Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

o to juz nie jestem sama:)) roznica miedzy nami jest taka , ze ty dopiero o drugie sie starasz a ja o trzecie.... nie mam az takiego okropnego parcia na synka ale bardzo bym chciala, mam juz dwie babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia dopisz sie zeby nie było ze chcemy babiniec i wpisz kate chłopiec planowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ale fajnie ze tyle ciężarówek na forum :-) Ja tak czytam,czytam i zazdroszczę.Moj m nadal na wyjeździe poza tym coś kiepsko się u licha czuje ostatnio,nie wiem czy to nerwy czy co.Musze iść do lekarza i jakieś badania porobić.Mamunia30 ale słodziak z twojego synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez sie dopisuje :) STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@......... ..planowana płeć Lolitka................25...........5..........30. 06.10..........dziewcz. mama 3 synusiów...28...........2........... 2.01.11...........dziewcz. sonia_29.............30........ ...9 ..........9.06.10...........dziewcz. tereskus.............27............5..........10.06.10 Bernia................34............0..........14.10.10.. ........dziewcz. kakasia..............26............2...........20.10.10.. ........dziewcz. myszka281..........24............2...........24.10.10 Hanula12............34............4...........27.12.10... .......dziewcz. kubolinka............31............6..........20.10.10 minutka 78..........32............5...........1.01.11...........dzie wcz. ni_ka.................30............2...........6.01.11.. ........dziewcz. kate83...............27............5...........25.10.10 BRZUCHATKI nick..............wiek.......cykl starań ....... planowana płeć/płeć z usg amulet123........28.............III....... mamunia30.......30.............III....... Wzetka...........34..............2....... Ewik78............32..............1................dziewc zynka ewinka_...........33..............3...............dziewcz ynka ewelina29.........29..............1...............dziewczynka Dziewczyny poprawcie swoje wpisy bo z tego co pamietam jest nas wiecej zafasolkowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniu ktory ty sie cykl starasz ??? - ja mysle ze powinnas jak najbardziej probowac od pojawienia sie 2 kresk i ja na twoim miejscu bym sie starala ze 4 dni codziennie , poprawcie mnie jesli sie myle ... Nie ma szans zeby sie nie udalo :) Ja o 2 drugie dziecko staralam sie codziennie przez caly cykl :) i mam synka . Teraz juz wiem ze nie byly to starania dziewczynkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko w listopadzie przytulanka byly w 11 dc i plemniczki nie dozyly albo nie wiem co ... na razie mysle ze bede obserwowac swoj organizm i przekonywac mojego m:)) do synka w czaesie owu strasznie boli mnie brzuch nie wiem czy to juz jest pekniety pecherzyk czy dojrzewa jak myslicie , macie takie bole w owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja juz mam 2 synkow a teraz 3 bedzie :) Ja mam to szczescie ze przy 2 dziecku udalo mi sie zajsc w ciaze od razu po wyjeciu wkladki i teraz tez sie ta sytuacja powtorzyla , chociaz myslalam ze bedzie to bardziej skaplikowane :) Ja bym nie czakala na 2 dzien od pojawienia sie 2 mocnych kresek tylko probowala juz tego dnia. U mnie test owulacyjny pokazal 2 kresk w piateki a po dwuch dniach w niedziele juz 2 nie bylo. Wiec musialam miec od razu owulacje :) Co do bolu to ja Ci nie pomoge bo ja nie mam zadnych objawow owulacji nawet sluzu musialam sie doszukiwac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma 3 corki wszystkie z przed owulacji a teraz stara sie o synka :) Nie wiem dlaczego nie moze zajsc bo probuja codziennie :) To jest jej 2 cykl i w weekend sie okaze... Z tym ze 3 miesiace temu poronila wczesna ciaze i tak sobie mysle ze moze dlatego ma problem :) nie mowie jej tego bo nie chce jej zalamac :) Jak sie uda to dam wam znac jaka bedzie plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko a siostra zna zasady staran na chlopca? tzn wiesz blisko owu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zna zasady bo jej przekazalam ale ona stwierdzila ze jak ja mam synka z codziennych staranek a plemniki meskie sa podobno szybsze to nawet nie bedzie testow robic tylko