Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

dziewczyny ja gotuje obiadek, domek posprzatalam i tylko do 15 aby jechac po corke do szkoly. Dzis rano godz,10 zrobilam test... pojawila sie buzka i sa II kreski, wow... a tak ogolnie to wielkie nudy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk - gratulacje i po co byl ten stres owulka nie zawsze jest ksiazkowo :) Teraz jak uda Ci sie zaciazyc to pytanie czy to bedzie chlopiec ?? Bo z tego co pamietam to nie wytwalas do owulki ;) Ale z drugiej strony z tym staraniem naszym to roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale nie mam o czym pisac.... fajnie ze tyle dziewczyn jest w ciazy a tym ktore nie sa zycze szybkiej ciazy... Ewik jak masz dobrze z tym spokojem maz w pracy , dzieci w szkole ...ja nie wiem za co sie zabrac na poczatek, do tego mam prace z roznymi ludzmi i mnie tak wnerwiaja ze szok!!!juz niedlugo bedziesz miala swojego synka przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Kurcze czekałam wczoraj aż jakaś coś napisze ale się nie doczekałam... :-( Noemi nie tylko Ty masz mętlik w głowie bo ja go także mam,na poczatku sobie wkręcałam że zbyt blisko do owulki sie zbliżyłam(bo 1.5,2 dni),a potem że mogłam robić więcej testów,nawet 3 x dziennie,bo sporo teraz testów mi zostało,a na sam koniec czytając Kaddy, inne dziewczyny oraz moje koleżanki to twierdzę że nie ma chyba żadnej metody...Taki jaki dorwie się pierwszy plemnik do jaja to jego i tyle! Aganiok nie masz co teraz gdybać bo to i tak "po ptokach",ja też coś tam bym zmieniła w tym moim planowaniu,ale dzidzia już jest i nie ma co ,teraz to tylko czekać i doszukiwać się płci...Kochana uważaj abyś jeszcze nie przewiała sobie tych zatok bo może być gorzej,kuruj się, wygrzej w łóżku i wracaj do zdrowia ;-) Bernia ja też nie mogłam odpalić tej strony, tylko że dziewczyny skopiujcie sobie cały link łącznie z tym numerem na końcu i Wam się ładnie odpali.Faktycznie z tego co się słyszy to większość się rodzi chłopców...może faktycznie wojna idzie,he Ewik cieszę się że tak piszesz i chociaż w jakimś stopniu pogodziłaś się z losem...na pewno dzidziuś będzie mega kochany!! Ewelinko ja jestem w 11tc,czyli ty tydzień przede mną :-) może coś ci tam wykryją,zobaczysz jeszcze jak dzidziuś będzie ustawiony ;-) Kasiu ja dobrze pamiętam to od zobaczenia 2 kreseczek (12-36h)zaczynasz działać chłopczykowo...Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik, mamusiu 3 synusiow jak fajnie was tu tez zobaczyc,chociaz w sumie weszlam podczytac nowinek i uzupelnic swoje wiadomosci odnosnie planowania, podczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Troszkę mi lepiej,ale jeszcze dwa dni zostanę w domku co by nie pogorszyc...teściu dzisiaj zaoferował się z pomocą,będzie codziennie rano odprowadzać młodego do przedszkola i przyprowadzać,zrobi mi też potrzebne zakupy..kochany jest :) Bernia,czytałam artykuł ale jest w nim zaznaczone ze tendencja się odwraca ;) kasiu,herbatkę z cytrynką i miodem piję,lipy nie mogę,na mnie działa za mocno napotnie i moczopędnie... Ewelinka,myślę że jak najbardziej w 19 tc poznasz płeć dzidziusia :) wybacz może niedyskretne pytanie ale czy liczba w nicku oznacza twój wiek? Jeśli tak to jesteśmy równolatkami :D kasiu,ogromne kciukasy za synusia!!!! Ewik,Ninka,ja już nie gdybam,co ma być to będzie,i tak wszystkie jesteśmy świadome że nawet mimo usilnych starań czasem nie wychodzi,więc tym się będę pocieszać w razie co ;) Ewcia,mam pytanie,czy wg kalendarza chińskiego,ale tego z książki Wójcika,powinnaś mieć synka czy córeczkę? I czy twoi chłopcy się wg niego zgadzają? Pytam czysto teoretycznie,wielu dziewczynom się nie sprawdziło wogule,np bajaderce,kaddy czy babie piaskowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chinskich ja osobiscie nie wierzę :) dziewczyny pytanko czy poczatkek cyklu a tym samym miesiaczki liczycie od plamienia, czy od "zalewania" mam tak, że zasze okres zaczyna mi sie po poludniu plamieniem a nastepnego dnia jest