Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość moderatordix
a ja bede sobie pisała z rónich nickow jak wy podszywacie sie podemnie to ja bede zmieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcggggmmmmbbb
tu nie chodzi o nick tylko o tresc świrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina1111
musisz byc bardzo samotna siwete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
na czarno to juz grzecznie ;) a na pomaranczowo to cipy lecą! fałsz i obluga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
I CO TAM DZIEWCZYNY, PRZECIEZ PONIEDZIALEK RANO CZAS NA CZARNO SOBIE LIZAC DUPY! ZACZYNAMY PYTANIE Z SERII CO U WAS KOCHANE? JAK SIE CZUJESZ? JAK BRZUSZEK? JAK STARANKA? NO BEZ KREMAPACJI JEDZIEMY Z TYM FAŁSZEM :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siwete slowa oj
CO U CIEBIE KOCHANIE? JAK SIE CZUJESZ? JAK BRZUSZEK? JAK STARANKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
ja sie czuje genialnie :) w koncu Was wykonczyłam i nie wiecie do napisać :) "....jaki tu spokoj nanananan nic sie nie dzieje nanannananannan....." jestescie spalone wsiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wsiary
no i wykończyłas nas 'wsiaro', ciesz sie ze swojego sukcesu! ŻAŁOSNE (((((((((:::::::::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
oj nawet nie wiesz jaka mam z tego satyswakcje ;) krowy rozpłodowe do obory a nie przy kompie siedzieć! Ciesze sie wsiaro, że masz świadomosc mojego zwycięstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
satysfakcje :) za chwile mnie tutaj zjecie za ten blad wiem wiem :D jak to sie mowi "tonący brzytwy sie chwyta" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siwete
ŻAL...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
ciekawe czy twoi rodzice cie zaplanowali, wydaje mi sie ,że jestes dzieckiem z przypadku i stąd te wszystskie żale , pewnie miałas byc chłopcem i rozczarowani byli że wyszła dziewczynka ,że teraz masz pretensje do wszystkich planujących . Byś troche na dwór wylazła pare kilogramów zrzucic zamiast tak przed kompem cały dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja****
właśnie przeruszaj se tą grubą d.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Hej dziewczyny czemu nie piszecie, olejcie ją, nie widzicie że ona znowu się powtarza!!!! ona pisze sama o sobie , widocznie wszystko wyniosła z domu tak ją rodzice wychowali i ona jest taka sama żal jej bo widać po jej postach jak bardzo jest znerwicowana, posuwa się już do najgorszych wulgaryzmów no bo co jej pozostało, jak ktoś jest takim ograniczonym człowiekiem to tylko obrzuca wyzwiskami. A takie słowa jakich ona używa typu wsiaro itp. to tylko świadczy o jej wysokim wykształceniu tak jak wcześniej wspomniała.:) Nie chce się wierzyć że taki ktoś ma dzieci... , czy do tych dzieci tak samo się w domu odzywa? wygląda na to że tak niestety, żal mi tych dzieci , jak w ogóle co niektóre słowa mogą jej przez gardło przejść? przecież to razi po oczach! Albo tekst:" W końcu Was wykończyłam...." kogo jeszcze w swoim życiu wykończyła?????? ........ Do świętej, proponuję zaparzyć melissę i przejrzeć słownik języka polskiego a jeśli to forum jest ogólno dostępne możesz tu pisać w naszym ojczystym języku bo słowa typu wsiaro,gnomie itp. są chyba używane tylko w Twoim domowym środowisku. Napisz co Cię tak bardzo gnębi, przytłacza, tylko nie powtarzaj się że chodzi o to że ktoś chce czworo czy pięcioro dzieci bo każdy ma swoje życie i Ty nie będziesz tu nikogo osądzać. Nikt nie jest idealny ani ja ani Ty ale każdy z nas ma prawo do marzeń i nikt nikomu tego nie powinien odbierać. Przemyśl to wszystko bo piszesz tyle okropnych słów ,czy naprawdę tak dobrze się z tym czujesz???? czy to przynosi Ci ulgę??? mi to wygląda na głęboką zazdrość czy nie mam racji?? Odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
tak :) a same siebie nie widziscie jak pod pomaranczowym nickiem mnie do kurw wyzywacie, to Wy mozecie? wy macie takie prawo tak? a że niby z jakij racji? Jak wy sie do mnie odnosicie tak ja i do was :) same prowokujecie wiec ja sie tylko odwzajemniam :) najbardziej spływaja po mnie te wasze docinki o grubej dupie :) bo na zlośc Wam waze 53 kg ;) mozecie wierzyc badz nie :) akurat mi to wisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira 234
Dziewczyny ona w kółko pisze to samo, caly czaaaaas to samo, siebie opisuje w superlatywach,a nas jako potwory czy krowy rozpłodowe bo chcemy mieć dziecko danej płci. Co za klępa się czepiła jak wesz psiego ogona tematu który ją nie dotyczy. Pytam się ciebie w jakim celu,po co? Czy chcesz nas uświadomić ,że nasze dzieci będą biedne bo będą miały więcej rodzeństwa czy tak dbasz o naszą figure? Po co tak się niezdrowo nakręcasz, kobieto? Smiejesz sie z nas , w jakim celu, żeby sobie ulżyć? Co sie wydarzylo w twoim życiu,że tak ciężko ci patrzec na wielodzietne rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
