Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

monico - jestem w szoku bo moj syn tez z 21 maja godz 13.20;):D myszka - czyli bedziesz sie starac teraz dziewczynkowo w tym cyklu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni_ka tak po środku bo do testu pozytywnego czyli 1-2 dni przed owu a nie tak jak powinno być 3-4 dni bo ja mam różnie owulke i inaczej nigdy nie wiem kiedy będzie... Poza tym jak próbowałam te 3-4 dni to nic nie wychodziło chyba mój M ma słabe plemniki czy co próbowałam nawet co 2 dni i też nic wiec teraz spróbuję co dwa dni do pozytywnego testu... A jak tam Twoje staranka ? chyba teraz w toku? który Twój dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka dziekuję za życzenia :) Na kiedy ty masz termin porodu bo ja na 14 października. Wydaje mi się, ze to ja byłam ostatnia z zaciążonych ale może się myle. Moje usg połówkowe wypadnie gdzieś w maju. A jak to bedzie u ciebie? Kibicko ale ten czas leci.... to ty juz blisko masz do rozwiązania. Masakra a dopiero pamietam jak się starałaś o dzidzie :) Myszko nie poddawaj się tak łatwo. Uda się zobaczysz. Ja też zaczęłam starania w 2009 roku a dopiero styczeń 2011 okazał się tym szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo miałabym prośbe do ciebie. Może jak by ci się udało wrzucic moje fotki z usg (jak będę je miała) na te forum ingarder czy jakoś tak. Bardzo byłabym ciekawa opini dziewczyn, które tam się znają. Jeśli to dla ciebie nie byłby problem oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratowa jest po usg... dzidzia się odwrócila pleckami i nie chciała pokazać co ma między nóżkami,nawet nie było możliwości obejrzenia jej z przodu,buźki...lekarka wstępnie powiedziała że wygląda jej na dziewczynkę ale żeby się nie nastawiali bo mogła się pomylić... I teraz ja się zastanawiam czy ten mój uparciuch się pokaże..? Na ostatnim,zwykłym usg maleństwo nie chciało też współpracować...hmmmm Mój brat stwierdził że "jak zna życie" to ja będę miała trzeciego chłopca a oni drugą dziewczynkę ;) Okaże się,ja przeczuć nie mam w zasadzie,na razie jestem spokojna ale nie wiem jak będzie w dniu usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monico i Ni_ko nie martwcie się na zapas...jesteśmy z Wami...z resztą co nie którym z nas też tak się od razu nie udało zajść w ciążę w 1szym cyklu ;-) .Trzymamy kciuki :-p Berniu a jednak masz urodzinki,he ;-) Nie,nie to w takim razie jestem przed Tobą,bo ja mam te połówkowe 8-go kwietnia,a termin porodu na 18-go sierpnia ;-) Aganiok będzie dobrze,nie można mieć czarne myśli...trzeba zawsze mieć te iskierkę nadziei...okaże się wszystko po usg :-p U mnie jakoś leci czas,dni staja się coraz dłuższe i często łapię się na tym że myślę nad płcią...przyzwyczajam się do myśli,że to wcale nie musi być córeczka :-o Zdaję sobie sprawę jakie parcie mają dziewczyny które pragną córki a mają po 3,4 synkach...ta tęsknota za czymś co im umyka między palcami :-( Staram się myśleć i nastawiać pozytywnie do obu płci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,czarnych myśli na razie żadnych nie mam,tylko ogromną nadzieję że dzidzius pokaże się w pełniej krasie ;) A iskierka jest i to wielka,nie da się jej nie mieć...po prostu :) Mnie coś dzisiaj bierze,mam zapchany nos,boli mnie głowa i ogólnie jestem jakaś taka rozbita,chyba zagrzeję sobie zaraz mleczko do łóżka jak chłopcy pójdą spać...może przejdzie... Miłego wieczorku i dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - u mnie 17dc. jutro albo pojutrze bedzie owulacja bo mam dzis 2 dzien sluzu płodnego i jajniki mnie kłuja na zmiane. Wczoraj były staranka i jak by miało byc dziewczynkowo to powinnam na nich zakończyc ale raczej jutro powtórzymy znowu;) bernia - masz racje przyjdzie na każdą czas. Niby człowiek wie ale trzeba mu o tym przypominać;) fikusowo - jak dla mnie Twoje staranka były ksiązkowo dziewczynkowe. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za mile slowa, Piszecie ze bylyscie pewne a ja wcale nie bo roznie przeciez moglo byc. Ale na szczescie skoro D powiedzial ze na 100% dziewczynka to ciesze sie bardzo , nie ukrywam, chcialabym abyscie tez sie tak cieszyly jak ja, aby wszystkim Nam bylo dane doswiadczyc posiadania zdrowej cory tak jak pragniemy lub synka jesli o nim marzymy!!! Teraz mysle tylko aby ta dziewczynka pozostala dziewczynka, i o spokojnej reszcie ciazy i szczesliwym rozwiazaniu!! Berniu jesli bedziesz juz miala fotki z usg to daj znac - wrzuce napewno!!! Nie ma zadnego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka szok, ale Twoj synek jest starszy ;) mój urodził sie o 14.40 :D :D to mój drugi cykl prawdziwych staran a plany są od 2,5 roku aganiok do łóżka !! póki jeszcze czas, kuruj się a z tym USG masz racje, ja jakbym miala teraz isc to nogi miałabym z waty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico - no szok naprawde tylko nieco godzina naszych synów dzieli;)ale zbieg okolicznosci:)a jak tam Twoje przeczucie ze starankami? mam nadzieje ze @nie nadejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, piersi duże, bole podbrzusza dalej jak na @, ale dzis nie moglam napic sie kawy, odrzucilo mnie, a jeszcze wczoraj bylam pewna ze za dwa dni @ przyjdzie, dzis troszke się łudze ale zobaczymy za pare dni jutro 29 dc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawów brak, wiec musze czekac jutro albo pojutrze powinna przyjsc @, zawsze mialam 29-30 dni,ale po wyjeciu wkladki mailam 33 dni, wiec nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr miletka
To ze się udało fikusowo i innym to przypadek, szczęście, gdzieś tam na górze było tak pisane. Nie ma czegoś takiego jak planowanie. Zawsze jest 50/50 i sporo szans na syna i core. Niektórym wychodzą 3 synowie bo akurat trafiają na to drugie 50%. Wszystkie te zabiegi na dziewczynkę i chłopca to mit! Tyljo sie stresujemy niepotrzebnie.Nie mamy na to wpływu. Życzę upragnionych dzieci i zdrowych dzieci! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Moniko trzymam mocno kciuki aby @ sie jednak nie pojawiła. Czyli dobrze pamietałam, ze ja byłam ostatnia w kolejce zaciążonych. Przydało by się aby grono znów się powiększyło ;) Fikusowo dziekuję :D Usg bedę miała ok 7 kwietnia i to bedzie koniec 13tc więc moze uda sie zrobic fotkę z płcią dzidziusia. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dr miletka ale próbowac mozna. Przynajmniej jak nie wyjdzie będę spokojna, ze próbowałam a tak bym miała całe zycie wyrzuty sumienia że moze trzebabyło próbowac. Ale to indywidualna sprawa kazdej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Miletka może i masz racje ze gdzies na gorze jest to nam pisane lub nie i trzeba sie z tym pogodzic. Ale czy na pewno? Dlaczego nie wolno nam probowac chociaz zaplanowac plec - a noz widelec sie uda. U mnie kto wie czy to kwestia planowania czy po prostu tak mialo byc. Nie wiem. Wazne ze dzidzius zdrowy i juz. Zycze Wszystkim aby spelnily sie Wasze marzenia!!! Berniu 13 tc to tak jak ja - ja bylam dokladnie w 12t6d przy pierwszym Usg i jesli dzidzius sie dobrze ulozy i poprosisz lekarza to cyknie Ci fotke z boku aby dobrze bylo widac wyrostek, a moze sam cos zacznie mowisz jesli spytasz. Pozniej wrzucimy to na in-gender:) Mnie dziewczyny dobrze zgadly (poza kilkoma przypadkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia u mnie z chlopcami lekarz w 12 tc określił płeć