Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

mamarazytrzy no ja tez slyszalam taka teorie ze po dlugiej nieobecnosci sie rodza sami chlopcy-co zgadzaloby sie z nasza teoria. ale teraz jak szukalam zegos na temat plci to wyczytalam ze przetrzymywanie ich w jadrach tez nie jest za dobre! ja tez stawiam na owulke u ciebie z 14na15dc... moze masz szanse na ciaze skoro z synkiem zaszlas z zaplodnienia tyle przed owulka-no chyba ze to bylo z tego przerywanego stosunku??nigdy nic nie wiadomo.... nawet w dziewczynkowych staraniach jest wazną zasadą ze nie mozna wspolzyc do momentu zakonczenia owulacji!!!! nawet z kaloszem,dlatego ze podczas stosunku i podniecenia pochwa wytwaza zasadowa wydzieline co moze pobudzic meskie plemniczki i ulatwic im zaplodnienie!!! a bez kalosza tym bardziej odpada ,bo nie dosc ze w meskiej wydzielinie moga znajdowac sie zywe plemniki,to ta wydzielina tez jest zasadowa i jest po to by zmienic srodowisko w kwsniej pochwie na zasadowe i ulatwic droge plemnikom...a tego wlasnie nie chcemy....wszystko to jest tak zsynchronizowane ze w glowie sie nie miesci...hehe szkoda ze mezus twoj jedzie ,ale jak trzeba to trzeba,choc moglby po wykonanej robocie...hehe pamietam jak my spieszylismy sie z drugim synkiem by zdarzyc przed wyjazdem meza...cos nam nie szlo ,nawet myslalam zeby przelozyc wyjazd meza o miesiac ,ale na szczescie zmiescil sie w ostatniej chwili!!!w 3cyklu staran sie udalo! nie dziwne ze syna zesmy splodzili-z takim pospiechem...hehe no corke to na szybkiego to sie nie da ...bo skutki moga byc odwrotne!! Agatko oj to dlugo musisz jeszcze czekac!!! ciezko tak uzbroic sie w cierpliwosc -wiem!!! a my kobietki to wszystko od reki bysmy chcialy!!!! zero cierpliwosci...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieć @ za tydzień około 14-15 września.Tez nie znoszę tego czekania,jak głupia się wsłuchuję w jakieś wyimaginowane objawy ciąży a to pewnie znowu z nerwów się źle czuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrym objawem czesto zwiastujacym ciaze ,ale nie wszystkie tak maja...moze byc sluz plodny ...czesto pojawial mi sie po skoku ,byl zwiastunem ciazy....niektore dziewczyny tez mialy tak,ale mowie nie wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny:) w wielu aptekach pytałam o ten Calmazin ale raczej go nie ma:/ Przynajmniej u mnie. Mają natomiast http://www.nokaut.pl/medycyna-konwencjonalna/wmc-wapn-magnez-cynk-x-100-tabl.html. To jest Wapn Magnez Cynk Walmarku i tez ma podobne dawkowanie. Czy myslicie ze tez moze byc? wydaje mi sie ze cenowo najbardziej sie oplaca niz kupowac wszystko osobno. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka, dobra passa na forum trwa wiec kto wie - oby i Tobie sie poszczescilo:) Mamaraztrzy i ewik ja też slyszalam ze po dluzeszej abstynencji latwiej o chlopca co z pewnoscia potwierdza nasza teorie i daje kolejny procent nadziei ze warto probowac. trzeba zrobic wszystko co mozna aby osiagnac swoj cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowe pewnie ze moze byc ten suplement..no i lepiej sie oplaca wszystko w jednym jak kazde osobno!!!! no i pewnie ze trzeba walczyc o swoje ...jak same nie zadbamy o nasze potrzeby to nikt nie zadba...hehe Jozka no byloby cudownie gdyby plusik byl...mocniej kciuki trzymam...jak jutro bedzie tempka wysoko to ogromne nadzieje niemal pewne...testa zrob.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasia
Witam dziewczynki :) Chciałam się was już obeznanych w tym temacie podpytać się o parę rzeczy. Mianowicie staramy się z mężem o córeczkę. Mam cykle 24-26 dniowe. 