłam - dostałam dziś w pracy premię i wyróżnienie jako jednego spośród 10 najlepszych pracownoków :-) Jak mężuś się o tym dowiedział kupił szampana i właśnie wypiłam dwie lampki :-) jestem ciut wstawiona :-) może nie powinnam, ale w sumie nie wiem czy jestem w ciąży, a jeśli nawet to na tym etapie by nie zaszkodziło. Jak się teraz nie uda (mam nadzieję, że się uda) to luty odpuszczam, na początku marca jadę w góry, a potem dalej badanka i staranka i w końcu się uda! musi! w końcu nigdy nie miałam żadnych problemów ginekologicznych, okres zasze regularny, żadnych plamień i z hormonami też chyba ok. Więc będzie dzidzia już niedługo, wrócę z gór i będzie na pewno. A z drugiej strony coś mi podpowiada , że krąży tam ta fasoleczka po moim brzuszku i czeka żeby się we mnie wczepić :-) Życzę jej tego, będzie jej w końcu we mnie cudownie!!!! :-) Pa i miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ja się nie pochwaliłam - dostałam dziś w pracy premię i wyróżnienie jako jednego spośród 10 najlepszych pracownoków :-) Jak mężuś się o tym dowiedział kupił szampana i właśnie wypiłam dwie lampki :-) jestem ciut wstawiona :-) może nie powinnam, ale w sumie nie wiem czy jestem w ciąży, a jeśli nawet to na tym etapie by nie zaszkodziło. Jak się teraz nie uda (mam nadzieję, że się uda) to luty odpuszczam, na początku marca jadę w góry, a potem dalej badanka i staranka i w końcu się uda! musi! w końcu nigdy nie miałam żadnych problemów ginekologicznych, okres zasze regularny, żadnych plamień i z hormonami też chyba ok. Więc będzie dzidzia już niedługo, wrócę z gór i będzie na pewno. A z drugiej strony coś mi podpowiada , że krąży tam ta fasoleczka po moim brzuszku i czeka żeby się we mnie wczepić :-) Życzę jej tego, będzie jej w końcu we mnie cudownie!!!! :-) Pa i miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
Paula 23 mam wreszcie ten cykl Jonasa dla ciebie (bardzo cię przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale miałam problem z łączem) czyli: Paula 23 ur. 31.10.81 godz. 14:10 Poznań, dni płodne zgodnie z cyklem księżycowym: 13.01.05 godz. 14: 10 dziewczynka (+7 godzin chłopczyk) 11.02.05 godz. 22: 33 chłop.(+7 godzin dziewczynka) 13.03.05 godz. 13: 10 dziew. (+6 godz chłop.) 12.04.05 godz. 06: 03 chłop. (+5 godz. dziew.) te dodatkowe godziny w nawiasach trzeba dodać do podanych jeżeli chce sie zaplanować płeć przeciwną - te dodatkowe godziny nie są zawsze, akurat u ciebie jest taka relacja. Paulinko! życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki, aby ci się udało "zafasolkować"!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella gratulacje! mnie tez szef często chwali, gorzej z premią. Co prawda niedawno dostałam telefon słuzbowy ale wolałabym jakąś podwyżkę w gotówce;) Wypij za nasze powodzenie! Widzę,że jesteś dobrej mysli i tak trzymać! Mnie własnie pobolewa prawy (tradycyjnie) jajnik. Witaj Bozina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
Paula 23 mam wreszcie ten cykl Jonasa dla ciebie (bardzo cię przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale miałam problem z łączem) czyli: Paula 23 ur. 31.10.81 godz. 14:10 Poznań, dni płodne zgodnie z cyklem księżycowym: 13.01.05 godz. 14: 10 dziewczynka (+7 godzin chłopczyk) 11.02.05 godz. 22: 33 chłop.(+7 godzin dziewczynka) 13.03.05 godz. 13: 10 dziew. (+6 godz chłop.) 12.04.05 godz. 06: 03 chłop. (+5 godz. dziew.) te dodatkowe godziny w nawiasach trzeba dodać do podanych jeżeli chce sie zaplanować płeć przeciwną - te dodatkowe godziny nie są zawsze, akurat u ciebie jest taka relacja. Paulinko! życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki, aby ci się udało "zafasolkować"!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
