Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Cześć dziewczynki!!! Aganiok11 ach te teściowe!!! , życzę miłego imprezowania, jak będziesz dzisiaj jeszcze w stanie to zajrzyj do nas(ha,ha!) Och Wy skorpionice!!!! ja mam w domu dwóch skorpionów, synuś i mężuś i myślę że pora powiedzieć stop! dwa moje uparciuchy. Dziewczyny życzę Wam miłego weekendu i może jeszcze zajrzę do Was dzisiaj wieczorkiem pa!!!! Cieszę się że znalazłam ten topik noi oczywiście takie fajne koleżanki!!! tylko do końca jeszcze nie rozgryzłam paru rzeczy i mam do Was jeszcze pytanko? jak stawiacie na końcu zdania te śmieszne mordki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babo piaskowa dzięki serdeczne za te mordki!!! Aganiok11 pytałaś jak to zrobić żeby synuś sam zasypiał. Dla mnie było to bardzo uciążliwe ale w końcu się zmieniło to kiedy wykończyliśmy mu jego własny pokoik. To był chyba najlepszy moment na oderwanie się od mamusi. Tłumaczyłam mu że ma nowe , piękne łóżko tylko jego i początki może były nieco trudne ale po jakimś tygodniu zasypiał bez problemu. Życzę kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami72
witam was dziewczyny bardzo lubie tu zagladac i was czytac co do tesciowych trzeba je tylko szanowac na czulosci nie ma dla nich miejsca.teraz nie mam tesciow byli podobno milymi ludzmi poprzednich nie chce wspominac zgroza.tak ogolnie ciesze sie bo w przyszla niedziele bedzie juz moj mezus dzis zrobilam sobie dzien dla siebie maseczki manikir itp jestem zrelaksowana i moge isc jutro do pracy obejrze sobie ciekawy film o ile taki znajde moje dziecko wroci z podworka i rozweseli sie tu troche buziaczki do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Widzę że macie kiepskie nastroje ale to chyba dzisiaj normalne bo ja też jestem w nie najlepszym humorku. Czuję się tak jakbym imprezowała całą noc i do tego mam zły humorek :( Aganiok11 nic się nie martw jakoś to będzie a może to wcale nie jajniki a zupełnie co innego? pamiętam że też kiedyś miałam podobną sytuację i nawet zaczęłam mieć czarne myśli ale jak się okazało po wizycie u lekarza było wsztystko w porządku i właściwie wcale nie powiedział mi co to było, samo przyszło samo poszło. Ja sama przypuszczam że to były węzły chłonne. I też gdzieś wyczytałam że jak jest się w ciąży to w pierwszym m-cu mogą dokuczać węzły chłonne ponieważ następują jakieś tam zmiany i wszystko zaczyna się rozszerzać . W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki !!! Babo piaskowa postaraj się wytrzymać ja myślę że najlepiej jak zrobisz mężusiowi niespodziankę na spokojnie ale wiem że ciężko pewnie będzie Ci wytrzymać :) Oczywiście będę trzymała za Ciebie kciuki i za wizytę u lekarza, myślami będę z Tobą i zobaczysz wszystko będzie okey!!! Napisz jak już będziesz po wszystkim, koniecznie ;) U mnie dzisiaj 14 dzień cyklu czyli owlacja, teraz pozostało mi tylko czekać na efekt starań :) chociaż sama już nie wiem czy wierzyć w to że się udało :( najgorsze jest to czekanie ale cóż zrobić..... Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! Aganiok11 masz rację nie będę się zbytnio nakręcać ale wiadomo że cichą nadzieję zawsze mam ale momentami myślę sobie na pewno znowu się nie uda bo skoro w zeszłym m-cu nic nie wyszło to dlaczego w tym miałoby się udać :( muszę nauczyć się opanowania bo z tym u mnie jest marnie, nie potrafię odstawić na bok myśli o ciąży a zająć się zupełnie czymś innym a nawet jeśli już mam zajęcie to wciąż myślę aż w końcu zostanę myśliwym :P Absolutnie jestem tego samego zdania że wygląd w ciąży nie świadczy o urodzeniu się danej płci!!!!! to są tylko stare ludowe zabobony, przecież kształt brzucha zależy tylko od ułożenia się dziecka, ja miałam okrągły brzuch wręcz dookoła siebie i co synek. Zuza pak nie wiem co polecić Ci na wypryski ale chyba najlepszym sposobem będzie je zatuszować pudrem chociażby w postaci kremu matującego a na to spróbuj deliktnie puderkiem w kamieniu, tylko tyle co mogę poradzić. A z rodzinką to święta racja że najlepiej żyć