silnie juz, wiec nie wiem od ktorego dnia liczyc, zaliczalam plamienie do starego cyklu a nastepnym dzien jako nowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 - tak cyfry w nicku oznaczaja moj wiek, choc juz w czerwcu 30 pyknie :) u mnie chinski kalendaz przy 2 synku tez sie nie sprawdzil, wedlug niego moj maly powinien byc dziewczynka :) Fajnie ze mozesz liczyc na pomoc rodziny :) wskakuj do lozka i sie kuruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam test o 16, tak jak codziennie (oprocz dzisiejszego o 10 rano) jest nadal buzka i piekne II. Kurcze chyba skopalam, i przedobrzylam tym poddaniem sie i przytulankiem w 13dc. No ale stalo sie a moze jeszcze nie. Jajnik mnie boli, i to cholernie!!! Teraz to ja nie wiem czy dzialac dzisiaj, moze dzisiejsze beda szybsze niz te z 13dc? A moze czekac do jutra??? Pocieszam sie, ze gdyby nie bylo nic w 13dc to dzisiejsze zolnierzyki mokego M byly by beznadziejne a dzis lub jutro beda swieze i zwinne (oby byly swieze hihihi) . Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,ja bym działała i to bez zastanowienia!!!! Mi też chłopcy się zgadzają z tym twoim kalkulatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 - dziekuje za Twoja odp. Ja dzis bede dzialala :) Zabralam core ze szkoly a tam te dzieciaczki takie zmeczone dzis wyszly, ze ohhh. Kazdy odlicza dni do wolnego. Dziewczyny pomyslalam sobie ze na tydzien wolnego ze szkoly polece do pl, ale te ceny biletow sa nienormalnie wysokie, dla jasnosci to sprawdzalam tanie linie lotnicze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk - kobieto ty sie nie zastanawiaj tylko dzialaj !!! Teraz to juz nie masz nic do stracenia, a zyskac mozesz duzo :) Ceny biletow zawsze sa kosmiczne w okresie wolnym od szkoly a w pl teraz chyba jeszcze ferie sa ... Powodzenia w starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk jasne, ze dziaj :) Mi się to w żadnym wypadku nie sprawdziło. Powinny być 2 dziewczynki a jest 2 chłopców :D Teraz wychodzi mi chłopiec to dla zasady powinna być dziewczynka, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprawdzalam na lata skonczone, czyli teraz mam 31, a juz w lutym bede miala 32... wiem, wiem, stara jestem ale drugiego bobasa chce :) Dzis dzialam!!!!!! 3majcie kciuki, oby moj M nie zawalil bo go zastrzele!!!!! A co do sluzu to jest taki jak klej ze sztyftu tylko nie bialutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara, stara, hehehe przypomnialo mi sie jak rodzilam swoja core, lezalam juz po wszystkim z kobietami na ogolnej i tak sie wtedy zastanawialam, jaka ja jestem mloda mama, a te angielki to takie starsze, doswiadczone babki a dzis sie z tego smieje, a plakac to tez mi sie chce ze dopiero teraz zdecydowalam sie na drugie. no ale lepiej pozno niz wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak mówisz Kasiu, te angielki jak rodzą to są albo stare albo niepełnoletnie.W sumie to nie leżałam z innymi babkami,bo miałam osobny pokoik z tv+dodatkowe łóżko dla mojego m.jakby chciał przenocować...miło to wspominam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk ja też w lutym skończę 32 latka więc wiekowo to my na tym samym wózku jedziemy... Ja jak byłam w ciąży z pierwszym synem 10 lat temu to mnie ludzie na ulicy zaczepiali i pukali się po głowie, że niby gówniara i będzie miała dziecko. Zupełnie tego nie rozumiałam, ale wyglądałam młodo, na dużo mniej niz miałam. Potm z drugim synem było ok no bo już 26 i sama nie wiem kiedy ten czas przeleciał dziś juz prawie 32 latka i teraz sobie myślę, że tak najpózniej w 35 roku chciałabym urodzić 3. Pozdrawiam wszysttkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,trzyamam kciuki mocno i przesyłam fluidki ciązowe 🌼 🌼 🌼 Ja na tych wszystkich kalkulatorach patrze na latka skończone :) racja,one są raczej dla zabawy ale czemu się nie pobawić? ;) Ja już lepiej,chyba rezultat dało to wygrzewanie się w łóżku,mam nadzieję że to nie cisza przed burzą.... Kurcze,ide z chłopakami w sobotę na urodzinki