01.09 dostałam okres, 03,04 - było ręczne :P osłabianie plemniczków, 05,06 - stosunki (pozycja klasyczna), wczoraj 07 niestety nie było jak no i pytanie czy dzisiaj możemy jeszcze czy już jest za duże ryzyko?? Gdyby dzisiaj test owulacyjny wyszedł z jedną kreską?? Bardzo chciałabym mieć córeczkę, a w męża rodzinie od wielu pokoleń wogóle baby się nie rodzą :/ Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo ja też właśnie jem i przedtem również jadłam te tabletki walmarku. Kakasiu ja myślę, ze dziś jeszcze spokojnie mozesz się starać o córcie.dopiero jest 8dc. Myśle ze spoko. Ja sama kończe na 9dc a mam cylke 23 dniowe. Owólka przeważnie jest w 13dc. Aha, ewik z tym sluzem przed ciążą to się zgadza :) Ja równiez miałam płodny śluz zanim dowiedziałam się ze jestem w ciąży a były to dni przed samą spodziewaną @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) To dzisiaj będę jeszcze działać! A jak to jest z tym osłabianiem plemniczków, codziennie trzeba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu to super! A powiedz mi (tylko sie nie smiej) czy te tabaletki sa duze i czy latwe da je sie przelknac? bo ja nie znosze duzych tabletek do przelykania :D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakasia nie jest powiedziane ze codziennie trzeba oslabiac,ale moim zdaniem lepiej codziennie jak sie da,bo po 2dobach to juz meskie beda zregenerozane....najwyzej robilam 1,5dnia przerwy ale nie wiecej i najlepiej zeby to nie bylo przed ostatnim stosunkiem zapladniajacym..... obserwowalas sie i wiesz kiedy owu u ciebie wystepuje??? bo jak nie i to jest wasze pierwsze podejscie to ten 8dzien niech bedzie ostatnim,szczegolnie ze dzien wczesniej nie bylo,przy cyklach 24dniowych to i owu moze bec 11-12dc. jak bys prowadzila obserwacje to lepiej moglybysmy ci pomoc. Bernia ma owulke w 13dc przy takich krotkich cyklach ,ale ty mozesz miec inaczej.... rob dalej testy ,jak jest blada druga kreseczka to na spokojnie dzialaj...zrob test zaraz przed stosunkiem-pamietaj o pozycjach i plytkim wprowadzeniu nasienia...lepiej wieczorem zadzialac by nie wycieklo wszystko z ciebie....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik już dawno zakupiłam testy, zamierzałam poznać dokładnie swoje cykle ale jakoś nie wyszło :/ praca, dom, dziecko i zapominałam w końcu je robić... Jestem taka zła na siebie, że wczoraj tego 7 dnia nie kochałam się z mężem, synuś wczoraj biegał do 22 i w końcu sama z nim zasnęłam. Wczoraj robiłam test to była tylko jedna kreseczka, drugiej wogole nie było widać. Sama już nie wiem czy dziś ryzykować, zwłaszcza że wczoraj plemniczki nie były osłabione a dziś byłby ostatni stosunek. Ryzykowałby byście na moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakasia ja bym ryzykowała. Prawde mówiąc to wcale nie jest tak łatwo zajść w ciąże. Decyzja należy do ciebie. Aha i ważne jest tak jak pisze ewik- ten dzień owulacji. Ja na 100% mam w 13 dc, czasem w 12dc.U ciebie może być równie dobrze w 11dc. Musisz wiedzieć dokładnie kiedy jest ten dzień. Fikusowo, niestety te tabletki sa dość duże, takie podłużne. Mi też się źle je łyka ale jakoś daje rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
qurcze kakasia ja nie bardzo pomoge :/ moze Ewik, bo to specjalistka jest:) a z ta owu to naprawde roznie bywa bo ja mam w 13-14dc (tym razem w 13) a cykle 30-31 dni... ja sie bede w przyszlym tyg testowac, chcialabym zeby nic nie bylo to w wrzesniu same dziewczynkowe sposoby :) Ale jak w zasadzie w sama owu dzialalm:( Dieta dla mnie tez nie do konca do przebrniecia bo kawe lubie, i sol, i banany a pomidory to juz uwielbiam ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Józka - trzymam mocno kciuki zeby sie udalo!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! To ja w tym miesiącu bacznie się będę obserwować, a co myslicie żeby teraz męża (jest w pracy) do kibelka wysłać :P no i w nocy zadziałać?? hehe tylko nie wiem czy się zgodzi. Z synkiem zaszłam w ciąże za 4 podejściem i właściwie nie wiem kiedy bo kochaliśmy się codziennie. Mam nadzieje że wogole to jest możliwe, że moj mąz moze mieć corkę. Tak jak pisałam od pokoleń w jego rodzinie nie było żadnej baby. No i do końca roku sprzyja mi chiński kalendarz, patrzycie troszkę na niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Józka trzymam kciuki za dwie kreseczki....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzis u ciebie kakasia jest ten 8dc...wczoraj 7nic nie bylo a dzis mowilysmy bys zadzialala ,jesli kreski nie ma to tym bardziej!!zrob test wieczorem.nie pij duzo przed nim!!najlepiej wcale przez 2-3godz!mysle ze nawet bez zmuszania meza do recznej roboty. dzialaj tylko zachowaj pozycje i maz ma zlozyc plytko nasienie-malo przyjemne dla niego ale poswieci sie,ty bez orgazmu-mysl o zakupach...