Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość meg33
no sylwia nie strasz mnie bo ja zrobiłam tylko pre-test !!!! chyba kupię jeszcze jeden :( monia najgorzej było w granicach @ teraz już jest lepiej brzuszek nie pobolewa często, śluziku jest całkiem dużo , biuścik nie boli tylko sutki no i te chumory i zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg nie chcialam Cie wystraszyc!Tobie wyszly odrazu dwie krechy i wyrazne, grube, a mi tak jak Moni po jakims czasie i slabe wiec o tym mowie! Glowa do gory Meg i nie stresuj sie bo to nie wskazane w Twoim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu dziewczyny jak mnie wszystko boli... Pasowaloby mi sie jeszcze na chwile polozyc do lozka, ale juz nie moge wylezec. Znowu mam zwolnienie do konca tygodnia :0 Bylam raptem 1 dzien w szkole :( A wczoraj w nocy i przez dzien to myslalam ze sie wykoncze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Sylwia połóż sie może i lepiej zaśnij to szybciej wyzdrowiejesz wiesz ze sen to dobre lekarstwo:) a mnie dzis b.mocno głowa boli to chyba jakies ciśnienie czy co? chce do domuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika.....................Panna..............24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
zgadza się wyszły od razu ta ciążowa nawet pierwsza przed testową , więc kupię sok zamiast testu , wczoraj powiedziałam córce nawet się ucieszyła zastrzegła sobie tylko że mamy poświęcać czas też jaj a nie tylko dzidzi , a jak wytłumaczyłam jej że duży wpływ na wychowanie tego maluszka to stwierdziła że może być , ale miała tylko jedno ale dlaczego ona dowiaduje się ostatnia ?! kobiety powinny mówić sobie piersze ! a nie gadać o tym z facetami :) tak się uśmiałam , bo wygląda na to że moja mała dziewczynka jest dobrze zorientowana w temacie bo zapytała który tydziń i stwierdziała to już ci się zagnieździło , normalnie szok ! pytam co ona taka dokształcona a ona że w świecie wiedzy to jest o tym 15 kartek i jak chcę to mogę sobie poczytać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
cześć dziewczynki, czytam Was już od 3 dni. Uffff wkońcu udało sie dobrnąć do końca:) Mam nadzieje, ze mogę do Was dołączyć? Ja z mężem staramy sie od 20 miesięcy i przyznam szczerze, że o dziwo jakoś się trzymam. Owszem, nachodzi mnie mnóstwo wątpliwości i żalu, dlaczego nie mogę, ale jakoś leci dzień za dniem i z każdym miesiącem mam nadzieję, ze wkońcu się uda :)) Dziewczyny, podziwiam za siłę Waszych osobowości i optymizmu !!! Trzymam kciuki za te starające się (ze mną włącznie ;)) ) i OGROMNIE gratuluję już zafasolkowanym:) buziaczki P.S. Mam nadzieje, że mogę liczyć na słowa pocieszenia, jak znowu sie nie uda ? (oby się udało, oby się udało,...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mia :) skad jesteś?? jak radzisz sobie co miesiąc kiedy to @ znowu przychodzi?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Mia, witaj w naszym gronie!!! Meg, ale się uśmiałam z tej Twojej córci, spryciara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko poloze sie ale pewnie za chwilke... ale ... no powiedz mi co ja mam tyle w tym lozku robic sama ;) Wole posiedziec z wami na forum bo fakt ze dawno mnie tu nie bylo. Witaj Mia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thefly
Moje drogie, czy miałyscie może jakieś doświadczenie z lekiem ziołowym o nazwie Castagnus ma on rzekomo wpływać na przedłużenie fazy lutelanej, która powinna wynosić ok.12 dni żeby mogło zagnieździć się jajeczko. Pytam, bo zaczęłam sama łykać go od tego cyklu bez konsultacji z moim ginem a moja faza luealna to ok. 8-9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sylwia no to żeś mnie wystraszyła:(( a byłem pewna że ten cholerny pre-test jest najlepszy bo czuły i juz po 6 dniach wykrywa ciąże a tu jednak odwrotnie:( dzisiaj pujde i kupie ten tescik z bobaskiem bo chbya najlepszy jest i jutro rano go zrobie! aż sie boje teraz wydaje mi sie że jednak nie jestem w ciąży jesli ty juz tak miłaś i to 2 razy :(( a ty Meg sie nie przejmuj jak miałaś na początku 2 krechy to napewno ci sie udało :) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sylwia no to żeś mnie wystraszyła:(( a byłem pewna że ten cholerny pre-test jest najlepszy bo czuły i juz po 6 dniach wykrywa ciąże a tu jednak odwrotnie:( dzisiaj pujde i kupie ten tescik z bobaskiem bo chbya najlepszy jest i jutro rano go zrobie! aż sie boje teraz wydaje mi sie że jednak nie jestem w ciąży jesli ty juz tak miłaś i to 2 razy :(( a ty Meg sie nie przejmuj jak miałaś na początku 2 krechy to napewno ci sie udało :) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
Kasia- zazwyczaj staram się cierpliwie czekać (co nie jest takie proste, oczywiście... :) ). Testy przestałam robić, jak po którymś z kolei okazało się, ze plemniczki mojego M znowu trafiły w ślepą uliczkę ;). Ale ogólnie staram się nie myśleć (ale i tak myśle, hi, hi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
cześć Mia:):) jak miło że nie dołączasz do nas :) widze że nie jesteśmy odosobnione z naszymi co miesięcznymi @ a ztym związanymi smutkami, opowiedz o sobie coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
A, jestem z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