codziiennie sie starac :) zobaczymy jaka bedzie plec :) z tym ze ona teraz nawet plamienia miala 1 dzien w okresie owulacji i zawsze ja jajnik boli ... Jest ode mnie mlodsza o rok ma 28 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , wlasciwie to nie ma regoly co bedzie to bedzie , moze tez byc tak ,z e jej maz m a mocniejsze zenskie plemniczki, tak jak moze byc u mnie, u mnie tez moze byc problem bo bralam 11 lat tabletki anty i w tym czasie nie mialam owulacji a teraz podobno wszystko wrocilo do normy, bo bylam na usg i byl sliczny pecherzyk ....gin powiedzila ze wszysko jet ok:)) tylko musze zrobic badania prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@......... ..planowana płeć Lolitka................25...........5..........30. 06.10.........dziewczynka mama 3 synusiów...28...........2........... 2.01.11..........dziewczynka sonia_29.............30........ ...9 ..........9.06.10..........dziewczynka tereskus.............27............5..........10.06.10 Bernia................34............0..........14.10.10.. .......dziewczynka kakasia..............26............2...........20.10.10.. .......dziewczynka myszka281..........24............2...........24.10.10 Hanula12............34............4...........27.12.10... ......dziewczynka kubolinka............31............6..........20.10.10 minutka 78..........32............5...........1.01.11...........dziewczynka ni_ka.................30............2...........6.01.11.. ........dziewczynka kate83...............27............5...........25.10.10 BRZUCHATKI nick..............wiek.......cykl starań ....... planowana płeć/płeć z usg amulet123........28.............III....... mamunia30.......30.............III....... Wzetka...........34..............2....... Ewik78............32..............1................dziewczynka ewinka_...........33..............3...............dziewczynka ewelina29.........29..............1...............dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@......... ..planowana płeć Lolitka................25...........5..........30. 06.10.........dziewczynka mama 3 synusiów...28...........2........... 2.01.11..........dziewczynka sonia_29.............30........ ...9 ..........9.06.10..........dziewczynka tereskus.............27............5..........10.06.10 Bernia................34............0..........14.10.10.. .......dziewczynka kakasia..............26............2...........20.10.10.. .......dziewczynka myszka281..........23............5...........26.11.10.........dziewczynka Hanula12............34............4...........27.12.10... ......dziewczynka kubolinka............31............6..........20.10.10 minutka 78..........32............5...........1.01.11...........dzie wczynka ni_ka.................30............2...........6.01.11.. ........dziewczynka kate83...............27............5...........25.10.10 BRZUCHATKI nick..............wiek.......cykl starań ....... planowana płeć/płeć z usg amulet123........28.............III....... mamunia30.......30.............III....... Wzetka...........34..............2....... Ewik78............32..............1................dziewc zynka ewinka_...........33..............3...............dziewcz ynka ewelina29.........29..............1...............dziewcz ynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@......... .planowana płeć Lolitka................25...........5................................. sonia_29.............30........ ...9 ................................ tereskus.............27............5.................................. Bernia................34............0....................... ......... kakasia..............26............2........................ ......... kate83...............27............5...........25.10.10............ myszka281..........23............5...........26.11.10.... ....... Hanula12............34............4...........27.12.10... ........ minutka 78..........32............5...........1.01.11............. mama 3 synusiów...28...........2........... 2.01.11............. ni_ka.................30............2...........6.01.11............. BRZUCHATKI nick..............wiek..........cykl...... planowana płeć/płeć amulet123........28..............3....... Wzetka...........34..............2....... Ewik78............32..............1................../ ewinka_...........33..............3................./ ewelina29.........29..............1................./ kubolinka..........31.............6................ SZCZEŚLIWE MAMUSIE nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć mamunia30.......30...................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! niby mowia ze po pozytywnym tescie 24h strzal na chlopca!,ale moze tak byc ze zaraz po tescie bedzie owulka!! z reszta nie zawsze jestesmy w stanie wylapac pierwszego wyrzutu lh. bo moze byc on w nocy jak spimy a po poludniu widzimy dwie kreski i myslimy ze jutro owulacja a ona jest dzis... dlatego blisko owulki zaleca sie robic testy po 2-3 dziennie by nie przegapic momentu. Ewelinko moi chlopcy byli obaj tak jak twoi wystarani przez caly cykl...to nie dziewczynkowo tak jak mowisz...ale to moje starenie bylo dziewczynkowo a i tak chlopak...wiec nic nie dal strzal duzo przed ,a plamniki zyja meskie dluzej jak zrodla podaja... twojej siostry maz ma silniejsze zenskie plemniki stad 3corki a czy one ze szczytu czy z przed to jak widac po niejednej -roznie to bywa!! wiadomo trzeba sie trzymac zasad by zrobic co trzeba ,a moze sie uda! kciuki ogromne trzymam za twoja siostre....zycze synka jej z calego serca!!! a tobie corci oczywiscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@......... ..planowana płeć Lolitka................25...........5............................dziewczynka sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka tereskus.............27............5........................................ Bernia................34............0......................... ..dziewczynka kakasia..............26............2...........20.10.10.. ...dziewczynka kubolinka............31...........6..........20.10.10................... kate83...............27............5..........25.10.10..chłopiec myszka281..........23............5..........26.11.10.... .dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10... ...dziewczynka minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczynka mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczynka ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI nick..............wiek.......cykl starań... planowana płeć/płeć z usg amulet123........28.............3............ mamunia30.......30.............3............ Wzetka...........34...............2.......... Ewik78............32..............1...........dziewczynka ewinka_...........33..............3...........dziewczynka ewelina29.........29..............1...........dziewczynka SZCZEŚLIWE MAMUSIE nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć mamunia30.......30....................................... ........./chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiemczemu to sie tak rozwala, chcialam troche uprościc ja ale nie widzi męskich i damskich znaków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam testów z pierwszym i myślałam że skok był z 14 na 15 a tu figa z 16 na 17 i przy codziennych starankach 14 15 16 mam dziewczynkę takze to nie ma reguły teraz było inaczej całkiem bo trafiłam w skok na 100 % ale i tak nie jest powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu Padł mi wczoraj komputer i nie dałam rady Ci odpisać. Zapatrywania mojego M na 3 dziecko są jak najbardziej pozytywne. Może dlatego, że pracował wcześniej za granicą i widział naszych synów co 2 miesiące na parę dni. Właściwie uciekło mu po pierwszym roku z ich życia. Teraz w rodzinie porodziły się małe dziewczynki i jemu żal że tego nie doświadczył. Z tym że on nie ma parcia na konkretną płeć czyli żeńską. Jest mu obojetne, więc trochę się czasami irytuje, że ja tak szaleję z tym planowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Mamuniu - Marcelek prześliczny!:) Cudny!:) Fikusowo - no Kochana, ja wizyte za 2 tyg mam wiec powinno byc cos widac, a polowkowe to dopiero w 22tyg a to jeszcze sporo czasu, moja gin nie ma takiego super sprzetu, na polowkowe wybiore sie na 3d-4d z nagrywaniem na plytke itp to wtedy juz bedzie wiadomo na 100%, ale mysle, ze za te 2 tyg to moze i moja gin zobaczy, bedzie wtedy skonczony 18 tydz... oczywiscie, ze chcialabym bardzo dziewczynke ale jakos nadziei wielkich nie mam, no i starania nie dziewczynkowe jak wiesz i nie wiem dziewczyny co z tymi