Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

mnie sie wydaje ze to w ogle jest cud Jozko ze zaszla ....jak piszesz ze tyle nie mogli a tu po wizycie w Czestochowie taki numer.....fakt te buciki rozowe i to zaplodnienie mozna powiedziec ze na dziewczynke...to juz nie jeden a dwa cudy....tak mialo byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka30- Częstochowa to niesamowite miejsce. Z pewnością wiele osób prosiło tam o cud i otrzymali go. Kuzynka to szczęściara. W tym roku przyjmowałam na obiad grupę 6 pielgrzymów. Szli ponad 400 km. Zabrali na Jasną Górę tez ze sobą, moją cichą prośbę o dzieciątko. Nie udało mi się samej uprosić Boga o życie dla mojego dziecka a później o dziecko, może ich prośby i poświęcenie będą w mojej intencji wysłuchane. Jeszcze 2 dni i zobaczymy. Może tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ja miałam krioterapie, z przytulanek lekarz kazał zrezygnować na 10 dni po zabiegu a planowanie dzieciątka ponowić już od następnego cyklu. Tak też robiliśmy, al eniestety nie udało się do dnia dzisiejszego zaciążyć:( Ogromne gratulacje dla kuzyneczki. ale szczęśliwi muszą być:) też ogromnie wierzę w cud modlitwy i wiary, byłam tydzień temu, zostawiłam nawet na karteczce porsbę o dzieciątko.wierzę że kiedyś sie uda. mi jakoś tak strasnzie ciężko porozmawiać z kimkolwiek o tym, ze staramy się już od dłuższego czasu a tu nadal nic:( nawet z mamą jakoś nie wiem od czego zacząć. Ale jest mi coraz bardziej cięzko. termin @ jest na 31 sierpnia, ale już wiem ze raczej @ przyjdzie bo temp spadła dziś do 36,5:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie racje Częstochowa to niesamowite miejsce . Tylko nie umue o tym zapomnieć wiecie sama wiem co oni robili żeby mieć dzidzusia ile czasu się leczyli . Ja to tłumacze tylko jednym to cud i wiara mojej kuzynki :) Jedno jest pewne dziewczyny musimy mocno wierzyć bo ( WIARA CZYNI CUDA ) Pozdrawiam was serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka85 powiem ci tylko jedno my kobiety musimy być silne glowa do góry będzie dobrze, ja też przerzywam to na swój sposób ale nie daje po sobie tego poznać. chociarz cierpie jak widze na ulicy mamusie z wózeczkami :( ale mam taką zasade życiową " muszę żyć tak aby nikt przezemnie nie cierpiał " wiesz moja mama też nic nie wie że mam takie kłopoty bo boje się że bardzo się tym przejmnie. nie martw się wiem że jest Ci ciężko ale myśl tylko pozytywnie a jak Ci będzie ciężko to masz nas tu możesz się wygadać pozdrawiam gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinka to nie jest tak że nie udało ci się uprośić o życie twojego dzieciątka my nie mamy na to wpływu ! sama się czasem zastanawiam od czego to zależy i chyba jest tylko jedna odpowiedz od Boga bo innej nie znam !! :( trzymaj się mocno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczyny jade tam zrobie sobie mała wycieczkę z rodzinką a przy okazji prozbą będę się modliła również za was wszystkie dziewczyny z forum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Agata i Kubolinka co tam u was pojawił się czy nie? u mnie nie a powinien wczoraj dziś robiłam test i nadal żyje w niepewności jedna kreska bardzo widzoczna a druga bladorózowa jaśniutka czyli nadal czekam. Pozdrawiam resztę forumkowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie :) jest wiec w tym cylklu znów staranko, jesli sie uda to 10dc zakończe a owulka 14dc, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jeśli druga kreseczka jest ledwo widoczna to znaczy ze ...... @ nie przyjdzie. W przeciwnym razie wogóle by tej drugiej nie bylo widac - wiec sa duze szanse!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was dziewczynki orientuje sie na temat ph jakie powinno byc w pochwie gdy chce sie starac o dziewczynke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Cześć dziewczęta. Śledzę wasze foeum z przerwami od jakiegoś czasu. Czytam go od początku, ale jeszcze nie doszłam do końca. Cudownie się tu wspieracie, a czytanie wciąga, że az trudno sie oderwać. Postanowiłam napisać bo juz sama nie wiem co mam myśleć. Otóż mam 2 synów i za kilka latek planowałam jeszcze jedna ciąże. Miesiąc temu przestałam brać tabletki ant. ze względów zdrowotnych-miała za gęstą krew. Moje obawy są następujące: ostatnie krwawienie miałam 31 lipca. Koczaliśmy się z mężem bez zabespieczenia 6 i 7 dnia cyklu(7 o piątej rano). Dzisiaj jest niedziela i mój 30 dzień cyklu i okresu nia ma. Dodam, że jak kiedyś odstawiłam tabsy to okres przez 3 miesiące miałam jak w zegarku w 28 dniu. Nigdy nie miezyłam temperatury, ale dzisiaj zmieżyłam w pochwie i mam 37,5. Dziwnie się czuje mam mdłości , zawroty głowy, brak apetytu dopiero wieczorem mam ochotę coś przekacić. Myślicie, że jest szansa, że jestem w ciąży z 7 dnia cyklu? Nie mierzyłam owulki paskami, nie planowałam teraz ciąży, ale mam dziwne przeczucie...Pozdrawiam wszystkie mamy i starające się dziewczynki. Dodam, że aż boje się zrobić testu. Myślicie że jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
