Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Kasia,nie słyszałam o tym żelu ale brzmi zachęcająco,tym bardziej że starasz się o synka :) Myszko,niestety,nie pomogę,nie znam się na tym kompletnie,najodpowiednejszą osobą do zinterpretowania byłaby Ewa :) Ewik,nie pisz głupot że nie zasłużyłaś sobie na synka,właśnie zasłużyłaś i to bardzo!! Cieszę się że mały jest tak pogodny i daje Ci tyle radości :D a jak bracia? Nadal żywo zafascynowani rodzeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki
Raczej na chłopca dzidzia wygląda :) Wyrostek sterczy w górę, ta kulka to raczej jego część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,tu masz tę stronkę którą wklejała Ewik: http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html#top Piękno i tajemniczość świata odkrywamy na nowo spoglądając nań oczami dziecka... 🌼Moje kochane łobuziaki🌼 ❤️Dawidek-13.08 2002❤️ ❤️Oliwerek-13.03.2006❤️ ❤️Fasolka :) ❤️ [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/88c5csqvux06dpj5.png Bierz od życia to, co ci daje, ale nie domagaj się tego, czego ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko masz śliczne ujęcie dzidziusia :) Ja się nie znam ale wg tych informacji co wklejała ewik i teraz aganiok to mi wygląda na chłopca. Jednak tak do końca nic nie wiadomo. Trzeba jeszcze troszkę poczekac i wtedy wszystko się okaże ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też porównywałam do tej stronki ale też do foto z USG innych dziewczyn na in gender i kurcze ciężko jest cokolwiek wywnioskować ale mnie też się wydaje że to część wyrostka, ta metoda nie jest w 100% pewna ;). A jeszcze 5 tygodni i dowiem się na 100% mam nadzieje że dzidzia pokarze, poza tym to bez różnicy najważniejsze że już będę mogła kupować rzeczy a czy różowe czy niebieskie to już mniej istotne :D Całe szczęście że od samego początku podchodziłam do tego z przymrużeniem oka i jestem pewna swojej reakcji jeśli to będzie chłopczyk bo przecież my chcieliśmy 2 dzidzie bo synek już 5 lat ma a to i tak będzie dużo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Berniu to super ze u Ciebie wszystko ok...dobrze ze bylas pod kontrola w szpitalu,bo nigdy nic nie wiadomo :-) Aganiok bidulko,zawsze cos sie przyplacze...abys nie miala z tym problemu i zeby sie ladnie wchlonal po porodzie...A nam to juz duzo nie zostalo...Czujesz juz ciezar brzucha,jest ci ciezko i niewygodnie w lozku??? ;-) Ewik to milo ze sie czasami odezwiesz i wcale nam nie trujesz...choc sama widze ze te ktore urodzily to juz slabo sie odzywaja i zapominaja o naszym forum...:-( Fajnie ze Twoj synus Ci wszystko wynagradza,ze jest taki grzeczny i ladnie spi...choc wiem ze tli sie w Tobie iskierka tesknoty za mala ksiezniczka... Myslisz, ze bedziesz jeszcze raz bedziesz chciala miec dziecko i zaryzykujesz spelnic swoje wielkie marzenie??????????? Kasiu nie pomoge Ci w tym,bo ja zadnych zeli,lubrykantow nie uzywalam...Moze warto sprobowac tego :-p Myszko ja tez nie moge sie wypowiadac bo tak latwo sie pomylic.......choc tak jak kiedys sledzilam na baby2see i porownywalam zdjecia z usg to w wiekszosci udawalo mi sie odgadnac plec. Patrze na zdjecie Twojego dzidziusia i wydaje mi sie ze to chlopczyk ,bo wyrostek odstaje wysoko (choc to roznie bywa), natomiast dziewczynki tez maja takie wyrostki ale rowno do kregoslupa... Moj synek ma podobne zdjecie z usg :-p a mojej corci nie dostalam... tylko sama buzke ;-) Ewelina a jak Ty dajesz rade z brzuszkiem i samopoczuciem???....bo teraz czas na Ciebie,uff. Jak dobrze pamietam to chcesz cc na poczatku sierpnia...ja niestety nie mam szans na cc zeby wybrac sobie termin .....trzeba bedzie czekac az sie samo wszystko zacznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak porównując do drugiej fotki to chyba ta kulka nad wyrostkiem to chyba nie jest jego część,wiem że na tej stronce co podałyście podobne foto ma chłopiec ale ono się różni znacznie...Może EWIK coś doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, melduje ze mi sie nie udalo. dostalam plamienio-krwawienia dzis. jeszcze do konca sie nie rozkrecilo, ale to na bank okres. Dziwne tylko ze dzis o 7.30 rano temoka 37.1 a o 9 sie zaczelo plamienie, teraz to juz raczej zywa czerwona krew :( coz... trudno. