Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Cześć :) Nikogo nie ma, ja niedawno wrociłam do domciu, jestem padnieta, a egzaminy mam do przodu, ciesze sie:) Coś mnie brzusio zaczyna pobolewac jak na @, mam nadzieje ze nie przyjdzie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Asiunia witaj. odzywaj się częściej, będziemy się wzajemnie wspierać! Meg jak się czujesz? Agusia gratuluje zdanych egzaminów! Mnie też od wczoraj strasznieboli brzuch i krzyż typowo okresowo, tak więc w tym miesiący pewnie @ wczesniej zawita. Niestety. Piersi bolą mnie przy dotykaniu tylko, ale krzyż i brzunio dają czadu. Trudno. Nie uda się teraz uda się za miesiąc za dwa! Będę czekała z cierpliwością na chwilę kiedy to nastąpi:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam :) jak Wam weekend mija :) ja się lenię od wczoraj :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
czesc wszystkim! MEG oczywiscie gratulacje, wyszlo nam to w podobnym czasie. Podziwiam Cię, że się chwalisz nawet nawet teściowej, ja ciągle nie mogę uwierzyć w swoje szczęście i boję się komukolwiek powiedziec , żeby nie zapeszyć.I też mam nudności bleeee....... Pozwalam się umieścić w tabelce. TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika1976......Monika.....................lew..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Znowu nikogo nie ma:( ja cierpliwie czekam na @ i znowu tydzień stracony. Nie dość,że nie jest fajnie mieć okres, to jeszcze wiadomo,że w tym miesiącu nic z TEGO. Co porabiacie dziewczęta? Imprezowałyście wczoraj troszkę? A może dzisiaj włączyłyście się w akcję WOŚP? ja wspomogłam symbolicznie orkiestrę ale nie chciało mi sie jechać na Plac Defilad. Zimno dziś... Brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doszłam do wniosku ze wypiszę sie z tabelki starających sie bo i tak jeszcze nie zaczęłam staranek:( i nie wiem kiedy to nastąpi, ale w drugiej zostaję:) Pozdrowionka:):) TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Wlasnie chcialam cos dac na WOSP ale nie mam ochoty wychodzic z domu i szukam numeru na ktory mozna wyslac smsa. No i oczywiscie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Wlasnie chcialam cos dac na WOSP ale nie mam ochoty wychodzic z domu i szukam numeru na ktory mozna wyslac smsa. No i oczywiscie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska włącz telewizyjna dwójkę, tam co chwila transmitują WOŚP i podaja nr na jaki można wysłac smsa albo mi np. teraz wyswietla się na górze banner z reklama WOŚP,więc na pewno jak sie go klikniesz uzyskasz niezbędne informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona73
Witam wszystkie Forumowiczki! Byłam na tym topiku juz w listopadzie, kiedy zaczynałam przypuszczać, że się udało. Potem z powodów różnych odpuściłam i dopiero teraz miałam okazję tu wrócić. Wszyskim, którym się udało gratuluję. Ja jestem w 4 miesiącu (tj. 14 tydzień) i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! To bedzie moje drugie dziecko, mam już 4-letniego Synka. Teraz marzę o Córeczce, ale jak będzie drugi Synek, to też będzie wspaniale. Byle dzidzia była zdrowa. Termin mam na 17 lipca (proszę o wpisanie do tabeli!). Początkowe kiepskie samopoczucie już ustąpiło i obecnie z dumą oznajmiłam w pracy, że od lipca idę na macierzyński. Zrodzi to troszkę zawirowań, bo szef coś tam już dla mnie na ten rok planował, ale nie ma ludzi niezastąpionych. Nie zamierzam się z tego powodu smucić. Na razie jest cudnie. Czekam na chwilę, kiedy poczuję ruchy mojego Maleństwa. To dopiero wspaniałe uczucie.... Pamiętam... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonDelina
