Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Myszko dziękuję :) Tobie tez sie kiedyś uda widzisz u mnie dopiero za 4 razem wyszło ale tak jak piszesz nie osłabialiśmy plemników staranka takie spontaniczne były z orgazmem tylko do 10 dc i tyle tak było co miesiąc ale nigdy nie w czasie owu lub tuż przed albo po odstęp zachowany był zawsze i udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez był jednorazowy strzał i nic. 3 dni przed nie wychodziło a 2,5 doby przed i jest synek :) Wcześniej seksik był codziennie aż do dnia owulacji i tez były chłopaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak robie poltora roku i nic. plemniki nie przezywaja do owul. a jak śie przyblize na bank syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaaaaaaaaaaaa
Andziak0307 zdarza sie tak! byc moze Twoj maz ma zbyt slabe plemniki zenskie i bedziecie miec tylko chlopaczków! Moja zjamowa ma 3 synów i aby byc 100% pewnym corci zrobili selekcje plemnikow w klinice w Katowicach. Ponado jej tylko zenskie plemniki i zaszła w ciaze :) Mala Lenka ma juz 3 latka :) Koszt okolo 7 tys zlotych Ja tez polowalam na dziewuszke i okazalo sie ze beda blizniaki ; ) corcia napewno a 2 dni temu lekarz zobaczyl syneczka :) Kosmos nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiolkaaaaaaaaaaaa
napisz coś więcej o tej klinice w Katowicach - jaka to klinika? Czy w Polsce robi się wogóle taką selekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiollkka
to klinika leczenie nieplodnosci! zadzwon zapytaj oni ci wsyztsko wyajsnia! moja zjaoma robiła wic robi sie w polsce tylko trzeba zaplacic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i moja szwagierka wczoraj się dowiedziała że będzie miała 3 synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jest tu tyle Was nowych, nie wiem więc czy ktoś mnie pamięta, dawno dawno tu nie zaglądałam. Chciałam dać znać, że będę miała drugiego synka. Parę miesięcy staraliśmy się przed owulacją, nic nie wychodziło więc daliśmy sobie spokój z tym wyliczaniem kochaliśmy się codziennie przed w i po owulacji. Skutkiem tego jest synuś, stwierdzony już w 13 tyg, teraz w 18 potwierdzony. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę upragnionych dziewczynek!! Ja pewnie jeszcze się zdecyduje na 3 dziecko, ale już z dokładnym planowaniem na dziewczynkę :) bo tak jak ewik mówi to marzenie o córci nigdy nie minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakasia gratuluje synka no widzisz nic nie straciłaś tym że odpuściłaś staranka. Ja się trzymałam zasad i też synek drugi synek ja teraz jestem w końcu 19 więc mamy podobny termin :D Moja szwagierka też się starała ominąć owu były częste stosunki i tak 3 synek. Ja teraz jak będę próbować to tak co 5 dni strzał jak najdalej się da od owulki zacznę też brać wapń bo to chyba bardziej wpływa niż magnez bo ja brałam prze 8 miesięcy i nic z tego planowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj pierwszy post tutaj!
do myszka kakasia bernia nie chce byc zlosliwa bo to w zasadzie nie moja sprawa ale jak czytam wasze posty to mam wrazenie ze ci wasi synkowie "w drodze" sa niechciani :( strasznie to przykre :( moim zdaniem nie powinniscie zostac matkami tych chlopaczkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakjkiko3jeoi3
podzielam zdanie ostatniego postu. dodam od siebie jeszcze ze Ewik tak zachwala swojego synka bo chce odwrócic uwage od tego ze jest jednak synek a nie córeczka, i co z tego ze ladnie spi skoro to nie roóżowa mala córeczka? wiec tak wylicza te niby plusy jak i tak w głebi duszy wie ze wolała by córke chociazby z codzien nie przespanymi nocami i kolkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj pierwszy post tutaj!