do kuzynki córeczki i wszystko byłoby fajnie tylko co ja mam zrobić z tą moją nieszczęsną twarzą...? Zaleczam te wypryski ale na ich miejsce pojawiają się trzy nowe...eech...będę straszyć dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok mi jakoś pomaga tormentiol (brazowa masc) albo pasta do zębów,heee a jak gdzies wychodze to fluid ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja oprócz wyprysków mam bardzo wysuszoną skórę miejscami (okolice nosa,broda,czoło) i naprawdę puder tylko pogarsza sprawę :( Jak tylko zaradzę coś na suchą skórę-natychmiast pojawia się wiecej wyprysków i kółeczko się zamyka...chyba przejdę się do dermatologa...ale tormentiolu spróbuję...a nóż pomoże,dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) dzięki za wszystkie odpowiedzi:) artykuł dzisiaj też czytalam! Powiem Wam, że jak ja rodziłam syna to przez 2 tyg w szpitalu urodzila się tylko 1 dziewczynka! Jak pamiętam to kiedyś rodziły się same dziewczynki i jak byłam mala to martwilam się, że syna nie będę mieć:) a teraz planuję dziewczynkę i stres jest, czy wyjdzie:P dzisiaj zakupiłam sobie błonnik i myślę, czy jest on chłopczykowy czy dziewczynkowy, ale nic nie wyczytałam;p dzięki za info o śluzie nie wiedzialam, że to juuż się zalicza do płodnego, tylko jeszcze owulka, która bardzo mnie męczy;/ bo nie wiem, czy ją mam bo mam trochę wysoką prlaktynę, niby w normie ale wysoka. Nie martwcie się wiekiem! Przynajmniej w Polsce tak jest, że nigdy nie jest dobrze, albo jesteśmy za stare, albo za młode:) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny waszym zdaniem latwiej jest sie postarac o chlopca czy o dziewczynke ?? Moj M wczoraj prawie sie o to z kolega poklocil. Okazalo sie ze starali sie o syna wedlug wszystkich wskazowek i sie im udalo, a corke juz maja, wiec on twierdzi ze o corke bylo latwiej a nam sie jednak tak nie wydaje ... Co wy o tym myslicie o jak plec jest latwiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem o wiele łatwiej się postarać o synka i moja siostra i kumpelki też tak twierdzą,że są 100% przekonane że synka łatwiej mieć! O z córką to jest bardzo dużo obserwacji,starań,obliczeń...ogólnie więcej zachodu... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie łatwiej
o CHŁOPCA wystarczy współżyć co drugi dzień powiedzmy tuż po @ nawet na upartego do końca cyklu i będzie CHŁOPAK;) bo zawsze albo trafi się w owulację albo tuż przed nią i tuż po niej (bo co drugi dzień) natomiast trafić te 2-4 dni przed owulacją by była dziewczynka, to wcale nie taka prosta sprawa jak widać chociażby po tym topiku;) poza tym sam fakt, że rodzi się zdecydowanie więcej chłopców świadczy o tym, że jednak dużo łatwiej o płeć męską;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez tak uwazam i M z reszta tez, no i juz niedlugo sami sie przekonamy czy udala sie dziewczynka, chociaz sie nie ludze :( Na chopca wystarczy testy owulacyjne kupic i cierpliwie czekac a zeby sie postarac o dziewczynke to juz wyzsza szkola jazdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam porabiacie dziewczyny i jak się czujecie??? Ewik który to miesiąc i czy możesz przypomieć kiedy rozwiązanie???czy Ty na liscie jesteś pierwsza rodząca czy jest ktoś przed Tobą??? Aganiok jak tam leczenie twarzy? prezencik dla kuzynki córeczki zakupiony? Noemi,Bernia,Kasia,Gonia,Monico,Lolietta,HopeU,Fikusowo co tam u Was słychać????Jak się czujecie??? U mnie jakoś leci, w sumie to się nudzę,bo mój M.ma teraz same popołudniówki i od 15-stej nie ma go w domu.Brzusio mi powoli sie uwidacznia,mdłości powoli zanikają i (odpukać) na razie nic mi szczególnego nie dolega...chyba że przyjdzie w zamian zgaga,ale na razie jest ok.Apetyt powoli wraca,choć nadal nie mogę patrzeć na surowe mięso :-o . W przyszłym tygodniu idę na usg,ale nie wierzę że mi coś tu w uk powiedzą na temat płci,ale chociaż zobaczę czy wszystko ok z dzidziusiem ;-) posłucham serduszka itd. Piszcie dziewczyny co u Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×