To znowu ja zapomniałam dodać że obecnie jestem na 116 stronce i czytam dalej....Bardzo trzymałam kciuki za srarające się i ciężarówki.całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Dzięki za odpowiedz. Prawde mówiąc miałam zacząć obserwować swoje cykle, zakupiłam wapno, magnez i wit.c, mam też książkę Wójcika, czekałam aż dostanę umowę o pracę i potem stopniowo coś kombinować. A tu, jak okaże się , że naprawdę jestem to aż sie boję.. Moji chłopcy 9.5 lat oraz 5 lat są tak absorbujący,że chciałam poczekać aż najmłodszy pójdzie do szkoły i spróbować na dziewczynkę, no i oczywiście jak wyjaśni sie z pracą. Jak @ nie przyjdzie za kilka dni to zrobię test, ale aż wierzyć mi sie nie chce że w 7 dniu cyklu mogło coś zaowocować. Potem ok 14 dnia kochaliśmy sie z prezerwatywą i 20. Więc jeśli ciąża się potwierdzi to zostaje 5 rano w 7 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stara gwardie :D Codziennie staram sie was podczytywac ale niestety nie starcza chwilami czasu zeby cos napisac. Dziewczynki co sie kurde dzieje ze ja nic tu nie czytam o nowych ciezarówkach ? Zeby nie było caly czas dopinguje :) o wymażona płec . Tak w ramach ciekawostki moja znajoma jest w ciazy i bedzie miala córe :D tyle ze nie z metody Wojcikowej tylko 0+ takze juz zgupialam calkowiecie w co wierzyc . U mnie wszytsko ok oprócz cholernej zgagi i nawracajacych bóli kregosłupa :( . Ostatnio tak myslalam sobie ze niedawno ja tu planowałam płec a tu juz niedlugo przyjdzie mi rodzic :D szok!! Asiula1381 sadze ze jestes w ciazy :) tyle ze poziom hcg jeszcze jest dosyc niski stad ta blada krecha , zrob test za pare dni , ale mysle ze juz mozna Ci gratulowac :) Lolietta tez wydaje mi sie ze mozesz byc w ciazy , poniewaz po odstawieniu tabletek nigdy nie wiesz tak naprawde kiedy masz owu , ogranizm jest rozregulowany spadkiem hormonów .Rownie tak samo z tych samych przyczyn moze Ci sie poprostu spozniac okres a nie bedziesz wcale w ciazy. Test lub Betahcg rozwieje twoje watpliwosci. Bernia trzymam mocno kciuki o szybki powrot na ciążową sciezkę :))) Amulecik mamusia3 synusiów co u was??? pozdrawiam was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Dzięki dziewuszki za dobre słowa i kolejne iskierki nadziei:)bo już ostatnio strasznie fisiowałam. Jutro kupię kolejny test i zrobię za 2 -3 dni tylko chcem kupić Quik vue bo na nim wyszedł mój synek bez żadnych wątpliwości. Trzymam kciuki za kubolinke bo nic nie wiem a cosik ostatnio się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki. U mnie znów kiepsko. Rano pojawiła się @ i prysły złudzenia. Wybeczałam się w mężusiowe ramię i planuję od nowa. Asiula1381 Myślę że faktycznie będzie dzidzia. Zrób jeszcze raz test , ale raczej tak w odstępach 2-3 dni i do tego rano to pewnie kreseczka będzie piękna i grubiutka :) Gdyby nie było dzidzi ta blada kreseczka nie miała by szans zaistnieć :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Ej tyle sie upisałam i nisc z tego...nie wyszło na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula daje glowe ze to dzidzia tam w brzuszku siedzi.....powtorzysz tescik i sama zobaczysz!!!! ja tez na poczatku mialam blada kreseczke....gratuluje!!!!!!!!!!!! Lolietta u ciebie moze byc podobnie....choc po odstawieniu tabl anty to moze nie byc okresu po prostu i sie tylko spozni,albo owulka mogla byc ciut szybciej i bedzie dzidza-tescik rozwieje watpliwosci,dziwie sie ze jeszcze go nie zrobilas!!!! daj znac co tam wyszlo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Kubolinka przykro mi :( ale trzymam kciuki za dalsze starania. U mnie @ nadal ni widu więc moje szanse rosną z dnia na dzień:)Trzymajcie kciuki dziewuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaję że mamy ciężaróweczke- trzymamy kciuki i daj znać jaak tylko coś bedziesz wiedziec:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sar-na