odpowiedz jest prosta: nienawidze ludzi ktorzy chca wpływac na cos na co nie powinni !!!! i bede ich tępić niszczyć, traktowac jak smieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj swiete slowa
a i jeszcze jedno, nie tylko ja tak mysle duzo tutaj innych pisze i ma takie samo zdanie na ten temat! niestety ale nie wyszystkie potepiajace was posty są mojego autorstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira 234
Im mniej nienawiści, tym więcej zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira 234
tylko niekochani nienawidzą, współczuję ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Słowem TAK, przyznałaś mi rację, okey. Czy wyzwałam Cię od najgorszej??????? odpowiedz co masz do mnie?????? czy wszystkich ludzi mierzysz jedną miarą???? Za nim weszłaś na ten topik nie było bluźnierstw, przekleństw i takich podobnych rzeczy,od kogo to się zaczęło???? co???? Zdanie które napisałaś mówi samo za siebie : " nienawidze ludzi ktorzy chcą wpływac na cos na co nie powinni !!!!" a Ty co robisz ????nawet nie zauważyłaś że to właśnie TY chcesz wpłynąć na życie innych ludzi i narzucałaś jak powinno się żyć czyli odpowiedź jest prosta: tym zdaniem ostatecznie potwierdziłaś że sama siebie nienawidzisz!!!!! co gorsza sama się zniszczysz. Uważam że ludzi którzy decydują się na większą rodzinę są w dużo lepszej sytuacji finansowej niż Ty, nikt Ci tutaj nie napisze ile zarabia i jak żyje, są ludzie którzy mają 5,6 dzieci a żyją w takim luksusie że byś się naprawdę zdziwiła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu już nie zaglądałam, ale jak teraz troszkę poczytałam, to aż nie chce się pisać...przez złośliwe osoby, co to już wszystko wiedzą. Pozdrawiam wszystkie pozytywne forumowicz-ki. Bajaderko aż nie mogę uwieżyć, że Twoja córcia ma już 2 lata, ale ten czas leci. Forum śledziłam od momentu starań Ewik, ąle przeczytałam od początki , kibicując wszystkim dziewczynką. Ja mam 2 synków 10 i 6 lat. Może kiedyś się uda 3 dzidzia, zarazie nic nie wychodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym córeczkę
czy mogłybyście poradzić kiedy najlepiej spróbować? @ zaczeła się 6.o8 czyli mam teraz 3dc. Owu tak około 13-14dc. Cykle 27-28 dni. Święta z góry dziękuję za cenne rady ale to nie do ciebie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie pseudonim
Piszesz, że w końcu wykończyłaś piszące tu dziewczyny i nie wiedzą co napisać. Ale to nie o to chodzi, że nie wiedzą, po prostu dyskusja z tobą nie ma już sensu, jak mawiają "nie dyskutuj z idiotą , najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem." Dyskusja ma sens tylko wtedy jeśli szanujesz fakt iż ktoś inny może mieć odmienne zdanie w danej kwestii ...a ty tego nie robisz, dla ciebie takie osoby to śmiecie jak sama to określiłaś. Piszesz, że masz satysfakcję. Ale z czego? Żadna z piszących tu dziewczyn na pewno nie zmieniła pod wpływem Ciebie przekonań, po prostu nie chce im się już z Tobą rozmawiać, chyba nie myślisz że obrażaniem i przekleństwami zmienisz czyjeś nastawienie? Piszesz, że pod pomarańczowymi nickami lecą bluzgi i przekleństwa ...ale czy ty byłabyś miła dla kogoś kto ciebie obraża? A tak w ogóle to śmieszy mnie ta cała dyskusja, jak małe dzieci kłócące się w piaskownicy i bijące się łopatką po głowie. Pozdrawiam wszystkie "staraczki" i "brzuchatki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asafdgdshfg
ta osoba pod nickiem oj siwete slowa poprostu sie nudzi, jest daleko od polski ,nie ma gdzie wyjść i sie zadomowiła w wirtualnym świecie bo to jedyny świat który dla niej istnieje, nienawidzi ludzi bo jej samej jest źle tryumfuje jak napisze sobie samej odpowiedź nikt tu nie zmienił zdania pod wpływem twoich docinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK TO MOŻLIWE, ze
? że jedna nawiedzona osoba potrafiła "wykurzyć" grupę sympatycznych babek na inne forum?????? w głowie mi się nie mieści i ogromnie żałuję, że dałyście się się sterroryzować :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że raczej kazdy chce przeczekac tą burze a planujących w tej chwili jest kilka osób bo reszta już zaciążona ;) Topik na pewno nie zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) U nas juz od czwartku rodzina w komplecie :) Mamy sie dobrze i juz na drugi dzien bylismy w domciu, dzisiaj juz mnie nawet nic nie boli i smigam poprostu :) Synus zdrowy i sliczny :) Pozdrawiam Nie bede na razie pisac bo tu jakis sajgon jest :( ale mam nadzieje ze czytacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Ewelina no nareszcie juz po..... :-p Fajnie ze rodzinka zdrowa w komplecie a mialam dzisiaj pisac co tam u Ciebie ;-) Pozdrawiam i jeszcze melduje ze jeszcze biegam w dwupaku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×