Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Jesteś chora i sfrustrowana kobieta a Bóg niewiadomo czemu daje takim ludziom dzieci jej czemu tym osobą które nie kochają dzieci im daje a tym którzy chcieli by mieć to nie mają ani jednego PRZEJRZYJ SWOJE WYPOWIEDZI ZACZYNAJĄC 2 STRONY WCZEŚNIEJ BOŻE CO CI SIĘ STAŁO PO PORODZIE TYCH DZIECI CHYBA PORÓD I CIĄŻA WPŁYNEŁY NA TWOJĄ PSYCHIKĘ Ty współczujesz innym 4 dzieci jakie dzieci są biedne i pokrzywdzone przez los bo ich jest więcej niż 1 SZOK ?!!!!!!!!!! otóż samochody 7 osobowe istnieją a dzieci z takich rodzin są o wiele bardziej szczęśliwe od twoich bo MIEĆ TAKĄ MATKĘ TO PORAŻKA Niedziele zaczynasz od komputera o 6 nad ranem ?????? No dziewczyno brak ci BOGA i POKORY w swoim przeszczęśliwym ŻYCIU !!!!!!!! Po modle się w intencji ciebie i tych biednych dzieci bo mają matkę która na nie nie zasługuje !!!!!!!!!!! TWOJE wypowiedzi na temat rodzenia i chodzenia w ciąży wręcz są OBRZYDLIWE CZEMU MATKA WYDAŁA NA ŚWIAT TAKĄ WREDNĄ OSOBĘ JAK TY NO BO PEWNIE MA TAKIE SAMO PODEJŚCIE DO ŻYCIA I LUDZI JAK TY Brakowało ci czegoś w życiu i dlatego tak innych oczerniasz MIŁOŚCI pewnie ci nie dali , dali pieniądze bo tylko to się liczy i wysłali na studia ALE MIŁOŚCI CI NIE DALI dlatego nie umiesz docenić innych DZIECI twoje będą tak samo wychowane TYLKO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA JA NAJLEPIEJ WYGLĄDAM JA DAJE WSZYSTKIM SZCZĘŚCIE JA MAM NAJLEPSZE DZIECI JA JA JA JA Nie daleko pada jabłko od jabłoni a wszystko wynosi się Z DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODWAL SIĘ OD WSZYSTKICH MAM BÓG CIĘ KIEDYŚ NA PEWNO SKARZE ZA TAKIE WYPOWIEDZI I LEPIEJ ZAWSANÓW SIĘ DOBRZE BO JUTRO MOŻE CI SIĘ ZAWALIĆ CAŁY TEN TWÓJ WYMYŚLONY ŚWIAT PZRYJDZIE CHOROBA I JUŻ NIE BĘDZIESZ TAKA SZCZĘŚLIWA OPAMĘTAJ SIĘ KOBIETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś chora i sfrustrowana kobieta a Bóg niewiadomo czemu daje takim ludziom dzieci jej czemu tym osobą które nie kochają dzieci im daje a tym którzy chcieli by mieć to nie mają ani jednego PRZEJRZYJ SWOJE WYPOWIEDZI ZACZYNAJĄC 2 STRONY WCZEŚNIEJ BOŻE CO CI SIĘ STAŁO PO PORODZIE TYCH DZIECI CHYBA PORÓD I CIĄŻA WPŁYNEŁY NA TWOJĄ PSYCHIKĘ Ty współczujesz innym 4 dzieci jakie dzieci są biedne i pokrzywdzone przez los bo ich jest więcej niż 1 SZOK ?!!!!!!!!!! otóż samochody 7 osobowe istnieją a dzieci z takich rodzin są o wiele bardziej szczęśliwe od twoich bo MIEĆ TAKĄ MATKĘ TO PORAŻKA Niedziele zaczynasz od komputera o 6 nad ranem ?????? No dziewczyno brak ci BOGA i POKORY w swoim przeszczęśliwym ŻYCIU !!!!!!!! Po modle się w intencji ciebie i tych biednych dzieci bo mają matkę która na nie nie zasługuje !!!!!!!!!!! TWOJE wypowiedzi na temat rodzenia i chodzenia w ciąży wręcz są OBRZYDLIWE CZEMU MATKA WYDAŁA NA ŚWIAT TAKĄ WREDNĄ OSOBĘ JAK TY NO BO PEWNIE MA TAKIE SAMO PODEJŚCIE DO ŻYCIA I LUDZI JAK TY Brakowało ci czegoś w życiu i dlatego tak innych oczerniasz MIŁOŚCI pewnie ci nie dali , dali pieniądze bo tylko to się liczy i wysłali na