Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ninka gratuluję! :) Niech się córeczka zdrowo chowa! Olewajcie tych zazdroszczących podszywających się, są osoby które was chętnie podczytują, szczerze kibicują oraz gratulują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi78
ally ja stawiam na owulke z 11 na 12 jak od 12 bylo juz sucho to tak musial nastapic owulacja! tak mowia ze dzien po szczycie sluzu. zeby nie mowic ze to 12 dc byl to mozna pol na pol brac pod uwage! to i tak nic pewnego jak sama wiesz i bez monitoringu tylko mozna przypuszczac! Ninco Gratuluje to juz???? ale zlecialo... kasia a dziekuje bylo fajnie w pl... choc liczylam na lepsza pogode a byla jak tu w angli taka w kratke!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi78
nie wiem czemu ja na pomaranczowo jestem ...nie wsoczyla mi w ogole ta czesc gdzie sie chaslo podaje... ale to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko serdeczne gratulacje. Ja też nie mogę się już doczekać mojego maleństwa. Lubię tą atmosferę wyciszenia w domu z niemowlakiem :) ally84 mi się wydaje, że owu mogła być 11-12dc. Chociaż ciekawa jestem czy robiłać testy również 10dc i wyszły negatywne, czy zaczęłaś testować dopiero 11dc? No i jeszcze o której wyszedł Ci ten pozytywny. Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywny teścik ciążowy. Ja wypatrzyłam 2-gą kreskę w 24dc - chociaż czasami zastanawiałam się, czy jej sobie nie wymyśliłam ;). A w 26 dc potwierdziłam testem z krwi, wtedy nie miałam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik dziekuje bardzo za Twoja wypowiedz :) Kejm, test robilam 11dc ok godziny 14. 10dc nie robilam testu. dziekuje dziewczyny za odpowiedzi. Ja tez mysle ze kolo 11-12dc moze bylo ale tego do konca nie wie nikt :) Pozdrawiam i dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie paskudne "pomarańczowe wpisy " to znów świeta pisze. Ile w niej nienawiści ( ciekawe czemu??? ) Ninka gratuluje córuni i takiego superowego porodu bez szycia!!!! Ally to może wreszcie chociaż tobie się uda zaciążyć, bo z tego co piszesz to plemniki powinny dotrzeć do jajeczka, po takim śluzie i teście pozytywnym to owulacja raczej 11dc. Duże szanse na fasolke - trzymam kciuki!!!! Witaj ustronianka71!!!!! kasia uk nie odpuszczaj , kiedyś przyjdzie odpowiedni czas i my też zafasolkujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka, dziekuje za mile slowa :) zobaczymy za tydzien, moze kilka dni pozniej czy sie udalo czy nie. Stosunke byl jeden jedyny w 11dc wlasnie. Nie zostaje nic jak czekanie. dzis 17dc i jak narazie cisza, tylko sluzu mam duzo, czuje caly czas mokro. A jak u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally ja tez mialam kolo tyg po owulacji duzo śluzu, tak jest jak przeważnie jest ciąża w każdym razie powodzenia ewik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico, ale nie widze go zawsze na bieliznie, czasami mam wiecej i go czuje ze jest wiecej ( rozne pory dnia ) czasami czuje mniej, czasami (wczoraj ) mokro az na majtkach, dzis tylko czuje w srodku. Dziwna sprawa. Obym nie zalapala jakis bakteri przez te mierzenie tempki i sprawdzanie szyjki. Zawsze to robi bardzo delikatnie i super czystymi rekoma, nawet termometr myje w mydle do intymnej na wieczor i daje do pokrowca zeby sie do rana nie zakurzyl, ale to nigdy nie wiadomo. Kiedys (jakies 8mcy temu) tez mialam jakas infekcje i przypuszczam ze to przez te "szperanie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally u mnie ten sluz wygladal jak owulacyjny, ciagnący przejrzysty, jak jest wodnisty i metny to moga byc uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wyglada jak zawsze w II fazie cyklu, bialy, gesty, lekko lepki, nie ciagnie sie, nie jest przezroczysty. wyglada jak w kazdym cyklu tylko ze jest go duzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderator max - to specjalnie dla Ciebie ten poscik, i poprzedni na tamtej stronie tez :) smacznego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally 84