witaj Soul!! życzę ci tej podwyżki! mam nadzieję, że szef cie doceni - a to komórka to już jest dowód uznania! Estelko - no, no gratulacje!! nie ma to jak uznanie przedłożone premią, wiesz tak sobie o Tobie myślę cały dzień, i mam też przeczucia podobne do twoich - życzę ci z całego serduszka, aby sie sprawdziły :-) , ale to czekanie jest okropne sama wiem - jak pamietasz prawie 4 lata czekałam na Tomcia, a teraz znowu jest stres, niby to sobie tłumaczę, ze nie mam popadać w obsesję, bo ja zaszłam w ciążę (sama nie wiem w którym dniu, to jedyny taki miesiąc podczas mojego starania, ze nie pamietałam kiedy to mogło być) dopiero wtedy kiedy - jak to stwierdził lekarz- okazało sie, ze z wynikami mojego męża nie ma szans na ciążę (tzn. bez wcześniejszego farmakologicznego leczenia), więc teraz staram sie nie nastawiać na zapas - ale nie jest to oczywiście takie proste. pozdrowienia i całuski dla wszystkich Was!! będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bozina:) Kafeteria chodzi mi jak żółw. Mnie zaczął bolec jajnik a jestem w 29 dc. ostatnim razem cykl trwał 31 dni, więc @ przyjdzie jutro lub pojutrze. Szkoda, ale nic na to nie poradzę. Mimo,że jest gościem nielubianym i nieproszonym przychodzi co miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle wszystkie śpicie więc i ja zmykam. powiem szczerze jestem juz padnięta. Jajnik kłuje... Dobrej nocki Kochaneczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka
witajcie zajrzałam tu przez przypadek i bardzo mi się spodobało mam pytanie do Boziny co to jest cykl Jonasa i jak go znaleźć i zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Nadal nie pojawiła się żadna \"stara\" forumowiczka...O co chodzi? Póxnymi wieczorami już śpicie, rano spicie albo cięzko pracujecie?Ja dotarłam do pracy i zajadam śniadanko. Krzyż i podbrzusze szaleją, okres przyjdzie lada chwila. Pogoda nadal niezła jak na zimę. Słoneczne niebo, zero sniegu, bardzo przyjemnie. A tak w ogóle to ja juz che lata. I wakacji! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
ale macie zdrowie , siedzieć tak po nocy , wieczorem tylko spać :)) samopoczucie świetne :))) coś mi się wydaje estelko że przeniesiesz się do innej tabelki , czekam z niecierpliwością !!!! a ja zaczynam się zastanawiać w czym będę chodzić za miesiąc bo brzuch robi mi się jakiś duży , a jak będę tak jadła wieczorem jak wczoraj to będę szybko miała największy obwód brzucha w tabelce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie........... My po wczorajszej wizycie........dzis ostatni dzien w pracy......do 20 mam zwolnienie bo 20.01.2005 o 8.30 rodzimy Emilke......... Mała wazy około 2500-2600 gram i z cała pewnoscią do 20 wytrzyma!!! Nie boję sie porodu, bo lekarz zapewnił mnie ze mnie poród nie bedzie bolał!! Oczywiscie zapłaciłam za to extra!!! Poród rodzinny tez opłacony. Bardzo sie z tego ciesze........Spokojnie czekam na moje dziecko!!! Ja mam 16,5 kg na plusie, wyniki znakomite- hemoglobina 13,5 znowu urosła. Zycze wam wszystkiego dobrego............Do zobaczenia wkrótce.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja też jestem. No ja bym nie była taka pewna, czyw tym miesiącu awansuję do tabelki wyżej...trzeba zaczekać. W sumie dziś 21 dc powinnam mieć jakieś objawy! a dzisiaj co? nic :-( Mogłyby chociaż piersi boleć, miałabym jakąś nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Lusiu, wszystkiego najlepszego!!!! jak fajnie - już niedługo będziesz miała swoją śliczną, ukochaną Dziecinkę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg33 cieszę się,że dopisuje Ci apetyt i jesteś radosna. To czuć:) Lusienko taka jestem z Ciebie dumna. Tak długo wytrzymałaś w pracy.Praktycznie do ostatniego dnia na nogach, w biegu, gotowa. Zazdroszczę Ci tej siły i pogody ducha! Życzę bezbolesnego szybkiego porodu i aby Emileczka dostała 10 pkt w skali Apgar!!!!! Pamiętaj po porodzie jak tylko będziesz miała mozliwość i ochotę daj znać jak się czujecie! Nie zapomnij o nas! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