studia ALE MIŁOŚCI CI NIE DALI dlatego nie umiesz docenić innych DZIECI twoje będą tak samo wychowane TYLKO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA JA NAJLEPIEJ WYGLĄDAM JA DAJE WSZYSTKIM SZCZĘŚCIE JA MAM NAJLEPSZE DZIECI JA JA JA JA Nie daleko pada jabłko od jabłoni a wszystko wynosi się Z DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODWAL SIĘ OD WSZYSTKICH MAM BÓG CIĘ KIEDYŚ NA PEWNO SKARZE ZA TAKIE WYPOWIEDZI I LEPIEJ ZASTANÓW SIĘ DOBRZE BO JUTRO MOŻE CI SIĘ ZAWALIĆ CAŁY TEN TWÓJ WYMYŚLONY ŚWIAT PZRYJDZIE CHOROBA I JUŻ NIE BĘDZIESZ TAKA SZCZĘŚLIWA OPAMĘTAJ SIĘ KOBIETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomarannczka :)
z tego śluzu i tyś się wzięła, bleeeeeee masz racje to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniu mamusiu 3 to do was
były słowa od waszej kolezanki:) wiesz co podoba mi się że trochę tu namieszałaś. Ja podczytuje to forum już od dawna bo zainteresował mnie topik. Pewnie z jakiś powodów zainteresował i ciebie...W każdym razie poprzez twoje zaczepki obnarzyłaś te wszystkie nawiedzone matki polki z ich prawdziwego oblicza. Do tej pory stosowano tu głównie terminologię typu:staranka, seksik, przytulanko,śluz, plemniczki lub cytuje- na zdjeciu widać zbliżenie cipeczki od dołu; i tylko jak to my się nie wspieramy, trzymaj się kochana itp Jak tylko jakas znikala na kilka dni na forum wrzało ze niby z troski...A teraz prosze co sie dzieje. Wyszlo jakie jestescie naprawde. Przeciez to jest zwykly lincz, agresja w czystej postaci. Myslalam przez chwile ze laczy mnie cos z wami ale sie mylilam. I to nie jest WASZE forum i nigdy nie bylo tylko wasze. I błagam skończcie z tym okresleniem "pomarańczówka" bo to smieszne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! mam nadzieje ze u was pogoda wspaniala, u mnie taka jest, odpoczywacie sobie i milo spedzacie czas z dziecmi. Ja odliczam dni, choc zadnych wskazowek na fasolke nie mam. Coz to jest zycie. Pozdrowionka i milego dnia xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś chora i sfrustrowana kobieta a Bóg niewiadomo czemu daje takim ludziom dzieci jej czemu tym osobą które nie kochają dzieci im daje a tym którzy chcieli by mieć to nie mają ani jednego PRZEJRZYJ SWOJE WYPOWIEDZI ZACZYNAJĄC 2 STRONY WCZEŚNIEJ BOŻE CO CI SIĘ STAŁO PO PORODZIE TYCH DZIECI CHYBA PORÓD I CIĄŻA WPŁYNEŁY NA TWOJĄ PSYCHIKĘ Ty współczujesz innym 4 dzieci jakie dzieci są biedne i pokrzywdzone przez los bo ich jest więcej niż 1 SZOK ?!!!!!!!!!! otóż samochody 7 osobowe istnieją a dzieci z takich rodzin są o wiele bardziej szczęśliwe od twoich bo MIEĆ TAKĄ MATKĘ TO PORAŻKA Niedziele zaczynasz od komputera o 6 nad ranem ?????? No dziewczyno brak ci BOGA i POKORY w swoim przeszczęśliwym ŻYCIU !!!!!!!! Po modle się w intencji ciebie i tych biednych dzieci bo mają matkę która na nie nie zasługuje !!!!!!!!!!! TWOJE wypowiedzi na temat rodzenia i chodzenia w ciąży wręcz są OBRZYDLIWE CZEMU MATKA WYDAŁA NA ŚWIAT TAKĄ WREDNĄ OSOBĘ JAK TY NO BO PEWNIE MA TAKIE SAMO PODEJŚCIE DO