Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Araguaia, mam pytanko, piszesz ze uzywasz testow ciazowych One Step.... Czy to sa te takie testy paseczkowe bez plastiku jak owulacyjne, pakowane po 1 sztuce? Ja mam wlasnie testy "one step Pregnancy Test" i przed zakupem na aukcji pisalo ze to sa te 10tki - czule testy, ale nigdzie tego nie ma w instrukcji czy na tych pojedynczych malych opakowaniach. Zastanawiam sie czy to nie jest z tym jakas sciema? Ze na aukcji pisza super czule, ale nigdzie tego nie ma w instrukcji ani na opakowaniu :/ Czy na Twoich cos pisze? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
Do wszystkich którzy są na tym formu nie wiadomo z jakich przyczyn. To jest forum o temacie planowanie płci i tylko osoby zainteresowane proszę o wypowiedzi. Reszta niezainteresowanych zapraszam na inne tematy ich dotyczące. Nie obrażajcie nikogo bo tak naprawde się nie znacie i możecie wyrazic tylko swoją opinię a nie obrzucać się wyzwiskami. Oj siwete slowa powstrzymaj sie od komentarzy bo zostaniesz zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODERATORREX
SWIETA MA TUTAJ PRAWO BYCIA JAK KAZDA Z WAS, JAK KAZDA Z WAS TAKŻE MA PRAWO DO OPINI NA DANY TEMAT. PROSIMY JEDNAK O NIE UZYWANIE SLOW OBRAZLIWYCH I PRZEKLENSTW! JESLI KOMUS NIE PODOBA SIE TAKA FORMA FORUM BARDZO PROSZE SIE NIE UDZIELAC! POZDRAWIAM MODERATOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje testy też nie mają instrukcji (choć na tym zdjęciu http://sms-health.com/images/uploads/One_step_pregnancy_test%281%29.jpg widać, że tak w ogóle to posiadają instrukcję :)) ani wzmianki o czułości na opakowaniu. Mi się wydaje, że one po prostu są rozpakowywane z większych opakowań, w których jest instrukcja i potem sprzedawane osobno przez różnych sprzedawców. Stosuję owulacyjne tej firmy i są super, testy te (One Step Pregnancy Test) wykryły moją ciążę na kilka dni przed terminem okresu (więc na pewno są bardzo czułe, są osoby, którym wykryły ciążę 9 dni po owulacji ...ale był to dosłownie cień kreski :)). Czytałam różne fora i testy te mają bardzo dobrą opinię, są często lepsze od tych drogich "aptecznych". Oczywiście nie ma tu reguły więc testuj dalej kasia uk, przecież wszystko zależy między innymi od tego kiedy się zagnieżdża zarodek (a to może trwać 8-12 dni) i dopiero wtedy zaczyna być produkowany hormon hCG ...a wiadomo też, że nie od razu osiągnie on stężenie wykrywane przez test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia, dziekuje za odpowiedz i zdjecie testu. Tak, mam dokladnie te same. Kupilam 15 testow bo nie moglam dokladnie kupic na sztuki - wybor byl 15 albo 30 testow. Kupilam 15 i przyszly z instrukcja ktora widac takze na Twoim zdjeciu, ale jak juz pisalam wczesniej - w niej takze nie ma nic o czulosci tych testow. Miejmy nadzieje ze poprostu ludzie ktorzy je sprzedaja nie klamia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jaga555
swiete slowa..nie strój tak piórek,tylko ci się wydaje że jesteś bezkarna,są sposoby żeby cię namierzyć a to co wypisujesz można podciągnąć pod odpowiedni paragraf więc radzę liczyć się ze słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kompletnie nie rozumiem
po co Wy się odnosicie w ogóle do tej osoby? ignorujcie ją całkowicie, to w końcu odpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Całkowicie zgadzam się z "ja kompletnie nie rozumiem". Przecież jej tylko chodzi o to, żeby was prowokować i cieszy się z tego! Ma widać taką satysfakcję, więc nie dawajcie jej powodów. IGNORUJCIE JĄ!!!!!!!! Niech sobie pisze ile chce, olejcie to!!! Najlepiej omijajcie jej posty!!! Jest wiele osób które was lubi, więc nie pozwólcie, żeby to się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
widzicie dziewczyny moze i jestem wredna ok! ale ten jad szezrzy sie również w waszym wąskim gronie, same toniecie z nienawisci do siebie. wierzecie lub nie ale poprzedni post nie jest moj, nawet nie wiem kim jest Ewik! wiec kto to mogl byc? napewno ktoras z Was! aa ja komentowac we wlasnym zakresie i tak bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa**
