Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

no jak patrzec na skonczona lata a nie na roczniki to pierwsza powinna byc corka a drugi synek, a mam dwoch lobuziakow :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o ten kalendarz co indywidualnie wyznaczają dni od krwi itd. to kosztuje i chyba nie mało.W google byś musiała wpisac gdzieś kiedys sie z tym spotkałam, ale jesli chodzi o skutecznosc to ja nie wiem czy to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ninka i dziekuje to ja kolejna starajaca sie o corcie :) mojego meza pleminim bardzo zywotne z drugim dzieckiem zaszalam od razu po wyjeciu spirali w ten sam dzien albo nastepnego na 100 % i bylo wtedy jajeczkowanie, lekarz mowil ze jajeczkowanie i bedzie chopiec, ja ze ok, ale łudzilam sie ze moze corcia, chociaz wielkich nadzieji nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ninka! Oblicznie swoja stroną a natura swoją :) Zobacz jak sie moje obliczanie skończyło. Ale taki zapas testów Ci starczy spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego meza w rodzinie sami chlopcy, my juz tez mamy dwoch, wiec tym wieksze marzenie o corci i dziewczynce w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmy ? Gdzie jest Ewik ? Jak myślicie czy to skok ? to moje tempki : 10dc-36,5 st 14dc-36,5 st 18dc-36,4 st 11dc-36,4 15dc-36,4 19dc-36,3 12dc-36,4 16dc-36,4 20dc-36,6 13dc-36,4 17dc-36,4 st Dzisiaj 20 dc to już skok? Tylko kiedy była ta owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...jak zagladalam to nikogo nie bylo... poszlam robic obiadek...juz patrze i jasne ze pomoge wczystkim...i z liczeniem tez ...jak sama sie nie walne....a potem mnie zadzgacie...hehe ja wam z calego serca zycze pipci wiec wszystko co powiem bedzie szczere... tylko czasami jest tak ze sie nie ma pojecia co zrobic ...ale sprobuje ninco. myszko juz patrze na twoje tempki . monico witam ci serdecznie..... dwoje a troje to zadna roznica ....ja mam dwoch chlopcow nie trzech ,ale jak dolacza ktos kolejny to zadna roznica... gorzej jak sie ma jednego a potem dwoch to czuc roznice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a testow nie robilas??? bo to ze to jest skok to jeszcze nic by nie znaczylo bo owulka moze byc 3dni przed do trzech po skoku ...czyli zbyt duza rozpietosc.... myslalam ze testy robilas....ja bez nich sredno potrafie cos powiedziec ,wlasnie przez to ze nie zawsze owulka jest przed skokiem... jeszcze sluz musisz mi podac ...bo to cos pomoze... ta dzisiejsza tempka jest najwyzsza to fakt... linia podstawowa bedzie na 36.5 wiec dzis jakby pierszy dzien skoku ... ale to wstepna analiza bo jedna wyzsza nie mowi nam o skoku ...musza byc kolejne po niej wyzsze.... napisz cos o sluzie. wykres mam twoj juz zrobiony. :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninco testow tyle powinno ci wystarczyc... a po dwa razy dziennie rob tylko jesli bedzie coraz blizej owu... na trzy,cztery dni przed spodziewana owulacja . a tak to raz dziennie popoludniu np okolo 18godz mamuniu 30 a ty gdzie?? zab boli??? czy nie daj Bog brzuszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak ewik mój śluz był w tym cyklu do bani i nic juz nie wiem tylko tyle że dzisiaj 20 dc jest biały wczoraj nie wiem a 18 dc przejrzysty rozciagliwy, 17 dc też 16 dc był przejrzysty lepki 15 dc nie przejrzysty lepki a 14 wodnisty, przejrzysty z nitkami białego. Cholera 17 i 18 była chyba owu albo 19 rety a przytulanka :17 i 18! Wiec chłopczykowo! Może coś tu zdziała moje zażywanie magnezu i to że było dość często i plemniki mogą być osłabione, ale zostaje mi byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik dzięki bardzo za to że mi pomożesz...i inne dziewczyny oczywiście też ;-) W sumie teraz chyba powinno być trochę lżej, bo znowu był taki długi cykl. A do tego można plus\minus określić kiedy nastąpi owulka, oczywiście + tempki + testy owulki + śluz.... No ja też tak myślę że z 15 testów powinno starczyć... Teraz zobaczymy jak długo będzie utrzymywał się @,bo w tamtym m-cu aż 9 dni! Boshe żeby teraz wszystko pomyślnie wyszło...