Witam wszystkie Forumowiczki! Przyjmiecie mnie do swego grona? Dopiero dziś odkryłam ten topik, a jestem właśnie w 4. miesiącu (14 tydzień) i jestem bardzo szczęśliwa. Skonczył się właśnie 3-miesięczny okres okropnego samopoczucia i teraz to juz sama przyjemność. Wiem coś o tym ,bo mam już 4 - letniego Synka, który bardzo czeka na rodzeństwo. Marzymy wspólnie (tzn. jeszcze z moim "mężowatym") o Córeczce, ale jak będzie drugi Synek, też będzie cydownie. Byle tylko Dzidzia była szczęśliwa. Termin rozwiązania mam na 17 lipca (czy mogę prosić o wpisanie do tabelki?). Teraz czekam na pierwsze ruchy dziecka, bo z pierwzsej ciąży pamiętam je jako coś magicznego. To już niedługo.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć Dziewczyny! Jak tam samopoczucie testujacych około 16 stycznia (jak ja)? Jakieś objawy w tym miesiącu. Bo u mnie nic a nic. Tzn w sobotę i niedzięlę bardzo mnie mdliło ale to raczej wina zmiennego ciśnienia, niż objawów ciążowych :-( Piersi nie bolą, nic mnie nie kłuje 0 ciekawe jaką niespodziankę los nam przyniesie w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Estella. Ja raczej nie zdążę testować, bo od soboty objawy mam wyłącznie okresowe. Bolący dół brzucha nie jajniki jak zawsze i wrażliwe piersi. Nie sądzę,żeby w tym miesiącu cos z tego wyszło. Póki co zaczął sie poniedziałek i kolejny długi tydzien pracy. Uważam,że weekend powinien trwać co najmniej 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
jeszcze raz dzięki za to że byłyście ze mną i dzielnie kibicowałyście :)) czuję się super , od czasu do czasu pobolewa brzuszek w okolicy któregoś jajnika ale tak to jest super , chociaż mój mężulo co 10 min pyta jak się czuję ;)) nie wiedziałam że faceci tak się mogą cieszyć , chodzi uśmiechnięty i jakiś taki z siebie zadowolony , do Irisy 26 poszukaj na necie informacji na temat badania szyjki macicy i śluzu płonego , a jak będziesz miała pytanka to na wszystkie odpowiem , myślę że dzidzię "zrobiliśmy " ok 15-16 dnia cyklu tak mi się wydaje / otwarta szyjka / więc owu była trochę wcześniej niż w pozostałych 3 ostatnich cyklach , gratuluję nowym mamusiom , i czekamy na następne no estella , może ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ooo Meg, ja bardzo chętnie i z prawdziwą przyjemnością będe następna :-) może to głupie, może już zwariowałam, ale mam jakieś przekonanie, że teraz się udało. Ale poczekać muszę jeszcze około 10 dni...a jak się jednak nie uda, no cóż, będę próbować dalej :-) Meg, a jak wyglądał Twój śluz, tak z 7 dno po zapłodnieniu!!!! AAA, i jeszcze raz chcę Ci pogratulować, Mamusiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
było go dużo , tak że miałam wrażenie że mam mokre majtki , mleczny a nawet w odcieniu kremowym , sprawdzaj przy szyjce zawsze jest tak że na początku jest go więcej a im bliżej @ to zanika u mnie przed samą @ było sucho lub niewielkie ilości takiego jak płodny a treraz cały czas mleczny i widać w nim jakby takie pojedyńcze nitki , no trzeba porzucić tę środkową teabelkę i przenosić się wyżej :)) czekam nie chcę być przedostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak poniedziałek mija :) ja mam świetny humor, chyba sie w końcu wyspałam :) Serdecznie witam Monę73 - MonDelinę :) Ja Estella też testuje z Tobą :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23
Witam Was!!!! Gratuluję nowym mamusiom!!!!!!!!!!!! Ja ostatnio źle się czuję tzn. słabo mi , wymioty , mdłości nic nie mogę jeść. Ale wszystko znoszę i staram się nad sobą nie rozczulać bo to moje maleństwo daje o sobie znaki. Tak bardzo się cieszę ze je wreszcie mam pod sercem!Tydzień temu bardzo się wystraszyliśmy z mężem bo zauważyłam lekkie plamienie. Pojechaliśmy do lekarza. Zbadał mnie na wszystkie sposoby i uspokoił że wszystko w jak najlepszym porządku. Ale mi wtedy ulżyło! I cały ten tydzień musiałam dużo leżeć dlatego nie odwiedzałam Was. To chyba tyle!!!!!! Trzymajcie się cieplutko i życzę powodzenia!