dokaldnie i jeszcze jedno jakby faktycznie te wasze chlopaczki były tak bardzo przez Was kochane to by nie było w ogole tego tematu! Ewidentnie dzilcie płec na wybraną upragnioną DZIEWCZYNKI i na te niechcianą przyjetna z przumysu cytuje np: "Niestety nie udalo sie bedzie chlopczyk" nogami i rekami sie bronicie aby nie wciaskac Wam w usta rzeczy oczywistych, nie oszukujemy sie dziewczyny nie chcecie tych chlopakow i tyle! A jak już sa to po prostu probojecie akceptowac, szykac na siłe plusów calej sytuacji, piszecie że niby bardzo kochacie ale to wszytsko nieprawda! Faktem jest, że ta złosliwa pomaranczka zbyt mocno po Was jedzie ale w czesci dziewczyna ma racje! Po co piszecie że kochacie synów jak faktycznie kochacie ich na siłe, akceptujecie bo musicie, wieśc o nich traktujecie jako porażke w staraniu o córke! I teraz niech kazda z Was sobie odpowie sama przed sobą czy nie mam racji? Moze i napiszecie, że nie ale ja wiem że w 99.9 % taka jest wąlsnie prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ale mądre słowa napisalas!
popieram cie całkowicie tez mam takei zdanie o tych dziewczynach z tego wątku! JA uwazam, że dziecko jest darem od Boga i jesli Bog daje Ci trzech synów powinnas sie cieszyc tak samo jakby dał Ci trzy corki czy parke! Nie bez powodu nie mamy wiekszego wpływó na płeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakjkiko3jeoi3
Oczywiscie ze zadna sie tu nie przyzna, przeciez one mydla sobie tu oczy nawazajem tekstami typu: oo chlopczyk bedzie ale super, najwazniejsze ze zdrowy, a naprawde jedna z druga zaciera ręce i mysli "haha nie udalo sie bardzo dobrze bo mi tez heh" ninki napewno nienawidza bo bedzie miala córeczke a te pochlebne komentarzyki to pokazówka.. widac tą sztuczność u Ewik szczególnie.. ehhh długo by pisac o tych waszych przyjazniach a tak naprawde kazda ma nadzieje ze drugiej kolejny syn wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do złośliwych pomarańczy
głupie jesteście i tyle, skoro tak jest to matki 2 córek starające się o syna też swoich córek nienawidzą i marzą tylko o małym słodkim chłopczyku....ale tok myślenia. Dziecko jest dzieckiem i każde się kocha, a to chyba normalne że planując świadomie trzecie dziecko chce się po dwójce dzieci jednej płci trzecie odmiennej, nic w tym nienormalnego, a inna kwestia czy się uda. Powodzenia w planowaniu oczekiwanej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakjkiko3jeoi3
z takim przypadkiem ze matki majace 2 córki marza o synku jeszcze sie nie spotkalam. owszem marza bo chca zadowolic męża ale sama kobieta nie czuje takiej potrzeby posiadania syna, przynajmniej tak silnej jak to by posiadac córeczkę! poczytaj topik od A do Z, zobacz ze wszystkie mamusie szaleją na punkcie córek i marza o nich, jest tu jakas która az tak sie poci na syna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do złośliwych pomarańczy
Zdziwiłabyś się , w moim najbliższym otoczeniu jest kilka, nawet moja szwagierka , która ma 2 córki ostatnio wspominała , że marzy o synku ale nie wierzy ze jej się uda bo przy dwóch pierwszych planowała i nic z tego , a koleżanka która ma 2 córki i z 3 jest w początku ciąży mówi że chciałaby syna ale obawia się że zaniedba córki bo to byłby jej taki synek. Więc jak widzisz cuda , albo "dziwne" według ciebie matki się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakjkiko3jeoi3
ale jak widzisz nie sa tak zdecperowane jak Ewiki czy Bernie zeby tu sie pocic na tego syna.. bo jak topik wskazuje tu wszystkie chca córki, no dobra moze Gosia jedna chce chlopczyka, no ale to taki maly nasz wyjatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do złośliwych pomarańczy