(fingers cross). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie mam takie pytanko czy długość krwawienia ma wpływ na długość cyklu bo dodam że w poprzednim cyklu miałam dłużej krwawienie bo 7 dni a w tym miałam 6 i mniej obficie...a juz sama nie wiem czemu tak sie pośpieszyło może to moja podświadomość zadziałała albo co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie wiem czy dlugosc krwawienia ma cos to owulki ,ale ja bym powiedziala ze ma!!! dlatego w roznych kalendazach chca by podawac dlugosc krwawienia wlasnie by wyznaczyc owulke... gin tez pyta ile trwala ostatnia wiec mysle ze ma... moje trwaja 5dni z plamieniem-krotko. widzisz myszko ja mowilam ci o ostroznosci wlasnie dlatego ze moze sie zdarzyc tak ze ta owulka albo sie przyblizy albo oddali...nigdy nie wiadomo....a lepej trzymac sie z daleka.... nie mowie ze szansy nie ma!! bo ona jest nawet w samym szczycie na corke .... ale ty od razu dwie doby bys chciala blizej a jedna juz sie okazala moze duzo za blisko... to jak taki malo czytelny ten twoj sluz to nie pomoge zbytnio.... zobaczymy czy jutro bedzie konkretny skok....i obserwuj jeszcze sluzik. tylko ze ty zadnych testow nie stosowalas no??? myslalas ze bedzie wszystko wygladalo identycznie jak w tamtym cyklu?? oto chodzi ze nie kazdy cykl jest taki sm i nie mozna powiedziec ze zawsze u mnie to jest tak i tak...bo to moze sie zmienic wlasnie ten jeden raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo tak przez 6 cykli wiec to chyba dużo żeby stwierdzić ze tak u mnie jest a ze teraz wypadło inaczej to juz przyroda...no nic zostaje mi teraz 50 % szans i czekanie czy przyjdzie @ czy juz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie to nawet jesli dluzej byloby tak samo to moze sie zmienic... kiedys nie raz czytalam o tym. kciuki trzymamy tak czy siak ,bo po pierwsze to ciazy moze nie byc nawet a po drugie jak bedzie to nie oznacza ze synek na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik dzieki za przyjecie :) z tym planowaniem to udręka, chyba pomodle sie o corcie i sprobuje tax max do 10 dnia przytulac sie do mężusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik78 a ty masz synciów? , jestes rocznik 78?? ja rocznik 78, 32 latka skonczone, jakby dzidzius mialby sie urodzic w nastepnym roku to mialabym 33 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik weszlam na twoj profil wiedze ze masz dwoch synków i 32 lata jak JA !! w jakim wieku masz chlopcow, widze tez ze jestes juz w ciazy do jakiego dnia cyklu staralas sie, ktory to tydzien?? jak samopoczucie? i jak rodzinka na nowine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam dwoch chlopcow juz. nie byli tak planowani z liczeniem...chcialam to bach i byli ...moze nie od pierwszego cyklu ale udali sie... zawsze marzylam o corci ...teraz i moi chlopcy tez marza i chca tylko siostre...co widza dziewczyne to mowia ze nasza tez bedzie taka i bedzie tak robila...przestalam ich poprawiac,bo oni i tak swoje ...innej obcji w glowkach nie maja.... bede sie martwila jak 16listopada okarze sie ze tam nie ma corci..... a narazie nich mysla co chca. moi maja 11 i 6lat. obydwoje sa zimowi listopad i grudzien...teraz mam termin na poczetek kwietnia koncowke marca. jestem w 20tc. udala sie od reki jakims cudem. ja mam cykle 29-30 najczesciej ale i 32 sie zdarzaja... staranka zakonczylam na 11dc w polodnie -test owulacyjny pozytywny byl 14dc rano a owu poznym wiecz 14 lub max do 15 poludnia. od strony 163 tu zaczelam pisac .jak chcesz cofnij sie i poczytaj bo duzo pisalam o planowaniu.... odezwalam sie tak o do dziewczyn ,bo fajny jest ten topik -czytalam caly od a do z. przy okazji od czasu do czasu podpowiadam im co sie nauczylam apropo planowania....co by sie nie musialy meczyc i szukac tych wszystkich odpowiedzi na dreczace pytania jak ja szukalam...nie powiem mialam dziewczynki ktore tez pomogly w zrozumieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik dzieki za odpowiedz, moi chłopcy tez bez planowania co bedzie to bedzie i są a teraz tez chcemy dziewusie :) jak bedziesz wiedziala płac daj znac, od dzis jestem codziennie z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki oraz Moniko Ciebie - moja imienniczka hehehehe Ewik a odnosnie tej tempki Myszki to nie jest chyba jeszcze takiw yrazny skok?? hmmmm bo temp 36 a jesli policzymy szesc do tylu to mamy 36,5 linie podstawowa a ta 36 jest ponizej. Czy to nie powinno byc tak ze o2 stopnie ma byc wyzsza od podstawowej to wtedy jest skok...hmmmm ZGLUPIALAM JUZ!!!hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam nowa staraczke :) Myszko czytajac ten artykuł poprostu głupieje. Może faktycznie ta metoda jest skuteczniejsz. Jednak patrząć na swoje wykresy ciążowe chyba pozostane przy tych 2 dniach przed owulacją. Czytałam dziś książke wójcika i tam pisze aby starac sie o córcie w trzeciej dobie czyli powyżej 48godz. przed, hmmm Jaie to wszystko skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu3333 oczywiście, że cię pamiętam :) Pozdrawiam i gratuluje synusia. Jeśli chodzi o mnie to Gosia wyliczyła mi że na córke u mnie to dopiero maj czerwiec więc długo by czekać... ale nie będe heheh Mamuniu30 gratuluje również synusia. Jednak nie znam się na tych zdjęciach usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czytam ten blog - dziewczyna sie stara o chlopca i bardzo dokladnie to opisuje - jeszcze nie przeczytalam wszystkiego ale nadrobie pozniej. Obecnie jest w 16 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie zachwalana jest ta metoda 0+12 ale ja wiem ....... Moze jesli ktso potrafi dokladnie okreslic owulacje to tak, ale ja nie umiem tego zrobic wiec pozostane z metoda przed owu. Wierze ze sie uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia ja też mam mętlik w głowie, jest tyle różnych metod że najlepsza metoda to chyba żadna :)) he he zobaczymy co mi z tego wyjdzie.Moja mama mówi że mnie poczeła po owu wiec są różne metody jak widać. Tylko jest problem w tym ze zadna nie daje wiecej jak 50% skutecznosci czyli taka metoda to zadna metoda. Ja to już chyba wątpię w jaka kolwiek metode no poza ta Bożą bo ona jest zaplanowana w 100% tylko my o niej dowiadujemy sie przy porodzie. Bo dlaczego by niby mialo sie nie udac innym które sie starały wszystko na dziewczynke a jest chłopczyk.Wiadomo Ewik bedzie miała córe i bedzie sie trzymała tej teori a np pama 3 synków powie ze to bzdóry :) A ciekawe jaka bedzie moja metoda moze bedzie dziewczynka i bede mówic że dieta daje 100% bo poczecie było w owu albo ze kalendarz chinski sie zgodzil bo tam tez córa. Ale fajnie ze jest taki topik przynajmniej mozna sobie pogdybac i jest super. Ewik trzymam kciuki do tego 17 z całych sił. Fikusow mi sie wydaje że to skok jutro powinien byc wyraźniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie o sluzie i obserwcji fajna stronka, dowiaduje sie jak malo wiem o swoim organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam dzisiaj truje... No to jeszcze jedno pytanko : przyjmując ze dzisiaj skok a moja faza lutealna jest nie zmienna która wynosi 13 dni bo tak pisza ze ona jest stala, czy znowu wytnie mi numer, no wiec kiedy mam sie spodziewać @ za te 13 dni? Bo jak tak to bede mogla szybciej zatestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×