no to czekamy na śliczną Emilkę :)) wagowo jest mała więc dlatego powinno pójść szybko tyle ważyła moja córeczka i uwinęłam się w 2 godziny bez żadnych wcześniejszych skurczy z wywołanym porodem :)) estelka , nic ma nie boleć :)) mnie nie bolały piersi , teraz też bolą mnie tylko same sutki , i od czasu do czasu brzuszek , nawet mdlić mnie przestał i mam nadzieję że bedę się czuła tak jak w pierwszej ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etsella
Meg , a jak Twój brzuch. Bo z moim dzieje się coś dziwnego, mimo, że jem mniej, chleb ograniczam, słodyczy wcale i już powinnam mieć brzuszek płaski jak deska. a cztery dni minęły a ja mam w spodniach ciasno. Albo tak przytyłam, albo woda mi się zatrzymała przed okresem, albo.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dzień dobry wam:):) ja też już przeczytałąm zaległości "z wczora z wieczora" i już jestem:) A dziś mam lepszy nastrój bo wczoraj miałam straszny dół i wiecie też niespokojnie spałam coś okropnego mi się śniło i obudziłam sie z krzykiem, szok!! byłam przerażona w tym pustym mieszkaniu, ale już teraz mi lepiej piekne niebo za oknem i słoneczko:) Paulakp wiem że już teraz cie nie ma ale wczoraj miałam myśli podobne do twoich:(take smutaskowe i też nie raz myśle że nie mam fasolki za kare, że wcześniej tak długo sie zabezpieczałam i panicznie jej nie chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek3
Ja w ostatnim czasie bardzo zapragnęłam być mamą i nie mogę się już doczekać kiedy skończę brać tabletki, żałuję, że zaczęłam to opakowanie :( Mój partner jest niesamowicie szczęśliwy, że wreszcie się zdecydowałam na dzidziusia. Nie mogę się już doczekać kiedy będę nosiła pod sercem swoje kochane maleństwo... a potem kiedy je przytulę do piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej Lusia ty już będziesz rodzić niesamowite super:):) piszesz że poród nie będzie bolał tzn. że bedziesz miała jakieś znieczulenie? Estella twój stan coraz bardziej mnie zastanawia i myśle ze te mdłości nie były ot tak sobie hmmm poczekamy i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
niestety też mam duży brzuch , gdyby nie bluzka na spodniach to wyglądam na 3 miesiąc , dosłownie jak nadmuchany :)) guzik w spodniach nie zapięty bo ciasno a jak jeszcze coś zjem :( ale trudno , napiłam się kawy a w zasadzie to mleka w kolorze kawy i tak mnie coś mdli , nie muszę biec do łazienki ale to takie dziwne uczucie :( mam nadzieję że nie przytyję za dużo poprzednim razem tylko 8 kg i teraz też bym tak chciała ale o ile mnie pamięć nie myli to czułam się super i nie miałam mdłośći , tego uczucia , ale byłam młodsza ;) w przyszłym tygodniu idę do lekarza w środę i mam nadzieję że pooglądam dzidzie i zrobię wszystkie badanka i ze wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nika1976
Bozina, mam pytanko, czy te dni płodne da sie ustalic przy nieregularnych cyklach? jak bedziesz miała czas, proszę odpisz. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
