Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hej dziewczyny, melduje tylko ladnie, jakby sie ktos zastanawial ze dzis 26dc i temperatura spada, dzis 36.8, wiec juz o kreseczke w dol. Jutro pewnie pojdzie jeszcze bardziej i w piatek okresik, zgodnie z planem, jak w zegarku, kolejny 27dniowy cykl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderator max,znowu zaczynasz? nie zaczynaj wchodzic ze mna w rozmowe, bo znowu Twoja inteligencje i wyksztalcenie poddam testowi i sie zblaznisz, jak ostatnio z reszta. Chcesz zebysmy sie wszystkie znowu z Ciebie smialy jak to zagladasz sobie na szyjke macicy lusterkiem siadajac dupa na podlodze w lazience? Daj sobie spokoj lepiej, bo tylko sama z siebie robisz kretynke i nic wiecej. Nie masz nic do powiedzenia w temacie, zero wiedzy o fizjologi czlowieka, wiec lepiej nie rob z siebie blazna. U mnie dzis kochane 1dc, cykl zakonczony na 26 dniach. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wcale przykro nie jest, bo nie wiem kto Ci powiedzial lub napisal ze ja chcialam w ciaze zajsc? To ze opisywalam swoj cykl, sluz i szyjke macicy oraz temperature, nie znaczy ze na glowie stawalam zeby w ciaze zajsc. Niektorzy w przeciwienstwie do Ciebie maja wieksze aspiracje wobec samego siebie i zycia, niz tylko siedzenie i szukanie dziury w calym na forum kafeteri. Niektorzy maja plany i marzenia oraz wiedze ktora za posrednictwem forum chca sie podzielic lub poszerzyc. poprosic o pomoc w interpretacji cyklu, nauczyc sie jeszcze wiecej o sobie niz do tej pory szkoly czy rodzice nas nauczyli. Ale ja wiem ze Ty tego nie rozumisz, bo jak czlowiek moze cokolwiek pojac, i chciec wiedziec wiecej, szukajac swojej szyjki macicy w lusterku? ;) I po drugie - uczenie sie samoopserwacji, jak i PTC itd stosuje sie przy odkladaniu. Ale co Ty mozesz o tym wiedziec, skoro kazda lekcje biologi przesiadujesz na kafeteri, lub na podlodze z lusterkiem miedzy nogami szukajac swojej szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. i jesli mozesz to poczytaj tez troche slownik jezyka polskiego, bo robisz sie coraz bardziej infantylna w tym co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izul
hej przeczytałam prawie wszystko ,cenne wskazówki mozna sobie poczytać -super. ale widzę,że to planowanie to chyba jednak na zasadzie tak jednak miało być bo dziewczynki niektóre tu widze bardzo dokładnie planowały i Boy. szkoda bo też marze o córeczce:)) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
niestety izul wiekszosc dziewczyn tutaj spotyka nieszczescie :( w planach wymarzona corunia, a wrzeczywistosc okazuje sie tragiczna i na świat przychodzi kolejny boy :( smutne to :( marzenia, plany, stranka i pozniej takie straszne rozczarowanie :( i co najgorsze trzeba z tym zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj " święte słowa" jaka ty biedna jesteś. Wmawiasz nam to co sama czujesz. Planowałaś syna a wyszła druga córeczka i jak sama napisałaś spotkało cię nieszczęście. Nie pisz nam już swoich mądrości tylko idź się leczyć!!!!!!!!!!!!! bo to właśnie ty jesteś stuknięta pisząc tak!!!!!!!!!!!!!!!!! A gdybyś dobrze poczytała nasze wypowiedzi to wiedziała byś, że decydując się na kolejne dziecko mamy świadomość, że planowanie płci nigdy nie daje 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte słowa odpuśc już sobie te swoje mądrości bo nie masz pojęcia nic o swiadomym planowaniu. Nikt tu nie płacze i rozpacza z tego powodu, ze się nie udało zaplanowac płec. Tyle razy pisałysmy, ze