Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

myszka - nie ma reguły bo pierwsza faza do jajeczkowania moze byc rózna w kazdym cyklu tylko ta druga część jest stała w miare i wynosi ok 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas w szkocji jeszcze sniegu troche lezy . HoueU ty robilas usg w uk tak ?? Jesli mozesz to napisz jaki byl koszt ? Nie wiem jak u Ciebie to wygladalo ale u nas maja nawet na swojej stronie napisane ze jezeli nie chcesz poznac plci to lepiej tego usg nie wykonywac poniewaz jest tak dokladne ze nawet laik jest w stanie ujrzec plec dziecka !!! 40 min trwa cala wizyta a somo usg 15- 20 min. U mnie jak zapytalam czy napewno sie nie pomylila to sie usmiechnela i powiedziala ze nie zyczy nam corki, bo w przypadku pomylki patrzac na jego plec to dziewczynka by miala powazna wade genetyczna :) :) byl to ok 22 tydzien ciazy . Wiec tu raczej pomylek nie ma ja Ci zycze zdrowego synka i zobaczysz ze bedziesz z niego dumna i szczesliwa a co do coreczki to moze nastepne to bedzie dziewczynka skoro tak wam wywrozyla a wtedy to juz w ogole bedziesz miec parke tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.A u nas pada śnieg jak cholera...Autostrady,drogi zasypane i nadal pada.Niektóre szkoły były pozamykane,a nawet mojego M.puścili (oraz wszystkich z pracy) do domku parę godzin wcześniej.... Nie jest zimno,bo ten śnieg się powolutku topi,ale jest z 30 cm!!!! Nie ma co Hopeu musisz się przyzwyczaić do mysli że będziecie mieli synka i tyle... U mnie dzisiaj 20dc (z 36ciu) i będzie ostatni dzień przytulań, ale nadal nie ma drugiej kreski,jest bardzo bladziutka,wręcz mało widoczna... :-( Nie wiem czy poprawić jutro także czy już nie,czy tylko dzisiaj i koniec... Niby 2,3 mam mieć owulkę ale jakoś nie widzę aby przychodziła,jajniki bolą,śluz płodny,tempka idzie w górę z dnia na dzień,hmm Dziewczyny napiszcie co byście zrobiły na moim miejscu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko a testy masz jakies nowe teraz?? czy takie same jak w tamtym cyklu? czulosc 20mlU ?? bo na nich tylko moze nie ma co sie opierac. albo idz na chybil trafil jak inne bo i tak na dwoje babka wrozyla. jedna dziewczyna znow miala serducho ostatnie na bardzo dlugo przed owulka z 5dni i syna urodzila... poprzedni cykl zanim zaszla starali sie o jeden dzien dluzej czyli blizej owulki i nie bylo nic z tego ... a w nastepnym cyklu byla w szoku... co najlepsze to to ze chodzila na monitoring i owulke miala pewna... szkoda tych wysilkow czasem sobie mysle! bo i tak urodzimy taka plec a nie inna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewko tak robię te same testy co w poprzednich cyklach,bo jestem co do nich pewna...czułość 20 mIU. Wiesz nie chcę wszystkiego od razu przekreślać ,bo innym dziewczynom się nie udało...Chcę spróbować a jak się nie uda to i tak psychicznie przygotowuję się że może być chłopak nawet kilka dni przed owulką.. Dzis zrobię jeszcze test za godz.i zobacze czy coś się zmieniło.. Jak myślisz zbliżyc się o jeden dzień czy lepiej nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze nie wiem...kiedy zaczol ci sie sluz plodny?? choc on roznie trwa 5czy 6dni...tempka mocno rosnie ...raczej nie powinna bo owu nie bylo.. nie ja ci nie mowie bys przekreslala wszystko ... probuj oczywiscie... tyle ze nie wiem co ci doradzic... jesli malo pijesz przed zrobieniem testu to wynik powinien byc dobry i aytentyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - to poprzestań juz na starankach a testy dalej rób, ja tak zrobiłam, musisz sobie cos załozyc na podstawie poprzednich cykli i sie tego trzymac. Ja poprzestałam na starnkach w