ze sobą na odległość, wtedy wszyscy bardziej się szanują i nie zawsze różnica wieku jest powodem sprzecznych zdań. Trzymam za Ciebie kciuki i zobaczysz będzie wszystko okey ;) Pozdrawiam Was wszystkie!!!! A jak nie mogę wymyślić psełdo? zajrzyj do nas i napisz czy wszystko jakoś Ci się ułożyło, pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż miło poczytać jakie jesteście szczęśliwe dziewczyny a babo piaskowa tak czekałam aż coś napiszesz i w końcu... jesteś ze swoimi skarbami i to jest najważniejsze, jak pisałaś o tym prezencie dla męża to dosłownie jak w filmie ale najważniejsze że wszystko w porządku, napisz jak po wizycie u lekarza. Piszcie babeczki o dobrych wieściach bo wtedy robi się tak cieplutko na sercu ! Pozdrawiam cieplutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
Baba pisakowa, wyższe tętno dziecka powyżej 140 to na dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babo piaskowa, okres mam dostać 4 sierpnia czyli 28 d.c., chyba że nastąpi zmiana planów :) , obecnie jestem 2 dni po owulacji i bolą mnie piersi że nawet nie mogę ich dotknąć są takie czułe w dotyku i do tego bolą jeszcze węzły chłonne pod pachą zwłaszcza lewą, nie jest to jakiś ogromny ból ale boli i promieniuje do obojczyka, nie wiem czy to normalne, w zeszłym m-cu miałam to samo i jakoś samo przeszło a może to się tak dzieje jak bolą piersi? czy któraś z Was też tak miała? Wyczytałam gdzieś że jedną babkę też tak bolały piersi i węzły chłonne i po wizycie u lekarza okazało się że ma gruczołowate piersi i dlatego tak się dzieje czyli rozrośniete gruczoły piersiowe. Mam nadzieję że to nic takiego . Babo piaskowa masz racje, staraj nie dźwigać się swojego miśka bo to jest faktycznie niebezpieczne, domyślam się że na pewno się zapominasz i tak samo u mnie ciężko byłoby się przestawić a nasze miśki jeszcze lubią włazić na rączki i się pomyziać jak takie kociaki! Pozdrawiam wszystkie babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ma pytanko w książce Wójcika Chopiec cz dziewczynka znalazłam adres stony http://www.e-comm.com.pl/pl/fun/boyorgirl.html , próbowałam tam wejść ale wymagane jest hasło, czy może któraś z was wie jak mozna się tam zalogować albo inna strone do wyznacznia okresu spłodzenia dziecka określonej płci (dziewczynki) na podstawie dat urodzenia mojej i męża. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołchy!!! Nie mogłam jakoś wygospodarować trochę czasu żeby do Was zajrzeć ale jakoś znalazłam i już się melduję. Babo piaskowa widzisz Ty się tak kiepsko czujesz a jesteś w ciąży a ja nie jestem i też bardzo kiepsko się czuję jakbym zarywała nocki! pewnie te upały są tak mocno dokuczliwe! A co do Twojego synusia to wcale Ci się nie dziwię że to tak przeżywasz ja dokładnie na Twoim miejscu też bym to przeżywała i też 24 na dobę jestem z synusiem, nie wiem jak zniosła bym rozstanie z moim miśkiem, jednak wydaje mi się że zuza pak ma rację, początki przeważnie takie są , kiedy dzieci początkowo czują się obco , po prostu trzeba to przejść i myślę że będzie okey! i trzymam kciuki żeby jak najszybciej Twój synuś się zaklimatyzował :) Ja obecnie wzdycham żeby nie stresować się za bardzo 4 sierpnia kiedy to mam mieć tą spodziewaną. Szczerze mówiąc wzięłam przykład z Ciebie babo piaskowa i o jeden dzień przesunęłam starania i zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które są na naszym topiku!!! Aganiok11 a co u Ciebie czy wyjaśniło się co było przyczyną Twojego bólu brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Aganiok11 jutro o 10.20 będę mocno trzymała za Ciebie kciuki żeby wszystko było w porządku i jak już będziesz po wizycie to odezwij się, być może zapisze Ci jakiś lek na wywołanie miesiączki i wszystko wróci do normy, bądźmy dobrej myśli :) Miło dziewczynki że trzymacie za mnie kciuki żebym nie dostała@ ale nie dziękuję żeby nie zapeszyć. Babo piaskowa, piersi mnie bolą cały czas ale nie aż mocno, powiem tak że po prostu są bardziej wrażliwsze na dotyk i takie pełniejsze. Większy ból