Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość oj siwete slowa
i kto tutaj ma schizofrenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3434
oj swieta nie dosc ze gruba , niewykształcona , pusta to jeszcze ja maz dradza hahahha no epogeum debila hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
przypominam ci ze kompleksy to masz tych masz w domu trzy bachory ktorch nienawidzisz bo nie są córkami :P BOSZEEEEE los cie pokarał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
o tak mąż mnie dradza :) dradza mnie caly czas :) jeszcze masz coś tak fajnego do napsiania? widze, że drażni cie to że mamy cie w dupie i cie z nogą ignorujemy :D smutne to nie ? być zerem którego nikt nie zauważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do swiete slowa
wiesz co podoba mi się że trochę tu namieszałaś. Ja podczytuje to forum już od dawna bo zainteresował mnie topik. Pewnie z jakiś powodów zainteresował i ciebie...W każdym razie poprzez twoje zaczepki obnarzyłaś te wszystkie nawiedzone matki polki z ich prawdziwego oblicza. Do tej pory stosowano tu głównie terminologię typu:staranka, seksik, przytulanko,śluz, plemniczki lub cytuje- na zdjeciu widać zbliżenie cipeczki od dołu; i tylko jak to my się nie wspieramy, trzymaj się kochana itp Jak tylko jakas znikala na kilka dni na forum wrzało ze niby z troski...A teraz prosze co sie dzieje. Wyszlo jakie jestescie naprawde. Przeciez to jest zwykly lincz, agresja w czystej postaci. Myslalam przez chwile ze laczy mnie cos z wami ale sie mylilam. I to nie jest WASZE forum i nigdy nie bylo tylko wasze. I błagam skończcie z tym okresleniem "pomarańczówka" bo to smieszne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
ale Aniu jak chcesz to tez moge z tobą popisac, zadam ci np takie pytanie, ciebie mąż nie dradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3434
Tak sobie teraz mysle Olu kiedy te jej dzieci jakas kolacje jedza czy sie myja , fajna mamusia z niej musi byc , chociaz myske ze to jest transwestyta czy cos podobnego hymmmm. Bo jak tyle tat juz po porodzie a ona taka zapuszcona hymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
hahahhaha dziekuje Ci poprzedniczko, za chwile mi dowalą że to ja napisalam :P normalnie sie zaraz posikam ze smiechu ...........ehhehhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
nogo spojrz: Ania3434 oj swieta nie dosc ze gruba , niewykształcona , pusta to jeszcze ja maz dradza hahahha no epogeum debila hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
dziewczyny no dobra juz konczmy, weszlam tu zeby spłodzic syna i juz, macie racje jestem zazdosna ,mściwa,ale juz chce sie pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3434
aaa ide spac :) z usmiechem na twarzy ze tyle debili ejst na swiecie :) hahah i co taka mamusia swieta moze wydac swiatu kolejne debilki i pomioty :) ))) Tylko jeste ciekawa czy ten jej chlop ja zdradza czy juz dal noge i sie mci na mezatkach ...chyba dal noge no ale jak sie tak zapuszcza w dodatku ma wiedze na poziomie 0 , pracuje w kanjpie etc pod lat. to tak bywa . Nie martw sie bedzie dobrze :)))) moze ktos kiedys Cie zechce oby nie moj pies hahahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
do Ani przepraszam ze tak cie nazwałam, Olu życze ci córki , mamusiu 3 synusiów gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola mama 3
ja też ide spac Aniu, siwete dobranoc pchly na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
oj nie wkrecicie mnie :) zaraz zaczernie nicka nie chce sie z nikim godzic a dzieci wiecej miec nie chce jedyne co wam powiem to to, że jesli faktycznie smiech to zdrowie to ja dzieki Wam bede żyła ponad 100 lat bo dawno sie tak nie usmiałam jak dziś! normalnie do łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
dobranoc dziewczyny juz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola mama 3
o mamausia Marcelka znów zawitała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
Noga to ty bedziesz po czwartej cesarce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patti 44
siwete masz zle info co do cesarskich cięć, bezpiecznie można wykonac ich nawet 5 a i więcej sie zdarza (mój mąż jest ginekologiem) wiem co mówie. Dawniej była ograniczona liczba ale teraz medycyna poszła bardzo do przodu. W planowanie płci tez można sie pobawic ,a na oba przypadki podam przykład Victoria Becham po 4 cesarkach, zaplanowała córke i ma 3 synów i córke jak niejedna z was. Wchodząc na forum rozmawiamy z mezem jak fajnie tu dziewczyny sobie udzielają porad. Siwete nie psuj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kupida...