chlopczykami, ale zauwazcie,ze od paru lat wiecej chlopcow sie rodzi, mozna to tez nawet zauwazyc na forach przy roznych statystykach, ze chlopcy gora (jesli chodzi o ilosc oczywiscie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@......... ..planowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?...........12,12,2010.. ..dziewczynka kakasia..............26............2...........,,,,,,,,,,,,,,.. ...dziewczynka kubolinka............31...........6..........,,,,,,,,,,,,,,,,... ............... kate83...............27............5..........,,,,,,,,,,,,,,,,,......chłopiec myszka281..........23............5..........26.11.10.... .dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10... ...dziewczynka minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI nick..............wiek.......cykl starań... planowana płeć/płeć z usg amulet123........28.............3............ mamunia30.......30.............3............ Wzetka...........34...............2.......... Ewik78............32..............1...........dziewczynka ewinka_...........33..............3...........dziewczynka ewelina29.........29..............1...........dziewczynka SZCZEŚLIWE MAMUSIE nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć mamunia30.......30....................................... ........./chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanula12 mamy bardzo podobne cykle bo ja tez mam 23 dniowe ale owulke miewałam ok 12-13dc. Dlatego zażywam castagnus i mam nadzieje, ze ta druga faza cyklu wydłuzy sie chociaż o 2dni. Ja tez mam synków w podobnym wieku co ty. Teraz mają 7 i 4 lata ;) Ten cykl sobie odpusciłam bo nie miałam testów a tempka jakas jest dziwna i nie wyraźna. Liczę ze w nastepnym cyklu z castagnusem mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez sie moge chyba dopisac STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@......... ..planowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?...........12,12,201 0.. ..dziewczynka kakasia..............26............2...........,,,,,,,,,, ,,,,.. ...dziewczynka kubolinka............31...........6..........,,,,,,,,,,,, ,,,,... ............... kate83...............27............5..........,,,,,,,,,,, ,,,,,,......chłopiec myszka281..........23............5..........26.11.10.... .dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10... ...dziewczynka minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI nick..............wiek.......cykl starań... planowana płeć/płeć z usg amulet123........28.............3............ mamunia30.......30.............3............ Wzetka...........34...............2.......... Ewik78............32..............1...........dziewczynka ewinka_...........33..............3...........dziewczynka ewelina29.........29..............1...........dziewczynka fikusowo..........26...............2.......... SZCZEŚLIWE MAMUSIE nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć mamunia30.......30....................................... ........./chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to juz chyba jest ze facetom to obojetne :) Moj M wczoraj siedzial przed kompem i wybieral ime dla dziecka : Neo Nikodem lub Nicolas a ja mu na to ze wszystko fajnie ale glupio bedzie sie dziewczynka nazywac z meskim imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Chciałam dać znać, że żyję. Dalej się staram i nic.... Moja siostra była w zeszłym tygodniu u wróżki (bardzo znana w moim mieście i polecana) wszystko jej powiedziała tak jak jest, siostra w szoku była że tyle wiedziała o jej życiu. No i na koniec powiedziała "Proszę powiedzieć siostrze, żeby sobie odpuściła trochę w staraniach bo ma blokadę psychiczną - jak odpuści w przyszłym roku szczęśliwie zajdzie w ciążę" siostra o płeć się zapytała ale powiedziała, że nie widzi. A dla siostry powedziala ze ma corkę i bedzie miala jeszcze synka. Ale wiecie co jakoś ja mam przeczucie że syn drugi będzie i już się nastawiłam na chłopca. Ostatnio kłóciłam się z kuzynką o imię Olaf bo stara się o chłopczyka i chce tak nazwać, no a tak będzie się nazywał mój synuś :) Teraz robię sobie miesiąc przerwy, zaszaleję na Sylwestra i od nowego roku kocham się z mężem kiedy nam się zechce, przed owulacją, w owulację i po owulacji :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×