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!! PAPA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no właśnie ten śluz mnie dziwi, bo jest go naprawdę bardzo dużo, od rana dwie wkładki zmieniłam, bo czuję ciągle dyskomfort. Śluz jest kremowy, gęsty, trochę (no nie wiem) twarożkowaty ale nie ciągnie się. Przepraszam za "drastyczne" opisy. Infekcja to raczej nie jest, bo nic mnie nie swędzi, a śluz jest bezwonny. Zresztą nigdy wcześniej nie miałam żadnych infekcji. No i troszkę mnie mdli, ale to może po porannej kawce i jogurcie, bo przed jedzeniem nic nie odczuwałam...Jak to jest, miałam nie szukać w sobie objawów, a tu proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej dziewczyny:):) Meg GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):) super sie ciesz że ci sie udało widzisz a jednak:)jesteś mamusią:):) mam nadzieje że teraz wszystkie po kolei będziemy sie przenosić za tobą do następnej tabelki:) Ja miałam cudowny wekend mężuś był w domku:) bylismy na naszej ulubionej pizzy mmm i przytulenka były mmmmm i oczywiście znów łzy jak odjeżdżał w czoraj :( i znów czekam na wekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
no, no estelka to teraz ja trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością , objawy podobne :)) ile dniowe masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja dzisiaj sie wyspałam:) w końcu... no i nieszczesna @ przyszła, ale sie nie martwie bo nie było szans na ciążę, nie ukrywam ze jest mi troche smutno, ale nic na to nie poradzę. pozdrowienia dla Was:) oraz miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
no myszka i tak bedziesz czekać i zobaczysz że zaraz będziesz czekać x 2 :)) tylko myśl o przyjemnościach a nie o dzieciach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agusiu, meg, mysza :) widzę że dopisują Wam humorki :) aż miło popatrzeć :) i myszy udalo się weekendzik z mężusiem :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Witam:) Nie było mnie przez weekend, a tu takie super wiesci: Meg gratulacje🌻 🌻 🌻, alez Ci zazdroszcze, ale wierze ze to dobra wrózba na 2005 rok i beda same fasolki:) Estella moze Ty juz nastepna jestes w kolejce z dobra wiadomością?? Ten śluz chyba dobrze wróży:) Mysza może przytulanko okaze sie owocne i coś sie tam "zasadziło" ?? Agusia - gratulacje za zdane egzaminy:) Witam nowe koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
tak Kasiu humorek był super ale ledwo wyjechał mąż to podupadł....:( no cóż musze przyzwyczić do tej ciągłej huśtawki nastroju, raz radość a potem łzy..... Coś mi sie wydaje że ten śluzik u Estelli to też podejrzany hmm:):) czekam na następne dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dzieki dziewczynki że wierzycie że może coś sie u mnie zasadziło ale ja dziś jakaś pesymistka w stosunku do siebie jestem, jakoś nie wierze ze sie moze udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
cykle mam 27 dniowe, 1 dc - 23 grudnia Nie wiem czemu, ale w tym miesiącu myślę, że się udało. Moze to moja psycha mnie do tego zmusza, abym się wreszcie nie stresowała. Zobaczymy co z tego będzie. Kasiu ten mój śluz wcale nie musi oznaczać, że się udało. A wogóle te moje myśli o ciąży, wzięły się stąd, że 1 stycznia (jak Wam pisałam) miałam przeogromną, wręcz szaloną ochotę na seks. W 14 dc już mi troche przeszło. A później Bozina mi wyliczyła, że według tego księżycowego cyklu, powinnam zajść w ciążę 1 stycznia. A ta metoda sprawdza się ponoć w 90 %. Więc to może stąd te moje myśli. W coś w końcu trzeba wierzyć! No i do tego te delikatne mdłości, trochę jakby mwtaliczny posmak w ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Myszka uda sie, zobaczysz, ja bym tak strasznie chciała próbowac ale narazie nie mogę:( chyba jeszcze muszę sie zaszczepićna rózyczke, bo nie miałam, a to znowu 3 miesiace w plechy, i jeszcze nie wiem co ze zmiana pracy. Poprane to wszytsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×