jedynie można zwiekszyc szansę na daną płec ale 100% nigdy nie mamy. Kazdy kto sie decyduje na dziecko konkretnej płci jest tego swiadomy. Widac jednak, ze zdażają się też osoby takie jak ty które tego pojąc nie mogą. Nie rozumiem po co tu siedzisz na tym foru skoro niby ciebie to nie dotyczy. Idz się leczyc kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Trochę mnie nie było,miałam nadzieję że atmosfera się chociaż troszkę oczyściła ale widzę że nadal są kwasy :( Dlaczego komuś aż tak bardzo zależy na tym żeby rozwalić ten topik..??? Pewnie nie obejdzie się bez głupich komentarzy ale chciałam przy okazji Was również powiadomić że 30 sierpnia,dokładnie 2 dni po terminie przyszła na świat moja córeczka-Laura :D Berniu,rozumiem jak Ci ciężko,mi też dłużyły się te ostatnie tygodnie ale już niedługo,każdy dzień zbliża Cię do spotkania z maleństwem :) Nie sądzę żebym jeszcze tu pisała więc życzę wszystkim upragnionych dwóch kreseczek na teście,bezproblemowych 9 m-cy, zdrowych dzidziusiów i spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete słowa
Beriu i powiedz prawde nie zrzera Cie teraz zazdrosc że aganiok urodzila cudowną, sliczną coreczke ? a Ty urodizsz 3 syna :( :( :( :( no powiedz szczerze że rozszarpałabyś ją z zazdrosci! nie wierze że tak nie jest! a aganiok tez sie z Was teraz nasmiewa że Wam sie nie udało a ona ma córeczke, której Wy tak mocno pragniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izul
świete słowa a ty masz dzieci??? Agoniok -GRATULUJĘ. wklejam wam odp.od wrozbity którego polecała Ewcia Odpowiedz: Witaj stawiam ci karty i zobaczymy co tam wyjdzie ciekawego a wiec zaczynamy ...karty postawione.... hmmm ja ci bede musial jednak inaczej odpowiedziec ...bo karty nie pokazują ile bedziesz miala dzieci ...w tym wypadku pokazują ile energii dzieciecych jest koilo ciebie ...jedno jest pewne moim zdaniem, mamą bedzie lub powinnas być , oczywiscie to zalezy te od ciebie czy bedziesz chciala czy nie . Bo to nie jest tak ze musimy miec dzieci , od nas zalezy czy beda i od tego czy energie dzieciece są przy nas bo jak nie ma takich energii to zeby ktos na glowie stawal to dziecka nie bedzie lub bedzie poczecie i np. poronienie bo dziecko bez duszy sie raczej nie urodzi ... Ale dobra nie o tym mialo byc :) ot tak chcialem ci przyblizyc temat po prostu :) wiec co wyszlo ? powiem ci ze masz kolo siebie moim zdaniem az 4 takie energie ale nie wystrasz sie ...nie oznacza to dobitnie ze bedzie 4 dzieci ...dlatego opisalem to wczesniej , w kaxzdym razie masz 4 takie energie kolo siebie i moim zdaniem 3 sa chlopiece a jedna dziewczeca ale glowy nie dam sobie uciac z tego wzgledu ze masz 2 waletow w ukladzie a te karty czasami oznacza obie plcie choc generalnie przewaza plec meska w nich ale tez moga oznaczac dziewczynke . krotko mowiac ...moim zdaniem mozesz miec 4 dzieci ( nie jest to jednoznaczne ze tyle bedzie) i plcie powinny byc mieszane w kazdym razie nie sądze zebys miala samych chlopcow lub same dziewczynki . jak juz pisalem mama bedziesz i to jest najwazniejsze w tym momencie pozdrawiam Anubis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete słowa
izul ale sie usmiałam starszne glupoty Ci wypisala, pewnie płaciłas ze te wrozbe tak? szkoda że nie napsialas do mnie napewno ulozyłabym mądrzejszą bajke dziecko bez duszy oznacza poronienie, bedzie 4 dzieci ale nie koniecznie i w wiekszosci chlopcy ale nie koniecznie hahahahha dobre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernia !
z wrozby wychodzi że bedziesz miala 4 synów i wszytskoch poronisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izul
chyba sobie odpuszcze na razie to forum a szkoda z począku fajne babki tu były>TERAZ IDIOCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie dawno mnie na tym topiku nie bylo! Ninko, Aganiok - z calego serca gratuluje urodzin maluszkow:) Oby sie dziewuszki zdrowiutko chowaly! Moja corenka ma juz prawie 4 mies i jest przeslodkim bobaskiem:) Berniu - za Ciebie tez mocno trzymam kciuki:) Fikusowo - dla Ciebie rowniez gratulacje:) Ewik - dla Ciebie i synusia rowniez serdeczne pozdrowienia, pozdrow Kibicka ode mnie, mamy coren w tym samym wieku przeciez:) pewnie predko tu juz nie zagladne, wiec wszystkim zycze bezproblemowych ciaz i zdrowych maluszkow. Oby topik przetrwal bo byl jak do tej pory kopalnia wiedzy dla planujacych:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete słowa
izul idioci to piszą do wróżbity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete słowa ty jestes głupia i tyle. Szkoda więcej słów i nie podszywaj sie pode mnie bo i tak ci się to nie uda. Aganiok cieszę się że jesteście z córcią juz razem. Pozdrawiam stare forumowiczki. izul masz rację, nie da się juz tutaj pisac bo ta wariatka nie odpusci. Na głupotę nie ma lekarstwa. Ale faktycznie osoby zainteresowane znajdą odpowiedzi na swoje pytania czytając forum od początku. Pozdrawiam Was dziewczynki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izul
dokładnie Berniu masz rację. no szkoda. ale mam tu fajne wskazóweczki,czytając cały wąteczek i za nie wam dziekuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No to sie dziś zeszłysmy "myślami" Bo myślałam dzis o Tobie Aganiok-czy już urodzilas i jak poród?:) A tu takie wieści:)-Gratulacje wielkie! Skrobnij choć kilka informacji-ile ważyła Laurusia, jak zniosłaś poród? Uściski dla WAS No i o Tobie Kaddy też myślałam:) Fajnie,że zajrzałaś:) Nasza Lalunia też cudna-spokojna i pięknie radosna. waży juz 7.200 i praktycznie nie ma z nią kompletnie żadnych problemów:) takich dzieci można i gromadkę mieć:) Dziewczyny-szkoda zeby ma kontakty uciekły przez głupie wpisy... Hmm-a powiedzcie-pisałybyscie gdzie indziej?czy nie macie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Fikusowo i Ninki też gratulacje:) Nie doczytam już kiedy urodziłyście...ale cieszę sie ,że dziewczynki zdrowe:) Berniu-czemu nie zaglądasz?:) Uśmiechy i czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko,dziękuję za pamięć,poród miałam ekspresowy,zgłosiłam się na rutynowe ktg do szpitala i mimo że aparat regularnych skurczy nie zarejestrował-okazało się że mam 4 cm rozwarcia i lekarz podjął decyzję o tym żeby wspomóc akcję oxytocyną. O 10.15 podłączono mi kroplówkę a o 12.45 miałam już pełne rozwarcie,niunia przyszła na świat o 12.51 :D Bóle były bardzo intensywne ale krótki czas mi to zrekompensował ;) Mała miała 3040g i 54cm :) Jeśli chodzi o kontynuowanie znajomości tu zawartych na innym forum na przykład to jestem jak najbardziej zainteresowana tylko jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok to super. Tylko pozazdrościc takiego porodu ;) Oby wszystkie dziewczynki miały tak szybki poród. Jerszcze raz gratuluje :D. Kibicko jakos nie mam ostatnio czasu zaglądac do was ale mysle, ze to się zmieni. Mam ciągle problem z odnalezieniem linka do naszego forum i jakos nie mam czasu zawsze szukac. To forum mam pod ręką i duzy sentyment więc czasem zagladne. Obiecuje, ze dzis jeszcze poszukam was dziewczynki i się odezwę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izul
hym dziewczynki uciekną :( a jest jeszcze ktos planujacy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie twojego pytania Izul, to pewnie świete słowa planuje synka, bo często tu zagląda i nie może sobie darować, że do tej pory, nie udało jej się zaplanować płci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny wiem że gdzieś uciekłyście stąd :) ale nie wiem gdzie Was szukać :) ? kiedyś pisałam tu często, a teraz nie mam ochoty w takiej atmosferze. jeśli można się z Wami skontaktować to napiszcie mi jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Aganiok gratulacje!!! :):) to chyba najcudowniejsze chwile na tym forum jak sie nam dzieciaczki rodza! U nas wszystko ok tylko szkoda ze juz po wakacjach.... Zrobilam chlopcom super sesje u fotografa w Polsce strasznie jestem zadowolona. Jak ich zobaczylam na zdjeciu to az mnie duma zjadaal ze tych oto trzech przystajniakow to moi chlopcy! Czadowo! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiok 1111
marlkowa tak sobie tłumacz :) duma to by cie rozpierala ale gdyby razem z nimi na tym zdjeciu była malenka córeczka a tak to same chłopy w portkach :) do prawdy nie wiem kogo probujesz oszukac mamusiu ktorej najwiekszym marzeniem jest posiadanie córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywaczko droga-daj sobie na luz:) Marcelkowa ma chłopców jak malowanych i sama jest niezła laską:):):) No wiesz- nie tylko posiadanie córki może byc powodem do zazrości;) Niektórzy swoje kompleksy muszą leczyć w sposób mocno anonimowy na forum publicznym:D Aganiok-a maila swojego zostawisz? To skrobnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiok 1111
kibcko co za hipokrytka z ciebie, o mnie tak piszesz za sma co masz w opisie? Synów i coreczka, a dlaczego nie synków i córka? wartosciujesz dzieci bo udalo ci sie i ci 3 niechciani chlopcy sa gównami dla ciebie :) rzadka sraczka wiem to. aha a maila ci nie podam chociaz bys mnie blagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×