ŻYCIA I LUDZI JAK TY Brakowało ci czegoś w życiu i dlatego tak innych oczerniasz MIŁOŚCI pewnie ci nie dali , dali pieniądze bo tylko to się liczy i wysłali na studia ALE MIŁOŚCI CI NIE DALI dlatego nie umiesz docenić innych DZIECI twoje będą tak samo wychowane TYLKO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA JA NAJLEPIEJ WYGLĄDAM JA DAJE WSZYSTKIM SZCZĘŚCIE JA MAM NAJLEPSZE DZIECI JA JA JA JA Nie daleko pada jabłko od jabłoni a wszystko wynosi się Z DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODWAL SIĘ OD WSZYSTKICH MAM BÓG CIĘ KIEDYŚ NA PEWNO SKARZE ZA TAKIE WYPOWIEDZI I LEPIEJ ZAWSANÓW SIĘ DOBRZE BO JUTRO MOŻE CI SIĘ ZAWALIĆ CAŁY TEN TWÓJ WYMYŚLONY ŚWIAT PZRYJDZIE CHOROBA I JUŻ NIE BĘDZIESZ TAKA SZCZĘŚLIWA OPAMĘTAJ SIĘ KOBIETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś chora i sfrustrowana kobieta a Bóg niewiadomo czemu daje takim ludziom dzieci jej czemu tym osobą które nie kochają dzieci im daje a tym którzy chcieli by mieć to nie mają ani jednego PRZEJRZYJ SWOJE WYPOWIEDZI ZACZYNAJĄC 2 STRONY WCZEŚNIEJ BOŻE CO CI SIĘ STAŁO PO PORODZIE TYCH DZIECI CHYBA PORÓD I CIĄŻA WPŁYNEŁY NA TWOJĄ PSYCHIKĘ Ty współczujesz innym 4 dzieci jakie dzieci są biedne i pokrzywdzone przez los bo ich jest więcej niż 1 SZOK ?!!!!!!!!!! otóż samochody 7 osobowe istnieją a dzieci z takich rodzin są o wiele bardziej szczęśliwe od twoich bo MIEĆ TAKĄ MATKĘ TO PORAŻKA Niedziele zaczynasz od komputera o 6 nad ranem ?????? No dziewczyno brak ci BOGA i POKORY w swoim przeszczęśliwym ŻYCIU !!!!!!!! Po modle się w intencji ciebie i tych biednych dzieci bo mają matkę która na nie nie zasługuje !!!!!!!!!!! TWOJE wypowiedzi na temat rodzenia i chodzenia w ciąży wręcz są OBRZYDLIWE CZEMU MATKA WYDAŁA NA ŚWIAT TAKĄ WREDNĄ OSOBĘ JAK TY NO BO PEWNIE MA TAKIE SAMO PODEJŚCIE DO ŻYCIA I LUDZI JAK TY Brakowało ci czegoś w życiu i dlatego tak innych oczerniasz MIŁOŚCI pewnie ci nie dali , dali pieniądze bo tylko to się liczy i wysłali na studia ALE MIŁOŚCI CI NIE DALI dlatego nie umiesz docenić innych DZIECI twoje będą tak samo wychowane TYLKO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA JA NAJLEPIEJ WYGLĄDAM JA DAJE WSZYSTKIM SZCZĘŚCIE JA MAM NAJLEPSZE DZIECI JA JA JA JA Nie daleko pada jabłko od jabłoni a wszystko wynosi się Z DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODWAL SIĘ OD WSZYSTKICH MAM BÓG CIĘ KIEDYŚ NA PEWNO SKARZE ZA TAKIE WYPOWIEDZI I LEPIEJ ZAWSANÓW SIĘ DOBRZE BO JUTRO MOŻE CI SIĘ ZAWALIĆ CAŁY TEN TWÓJ WYMYŚLONY ŚWIAT PZRYJDZIE CHOROBA I JUŻ NIE BĘDZIESZ TAKA SZCZĘŚLIWA OPAMĘTAJ SIĘ KOBIETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
