Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Berniu....moze nie wszystko stracone...moze jakas iskierka nadziei jest, bo czasmi sa przypadki ze gin.sie myli :-P Nie wiem jak z plemnikami waszych mezow ale moj (jak pisalam wczesniej) ma widocznie slabe,bo 3.5 dnia do owulki bylo juz za dlugo i wszystkie popadaly....dopiero zafasolkowalam 1 lub 1.5 dnia (do owulki) i ma byc corcia i sama bylam w szoku ze to nie kolejny synek.Chyba najpierw trzeba sie oddalic od owulki maxymalnie i powoli co dzien lub pol sie zblizac... inaczej nie sprawdzimy ''domowymi sopsobami'' jak silne sa plemniki naszych wybrankow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja czekam na @, albo sie pojawi albo nie. jesli sie nie pojawi to najprawdopodobniej bedzie dziecko a jaka plec...hmmm sama nie wiem, odpuscilam wszystkie metody i teraz mentlik w glowie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu na kiedy masz termin @? czesc dziewczyny ja dzisisaj znowu walcze z remontem , panowie schodza do salonu hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia teoretycznie to od dwoch cykli jest to wielka niewiadoma, raz 25dc a raz 27dc, dzis 26dc- tak wiec mam jeszcze rezerwe, ale z moim szczesciem to ona @ mnie bardzo lubi az za bardzo i tak jakos lubi sie u mnie goscic, narazie sie nie nakrecam, klamiem was i sama siebie - jasne ze sie nakrecam, iz moze sie udalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu juz tak jest ,ze jesli chcemy i staramy sie o dziecko to w kazdym cyklu mamy nadzieje ze to juz teraz wlasnie jest ciaza a jak nie ma to przychodzi rozczarowanie , bedzie dobrze kasiu!! jak Bog da to bedzie , zycze ci z calego serca synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu ja trzymam kciuki za ciebie i siebie i wszystkie ktore chca dziecko, nie pisze o plci, kazda wie o jakiej marzy. Buziaki i milego slonecznego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk, to trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła, a mierzesz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkopałam naszą tabelke:)uaktualniajcie:) STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6.........4.05.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ...dziewczynka Madziii22...........22............4..........28.04.11.... ...chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczyn ka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 13)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu u mnie ziś też 26 dc. tylko, że moje cykle to wielka niewiadoma. Mam nadzieję, że bez wywoływania duphastonem wogóle przyjdzie, bo mnie w przciwieństwie do ciebie @ nie lubi, ale to nie ma nic wspólnego z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
czy ja dobrze przeczytałam, że w dniu kiedy były ostatnie starania czyli w 11dc miałaś test owulacyjny pozytywny? ten test kiedy dokładnie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
kurcze, pogubiłam się trochę w Twoim opisie starań;) jeśli mogłabyś napisać, to byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez byly okolo 4doby a 3.5napewno! ja uwazam ze jesli nie wychodzi najpierw 3doby przed owulka nie oznacza ze trzeba sie zbilzac od razu,bo po prostu zajdziemy w tym miesiacu co mamy zajsc! i to nawet i dalej od niej!tylko tezeba cierpliwosci... wiadomo sa pary ktore nie zajada tak daleko tylko ze zanim sie zbliza bym troche poczekala i powolutku zblizala!ja wiem ze moje plemniki to giganty wiec... 6jak nic bym musiala!!! dobrze jest zrobic badanie nasienia ...czy mocne sa i wydajene! