Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Normalnie dzisiaj to za wami nie nadąrzam hihihihi Estella takie foremki mozesz kupić choćby w Geancie, i zrób dziurki to powiesisz na choince :) mozesz też kupić polewy takie gotowe i polać, będą pyszniejsze :) co do śniegu to moze jeszcze popada przed śiwętami :) fajnie by było :) Hej Bugsy :) szkoda że się tek męczysz, może któraś z zaciążonych Ci coś podpowie, trzymaj się :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dzisiaj to za wami nie nadąrzam hihihihi Estella takie foremki mozesz kupić choćby w Geancie, i zrób dziurki to powiesisz na choince :) mozesz też kupić polewy takie gotowe i polać, będą pyszniejsze :) co do śniegu to moze jeszcze popada przed śiwętami :) fajnie by było :) Hej Bugsy :) szkoda że się tek męczysz, może któraś z zaciążonych Ci coś podpowie, trzymaj się :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugsy słoneczko- nie smuć się! Domyślam się,że jest Ci cięzko, bo nie mogę ppowiedzieć że wiem jak Ci ciężko. Mam kochającą rodzine i kochającego mężą, ale nie chcę Cie denerwować to wylicznką. Cos się w Twoim życiu nie ułożyło, ale pamiętaj że teraz masz tzw chude lata (chociaż przytyjesz:) a przed Tobą siedem lat tłustych. Będzie dobrze. Uroddzisz sliczne maleństwo a potem spotkasz mężczyznę swego życia - tą połówkę, który pokocha was całym sercem!!!! A z nium będziesz miała następną fasoleczkę. Na wszystko przyjdzie czas. teraz jestes smutna i nieszczęsliuwa, ale uwierz że miłość i szczęście nadejdą same niespodziewanie. Zaskoczą Cię pozytywnie, czego życze Ci z całego serca!!!!!! PS. Cieszę się,że spowodowałam chociaż chwilowy usmiech na Twojej buzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czuję klimat Świąteczny. Miasto pięknie przystrojone, starówka udekorowana, szopka na środku Rynku a obok niej wielka choinka kolorowa i świecąca. Przecudny widok, szczególnie wieczorem. Nie lubię zimy i śniegu, ale na Święta powinien sypać i powinno być biało, a potem to może zaraz stopnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ sie zaczyna świątecznie robić....to takie przyjemne święta, choinka, pyszne zapaszki z kuchni, cała rodzina przy stole, kolędy, prezenciki, życzenia ach :) ciekawe jaki prezent dostane na święta...a moze fasoleczka zechce się zadomowić :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
soul dziękuję Ci bardzo jesteś taka kochana,teraz wywołałaś na mojej twarzy łezki wzruszenia...:) Dziękuję za to,że masz takie dobre serduszko i tak mnie pocieszasz.Przecież komuś o tak dobrym sercu musi się udać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Bugsy Kochanie :-) a gdzie tatus dzidzi? jeśli można zapytać, bo chyba coś przeoczyłam? nie martw się, masz nas, no i przede wszystkim swój Skarb! :-) Poproszę o dokładną instukcję pomarańczową :-) Macza się te plastry w czymś? cytynke też tak można potraktować? Pachnie później na choineczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Bugsy tez jeste kochana. Zasługujesz na wszystko co najlepsze! najpierw Pan Bóg obdarował Cie fasolką a potem przyjdą następne nagrody. Jak czytam jak piszesz czule o kruszynce swojej to też wierzę,że jesteś wspaniała Kobietką i że niedługo życie musiCi się ułożyć. I tyle. Głowa do góry! pamietajże jestem z TOBĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu dobrze sie czujemy :D juz mnie nawet mniej boli ta okropna kość doszlam do wniosku ze moze boli z powodu mojego bardzo nisko umiejscowionego brzusia :D dzieki za pamiec :) ostatnio mam coraz mniej czasu na wchodzenie na kafeterie bo świeta tuż tuż :) Mam już zamówiony wózeczek :) i strasznie sie ciesze :) A w dodatku mam dzis urodzinki wiec kolejny powód do szczęścia bede sie objadać pysznym tortem :) hihi :D Brzuchatki odzywajcie sie czesciej jak sie czujecie :D TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 33 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Bugsy to smutne co piszesz, ale zobaczysz wszytsko bedzie