A, jestem z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie chcialam Cie wystraszyc. Napisalam jak jest i jakie ja mialam przygody z pre-testem! Moze i faktycznie jest taki dobry ale w takim razie nie mozna sie kierowac takim wynikeim jaki my mialysmy tylko takim jak miala Meg :) Ale tak na przyszlosc to chyba nie skorzystam juz z pre-testu tylko jesli juz mi przyjdzie kiedys testowac to kupie jakis inny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Witam nowe Kobietki - Monia i Mia :-) Jak już wczesniej pisałam ten miesiąc odpuszczam ze względu na antybiotyki i inne leki ale nadal jestem z Wami. A dzisiaj pojawił sie mój \"ulubiony\" temat - ODCHUDZANIE !!! Ja równiez tą małą przerwę mam zamiar wykorzystać na zmniejszanie rozmiarów mojego ciałka - hi hi hi. Właśnie leże w łóżku - obłożyłam sie literaturą na ten temat - zawsze to działa na mnie motywująco pomimo, że nie stosuje sie do wszytskiego co tam piszą. Mam nadzieję, że za parę tygodni będę czytała inną literaturę - może taką jak córka Meg ? Na razie nadal jestem chora i nadal odpoczywam - ale niestety w piątek już do pracy i już mnie boli brzych, że znowu ta praca - buuuu:-( Ale zawsze na pocieszenie mogę sobie was wieczorkiem poczytać i sie odstresowac jak mnie coś wkurzy :-D Pozdrawiam gorąco Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mi Castagnus poleciała ginekolog. Podobno reguluje hormony, obniża prolaktynę i pomaga zajść w ciążę, Jest to naturalny lek ziołowy i kosztuje podobno około 10 pln. Bierze się go od 1 do 14 dc, bo podobno w ciąży nie jest wskazany. A i wyczytałam, że zamiast wiesiołka ożna przyjmować jeden raz dziennie łyżkę stołową oleju lninego, pomaga na śluzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
tak jak pisałam od 20 miesięcy staramy się z mężusiem o dzidzie i mam nadzieję, że ostatni :) ok 20 powinnam dostać @ to sie okaże... na razie nie robilam żadnych skomplikowanych badań. gin zapisał branie duphastonu i luteiny. Ale nawet wcześniej nie zapisał badań poziomu hormonów... Co za imbecyl ! no cóż, czas chyba znaleźć kogoś innego. Meg gratuluję udanego przytulanka! kurcze, też czekam z niecierpliwościa na ten dzień. Ale to chyba jak Wszystkie :) grunt to się nie poddawać i rozgrzewać atmosferę w daniach płodnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mi Castagnus poleciała ginekolog. Podobno reguluje hormony, obniża prolaktynę i pomaga zajść w ciążę, Jest to naturalny lek ziołowy i kosztuje około 10 pln. Bierze się go od 1 do 14 dc, bo podobno w ciąży nie jest wskazany. A i wyczytałam, że zamiast wiesiołka ożna przyjmować jeden raz dziennie łyżkę stołową oleju lninego, pomaga na śluzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
kobitki, słyszałyście może coś o tym, ze jeżeli parka kilka lat śpi ze sobą, to organizm kobiety obojętnieje na plemniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia to sie zdiwilam jak przeczytalam to co napisalas! Pierwsze slysze! I jakos nie chce mi sie w to wierzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
Sylwia, przyznam szczerze, że mi też nie, ale myślalam, że może któraś z Was też się spotkała z tym stwierdzeniem, bo już się zaczęłam bać, brrrrrr A jak tam Twoje sprawy osobiste? Ustabilizowane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mia :) !! Wiem sylwia że nie chciałaś mnie wystraszyć :) i ciągle licze sie z tym że ten wynik może okzać sie fałyszywy:( pociesza mnie tylko myśl że ciągle nie mam @ i narazie ani widu ani słychu po niej! Więc może jednak??? :) zobaczymy!!! a co da waszych diet dziewczynki to rzecwywiście dobra sprawa zżucić pare kilo przed ciążą bo puźniej troszke nadrobicie:) ja jak narazie zrezygnowałam z diet ale jak mi sie nie uda w tym miesiącu i przyjdzie @ to tez zaczynam razem z wami:) Najlepszą dietą jest niejedzeni po 18-tej to naprawde działa z tym że najlepiej połączyć to z ćwiczeniami! wierzcie mi ja rok temu schudłam w taki sposób 15 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia26
dziewczyny, a ja właśnie wcinam taką smakowitą kanapkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
mija to nieprawda , ja sypiam z jednym facetem 11 lat !! a czy wiesz dokładnie kiedy masz owulację ? bo 20 miesięcy to trochę długo , może wykresiki temperaturki ? mój znajomy który starał się że swoją żoną długo bo 3 lata o dzidzię usłyszał że najpier to on ma się zbadać bo to jednorazowe badanie i będzie wiadomo gdzie szukać przyczyny , jeśli wyjdą badania ok to dopiero wezmą się za żonę bo to więcej badń trzeba i niestety to on miał kiepskie wyniki ale trochę witamin i pełna rezygnacja z myślą o adopcji doprowadziła do II na teście / a klinika w białymstoku kosztowała ich dobry samochód / dlatego uważam że najpierw powinni badać się faceci bo jeśli kobitka ma regularnie @ na usg nie na żadnych niepokojących sygnałów , trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje ze pytasz! Moje sprawy osobiste juz sie poukladaly i jestem najszesliwsza kobitka pod sloncem! Denerwuje mnie tylko to ze Marcin tak daleko mieszka! Tesknimy za soba bardzo ale musimy to wytrzymac! Juz odliczamy dni do nastepnego naszego spotkania a to juz za 9 dni :D Niby nie duzo ale sie ciagnie niesamowicie :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×