a i kończę temat bo idę robić syna, ale ze mnie dziwoląg nie, marze o czymś o czym inni nie marzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie w ten ciezki poranek, ciezki poniewaz po imprezie wczorajszej jeszcze nie moge dojsc do siebie:) gratuluje wszytkim dziewczynom dzieciaczkow ... a jesli chodzi o te pomaranczowe wpisy to ja jestem typowym przykladem matki dwoch corek ktora pragnie synka i to bardzo, wiec wasza dyskusja nie mam podstaw, nie wam jest oceniac osoby ktore tu pisza same popatrzcie na siebie ......to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia
ale gonia ciebie to tez dotyczy tak samo nie bedziesz chciala trezciej corki jak one tych synow! I kłam że tak nie jest! Ogolnie smieszy mnie tylko jedno, rozumiem ze mozna miec jedno dziecko i chcialoby sie miec drugie plci przeciwnej ale nie pojme nigdy w zyciu tego że wy do skutku możecie 3 synow a ta o koljne sie stara bo chce corke....matko jedyna :( mozna miec dwojke dzieci ale czworke? czy piatke? tylko dlatego ze chce miec upragnione dziecko plci przeciwnej? dla mnie takie kobiety nie maja dla siebie absolutnie krzty szacunku, takie krowy rozpołodowe siedzcje wiecznie w kupach i z piacioma dzieckami u nogi! widok godny pożałowania :( Dlaczego wy sie nie sznaujecie? przeceiz mozno odchowac dwojke dzeci (nawet chlopców) i byc szczesliwą, spelnioną isc do pracy ładnie wyglądac a nie wiecznie chodzic w ciazy i rodzic :( dla mnie kobiety ktore maja czworke i wiecej dzieci to kobiety ktore w ogole sie nie szanują bo ilez mezczyzna moze patrezc na takie wstretne grube ciało wiecznie w ciazy, pozniej po proodzie kobieta tez odrazajaco wyglada, wiecznie karmiąca i siedzaca w gownach :( mezczyzni mimo ze wam mowi ze jestescie peikne to patrz na was z politowaniem i wstrętem. Normalne że wam tego nie powiedzą ale taka jest prawa! Ja jakos facet mialabym wsret do takiej kobiety :( Rozmuzmim gwiazdy czy ludzi bardzo bogatych ktorzy maja po 10 opiekunek i sprztaczki ale Wy ! polki! cieszy was taki las? pprzykre to starsznie, pewnie wiekszosc z was jest po podstawowce i zatrzymala sie 30 lat wstecz kiedy to kobiety nic nie robily tylko chodizly w ciazy i rodzily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki!
masz swieta racje, taka mamusia trzech synusiów i co z tego ze bedzie miała upragnioną córeczke jak bedzie wygladala jak cyganka! Z wozkiem i trzema dzieckami przyczepionymi do spodnicy :( Widok rodem z Rumuni :( tragdedia, ja mam dwojke dzieci i z starsznym wspolczyciem patrze na takich nieszczesliwych ludzi :( no ale ma baba te upragnioną coreczke, pewnie jakby był czwarty syn to za pol roku znów chdoizłaby w ciazy do skutku :( bo to jej glowny cel zyciowy :( tragiczne to co pisze ale piekielnie prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gonia
spokojnie gonia dasz rade nie za trzecim to za czwartym piatym albo szostym razem sie uda ;) bedziemy trzymac kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
ja jeszcze nigdy przenigdy a zyje na tym swiecie juz prawie 40 lat nie widziałam ladnej zadbanej mamy z czworka czy pitaka dzieci :( zawsze takie kobiiety wygladaja tragicznie, wyemzcone, z odrostami zazwyczaj grube no odrazajace :( moze i wy sie czujecie peiknie bo przeciez nikt wam nie powie ze wygladacie pasukdnie ale naparwde widok woła o pomste do nieba :( no ale moze wy tak lubicie, chcecie podoba sie wam los takiego nedznika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowe dla Polek , jedno dziecko albo dwoje to juz tlum , na zachodzie popularne sa duze rodziny a poza tym kazdy ma tyle dzieci ile chce ja chcialabym troje i pomaranczo nie musisz za mnie tezrymac kciukow, bo ja bede mila synka hahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
pomarańczowa do gonia trafiłaś w samo sedno za 4 czy 5 razem sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
daj spokój każdemu za n-tym razem sie cos udaje hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×