na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja tez uwazam ze probowac trzeba :) A co wyjdzie to wyjdzie, ale tak jak mowicie sumie bedzie czyste ze sie staralo :) Ja nie jestem zalamana tym faktem ze jestem w tej drugie 50 % :) Jesli chodzi o stwierdzenie plci w 13 tyg to ja bym sie nie nastawiala bo wtym okresie dzieci robia nam figle i na polowkowym plec sie zmienia ;) a my sie nie potrzebnie nakrecamy :( No teraz Ninko kolej na Ciebie tak ??? Monico trzymam kciuki zeby @ tym razem nie przyszla :) mnie tez na kawe wczesniej juz odrzucilo i byl to dla mnie pewien sygnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami cisza na forum jak makiem zasiał a czasami to człowiek nie nadąży czytac bo tyle nowych super wiadomosci. Fikusowo i Kubolinko gratulacje zdrowych dzidziusiów oby tak dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Dr miletka,może to i przypadek,ale jaki fajny...byle więcej takich przypadków ;-) Próbować zawsze można,baaa a nawet trzeba,przecież nóż -widelec się uda...my i tak nastawiamy się na różne niespodzianki i figle natury...więc Ameryki nie odkryłaś :-p A stres jest zawsze,nawet czy z dzidziusiem wszystko ok ;-) Berniu,fakt grono powinno się trochę powiększyć,bo nowych staraczek brak,a jak każda z nas będzie znała płeć maluszków,to już tylko będziemy pisać o przygotowaniach do porodu,hee ;-) A szkoda żeby taki fajny temat umarł...:-o Fikusowo ale Ci fajnie,teraz to tylko uśmiechać się do szczęścia ;-)...a starania jak najbardziej dziewczynkowe,wręcz książkowe kochana! Ewelina,oj nie czytasz dokładnie...pisałam wcześniej że teraz Aganiok (połówkowe) i Bernia (w 13tc) a potem ja :-) Kupujesz już coś dla synka? Wczoraj dość wcześnie się położyłam a wstałam przed godz.9-tą (jak zawsze bo mój synuś tak śpi) i nadal jestem senna...jakiś straszny śpioch i leń ze mnie się zrobił...A jak tam u Was dziewczyny z samopoczuciem??? Ewik dajesz jeszcze radę??? Kaddy znalazłaś to zdjęcie z 12tc, jak tak to proszę wklej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka Kupilam pare bodziakow i to wszystko :( Co tu kupowac jak wszystko mam ... Zabawki kupie jak na okazje trafie, narazie bacznie obserwuje :) W pl mam 2 wielkie worki ciuszkow od 0-3 :) wiec przebiore co ladniejsze i przywize... A z tym usg to zeczywiscie nie pamietalam ktora teraz ;) wiem tyle ze Ci sie termin przesuna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,mam pytanko takie trochę off-top ;) Ile przytyłyście w poszczególnych ciążach? Tylko nie krzyczcie,pytam z ciekawości jak to się ma do płci,żeby nie było,ja sie nie odchudzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam na pobieraniu krwi, brrr no i zostawiłam 76 zł w laboratorium. Masakra jest normalnie w tej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży przytyłam sporo. Start z 49 kg --- poród 72 kg a w drugiej ciąży mniej ale do porodu też ważyłam 72 lub 73 kg --- start z 58kg. Teraz boje się co będzie bo sobie przytyłam jeszcze przed ciążą i teraz ważę 63 kg to co bedzie do porodu??? Aż sie boję myślec. Będzie problem później to zgubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kibicka 35
Aganiok- ja w kazdej ciazy podobnie:) Z chłopcami między 12-14 Teraz na razie 9. Pewnie jeszcze ze dwa wrzrucę na licznik;) Dodam że przed ciążami ważyłam między 50- 53 kg. W sumie wchodze nadal w swoje biodrówki:) Głownie posżło mi w biust i brzuch. No i brzuch za każdym razem mam taki "do przodu" na chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko to ty zgrabna laska jesteś. Przytyłaś książkowo i do tego byłaś szczupła. Ja teraz nie chciałabym przytyc wiecej niz 10 kg ale boję się że to nie mozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×