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka281 ja nie pomoge bo sie na tym zupelnie nie znam. U mnie we wczesnej ciazy wygladalo dziewczynkowo a teraz jest chlopiec wiec mysle ze spokojnie poczekaj na polowkowe wtedy bedziesz miec 100% jasnosc :) choc pamietam jak sama sie doszukiwalam :) Ninka dzieki za pamiec :) U mnie powolutku, wkroczylam w 37 tydz i juz odliczam dni :) a ze termin na cc mam o tydzien szybciej to juz na prawde nie wiele zostalo :) torba czeka sobie spakowana a dla dzidziusia juz mam wszystko gotowe :) czuje sie dobrze, czasem mi dretwieja palce u rak ale na tym etapie ciazy to juz chyba nie ma sensu wprowadzanie magnezu... Brzuszek jest juz mega duzy, nawet bluzki ciazowe nie sa wstanie na dole go zakryc :) W czwartek mam wizyte u poloznej i mysle ze bedzie ona juz ostatnia. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko, tam pod napisem : Angle of the dangle sa dwa zdjecia jak w takim wczesnym stadium wygladaja genitalia i ja ekspertem nie jestem, ale najlepiej po tym zdjeciu widac, ze (jak dla mnie) to bedzie chlopczyk.Siusiak jest jakby bardziej stojacy do gory, a dziewczece genitalia sa jakby po lini prostej - widzisz to? No nie wiem,ciezko powiedziec, dla mnie na chlopaka to podobne. Ale czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie chodzi mi o te zdjecia ze stronki ktora ktos tu podal, jak sie patrzec na plec dziecka. jesli wezmiesz sobie linijka do tego swojego zdjecia i przylozysz tak po tulowiu ( po pleckach) i linijka na genitalia, na Twoim zdjeciu ewidentnie stoi, a na dziewczynce ma byc jedno prostopadle do drugiego. Ja tak to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie ważne wiadomo jak to mówią (kąt widzenia zależy od siedzenia).Na jednej focie widać tak a na drugiej tak... Nawet na tej stronce jest napisane że to daje tylko troszkę więcej niż 50/50 i dzidzia musi być dobrze ułożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, w sumie troche racji masz, faktycznie na drugim zdjeciu siusiak jakby lezal. No co zrobisz, jeszcze troche musisz powczekac i sie na pewno dowiesz na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki myszko ładne zdjęcie dzidzi już za niedługo się wyjaśni co nosisz pod serduszkiem :) Aganiok no tak to jest ciągle coś musi się dziać mam nadzieje że nie trzeba będzie operacyjnie tego usuwać :( U mnie tez leci dzidzia rośnie coraz większa i coraz bardziej czuje ruchy no nawet w nocy czasem nie śpi tylko się wierci :) a ja nie mogę wybrać pozycji do spania :-) Tak na razie spokojnie skurcze jak na razie sie nie pojawiają mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i jakoś dotrwam do 36 tc Berniu dobrze że wszystko w porządku z dzidziusiem leki pomogą :) Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Myszko teraz jak wkleilas te zdjecia to mi wygladaja na dziewczynke,bo teraz siusiak lezy prosto do kregoslupa....a na poczatku na tym pierwszym zdjeciu znowu na chlopak :-p Ehh,jak mowie ekspertem nie jestem i moze faktycznie Ewik cos tam dojrzy...z reszta jak widze bedziesz zadowolona z kazdej plci...i tak trzymac!!!!! ;-) Trzeba czekac do polowkowego i wtedy (moze) sie wyjasni :-) Ally,no trudno widocznie zolnierzyki nie przetrwaly...no coz przed Toba nastepny cykl....:-) Ewelina to super ze wszystko gotowe i jakos jeszcze sie trzymasz...ale to zlecialo...ja mam jeszcze m-ac do porodu :-( Non stop musze siadac,bo brzucho ciazy i widze ze juz znacznie opadl...a w bluzki to sie mieszcze bo mam bawelniane-rozciagliwe i o rozmiar lub dwa wieksze... ;-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj o 18 miałam wizytę miała być zwykła kontrolna, patrze otwierają się drzwi, a tam jakaś młoda pani nie moja doktor.Przeprowadziła wywiad i mówi że zrobimy sobie USG :D no to tak sobie myślę wykorzystam ją i zapytam czy już coś widać a ona że to jeszcze za szybko ale prawdopodobnie chłopczyk, ale to koniec 17 tygodnia więc jeszcze wszystko możliwe chociaż jak dla mnie to pewnie już tak zostanie.Po przyjeździe do domu zauważyłam że mi źle wpisała zamiast koniec 17 tygodnia to on mi wpisała 16 :P trochę zakręcona ta praktykantka:P no więc dalej muszę czekać do 22 tygodnia, ale już pewnie tak zostanie synek się cieszy że będzie chyba braciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jasne, ze dla synka lepszy braciszek. Ja mam dwoch urwisow i widze jak im fajnie razem. Nie moge sobie wyobrazic zeby bylo inaczej . Teraz by mi pasowala dziewuszka , ale jeszcze sie wstrzymuje z ta decyzja o 3 dzidzi.Po pierwsze dlatego , ze cykle mam po porodzie jakies rozregulowane i trudno nawet o dobra obserwacje myszko zycze zdrowego dzidziusia przypomni w ktorym dniu zaszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się