oj siwete slowa, życzysz chorych dzieci jestes złą osobą, kazdy ma prawo postarac sie o dziecko jakiej chce płci, a z radością przyjąć dziecko jakie da Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
jaaaa juz widze te Waszą radoscią z czwartego syna! ;) Jakbys napisała że kazdy ma prawo marzyc o denej płci i z rozczarowaniem i wielkim zalem przyjac płec ktorej nie chcial to sie zgodze! O jakiej ty radosci mowisz? Jakby była radosc z kazdej plci to nie byłoby tego debilnego planowania, cudowowania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
do psychologa wiesniary! Jak mozna tak gardzic dziećmi danej płci! Piszecie że jestescie dobrymi, kochajacymi matkami a na wiesc o nie takiej plci jaką sobie wymarzyłyscie dostajecie histeri!! Gracie super mamusie a tak naparwde wszytskie jestescie wredne, żadnej z Was Bog nie powinien dawać dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspekty etyczne
Z książki Karola Wójcika: Dużą rolę odgrywa również stanowisko Kościoła, który w wielu środowiskach jest podstawowym wyznacznikiem praw etycznych. Kościoły protestanckie, uważają za pożądane, aby naturalne metody planowania płci dzieci, zostały włączone do ogólnych zasad planowania rodziny. Rabini również nie mają zastrzeżeń, ponieważ podobne zasady planowania ogłoszone są już w Talmudzie. Kościół katolicki ustami księdza Hugha Currana, dyrektora Biura Życia Rodzinnego przy Archidiecezji Nowojorskiej nie ma zastrzeżeń tak długo, jak długo będzie to metoda naturalna i nie stanie się jednym z powodów antykoncepcji. Osobiście uważam (i nie tylko ja), że w naturalnym planowaniu płci nie ma nic niemoralnego ani grzesznego, wręcz przeciwnie. Prowadzone planowe współżycie ma za cel stworzenie nowego życia, cel ze wszech miar popierany przez Kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
jestescie dziecmi diabła i demona! Matka Boska też planowala corke i Bóg dal jej syna przez te nienawisc do ludzi zginoł na krzyżu! Był całe zycie pietnowany i krzywdzony przez to że nie był córką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa*
wójcik tak napisał żeby sprzedac kasiazki. Zeby wszytskie idiotki i debilki je kupowały i żeby myslala że robia to zgodnie z Bogiem! Ja mam ksiedza w rodzinie i on ma calkiem inne zdanie na ten temat! Głównie przez to tak reagujecie pozniej na wieść o plci której nie chcecie! Fakt, że kupiłaś te książke i ja tutaj cytujesz jest znakiem że jesteś zerem, szmatą i nie powinnaś miec nigdy dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
ja proponuje załaozyc nowy topik " jak poradzic sobie z dzieckiem ktorego nie chciałam" jak nauczyc sie zyc z synem kiedy pragnelam córki, jak go pokochać, jak nim nie gardzić.....jak zyć kiedy w życiu spotkała mnie taka starszna tragedia :( Zakladamy teki topik? Bernia, Ewik, mamusia 2 chlopcow....? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
musze sie chyba zaczernic bo znów bedzie że ja! co to za podszywanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspekty etyczne
Cytat był z internetu a nie z mojej rzekomej książki ;) Kościół nie potępia planowania płci dziecka metodami NATURALNYMI. Znam ludzi, którzy uczęszczali kiedyś na kurs organizowany przez kościół, na którym dowiedzieli się między innymi o naturalnych metodach planowania płci. U mnie na naukach przedmałżeńskich też wspomniano o zwiększeniu prawdopodobieństwa poczęcia córki czy chłopca w zależności od dnia współżycia. Nie robi mi najmniejszej różnicy: chłopczyk czy dziewczynka, niech natura sama zadecyduje. Jeśli jednak komuś bardzo zależy na płci dziecka i chce zwiększyć prawdopodobieństwo (oczywiście tylko wtedy jeśli ucieszy go również dziecko odmiennej płci i stara się o nie tylko dlatego, że chce kolejne dziecko a nie dziecko określonej płci) to czemu nie, myślę, że natura i tak zrobi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspekty etyczne