witaj dziewczyny dzis moj sluz był lekko zielony bardzo gęsty ciągnący i bardzo bardzo smierdzacy do tego stopnia że wyczuwała go moja rodzina! Czy mysliscie że to był sluz płodny ? jesli tak to niestety kolejny cykl zmarnowany bo mój mąż nawet nie chciał mnie tknąć mówi że tak mocno śmierdze :( ehhh ten śluz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :) ale sie usmialam. Nie ma to jak pisac cos z wlasnego doswiadczenia i rozumiem to, ze musisz sie podszywac pod moj nick, bo mi by tez bylo wstyd napisac o tym ze masz taki sluz, ze az maz sie ciebie brzydzi. Do ginekologa idz, on na pewno zalozy maske na twarz, zbada i ci cos przepisze :D droga pomaranczowa ally 84. Dobrze ze jest forum, bo chyba inaczej nie mialabys gdzie tego powiedziec, no wstyd straszny, ale cie dopadlo. Nie dziwie Ci sie ze nie masz odwagi napisac pod wlasnym nikiem. Fuuu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam, u Was laseczki? u mnie 20dc i cisza... az dziwne. Czasami mam wrazenie ( po jedzeniu ) i po papierosie jakbym miala kluske w gardle, jakby wszystko mi sie lekko podonosi ( ale daleko temu uczuciowi do objawow wymiotow ) i opada. Dziwna sprawa. Kasia uk - jak u Ciebie? I u innych? Piszcie cos kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally 84
ally wmawiaj sobie ze jestes w ciązy, szukaj objawów na siłe ale musze Ci powiedzic ze kobiety z takim sluzem nigdy nie będa miec swoich dzieci. Jak chcesz byc mamą to do domu dziecka podjedz i wybierz sobie coś ;) najlepiej dziecko ktore nic nie czuje zeby nie musiało wdychac tego odoru swojej macochy ;) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej : Dziewczyno musisz się leczyć , bo z Twoją psychiką bardzo źle !!!!!! Cóż nie jestem psychologiem , ale wydaje mi się , że jesteś bardzo zakompleksioną i niedowartościowaną osobą .......... Ciekawa jestem , czy na co dzień w swoim otoczeniu też tak pałasz nienawiścią do ludzi ???? A może zakładasz maskę i grasz ????? To musisz się bardzo męczyć :((((( Współczuję ci , bo chyba już nie masz szacunku do samej siebie :((((( Odpuść sobie i daj innym cieszyć się tym , czym chcą .To że nie wiadomo kim jesteś , nie uprawnia cię do obrażania innych - a nawet powiem więcej jest karane . DZIEWCZYNY POZDRAWIAM CIEPLUTKO :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowej ally 84, sorry kochana, ale Twoje wywody wsadz sobie gleboko w swoja zaklejona zielonym sluzem c.i.p.e. Bo widze ze nie dosc ze masz problemy zdrowotne to jeszcze psychiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,pewnie mnie nie pamietacie,ale ja was tak :-) Pisalam dawno temu,ostatnio chyba jak Ewik urodzila czy moze wczesniej nawet,sama nie pamietam.Czasem podczytywalam was ale juz od dawna nie zagladalam.Fajnie ze niektorym z was sie udaje zaplanowac plec,mam nadzieje ze mnie sie tez uda bo wlasnie zaczynam niesmiale starania o dziewczynke.Mam juz trojke dzieci-1 dziewczynka i 2 chlopcow i marzy mi sie druga cora,taka mala przylepka :-) Tak wiec w tym miesiacu pierwszy cykl staran,zaczynam ostroznie,staranka byly 8 i 10 dnia cyklu.Zastanawialam sie czy nie zaliczyc tego do 7 i 9,ale ze to juz po polnocy bylo (dokladnie okolo 2 w nocy) to zaliczam do 8 i 10 dc.I na tym koniec,nie chce przedobrzyc,cykle mam 29-30 dniowe wiec owu wypada gdzies na 15 dzien.Mysle ze mam marne szanse na zajscie w ciaze,ale nigdy nie wiadomo,z najmlodszym synkiem tez zaszlam jakos okolo 10-11 dc przy cyklach 30-31 dniowych i to za pierwszym podejsciem hehe.Uff,ale sie rozpisalam,w kazdym razie ciesze sie ze znowu tu jestem,pozdrawiam was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! Ally czytalam twoje wpisy i 3mam kciuki, z tego co opisujesz to sa duze sznse :) U mnie ok, przygotowujemy sie do rozpoczecia roku szkolnego w nastepnym tygodniu, a bylo tak dobrze :) Witaj mamarazytrzy, zycze powodzenia. Dziewczynki kolorowych snow papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk, dziekuje bardzo :) Jak tam u ciebie leci? Jak sie sprawy maja? U mnie dzis 21dc, jak nigdy dotad nie czyje nic kompletnie nic w jajnikach ani macicy. Sluz jak juz pisalam wyzej, troche go wiecej, ale konsystencja taka jaka jak nie plodnego w kazdym cyklu. Czasami kluje mnie lewa piers i swedzi lewy sutek, ale to tyle i wlasciwie zaczyna mnie to troche zastanawiac ze nie czuje nic kompletnie i ta jedna piers troche sie dziwnie zachowuje. Wczoraj pokusilam sie na sprawdzenie szyjki ( czasami to robie, najczesciej w terminie okoloowulacyjnym, aby wybadac czy sie otwiera) i na kilka dni po sluzie czy twardnieje i sie zamyka. Tak bylo od 13/14 dzien - byla twarda i zamknieta. a wczoraj ( 20dc ) dotykam i co czuje? Taka maziowata, dziwna mekka, ale twarda, niby zamknieta, ale jakos tak czulam ten doleczek, generalnie byla jakas taka hmm...rozciapana? Pierwszy raz w 20dc czuje taka szyjke. Po pierwszym dotknieciu przypomniala mi troche owulacyjna, ale po dluzszym "badaniu" stwierdzam ze jednak jest zamknieta i jakby twarda pod przykrywka miekosci, nie wiem jak to opisac. Troche sie boje czy wszystko ok. Nigdy nie czulam takiej szyjki. hmm.. dziwna sprawa. Ktos cos poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