udaje wejść ale nie wiem czy Wam się uda bo to moje konto i może dlatego u mnie działa...Wychodzi na to że starania były jakieś 40 godzin przed, do tego przez jakieś pół roku brałam magnez z witaminą B6. Możliwe że mój mężu ma tylko męskie plemniki bo już 2,5 dnia przed nic nie wychodziło przez 8 miesięcy, poza tym on ma 3 braci i siostrę, jeden z tych braci ma 2 synów i teraz jego żona jest w ciąży 3 tygodnie później więc też może mieć kolejnego chłopca. Drugi ma córkę i syna a trzeci jeszcze nic. No i on sam będzie miał 2 syna z czego strasznie się cieszy i od początku gadał że nie chce dziurawca :P Wiem że tak mówił może dlatego żebym ja się nie nastawiała ale chyba też chciał tą córę ...a licho go tam wie? Ważne że synek będzie miał kompana do zabawy, a kiedyś może pomyśle o 3 dziecku :P mąż by mnie chyba wygonił z domu On ostatnio mówi Wiesz kochanie nie myślałem że tak szybko będziemy mieli 2 dziecko a ja do niego co? tak szybko 5 lat to szybko :P ale na kolejne namówię go szybciej, chyba wtedy dzieci mają lepszy kontakt ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już chyba nie będę zaśmiecać forum, dam tylko znać czy się potwierdziło 25 sierpnia. U podsumowując jak w temacie mi się nie udało zaplanować płci, pewnie to zależne nie od czasu stosunku itd tylko od plemników, mój kolega ma same 3 córy. Po prostu tak już musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko gratulacje - to po prostu przeznaczenie ale miec dwóch synów to super sprawa, bedą mieli dla siebie towarzystwo I pisz co u Ciebie dalej, zawsze to przyjemnie poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Myszko ogladnelam sobie zdjecia, sa super. Gratuluje chlopczyka masz super, ja tez bym chciala miec chlopca... ale nie zazdroszcze tobie, niech bedzie wszytsko ok, ja w swoim czasie. Narazie to czekam i odliczam dni do dni plodnych i chyba w tym cyklu bedzie przytulanko co 2dzien, to moze wtedy zaskocze. Dziewczyny jesli test wyjdzie pozytywny, to po okolo 24h przytulanko, natomiast plemniki musza przetrwac droge kilku godzin, czyli pewnie u mnie jak dotra to juz jest po wszytskim, cholerka ja juz nie kapuje... Jesli ktoras moglaby mi to wytlumaczyc...wiem ze jak cofnelabym sie do tylu o kilka stron to pewnie byloby to napisane, ale ja znowu was prosze o pomoc. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie itak będe mieć chłopaka ...;) Od zawsze każdy mi wróży.. Ale w głębi serduszka strasznie chciałabym dziołchę:( Wiadomo najważniejsze by było i było zdrowe :D Cykl mi sie strasznie rozregulował.. W maju miałam okres 22 , potem 20 czerwca, przytualnko 2 i 3 lipca.. 4 lipca wieczor mogłam mieć owu ( rwało mi jajnik z lewej strony, po tym dniu koniec sluzu).. Chyba chłopak..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,może lekarka wpisała 16tc bo tak wychodziło z pomiarów usg? U mnie np wg miesiączki 34 tydzień ale wg usg od samego początku jestem 9 dni do tyłu bo cykl w którym zaszłam był jednym z tych dłuższych :) Jeszcze powstrzymam się od gratulacji do Twojego połówkowego ale podpinam się pod Monico i Olma-mama że braciszek dla synka to super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny :) Co do złego wpisu to ta praktykantka się pomyliła bo wedle USG to ostatni dzień 17 tygodnia dzisiaj zaczyna mi się 18. Czekam jeszcze z niebieskimi ciuszkami do potwierdzenia przez moją ginke to starsza kobitka i na pewno się nie pomyli zresztą jak jej się pytałam kiedy dowiem się kto to to ona mówiła że w 22 tygodniu :) Ale wiem że tak jest przecież to co było pomiędzy nóżkami nie wyparuje ;) aczkolwiek bym się nie zmartwiła gdyby tak się stało :P Ale fajnie że już wiem mogę się rozglądać za ciuszkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny myszko bardzo gratuluje , tez chcialabym synka ..... Berniu jak dobrze ze sie odezwalas , co tam u Ciebie , widzialam ze chcesz kupic wozek tako , moja znajoma ma taki jest zadowolona... a u nie nic nowego............dlatego malo pise ale czytam wszystko bardzo uwaznie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Myszko gratuluje synusia choc tak jak piszesz jeszcze trzeba poczekac na potwierdzenie. Ale ja tez tak miałam, ogonki raczej się już nie chowają choc kto wie... U nas dzis pada i jest pochmurno ale to dobrze to człowiek sobie chociaż odpocznie w domku bo tak to zawsze jest cos do roboty. Tak chcę kupic wózek tako i już raczej nie zmienię zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×