DO MAMUSI 3 SYNUSIOW: Jesteś chora i sfrustrowana kobieta a Bóg niewiadomo czemu daje takim ludziom dzieci jej czemu tym osobą które nie kochają dzieci im daje a tym którzy chcieli by mieć to nie mają ani jednego PRZEJRZYJ SWOJE WYPOWIEDZI ZACZYNAJĄC 2 STRONY WCZEŚNIEJ BOŻE CO CI SIĘ STAŁO PO PORODZIE TYCH DZIECI CHYBA PORÓD I CIĄŻA WPŁYNEŁY NA TWOJĄ PSYCHIKĘ Ty współczujesz innym 4 dzieci jakie dzieci są biedne i pokrzywdzone przez los bo ich jest więcej niż 1 SZOK ?!!!!!!!!!! otóż samochody 7 osobowe istnieją a dzieci z takich rodzin są o wiele bardziej szczęśliwe od twoich bo MIEĆ TAKĄ MATKĘ TO PORAŻKA Niedziele zaczynasz od komputera o 6 nad ranem ?????? No dziewczyno brak ci BOGA i POKORY w swoim przeszczęśliwym ŻYCIU !!!!!!!! Po modle się w intencji ciebie i tych biednych dzieci bo mają matkę która na nie nie zasługuje !!!!!!!!!!! TWOJE wypowiedzi na temat rodzenia i chodzenia w ciąży wręcz są OBRZYDLIWE CZEMU MATKA WYDAŁA NA ŚWIAT TAKĄ WREDNĄ OSOBĘ JAK TY NO BO PEWNIE MA TAKIE SAMO PODEJŚCIE DO ŻYCIA I LUDZI JAK TY Brakowało ci czegoś w życiu i dlatego tak innych oczerniasz MIŁOŚCI pewnie ci nie dali , dali pieniądze bo tylko to się liczy i wysłali na studia ALE MIŁOŚCI CI NIE DALI dlatego nie umiesz docenić innych DZIECI twoje będą tak samo wychowane TYLKO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA JA NAJLEPIEJ WYGLĄDAM JA DAJE WSZYSTKIM SZCZĘŚCIE JA MAM NAJLEPSZE DZIECI JA JA JA JA Nie daleko pada jabłko od jabłoni a wszystko wynosi się Z DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODWAL SIĘ OD WSZYSTKICH MAM BÓG CIĘ KIEDYŚ NA PEWNO SKARZE ZA TAKIE WYPOWIEDZI I LEPIEJ ZAWSANÓW SIĘ DOBRZE BO JUTRO MOŻE CI SIĘ ZAWALIĆ CAŁY TEN TWÓJ WYMYŚLONY ŚWIAT PZRYJDZIE CHOROBA I JUŻ NIE BĘDZIESZ TAKA SZCZĘŚLIWA OPAMĘTAJ SIĘ KOBIETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje sie że jesteś po to by zniszczyć ten topik by go skasować no jedynie to jest ktos kto ma prawo usunąć posty bo o 23-15 skasowałeś mój post TY JESTEŚ ZA PEWNE FACETEM BYŁO JUZ TAK ŻE KASOWANO STARE TOPIKI I CIEBIE NAJWYRAŻNIEJ O TO CHODZI WULGARYZM JAKI UZYWASZ ŚWIADCZY ŻE CHCESZ DOPIĄĆ CELU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SIWETE
ZACIELAS SIE PINDO NIE POTZREBNIE TO WKLEJASZ BO PRZECIEZ I TAK SIE TEGO NIE CZYTA! JELSI CHCESZ TO MMOGE CI POMOC I POKLAJAC Z 30 RAZY SPADAJ DO SWOICH BACHORÓW TLUSTA ŚWINIO OJ COS CZUJE ŻE TE CORY TO STRASZNE I BRZYDKIE DIABLICE SKORO MATAK TAKA WIECZNIE WSCIAKŁA ALE DOBRZE CI TAK, NIECH CI BACHORY DADZĄ W D**E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Kasiu, mamo 3 synusiów a u mnie wygląda to tak jakby zaraz miało zacząć lać, raz jest słonko a raz zachodzi, ja juz mam dośc tej pogody, czy jeszcze będzie lato???? a mówią że klimat się ociepla. Mamo 3 synusiów a na kiedy masz termin porodu? , czy Aganiok jest przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajaderko,ja mam termin na 28 sierpnia z OM ale USG bezlitośnie pokazuje pierwszy tydzień września ;) Mam teraz M w domu aż do końca września więc już mnie nie przeraża perspektywa samotnego porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Aganiok to jakby co Twoja córcia będzie też wrześnióweczką jak moja :)choć słyszałam że córki rodzą się w terminie albo po terminie no moja urodziła się tydzień przed terminem, tak jak synuś. Fajnie że jesteście w komplecie z rodzinką :) zleci zobaczysz a o porodzie szybko zapomnisz:) Mamo 3 