dobrze, chociaz wspracie najblizszych osób by sie przydało:( Z tymi pomarańczami to do końca nie wiem, robiłam na wyczucie, ale moze faktycznie mozna je w czyms pomoczyć. Moje nie pachna:( może za tanie były. Ale przypomniało mi sie, że kiedys czytałam, ze mozna w skórke pomarańczy powbijac goźiki i twedy na pewno ładnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Bugsy to smutne co piszesz, ale zobaczysz wszytsko bedzie dobrze, chociaz wspracie najblizszych osób by sie przydało:( Z tymi pomarańczami to do końca nie wiem, robiłam na wyczucie, ale moze faktycznie mozna je w czyms pomoczyć. Moje nie pachna:( może za tanie były. Ale przypomniało mi sie, że kiedys czytałam, ze mozna w skórke pomarańczy powbijac goźiki i twedy na pewno ładnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Bugsy to smutne co piszesz, ale zobaczysz wszytsko bedzie dobrze, chociaz wspracie najblizszych osób by sie przydało:( Z tymi pomarańczami to do końca nie wiem, robiłam na wyczucie, ale moze faktycznie mozna je w czyms pomoczyć. Moje nie pachna:( może za tanie były. Ale przypomniało mi sie, że kiedys czytałam, ze mozna w skórke pomarańczy powbijac goźiki i wtedy na pewno ładnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKI
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13,5..........Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Bugsy to smutne co piszesz, ale zobaczysz wszytsko bedzie dobrze, chociaz wsparcie najblizszych osób by sie przydało:( Z tymi pomarańczami to do końca nie wiem, robiłam na wyczucie, ale moze faktycznie mozna je w czyms pomoczyć. Moje nie pachna:( może za tanie były. Ale przypomniało mi sie, że kiedys czytałam, ze mozna w skórke pomarańczy powbijac goźiki i wtedy na pewno ładnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
33tydzień - WSZYTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ - DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I KRUSZYNKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat, 100 lat, niech żyje, żyje nam. 100 lat, 100 lat, niech żyje, żyje nam, niech żyje nam!!!!! Kto? Kamilka (ksywka 33 tydzień). Duzo zdrówka i radości, zdrowej dzidzi i usmiechu na buzi Ci zyczę!!!!:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
o az trzy razy mi sie wysłało? czy u was tez jest tak ponuro i sennie? ja zaraz zasnę nad biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 33 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 tydzień wszystkiego na najlepsze, dużo zdrówka, szczęścia, lekkiego porodu :) zdrowego dzidziusia i spłenienia wszystkich Twoich marzeń 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 tydzien - tym bardziej się ciesze, ze sie odezwałas- chyba Cie myslami sciagnęłam.......WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.......największy prezent juz masz w brzusiu.......STO LAT DLA CIEBIE I ZUZI...........:)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 tydzien - tym bardziej się ciesze, ze sie odezwałas- chyba Cie myslami sciagnęłam.......WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.......największy prezent juz masz w brzusiu.......STO LAT DLA CIEBIE I ZUZI...........:)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ milutko sie zrobiło:) Bugsy brzykeo mi z Twojego powodu ale Soul ma rację nic dodac, nic ująć:D Słoneczko wszystko juz jest naprawione;) 33tydzień wszystkiego naj najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
Estella tatusia dzidzi straciłam przez swoją głupotę,ale narazie za wcześnie aby o tym pisać nie jestem jeszcze na to gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mam nadzieję, że w przyszłym roku wszystko się ułoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
wszystkiego najlepszego 33 tydzień:dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia przede wszystkim a tak poza tym to spełnienia najskrytszych marzeń i wiele,wiele szczęścia a do pozostałych dziewczyn dzięki za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×