piatek mimo zdecydowanie jednej kreseczki na tescie, dopiero w niedziele test wykazął dwie krechy, najwyzej w tym cyklu sie nie uda. Musisz miec pewnosc nawet jak sie nie uda ze dołozyłas jakis tam staran a nie olałas temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedzieli,czyli od 3 dni mam śluz rozciagliwy i dosc mokro,bo poprzednio gęsty i biały.... A tempka to; dziś 20dc- 36.59 .....19dc- 36.57 .....18dc- 36.57 .....17dc- 36.56 .....16dc- 36.54 i tak dalej,ale teraz dopiero widzę że powolutku wzrasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo powolutku...i ja tez bym powiedziala tak jak ni_ka ze jesli chcesz przylozyc sie i dac z siebie wszystko to dzialaj na podstawie tego co sobie zalozylas... sama widzisz ze w jednym cyklu blisko sie nie zachodzi a daleko sie zachodzi...wiec jak maz zajsc to zajdziesz kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli patrzac ze juz trzy dni jest plodny sluz to mozesz miec owulke i za 2-3dni... chyba ze dluzej ci sie utrzymuje sluz plodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie przeglądam mój notes co do tamtego cyklu i po przeanalizowaniu, to powiem Wam że dziś powinna być widoczna kreska...bo tak miałam w poprzednim cyklu. I dodatkowo krechy były widoczne 3 dni,a środkowy dzień to była owulka....ale i tak za daleko owulki były starania bo widocznie mój M.ma słabe plemiory...hm Chyba poprzestanę tak jak mi radzicie,zeby nie przedobrzyć i trzymać się wcześniej założonego planu...;-) Dzieki Ewik i Ni_ko ;-) p.s dam znać pózniej jak mój teścik wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina też mieszkam w Szkocji. Zasypalo nieźle, nie poszłam do pracy bo auto mi umarlo ai tajnym nie ruszyła i autobusy nie jeżdżą. Scan robiłam w Babies in the womb w Edynburgu, mini 3d - 95. Pisali ze ma trwać 40 min. A trwał 15. Pytałam u nich czy zdarzają sie im pomyłki, mówiła ze zdarzały sie ale mało. Nie twierdzę że mi sie zdarzyła ale nie widzieliśmy jajek, tylko niby siusiaka. A głównie przez te 15 min pokazywała nam minki i buzke. Za ta cenę myślałam że będzie super obraz bo na internecie oglądałam dzieciaczki i wyglądało to super. A tam tak średnio dla mnie. Wysyłam na gg ewik link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam test owulki i wyszła już widoczna kreska, ale nie taka sama jak testowa... Wiecie co dziewczynki...na dzisiejszym przytulanku poprzestanę,kurcze ale żeby plemniki przeżyły do owulki... Nie ma co przesadzać,co bedzie to bedzie,a jak się nie uda to w następnym cyklu zbliżę się o jeden dzień...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka -a ja bym na wczorajszym poprzestała skoro jest dzis 2 kreska juz, jutro mozesz miec owulke i wtedy nawet 24 h do niej nie miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Baby Scanning sa ceny duzo wyzsze ok 120-190 myslalam ze moze tam bylas, oni maja duzo filii w roznych miastach szkocji :) Wiecie co nie wytrzymalam do piatku i zrobilam dzisiaj test ciazowy i tak jak myslalam wyszedl mi pozytywny wynik :) :) :) Witam w gronie ciezarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko - gratulacje!!!! 