synusiów to jeszcze kawałek czasu, możesz spokojnie zacząć kompletować wyprawkę :) moja siostra też prawie tak samo rodziła synka:) Czyli Aganiok Ty jesteś pierwsza bo już w tym m-cu czy tak ? czy któraś z dziewczyn jest jeszcze przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo jak ten czas leci:) co bedzie bo nie pamietam :)sorki pewne ciezko ci juz na ostatnich nogach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganioczku to masz podobniey termin do mojej kuzynki, uniej bezdie synek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczóweczka
siwa nudno tu bez ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
no własnie widze :P a tesko wam za mna widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siwete
ZACIELAS SIE PINDO NIE POTZREBNIE TU PISZESZ BO PRZECIEZ I TAK SIE TEGO NIE CZYTA! SPADAJ DO SWOICH BACHORÓW TLUSTA ŚWINIO OJ COS CZUJE ŻE TE CÓRY TO STRASZNE I BRZYDKIE DIABLICE SKORO MATKA TAKA WIECZNIE WSCIAKŁA ALE DOBRZE CI TAK, NIECH CI BACHORY DADZĄ W D**E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
swoja droga ciekawe która z Was mnie tak polubiła, że sie o mnie upomnina :D może mamusia 3 synusiów albo noga...... widze że zadyma sie Wam spodobała :P ale powiem wam że mnie tez ;) wczoraj to zasnąć nie moglam ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
i jeszcze jedno miałam Wam dac dzis spokoj bo bylo nudno ale same prowokujecie :) zobaczcie kto dzisiaj zaczoł :) zeby nie bylo że znow ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajaderko,przede mną jest jeszcze Ewelinka,Fikusowo i Ninka, nie pamiętam na kiedy termin miała Kubolinka? Mnie przeraża bardziej perspektywa samotnego porodu (chodzi mi o nieobecność męża) niż sam ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
w każdym badz razie wieczor znów zapowiada sie ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam termin na 14 października ale dzidziuś szybko rośnie i wg ostatniego usg wychodziło na 5 października. Po 15 ide do gina to się okaże jaki jest już duży. W końcówce 26 tygodnia ważył już 1200 gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Fikusowo czyli za tydzień, najwyżej dwa będziesz mieć już swoją kruszynkę:) fajnie...:) Gonia czyli wygląda na to że to się nie potwierdza, są też pewnie wyjątki, to tak jak wiele osób mówi że pierwsze dziecko najczęściej podobne jest do ojca czy to prawda? u mnie , siostry i brata to się zgadza.:) no i u mojej mamy i teściowej również :) Aganiok czyli nie Ty pierwsza w tym m-cu, nie pamiętam dokładnie terminów porodów dziewczyn ale mocno każdej z Was kibicuję i wobec tego czekamy teraz na wieści od Ewelinki.:) Dla mnie ten czas tak szybko teraz leci , moja córka teraz we wrześniu już 2 latka kończy a dopiero co Wam pisałam o swojej ciąży...:) Dziewczyny trzymajcie się, życzę Wam szczęśliwego rozwiązania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bernia
Bernia czy strałas się o córkę, czy to było obojętne, jak wyglądaly twoje staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×