chyba zostałąm zignorowana hmm a jest tu ktoś? co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Myszko, ja znów tu jestem :-) Biedna, pewnie przeżywasz rozstanie z mężem i dlatego śnią Ci się koszmary...ale już niedługo wróci ze szkolenia i będziecie razem. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no Estelko chyba tak ty to znasz z doświadczenia nie? a w ogóle zauważyłąm że ostatni jestem strasznie nerwowa wrr zaczęłam od wczoraj nawet pić melise . I jak fasolka ma zakiełkować skoro jestem jakimś kłębkiem nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
wiem Myszko co czujesz, oj wiem...u mnie na początku wyjazd męża zawsze kończył się histerią i nieprzespaną nocą. Nie ułatwiałam mu tych wyjazdów. Ale później powoli mi przechidziło, czasem chlipnęłam, ale już bez tak ogromnej rozpaczy. Za to jak przyjeżdżał, cieszyłam się jak dziecko :-) i on też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki :) Nie wiem jak wy ale ja jestem caly czas niewyspana, w nocy spac nie moge bo sie ulozyc nie moge :( Lusia bardzo sie ciesze ze Emilka ma juz odpowiednia wage ty urodzisz 20 a ja ciutke po tobie :) kto wie moze mi sie poród przyśpieszy :) Lusiu a odszedl ci juz czop?? a moze obnizyl sie brzuszek?? bo u mnie nic :( ja sie dowiem co tam u mojego malucha juz w piatek i sie wam pochwale :) nigdy nic nie wiadomo moze Zuzia bedzie Kubusiem :) kto wie :) jeszcze 3 tygodnie do terminu Mysza29 masz nas dasz rade, wiesz jak ja nie widze Mojego Danielka 2 dni bo ma 2 całki pod rzad to po pierwszym dniu zaczynam sie z nim kłocić z tej tesknoty alejak go tylko zobacze to gdybym nie wazyla tyle co on to bym sie na niego rzucila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Moje gratulacje Meg :) bardzo sie ciesze że w końcu ci sie udało, w czoraj nie miałam dojścia do internetu ale jak dzisiaj przeczytałam że bedziesz miała dzidziusia to miło sie zrobiło!! :)) Sama mam wielki problem ponieważ tydzień temu zrobiłam sobie test( tak kontrolnie) no i wyszedł wynik brak ciązy:( dzisiaj dzisiaj rano zrobiłam sobie tescik poraz drugi i na początku widniała tylko jedna kreska ale po paru godzinach jak juz zrezygnowana stwierdziłam że jeszcze raz na niego spojże to widniały juz 2 kreski tylko że jedna jaśniejsza! Kupiłam tes Pre-test a tam jest napisane że wynik odczytany puźniej niż po 3 minutach może być nieprawidłowy!! Juz sama nie wiem co mam myśleć najpierw byłam załamana że znowu nic nie wyszło a teraz juz sama nie wiem czy płakać czy sie śmiać! @ powinnam dostać najpuźniej dzisiaj bo mam go średnio co 26 dni a dzisiaj jest już 28 dzień!! objawów zadnych specjalnych nie mam! pomóżcie mi dziewczynki bo sama nie wiem co mam robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Moje gratulacje Meg :) bardzo sie ciesze że w końcu ci sie udało, w czoraj nie miałam dojścia do internetu ale jak dzisiaj przeczytałam że bedziesz miała dzidziusia to miło sie zrobiło!! :)) Sama mam wielki problem ponieważ tydzień temu zrobiłam sobie test( tak kontrolnie) no i wyszedł wynik brak ciązy:( dzisiaj dzisiaj rano zrobiłam sobie tescik poraz drugi i na początku widniała tylko jedna kreska ale po paru godzinach jak juz zrezygnowana stwierdziłam że jeszcze raz na niego spojże to widniały juz 2 kreski tylko że jedna jaśniejsza! Kupiłam tes Pre-test a tam jest napisane że wynik odczytany puźniej niż po 3 minutach może być nieprawidłowy!! Juz sama nie wiem co mam myśleć najpierw byłam załamana że znowu nic nie wyszło a teraz juz sama nie wiem czy płakać czy sie śmiać! @ powinnam dostać najpuźniej dzisiaj bo mam go średnio co 26 dni a dzisiaj jest już 28 dzień!! objawów zadnych specjalnych nie mam! pomóżcie mi dziewczynki bo sama nie wiem co mam robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia masz 2 wyjscia albo zrobic kolejny test albo odczekac z tydzien jezeli okresu nie bedzie isc do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×