ally84 posikac sie moża z tych Twoich opisów, daj to do poczytania jakiemus ginowi to padnie ze smiechu :D Ty masz chodz podstawowe wyksztacłcenie? sadząc po wymowie i doborze słów raczej wątpie :) opisz jeszcze te szyjke i ten sluz .....prosze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
a i nie dziwie sie, że dziewczyny Cię olewają i nie odpisuja bo jak odpisac na takie głupoty ;) piszesz sama do siebie i to jeszcze takie fanaberie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyrazniej nie pisze sama do siebie, skoro Ty odpisujesz na moje posty, Sledzisz je dobre kilka dni i strasznie ciekawi Cie to co pisze. A to przeciez takie glupoty ;) Po co sobie tym zajmujesz czas? Nie masz swojego zycia i co do roboty? A moze chcesz sie nauczyc czegos z moich opisow? Bo widze ze Tobie wiedzy to kompletnie brak. Ps, co, juz Ci sie znudzilo podszywanie pod moj nick? Juz brak odpowiedzi na wczorajsze dyskusje o sluzie? Oj, chyba brak Ci pomyslow, no ale czego tu oczekiwac od tak inteligetnej osoby jaka jestes ;) Pozdrawiam. Niech zyja idioci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
ally wracalam tutaj i bede wracac aby poczytac o nowych rewelacjach zwiazanych z Twoim sluzem i rozpulchnioną szyjką :D Jak mozesz to opisz nam dokałdnie jak wykonujesz takie samobadanie :) chetnie posłucham ;) juz to sobie Ciebie wyobrazam jak to robisz, i co na to twoj mąz? pewnie trzyma sie za glowie i wlasnych oczom nie moze uwiezyc że jest z taką wariatką która robi i pisze takie cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
a jeszcze jedno jestem tutaj, zeby Ci dotrzymac towarzystwa i ponabijać sie z Ciebie bo jak widzisz inne dziewczyny mają gdzies Ciebie i te Twoje tworcze wywody szyjkowo-sluzowe ;) wiec zeby Ci nie bylo smutno zostane, ok? no to jak ok to dawaj opis tego badania szyjki ;) jak to robisz? siadasz na podlodze, sciagasz majtory, bierzesz lusterko....i jak dalej? myjesz rece ze sluzu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcjhbjh
siwete slowa jestes teraz moderator? ulala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Qrcze ale stron musialam przejzec zeby dojsc do normalnych wpisów bo wszedzie wesz ehhhhh prowadzi ze soba monolog . Widze ze dalej mody nic nie zrobily z chwastem no coz :P Ally a masz w domu moze testy owu ? wiesz mi w tym czasie juz wychodzily pozytywne co oznaczalo ciaze bo lh krzyzuje sie na niskim poziomie z beta hcg . Nie zaszkodzi sprobowac :) Co do szyjki znawca nie jestem neistety , natomiast sluz ciazowy bardzo przypomina owulacyjny ale jest bardziej bialy i mniej ciagnacy . Dziewczynki co z wami gdzie sie wszyscy podziali ??? Bez przesady zeby jedna wsza miala zniszczyc to forum , bo szkoda by bylo a wierze ze wielu moze pomóc aby nie musialy zaczynac od 0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderatormax, cytuje: "no to jak ok to dawaj opis tego badania szyjki jak to robisz? siadasz na podlodze, sciagasz majtory, bierzesz lusterko....i jak dalej?" Widze ze Twoja wiedza na temat tego gdzie sie znjduje szyjka macicy i macica i jak ja mozna badac nie siega nawet podstawowki, bo juz tam uczyli o podstawach fizjologi czlowieka. A skoro Ty siadasz na podlodze i w lusterku chcesz zobaczyc szyjke to jestes naprawde malo wyedukowana/ny. Glupota ludzka nie zna granic ;) bcjhbjh, tak widzisz swiete slowa sam/a sie awansowala na moderatora. Trzeba sie przeciez jakos dowartosciowac. :D mamusina30, nie mam testow owulacyjnych i nawet jakos mnie jeszcze nie ciagnie do testowania. mysle, ze wytrzymam do wtorku przynajmniej, bedzie to 25 dc przy (26-27dniowych) mysle ze juz powinno cos byc, o ile juz jest ;P Sluz mam wlasnie taki jak piszesz. Jakby owulacyjny ale bialy-mleczny i nie az tak bardzo ciagnacy sie, ale tez nie lepki i nie rwacy sie. No zobaczymy, jeszcze kilka dni. A jak u Ciebie wyglada sytuacja? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×