Dziewczyny nie odpowiadajcie na te wpisy!!!! Piszcie miedzy sobą i ignorujcie to bo to jest poziom poniżej zera! Żadna szanujaca się kobieta nie pisze takich bzdur! To dziecinada! Szkoda czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże 5 stron topiku musiałam ominąc aby nie czytac tych bzdur. Goniu przy 30 dniowych cyklach owulacja może byc później niż 15 dzień. Weź termometr i mierz tempke oraz obserwuj śluz. Skok temperatury pokaże ci że owulacja się odbyła. A maksymalna ilośc śluzu pokaże kiedy jest najbardziej płodny czas. Powodzenia w staraniach ;) Witam Iw76, Andziak i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu z tym sluzem jest tak ,z e ciagle jest go duzo:) no ale sprobuje albo kupie jednak te testy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykl 30 dni
Goniu gratuluje ze Twoj M sie zgodzil :) Ja przy takich cyklach owu mialam dopiero w 19 dc i sie udalo za pierwszym razem :) Przepraszam dziewczyny ze na pomaranczowo pisze ale nie chce by ten troll mnie denerwowal w koncowce ciazy :( Swoja droga to zeczywiscie ta osoba ma niezle mozg zorany tak rano juz pisze glupoty SZOK i ona ma niby 2 dzieci, jasne, ciekawe z kim bo takich oszolomow to malo na swiecie jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykl 30 dni
synka :) choc strzelalam na 2 dni przed w corke :) Ale za Ciebie trzymam kciuki, chlopca latwiej zrobic, moja siostra jest tez w ciazy i jej z chlopcem sie bez problemu udalo nie robiac testow, starania zaczela dzien przed owu i bedzie miala synka :) Wiem ze Twoje cykle sa regularne wiec na pewno sie uda, choc ja proponuje testy kupic wtedy bedziesz miala jasna sytuacje :) Dobra spadam na ostatnia wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarannczka :)
mamusiu 3 synusiow spadaj na drzewo, mnie tam bardziej pdobaja sie wpisy swietej niz twoje, jakos nie mam ochoty czytac o twoim sluzie, rzygac mi sie chce na sama myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadowa stad ty ułomie
Pomaranczko to rzygaj tylko wyjdz i zamknij drzwi za sobą zeby nie było smrodu tych rzygow!!! Bo i tak wiadomo ze pisze to jeden ułom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esteś chora i sfrustrowana kobieta a Bóg niewiadomo czemu daje takim ludziom dzieci jej czemu tym osobą które nie kochają dzieci im daje a tym którzy chcieli by mieć to nie mają ani jednego PRZEJRZYJ SWOJE WYPOWIEDZI ZACZYNAJĄC 2 STRONY WCZEŚNIEJ BOŻE CO CI SIĘ STAŁO PO PORODZIE TYCH DZIECI CHYBA PORÓD I CIĄŻA WPŁYNEŁY NA TWOJĄ PSYCHIKĘ Ty współczujesz innym 4 dzieci jakie dzieci są biedne i pokrzywdzone przez los bo ich jest więcej niż 1 SZOK ?!!!!!!!!!! otóż samochody 7 osobowe istnieją a dzieci z takich rodzin są o wiele bardziej szczęśliwe od twoich bo MIEĆ TAKĄ MATKĘ TO PORAŻKA Niedziele zaczynasz od komputera o 6 nad ranem ?????? No dziewczyno brak ci BOGA i POKORY w swoim przeszczęśliwym ŻYCIU !!!!!!!! Po modle się w intencji ciebie i tych biednych dzieci bo mają matkę która na nie nie zasługuje !!!!!!!!!!! TWOJE wypowiedzi na temat rodzenia i chodzenia w ciąży wręcz są OBRZYDLIWE CZEMU MATKA WYDAŁA NA ŚWIAT TAKĄ WREDNĄ OSOBĘ JAK TY NO BO PEWNIE MA TAKIE SAMO PODEJŚCIE DO ŻYCIA I LUDZI JAK TY Brakowało ci czegoś w życiu i dlatego tak innych oczerniasz MIŁOŚCI pewnie ci nie dali , dali pieniądze bo tylko to się liczy i wysłali na studia ALE MIŁOŚCI CI NIE DALI dlatego nie umiesz docenić innych DZIECI twoje będą tak samo wychowane TYLKO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA JA NAJLEPIEJ WYGLĄDAM JA DAJE WSZYSTKIM SZCZĘŚCIE JA MAM NAJLEPSZE DZIECI JA JA JA JA Nie daleko pada jabłko od jabłoni a wszystko wynosi się Z DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODWAL SIĘ OD WSZYSTKICH MAM BÓG CIĘ KIEDYŚ NA PEWNO SKARZE ZA TAKIE WYPOWIEDZI I LEPIEJ ZAWSANÓW SIĘ DOBRZE BO JUTRO MOŻE CI SIĘ ZAWALIĆ CAŁY TEN TWÓJ WYMYŚLONY ŚWIAT PZRYJDZIE CHOROBA I JUŻ NIE BĘDZIESZ TAKA SZCZĘŚLIWA OPAMĘTAJ SIĘ KOBIETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×