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ewik ja tez tak uwazam , jesli nie udalo sie w tym cyklu to nastepny ale nie ma co zblizac sie do owu bo wieksze prawdopodbienstwo syna :) jak ma sie zajsc to sie zajdzie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko to prawda, tylko jak wyczaić tą owulacje jak sie ma porąbane cykle. Testy u mnie zawodzą, każdy co innego pokazuje. I bąć tu mądry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja gdzieś czytałam że była kobieta z 5 synkami i ciągle próbowała przed owulką aż w końcu poznała inna metodą, czyli po owulacji jak najdalej się da w zależności od śluzu. bo plemniki x dobrze sobie radzą w tym sluzie gęstym, który jest przed dnaimi płodnymi i zaraz po owulacji, myślę że ma to sens bo jak np kobiety mjają śluż bardzo płodny nawet pare dni przed owu, to y tak sobie poradzą, a jak juz się zaczyna tworzyć ten czop poowulacyjny to już im trudniej jest się poruszać i znowy większe szanse na dziewczynkę , jak tylko znajdę tę stronkę to prześłę, ale szukam i nie pamiętam gdzie ona była. U mnie 21 dzień cylku i chyba wczoraj był dzień objawy śluzu, czyli owulacja wczoraj albo dziś. Niestety testy mi się skonćżyły i nie wiem kiedy był skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia, Ally no to bym się uśmiała gdyby faktycznie ciąża była jak ja w tym miesiącu odpuściłam staranka. Przytulanka były owszem ale z zabezpieczeniem. Kasiu uk, Lolietta u mnie 27dc to jedziemy na tym samym wózku w kolejce po @. hi,hi. Ewik78 a u ciebie było 4 doby przed i też pisiorek , jakie to wszystko skomplikowane kurcze. Faktycznie może trzeba mężom to nasienie zbadać i zobaczymy co za giganty tam siedzą, tylko ciekawe ile taka przyjemność kosztuje? Lolietta dlatego Wójcik w swojej książce pisze ,że to planowanie jest dobre dla kobiet co cykle mają jak w zegarku a my d...a. Kika też to czytałam chyba chodzi o jakąś Linzy czy jak jej tam. Ale ja bym się bała tak po owulacji wolę próbować przed owulacją 6, 7dc i koniec najwyżej by był brak ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8kika8 ta metoda nazywa sie O+12 czyli po owulcji 12 godzin odczekac i wtedy probowac wynalazła to kobieta z australii o ile sie nie myle ona miała 6 synow i dopiero 7 corke ale czytałam ze prawdopodobienstwo urodzenia 7 dziecka tej samej płci wynosi tylko 1% wiec sama nie wiem co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie bo szukam w internecie tej książki Shetllesa "Zaplanuj płeć swojego dziecka" z 2001r( podobno jest lepsza od tej Wójcika ) i nigdzie nie mogę jej kupić! Może wiecie gdzie ją można dostać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko ja w tym miesiącu na nic nie liczę bo moja temp. jest b niska- rano po przebudzeniu 36,6 więc nic z tego. A ty masz co ile cykle_sorry jeśli już to pisałaś, ale nie pamiętam. Jeśli chodzi o książkę to nie mam pojecia gdzie ją dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cykle wahają się między 26 a 28dni ale zdarzyło się, że był i 25dni. Najgorszy jest ten śluz bo jest wtedy gdy go już nie powinno być lub na odwrót, a tem nie mierzę. Owulację zawsze rozpoznawałam po bólu jajników a teraz od paru cykli nawet tego nie ma.uffffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCYNKA,ja mam tę książkę,moim zdaniem najpierw powinno się przeczytać ją a potem Wójcika,są tam bardziej rozwinięte niektóre wątki,możesz ją zamówić przez stronkę Empiku,tu masz link: http://www.empik.com/zaplanuj-plec-swojego-dziecka-shettles-landrum-b-rorvik-david-m,52319,ksiazka-p Ja ostatnio troszkę niedomagam,mam skurcze,pobolewa mnie podbrzusze :( Mam nadzieję że przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki...link sie nie otwiera,automatycznie wyskakuje