Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Dorota kurcze przykro, ale na pewno w koncu sie uda:), moze plamienie o niczym nie swiadczą:) Katarzyna22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej Agusia, jak się dziś masz? Oczka też mi się trochę kleją, bo spałam niespokojnie, ciągle sie budząc, tak reaguje, jak czymś za mocno się przejmę, ale już niedługo idę sobie na urlopik świąteczny i wracam do pracy dopiero po nowym roku, czyli trzeciego stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J adobrz:D, ale sobie poleniuchujesz, chyba wiem w jaki sposób czas bedziesz z męzem spędzać:P;). Ja juz sie nie czepiam i jestem zadowolona i szczesliwa ze mam odpowiedzialnego faceta:D Malwa30 Mozna wiedziec jaki temat jest tej pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Dziewczyny, lecę, napiszę po południu co i jak, a mój ukochany pisał o biologicznej aktywności chitozanu w związku z zarażeniem kurczaków salmonellą, Akademia Rolnicza, do zoba, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKI
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13,5..........Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś dzisiaj za bardzo humoru nie mam i małe chęci na rozmowy, wole poczytać co ciekawego piszecie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Dzięki dziewuszki za dobre słowa, nadzieja na dzidzię troszke upadła, ale trzeba być dobrej mysli:) W przyszłym tygodniu ide do ginka, mam nadzieje, ze badanie wypadnie lepiej niz ostatnio bo wtedy usłyszałam, ze mam chyba nieruchomą macicę i byc moze jest to wynik zrostów pozapalnych:( Ale nie był do końca pewien bo troszke byłam spieta. Co ma byc to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz dorota idz, moze powie ze jest dobrze i ze to były tylko przypuszczenia:D Kasie a czemu to hu,orku nie ma co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka szybciutko główka do góry! ja też niestety właśnie goszczę @ w swych skromnych progach. Strasznie boleśnie ją przechodze w tym miesiącu. Jajnik wyje z rozpaczy:( Wolałby zajmować się czymś innym niż wredną @ ale po Nowym Roku na pewno nam się uda.Wierzę w to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
wiecie mnie czasami ogarnia strach, ze nie bedę mogła miec dzieci, az mnie paraliżuje, starszne uczucie, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
a co tam smutki na bok:) ide po coś dobrego na pocieszenie, może jakiegos pączusia mniam, nie bede sie dołować, a przy okazji was:) sorki za marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po urodzinkach :D w sumie mam dobry humor ale wczorajszy dzien to był koszmar bo sie z mama pokłociłam i pojechalam na noc do Daniela :D a dokladnie to on mnie do siebie zaciagnal zebym sie nie denerwowala :D slodki jest i tak sie o mnie troszczy sylwia , olala dziekuje za zyczonka :D kto caly czas kopiuje stara tabelke??? TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 33 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etkapetka
Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy któraś z Was brała duphaston przed zajściem w ciąże ?? Bo ja biore od 16 do 25 dc, a owulację mam dopiero 20dc. Czy ten lek wzięty przed owulacją może mieć negatywne działanie?? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ!! Dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ja :O sorki Dorota rozumiem Cie doskonale z tymi obawami, ja miałam tak samo dopuki kolezanka i moje kochanie nie wybiło mi z głowy takich pomysłów. Był czas ze chciałam juz sie starac o dzidzie aby wiedziec ile mi to czasu zajmie czy bede mogła, zeby wiedziec czy juz sie leczyc na niepłodnosc chore prawda?. No ale teraz jest inaczej i zdrowo podchodze do tego:) i jest mi z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy Agusia :) jeszcze 7 tygodni i bedzie dzidzia :) chociaz ja mysle ze urodze wczesniej :) boje sie moze któraś zwas za mnie urodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze nie był to instynkt maciezynski, tylko strach, sama nie wiem czemu tak myslałam, teraz pukam sie w czoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spadam bo nic dzis nie pozałatwiam, odezwe sie jeszcze:), ale wiecie czas goni a ja klikam i nie moge przestac Całuski wszystkim:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda by wolała swoją dzidzie rodzić :) jak juz malenstwo bede miec przy sobie to chyba zaloze stronke i beda tam jej zdjecia a wteyd podam wam link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu w sumie to nie ma jakiegos konkretnego powodu, moze sie po prostu nie wyspałam i dlatego humor taki nijaki :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
cześć dziewczynki:):) jakos też mi dzis nie specjalnie jeśli chodzi o humorek:( Tak sobie myśle że to niemożliwe żebym zafasolkowała akurat na świeta to raczej zbyt wiele optymizmu i tez mam czasem takie obawy jak ty Dorota....nie wiem co wtedy poczne Tak swoją drogą to ciekawe jak długo będę czekać na fasolke:(bo jeśli np. jeszcze długo to nie wiem jaki będzie mój stan psychiczny przez to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza no coś Ty, nie wolno sie przejmować....odpuść troche ten temat a może sie uda....może za bardzo podświadomość działa na starania i tak to wychodzi, przynajmniej ja tak myśle i staram sie nie myśleć o dzidzi...jak przyjdzie czas to będzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nie martw się zawczasu. Na pewno niedługo doczekasz się upragnionej fasolki. I odgoń szybciutko smutne myśli. Ja też chce mieć dzidizę,ale mi nachodzi to falowo.Tzn. chcę cały czas ale raz bardzo a raz umarkowanie, więc póki co obsesja mi nie grozi. Czelam cierpliwie każdego miesiąca i zastanawiam się czy bolący brzuh lub krzyż to objawy ciązy czy może miesiączki. Uważam że trzeba sobie odpuścić na tyle aby codziennie o tym nie myśleć a wtedy się uda. Pomyśl o wszystkich kobietach które \"wpadły\". Raczej nie myślały o dziecku a ono po prostu wybrało ten moment. Nieoczekiwanie bez udziału psychiki. Głowa do góry. W przyszłym roku wpiszemy się do tabelki brzuchatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
Cześć Dziewczyny!!!! Co tu takie smuteczki!!!! Uśmieszki proszę ! Ja mam cały czas uśmiech na twarzy, bo mi w mózgu siedzą te pyszne pierniczki, które w weekend będę piekła :-) a dzidzia...będzie, będzie - głowa do góry! a kiedy? kto to wie? takie nasze życie. Przepraszam za porównanie, ale nie wiemy nawet kiedy umrzemy, więc nic nie wiemy - nasza egzystencja to stąpanie po grząskim gruncie. Ale cóż, trzeba się cieszyć z tego co się ma ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu a widziałaś jak dziewczyny pisały o starych jajkach:( ja tak czuje bo widze po sobie że już te dni płodne nie są takie jak kiedyś...no nic trudno nie moge tak smęcić wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Cześć Estella, ale Cię wzielo na te pierniczki hihihi, mała rzecz a cieszy i tak trzymać. Ja tez staram sie odgonić smutek bo to nic nie da, ale prawda jest taka, ze jak się człowiek stara o dzidzie to co cykl do pewnego momentu ma nadzieje, a potem znowu doła i ciezko przestac o tym mysleć. A ja wiem, ze powinnam przestać bo niedługo bede miała jakąś schizę. Zaraz zrobie kawke zjem pyszne ciasteczko i moze chociaz przez chwilkę poczuje Błogość :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×