odczuwam kiedy do spania zdejmuję bieliznę, wtedy są takie duże,bolesne i takie ciężkie! ale w zeszłym cyklu też było podobnie także nie przypuszczam żeby to zaraz była ciąża. Jeszcze pare dni temu byłam nakręcona że być może to wszystko za sprawą fasolki która we mnie zawitała ale teraz to już chyba się odkręciłam i nie wierzę ..... Chociaż powiem Wam dziewczyny że dzisiaj miałam sen który podobno wróży mi powiększenie rodziny ale sama nie wiem czy w sny wierzyć, wkrótce się okaże :) Zawsze jakąś nadzieję można mieć, tym bardziej że tak jak mówicie mamy tu szczęśliwy topik i cieszę się że( pomimo ciąży) ani zuza pak ani baba piaskowa nie wycofały się i nadal są tu z naszymi problemami. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego wieczorku! Aganiok11 , będzie dobrze! musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Więc zaczynamy trzymać mocno kciuki za aganiok11 bo już wkrótce wchodzi do gabinetu, oby było wszystko w porządku :) ! Babo piaskowa podejrzewam że z mojej ciąży znowu nici, ponieważ piersi znowu przestały mnie boleć i tak jak zawsze zaczną znowu boleć trzy dni przed @, nie wiem czy brzuch też Cię bolał jakoś inaczej? bo ja nie mam specjalnie objawów które by zwiastowały ciąże. Po drugie robiłam sobie wczoraj test owulacyjny żeby nie marnować testu ciążowego i test wyszedł negatywny a jeżeli jest się w ciąży to po 9 dniach po owulacji test owulacyjny jest pozytywny także pozostało mi się chyba jedynie znowu pozbierać i żyć dalej :( Nie wiem już co mam myśleć, szkoda mówić...... :O Pozdrawiam i niech chociaż Tobie aganiok11 poszczęści się, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Niedawno znalazłam tę stronke i chciałabym prosic Was kochane o radę. Mam 38 lat( rocznikowo:)), poza tym męża i dwie dorodne córeczki w wieku 15 i 10 lat:) i ....bardzo chciałabym mieć jeszcze synka:) ale troszke sie boję. A czego ? Wieku :) W moim przypadku wzrasta ryzyko urodzenia dziecka z Downem lub inną chorobą . Ale z drugiej strony wcale nie musi tak być, zwłaszcza ,że byłaby to 3 ciąża. Cykle mam bardzo regularne 24-25 dni więc według tego co przeczytałam na forum łatwo mogłabym zaplanować płeć dziecka o ile to sie sprawdza :) Błagam doradźcie mi coś :) Pozdrawiam Was wszystkie . Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok11 nareszcie sie odezwałaś, głowa do góry, jeżeli miałabyś torbiele albo jakieś polipy to lekarz by to stwierdził poprzez badanie ginekologiczne, jestem dobrej myśli, jeżeli miałabyś zaburzenia hormonalne to prawdopodobnie test ciążowy wyszedłby pozytywnie może po prostu masz zespół napięcia przed miesiączkowego i opóźnienie poprzez stres i zmianę klimatu a może podziębiłaś jajniki? podobno też coś takiego jest. Nie martw się na zapas a może to po prostu fasola narobiła tyle zamieszania :) będzie dobrze ale ja chyba dwa tygodnie nie wytrzymałabym do usg, jeżeli Cię to męczy to idź wcześniej i będziesz wiedziała już na czym stoisz a przez te dwa tygodnie tylko najesz się stresu! Agnieszko witaj w gronie, niestety ja Ci nie doradzę bo decyzję musisz podjąć sama, mogę jedynie powiedzieć że znam matki które zdecydowały się świadomie na późną ciążę i wcale tego nie żałują, mają zdrowe dzieci jak malinki! nie dziwię się że masz obawy ale dlaczego zaraz zakładać że urodzi się chore dziecko przecież to się może zdarzyć nawet u młodej matki. Jeżeli masz krótkie cykle to faktycznie lepiej jest wyliczyć termin owulacji a już nie mówiąc o tym że chciałabyś chłopca. Wystarczy zamówić testy owulacyjne i starać się po pozytywnym teście i myślę że powinno się udać. Jeżeli się zdecydujesz to życzę żeby wszystko było dobrze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczęta za odpowiedź:) Ja jestem w 80% przekonana, że powinnam jeszcze zaciążyć:) narazie wyjeżdżam na urlop. A może podczas urlopu? :) Pozdrawiam. Aganiok idź na to USG wcześniej , po co sie stresować tak długo. Poza tym stres w tym momencie jest Twoim wrogiem, bo wydłuża cykl, to błędne koło. Jeśli mogę Ci cos doradzić to kup w sklepie zielarskim kwiat malwy czarnej, pij 3 razy dziennie napar, który to przyspiesza miesiączkę. Na pewno pomoże i ulży. Pozdrawiam. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka piaskowa - wiem ze mieszkasz w DE, chciałabym zadac ci kilka pytan na temat prowadzenia ciazy w przez lekarzy niemieckich, ale chciałabym to zrobic prywanie, może na maila? jesli masz chwile czasu to napisz do mnie adres pod nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichuteńka Ty sie powinnaś leczyć , a modlić to my się możemy za Ciebie. Skąd w takim pobożnym,( jak wnioskuję) człowieku tyle nienawiści ???? Dziewczyny, sorry ale zszkokowała mnie wypowiedź cichuteńkiej, aż mnie zmroziło. Ludzie są okropni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok masz 100% racji:) olejmy ją. I cieszmy sie tym co mamy :)domem, cudownymi dziecmi, wakacjami ....bo tej wariatce tego z pewnością brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha woda brzgi rwie.To chyba ciebie cichutenka Bóg pokarał że z taka nienawiscią piszesz chyba sama nie masz dzieci i nam zazdrościsz.Nie życz blizniemu swemu co tobie nie miłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ale tu się zamieszanie zrobiło a mogło być tak kulturalnie, zgadzam się z Wami dziewczyny i uważam że człowiek wierzący w ten sposób się nie zachowuje, mało tego nawet wróg wrogowi nie powinien źle życzyć a tu takie słowa padły że włos na głowie się jeży. Aganiok11, cieszę się że dostałaś ten @ , oczywiście lepiej byłoby gdybyś była w ciąży ale skoro tak jak mówisz przypuszczałaś że nie jesteś więc dobrze że to tak skończyło się a nie inaczej. Dzisiaj pewnie spadł Ci kamień z serca i poczułaś taką ulgę, wydaje mi się że to faktycznie mogło być związane z tym napięciem przed @ a raczej na pewno! :) Dziękuję Wam dziewczyny za to że trzymacie za mnie kciuki tego 4 sierpnia ale nie jestem raczej na pewno w ciąży bo żadnych objawów nie mam, piersi mnie bolą ale raz więcej a raz prawie wcale a brzuch w ogóle mnie nie boli a i jeszcze coś Wam powiem, jak już wcześniej pisałam, zrobiłam sobie ten test owulacyjny w połowie cyklu i kiedy wyszedł mi pozytywny to na drugi dzień z ciekawości zmierzyłam sobie temperaturę żeby zobaczeć czy jestem już po owu czy nie i ... temperatura była wyższa o 0,1 st.C więc nie była to jeszcze owulacja, na następny dzień zmierzyłam ponownie twmperaturę i znowu temp. podniosła się o 0,1st.C więc już zbaraniałam i na trzeci dzień zmierzyłam temp. i to samo, więc zbaraniałam, na 4 dzień nastąpił skok bo temp.była wyższa o 0,25St.C i pierwszy raz tak miałam żeby od pozytywnego testu owu. dopiero skok był po 4 dniach a przecież wcześniej miałam tak że od momentu pozytywnego testu owulacja nastąpiła w ciągu dwóch dni i wydaje mi się że test owu. stwierdził ten najwyższy poziom lh dobrze tylko owulacja z jakiegoś powodu mi się przesunęła ale aż o 4 dni?, fakt faktem że w tych dniach przeżywałam stres. Wobec tego przekonałam się że pomimo tych testów owulacja ma prawo się przesuną z różnych przyczyn noi oczywiście wykluczam ciąże bo w moich intymnych warunkach jest to raczej nie możliwe że żołnierzyki wytrzymały aż 4 dni a tym bardziej że przy pierwszej ciąży miałam duże tyłozgięcie macicy a słyszałam że ciężko zajść jeżeli ono jest. Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy też miałyście tyłozgięcie i jeżeli tak to miałyście z tym jakieś problemy? chodzi mi w szczególności o zajście w ciąże. A powiem Wam jeszcze że jeżeli jest mocne tyłozgięcie to są bóle podbrzusza często już od połowy cyklu i ciężej się przechodzi te nasze @ Napiszcie co o tym sądzicie, pozdrawiam Was wszystkie i życzę kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, 4.08 wyjeżdżam z rodzinką na urlop do Egiptu . Z jednej strony bardzo sie cieszę a z drugiej planowałam na sierpień poczęcie mojego maleństwa a tu wszystko może się pokręcić bo wiecie zmiana klimatu. Już sama nie wiem , co robić :) Narazie życzę wam dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.o2 