spacja w miejscu gdzie nie powinno jej być...musisz go skopiować i wkleić do przeglądarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki-przepraszam,ze dopiero teraz...ale wiem,ze Ewik Was zawiadomiła ,że urodziłam:) Mam juz swoją Dziewczynke w domu:):):) Porodu nie chcę wspominać...bo pomimo tego,ze to mój nr 4 -było ciężko, choć krótko. Mała rodziła sie juz w zielonych wodach pomimo tego,ze dokładnie w dzień terminu. Była tez owinięta mocno pępowiną Cieszę się,że już te przeżycia za nami! BRRRRR M. jest śliczną czarnulką-spokojna na razie bardzo i kochana jak nie wiem co:) Chłopcy zachwyceni...i zafascynowani malutką dziewczynką:) Ja mogę powiedzieć,ze jestem spełniona i szczęśliwa:) Zaraz nadrobię zaległości-ciekawa jestem co u WAS:) Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko-gratuluję...najważniejsze, ze to już za Wami....mas zju zswoja ukochaną córeczke i szybko zapomnisz o tym co było nieprzyjemne...powiedz mi tylko na kórej stronie moge poczytac o Twoich staraniach o coreczkę...pozdrawiam serdecznie...czy mialams jakis przeczucia, ze akurat ten cykl bedzie tym szcześliwym...zaobserwowałas jakies zmiany u siebie zanim zrobiłas test ciażowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kibicko tak się cieszę Twoim szczęściem. To naprawdę wspaniale, że jesteście juz w domku całe i zdrowe. Przykro mi, że nie obyło sie bez komplikacji i musiałaśsię wycierpieć przy porodzie, ale masz koło siebie NAJWIĘKSZĄ NAGRODĘ.Bardzo Was ściskam, utul maleńką kruszynkę. A jeśli możesz przypomnij ile dni przed owulkoą się wstrzeliłaś. Bo nie wiem na której stronie staranka opisałaś. Bo my tu dalej ciężkie boje staczamy, żeby móc nosic pod sercem upragnione maleństwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko,jeszcze raz GRATULACJE!!!! Tak się ciesze że napisałaś!! Przekaż buziaczka małej M od cioteczek forumowych :* Już możesz tulić swoją królewnę,na szczęście porody szybko się zapomina i najważniejsze że niunia jest już z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Cioteczki:) Hmm-co do staranek to nie były specjalne. Po prostu udało sie wstrzelić około 2,5 dnia przed owu:) I to wszystko ze starań "dziewczynkowych" Po prostu udało sie -widocznie miało tak być i juz:) aganiok-juz blizej niz dalej:) Moja ciąża też trudna, poród do niczego...ale malenka M. wynagradza mi wszystko:) Dla takich chwil warto żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Kibicko 👄 Z jednej strony zostało mi już TYLKO ok.15 tygodni do końca a z drugiej jest to AŻ ;) (nie należę do specjalnie cierpliwych osób) Staram się nie narzekać,dla mojej kruszynki też jestem w stanie znieść wszystko,także wiem o czym piszesz :) Jeszcze raz przytulam na odległość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicka35- serdeczne gratulacje, wyobrazam sobie twoje szczescie. Ewik gdzie mozna zrobic takie badanie nasienia i lepiej juz teraz by bylo, czy wtedy kiedy zaczne starania. ? Czy ja dobrze zrozumialam, ze po owulacji tez mozna zajsc w ciaze. Ciagle sie sprzeczam z mama , ktora twierdzi ze jestem szczegolnym przypadkiem z 23 dnia cyklu przy 25 -dniowych cyklach- myslicie, ze to naprawde mozliwe. Jeszcze jedno pytanie - dziewczyny starajace sie o corki- przestrzegacie rygorystycznie diety, bo mnie to juz meczy. Nie moge patrzec na mleko, a tu trzeba wypijac az3 szklanki. Cykle mam jeszcze rozlezione ale powoli pewnie wroca do normy. Ale 2 razy juz mialam silne bole jajnikow i mysle , ze to byla owulacja. moja znajoma po dwoch synach ma teraz corke , bez zadnego planowania-(wpadka), tez bym tak chciala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×