Poza tym zawsze mnie zastanawiało dlaczego na zagranicznych forach ludzie potrafią dyskutować kulturalnie nawet na bardzo kontrowersyjne tematy a na polskich obrzucają się błotem, wyzywają się i plują jadem (im więcej postów w danym wątku tym więcej w nim zazwyczaj obraźliwych epitetów) ...może to wina trudnej historycznej przeszłości Polski (często trzeba było być zakłamanym i nie mieć skrupułów by przetrwać) ...ale to to już odrębny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkgjfvkhgf
wszystkie które ostatnio sie wypowiedziałyscie jestescie idiotkami, jak można pisac 'juz widze tą radość z czwartego syna' jesli decydujemy sie na dziecko, chcialibysmy dziewczynkę to przeciez mamy świadomosc ze moze się tak zdarzyc ze będzie syn i nie wyrzucimy go przez okno tylko bedziemy kochac pomimo wszystko bo dzieci sie kocha pomimo wszystko a nie za to ze jest dzieczynka czy chlopcem mimo ,ze chcielibysmy dziewczynke,a jest chłopak. Tak nalezy planowac płeć ,że zawsze jest szansa ze sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
do poprzedniczki, no wlasnie ja przypuszczam że nie jedna z was chetnie by tego "czwartego syna" wyrzucila przez to okno, tylko ludza rzecz że nie można : trzeba na siłe probowac pokochac i wszytskim w okolo wmawiac że niby super, że sie cieszymy i moje ulubione hasło takich sflustrowanych matek: "najważniejsze że zdrowe" to mi sie podoba najbardziej :P sama reakcja otoczenia na tego czwartego syna jest okropna wiec nie wpierajcie mi tutaj że taka matka sie z tego cieszy jak wszyscy wokolo jej wspólczują live is brutal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszka myszka
wiecie co dziewczyny, pisze na pomaranczowo bo wstydze sie tego co zaraz napisze :( wiem że zaraz mnie wyzwiecie od najgorszych ale chce sie z wami czyms podzilić Ja mam 3 synow i mimo że ich bardzo kocham to jak widze dziewczynki żal mi serce sciska. zanim jeszcze zaszlam w ciaze z pierwszym dzieckiem mówiłam że ja moglabym miec nawet 3 corki i że nie chce syna. zycie potoczyło sie inaczej mam ich trzech :( kocham ich bo kocham ale nie jestem spełniona matką, mam żal do siebie samej do męża do Boga za to ze nie mam tej upragnionej coreczki. Nie chce juz czwartego dziecko bo po pierwsze juz z trojka jest mi cieżko, nie stac mnie na czwarte i nie znioslabym juz wiesci o czwartym synu :( wiem moze jestem zła matką ale nie mam wpływu na to, nie potrafie nad tym zapanowac, jest to we mnię w środku i mimo tego że kocham moje dzieci czuje sie okropnie :( jak widze małe cukierowke dziewczynki z wózeczku to mam łzy w oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi rodzice tez pragneli
corki, udało się im dopiero za 6 razem :D Mam 5 braci i ja jestem jedyna coreczka tatusia która wbrew jego woli najwcześniej wyprowadziła się z domu :D A co do tego to ja też chciałabym mieć córkę i już zaczynamy starania :) Jak będzie chłopczyk to też go pokocham najbardziej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjdjfgdgd
do moderatormax czyli siwete slowa, nie- live is brutal- tylko - life is brutal-, to po pierwsze, a po drugie mówisz o sobie i o tym jak ty bys postąpiła, wyrzuciłabys dziecko przez okno. Wszyscy tutaj piszecie przez pryzmat własnych odczuc i własnego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjdjfgdgd
i jeszcze jedno, nie uogólniajcie bo KAŻDY JEST INNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjdjfgdgd
siewete slowa wracaj do swojego nicku a nie podszywasz sie pod moderatorów. widac ze nic a nic nie rozumiesz . jesli kazdy jest taki sam to co ty tutaj robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjdjfgdgd
gnomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatorfix
to co ty gnomie prawda boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatordix
mialyscie ignorowac pomaranczowe posty a tym czasem piana z pyska wam leci i sobie niedziele psujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatordix
a heszcze jedno, jak jestes taka cwana to czemu sama nie piszesz pod swoim czarnym nickiem? jak jestes na czrano to okaz dobra i miłości dla wszytskich a jak na pomaranczowo to od razu diabel za skore wchodzi wszytskie takie szarańcze fałszywe jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×