czesc dziewczyny fikusowo na dziewczynke -kwaśny odczyn,koniecznie:) pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Cześć dziewczynki. Co prawda nie starałam się o dzidzię, więc powinnam się cieszyć , że nie jestem w ciąży-zrobiłam rano test i negatywny. A mi jest smutno, popłakałam sobie...a ja czułam że coś tam się dzieje, no ale to pewnie moja wybujała wyobrażnia, poprostu chormony mi nawalają po tych tabletkach. A i miałam przed chwilka takie jakieś brudne plamienie. Asiula ty na pewno zaciążyłaś i trzymam kciuki...przecież na teścikach pisze że blada kreska to też dzidzia. Dziewczynki będę śledzić wasze staranka i wam kibicować. Tak naprawdę wierzyłam ze jestem w ciąży. Ja mam problemy z przysatką, ona mi nie produkuje progesteronu tyle ile potrzeba. Dlatego brałam 5 lat tabletki anty. i tak sobie wymarzyłam, ze jak odstawie to jeszcze jestem nimi napompowana i zaciąże. Bo ja nie mam okresu jak nie biorę chormonów tak mi się poprzestawiało. Jak próbowałam odstawić pół roku temu to 2 okresy miałam o 3 to juz musiałam brać luteinę. Więc u mnie z planowaniem na dziewczynkę to loteria nie z tej ziemi. Lekarka mi powiedziała ze z takim organizmem to zebym sie cieszyła że mam 2 chłopaków no i się sieszę ale marzenie o dziewczynce nie przechodzi. Całuje Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sar-na dzieki za ten wpis. A co nalezy robic i kiedy zeby miec taki odczyn? I jak go zbadac? Wiecie moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby miec kwasny odczyn mozena stosowac odpowiednia diete na dziewczyke-taka wapniowo magnezowa!!!! jesc te produkty ktore sa wskazane. ja bralam tez magnez +wit B6 i wapn z wit D3 3x po 1 tabl+cynk +wit b6 bo magnez sie lepiej wchlania!!! ta b6 tez wydluza faze lutealna...taz ja z 2-3razy dziennie bralam! jest taki suplement diety calmazin ...on brany 3xdziennie daje wymagana dawke wapnia i magnezu. kwasne srodowisko tez jest wieksze wlasnie przed szczytem sluzu ... tak jak to jest zalecane na dziewczynke,no i ostatni stosunek zapladniajacy z plytka penetracja(chodzi o wytrysk ,by nasienie zosatalo zlozone z brzegu pochwy -tam jest kwasne srodowisko!!! pozdrawiam!! a ja jeszcze przed starankami stosowalam lacibios femine doustnie i dopochwowo przed ostatnim okresem! zawiera ona paleczki kwasu mlekowego-to tez zakwasza pochwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loliett
Witam dziewczynki. Ewik 78 piszesz,że szybko zaszłas w ciążę-gratuluję, a możesz mi napisać w którym cyklu i dniu od @ zaszłaś, stosowałaś pomiary temp.? przrpraszam jeżeli proszę o powtórzenie, bo może Ty już to opisywałaś, ale nie mogę znależć.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
To ja Lolietta oczywiście-zgubiłam a. Jak dobrze kojarze Ty też masz 2 synków i ja też w nie długim czasie bede sie starać tylko najpierw muszę sie uporać z moim organizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze robi też podobno płukanka octowa, ale ja osobiście bym tego chyba jednak nie spróbowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolietta pewnie ze moge ci napisac!!! ostatni okres dostalam 28czerwca!!! i moje staranka byly 7,8dc wieczorem,10dc rano i ostatnie byly 11dc w poludnie!!!! robilam testy owulacyjne juz od dawna i wiedzialam ze jak pojawia sie u mnie taka wyrazniejsza druga kreska to lepiej spasowac!!!! dlatego zakonczylam starania na 11dc w poludnie bo zrobilam test i kreseczka mowila mi ze juz koniec na tym!! a ja wolalam zmarnowac cykl niz przedobrzyc!!!! ja mam cykle 29a nawet 34 dniowe wiec bez testow to nawet nie chcialam podchodzic!!!! procz testow mierzylam temp obserwowalam sluz i badalam szyjke!!!!! z ta szyjka to nie tak latwo-,,chyba ze o infekcje,,.....,pomimo mycia rak-wiec nie polecam wcale tam szperac!!! pozytywny test mialam 14dc rano-tak okolo godz10 robilam. owulacje mialam najwczesniej 15dc.wiec wszystko wyszlo w odpowiednio bezpiecznym czasie-dalekim od owulacji!!!!nawet po wszystkim myslalam ze szans nie ma na zaplodnienie...ale udalo sie!!! dzieki testom moge powiedziec, bo normalnie najszybciej do moich cykli po obserwacjach moich to powinnam konczyc starania 12dc wieczorem max 13dc rano!!! no ale kreseczka testowa druga byla juz dosc wyrazna i czulam ze plus do dwoch dni bedzie!!! i byl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×