08 dostałam okres następny dostanę 29 08 przewarznie rano.Według tej chińskiej tabelki od września mamy szansę na dziewczynke.Ja w tą tabelkę nie bardzo wierzę ale chcę połączyć to z metodą wójcika i słodką dietą bogatą w magnez .Sierpień szybko zleci .Musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza pak, dzięki za wiadomości o tyłozgięciu ale mnie podniosłaś na duchu, ja podobnie jak i Ty przed piewrszą ciążą ciężko przechodziłam co miesięczny okres ale to pewnie przez to tyłozgięcie, musiałam sięgać po silne leki przeciwbólowe bo bez nich bym nie wyrobiła z bólu, mało tego przez pierwsze dwa dni nawet nie było mowy żebym gdzieś wyjechała, męczyłam się ztym bardzo ale zmieniło się to nieco po porodzie na szczęście. Jak byłam w ciąży to się bardzo cieszyłam że mogę zaplanować sobie każdy dzień i nie będą mi dokuczały obfite @. Lekarze mówią na temat tyłozgięcia różnie ale to też ludzie i mogą się mylić. Dziewczynki dziękuję Wam za to że we mnie wierzycie, babo piaskowa masz rację Ty też miałaś chwilę zwątpienia a każda z nas miała więcej optymizmu niż Ty sama :) Jak już wcześniej pisałam w związku z tym że owulacja mi się przesunęła to pewnie i ta moja @ też się przesunie i najpóźniej powinnam ją dostać w środę a nawet w czwartek.Chociaż już dzisiaj zaczęło boleć mnie podbrzusze, zobaczymy co z tego wyniknie :) Życzę Wam dziewczyny miłego wieczorku i spokojnej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Cichuteńka
zauważyłam, że bardzo często poprawiasz innych zwłaszcza jeśli chodzi o błędy ortograficzne, a sama co robisz??? przeczytaj raz jeszcze co napisałaś w tym poście: "wychowanie przeczkolne jest bardzo ważne, ale trzeba sprawdzić, czy przeczkole nie jest aby prowadzone przez osoby świedzkie." dziewczyno! Twoja ortografia tutaj woła o pomstę do nieba:O "przeczkolne"??? co to jest za słowo??? chyba PRZEDSZKOLNE "świedzkie"??? chyba ŚWIECKIE może warto najpierw przyjrzeć się sobie samemu zanim zacznie się poprawiać i krytykować innych zwłaszcza, że pozwalałaś sobie na określanie innych mianem osób upośledzonych umysłowo:O a sama nie świecisz przykładem jak widać:O zastanów się nad sobą, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Cichuteńka
"wieRZ" (NIGDY "wieŻ"!!!) sobie w co chcesz, ale zanim ponownie poprawisz kogokolwiek - zadbaj proszę o poprawność własnej pisowni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fristi
marze o dziewczynce ale sie boje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fristi
czesc dziewczyny!moj 3 synek chodzi do katolickiego przedszkola i jestem z tego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Babo piaskowa pytałaś ile staraliśmy się o synka więc odpowiadam, pół roku i wiedziałam że to będzie synuś bo trafiliśmy w moment owulacji, wtedy prowadziłam pomiary temperatury i w tym cyklu kiedy akurat zaszłam miałam nietypową temperaturkę i zastanawiałam się co jest grane? ale też od tej że chwili byłam już zrezygnowana i cóż okazało się po 19 dniach że jestem w ciąży, to była radość :) i właśnie już wcześniej miałam WAm napisać o tej temperaturze bo może któraś z WAs też mierzyła i czy zauważyła że w ciąży ta tempka wygląda inaczej? u mnie było to tak że w każdym cyklu był widoczny duży skok czyli już po owulacji a wtedy jak już zaszłam w ciążę to nie było w ogóle tego skoku, tempka po prostu sobie z dnia na dzień rosła o dwie kreseczki i utrzymywała się na wyższym poziomie przez długi czas. Cały czas zasatanawia mnie to dlaczego nie było tego skoku? Czy któraś z Was prowadziła pomiary temperatury? Dziewczyny dzisiaj rano zmierzyłam sobie temp. i okazało się że spada więc jednak miałam rację, może już jutro dostanę @, podejrzewam też że gdyby ta owulacja mi się nie przesunęła to pewnie dzisiaj cieszyłabym się razem z Wami. Trudno, widocznie to jeszcze nie mój czas ale jakby nie patrzeć zaraz zacznie się nowy cykl i nadzieja że tym razem się uda! :) Pozdrawiam Was wszystkie! zajrzę jeszcze wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×