🌻🌻🌻a jakie objawy miałaś ze tak myslałaś? a przewidywany termin @ na kiedy był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bole brzucha ktorych nie mam nigdy przed @ , wiekszy apetyt, sennosc , i grudki na brodawkach :) Jakos ogolnie czulam ze to ciaza :) Okres powinnam miec dzis lub najpozniej za dwa dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ten moj brzuch tez jest dla mnie zagadką ale robiłam dzis test i negatywny chciaz termin @ mam dopiero za 7 dni więc pewnie za wczesnie zeby cos wykrył...troche mnie to wkurza bo nie wiem co jest grane, nastawiłam sie ze tym razem moze sie nie udać ale te bole i wzdęty brzuch non stop sa bardzo uciązliwe i jak bym wiedziała ze to ciąza to po prostu bym si z nimi pogodziła i tyle ajak to nie ciąza to chyba musze sie gdzies wybrac do lekarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko serdeczne gratulacje ,no następna zafasolkowana!!! Standardowo napisz jak wyglądały twoje starania w w którym dniu cyklu zaciążyłaś???????? Ni_ka ale ta druga kreska jest widoczna ale zbytnio słaba do tej kontrolnej...hmm Kurcze,wczoraj nie miałam przytulania.... Jestem w kropce... ;-( ;-( ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - no to niby test negatywny nadal i jak wczoraj sie nie przytulaliscie to moze trzeba dzis ale w miare szybko, nie przesiaduj na kafe tylko łap ęza i do dzieła:) ale na pewno na dzisiejszych starnkach zakończ, jutro Ci wyjda dwie grube kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni-ka musisz jeszcze poczekac te kilka dni i srobuj raz jeszcze test zrobic. Miejmy nadzieje ze u Ciebie rowniez to objawy ciazy :) Kubolince tez nie wyszedl za 1 razem test , trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ewelinko👄 bo wiesz wyczajnie sie juz martwie czy mi nic nie dolega bo to uciązliwe bardzo jest a wczesniej tak nie miałam i to by musiał byc duzy zbieg okolicznosci, zwłaszcza ze to moj pierwszy cykl staranek jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheheheeeee dobre z tym łap męża i do dzieła.... Za chwilę idę kąpać mojego Nikusia i kładę go spać,no i tak za godz.powinniśmy działać :-) Ni_ka w poprzednim cyklu też mialam przez 3 dni taką kreskę a w czwartym dniu już 2 grube krechy!!! Zobaczymy co z tego wyjdzie,pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję Ewelinko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Ewelinko gratulacje:) Powinniscie te zafasolkowane dziewczynki i te starajace hehe stworzyc taka liste czy cos w tym stylu, ktos juz kiedys o tym wspominal. Czyli teraz w ciaze zaszly Kubolinka, KAte83 oraz Ewelina:) HopeU zaciazona oraz kaddy, Ewik też. Czy kogos pominelam?? Prosze piszcie:) Wy trzy dziewczynki bedziecie mialy podobny termin hehehe Kubolinko napiszesz jak wygladaly Twe starania? I czy mialas ból piersi?? Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to bylo duze szczescie . Owulke mialam miec 16 dc cykle 30-32 dniowe i staranka zakonczylam 13. Robilam testy owulacyjne codziennie , dni zaczely mijac jeden za drugim a owulki ani sladu , wiec sie wkurzylam w 17dc rowno i postanowilam znow zadzialac :) byl to jeden strzal a 19dc test owulacyjny pokazal 2 grube krechy :) Uwiezcie jaki to byl stres, zawsze mialam owulke szybciej a po wyjeciu wkladki sie opoznila az o tyle dni :) Ale nam sie udalo za pierwszym razem i to z takim ryzykiem ,bo przeciez moglam miec owulke zaraz na drugi dzien po rzytulankach ... No i plemniczki byly codziennie oslabiane ... To chyba tyle jesli chodzi o moje staranka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko sorki ale nie rozumiem jednego, najpierw piszesz ze byl jeden strzal a pozniej ze przytulanki byly codziennie:/ Czyli jak bo juz sie zagubilam hehehe Obstawiam ze owu mogl byc jakos 19/20dc. TakCi wychodzi po tempce czy nie mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, poniewaz staranki byly wczesniej tz przed 16dc wtedy mialam miec owulke a ze sie wszystko mi przestawilo to zaryzykowalam jeszcze 17dc i dobrze zrobilam bo test owulacyjny pokazal 2 krechy dopiero 19dc wiec ryzyko poplaca :) Fakt troszke to pogmatwane jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×