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka - trzymam kciuki!!! Wracając do tego śluzu na potwierdzenie wczesnej ciąży to też piszę się pod tym. U mnie było tak samo. Było go dużo jak na ten czas cyklu. Dopiero zaczęłam obserwacje cyklu z testami. Do tej pory miałam owu 11 - 12 dzień, ale po 4 nieudanych cyklach staranek chcę się nimi troche wspomóc. Podpowiedzcie mi babeczki ile przed owu pokazuje się na teście druga blada kreseczka? Dziś 10dc, pojawia się pomału śluz a test nadal na jedną kreskę. zastanawiam się czy nie mam za mało jakiegoś hormonu? Może dlatego był problem z zagnieżdżeniem się dzidzi i wcale to nie było przypadkowe? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinka nie ma regoly kiedy sie zaczyna pokazywac druga kreska na tescie....i ile do owu jest-niestety!!! po dlugim obserwowaniu sie z testami wiedzialam ze jak juz sie pokazuje kreseczka druga taka srednia to stop!!! najlepiej zawsze takich samych testow uzywac...to nie takie kurcze proste.....wiem. napewno te testy owulacyjne tylko wskazuja wyrzut hormonu LH,nie pokazuja ci nieprawidlowej pracy innych hormonow... jeszcze potrafia wykryc wczesna wciaze nawet szybciej jak test ciazowy...to niby jest ich wada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - fajna mi wada :) Raczej my na tej stronce widzimy w tym tylko zaletę :) Dzięki. Trzymaj się cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kaddy:skąd wiesz ze miałaś w tym miesiącu owulacje 13 dc?trochę to dziwne i przyznam ze mnie zaskoczyło ze przy tak długich cyklach masz tak wcześnie owulacje.Myślałam ze powinnaś mieć około 15-16dc.Przecież ta ostatnia faza cyklu ma 14-16 dni wiec trochę nierealne żebyś miała owu tak szybko.Moze jednak się pomyliłaś i masz szanse na córcię?Co do śluzu po zapłodnieniu to ja z ostatnim synkiem pamietam ze miałam taki biały mleczny śluz i było go dość duzo.Teraz zauważyłam tez jakiś tam śluz białawy ale nie za duzo,tyle ze czuje lekka wilgoć,ale to chyba sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten bialy tez moze byc oznaka ciazy szczegolnie jesli jest go duzawo i czuje sie mokro!!!! tego bialego jest mase w ciazy,ciagle wkladke treba miec...to przez srodowisko zasadowe i przez to o infekcjie bardzo latwo jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko dla nas to zadna wada ,ale producenci tych testow wpisali to w wade....lh jest podobne do hcg i dlatego go wylapuje zwykly test owulacyjny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! dzis tempka 36,9 więc obnirzyła sie o kreskę a przy ciaży raczej jest powyżej 37 :( brak mi słów :( :( :( testu raczej nie ma sensu robić bo @ dopiero w piątek :( :( zobacze rano jeszcze czy sie obnirzy. Pozdrowionka Dla Was Moje drogie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Józka głowa do góry...wydaje mi że to różnie bywa z ta temperaturą i to zależy raczej od naszego organizmu...ale nie jestem fachowcem wiec może jeszcze się ktoś wypowie.....trzymam kciuki za 2 kreseczki i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Witam dziewczynki. Jestem przed wizyta u lekarz ide 15/09 narazie prawie zadnych objawów nie mam prócz braku okresu no ze 2 razy zrobiło mi sie niedobrze i raz kuło mnie w dole brzucha ale wzięłam no-spe i mi przeszło. Z synkiem zygałam jak kot i mam cichca nadzieje ze tym razem tak nie bedzie bo nie bede mogła wtedy pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka kochana tempusie nie musi byc powyzej 37....moze spadac jakby lekko przed okresem..tylko ze nie spadnie za nisko....mnie tez spadla a potem sie podniosla,wielu innym dziewczynom tak samo.... jeden stopien to zbyt malo...no i poza tym to jak zarodek sie dogniezdza to tempka spada.....kciuki zaciskam...ja juz bym test zrobila...czemu czekasz i sie martwisz...zrob go -jak jutro termin@to juz bankowo pokaze taki czulszy test...oby nie taki 25mlU Asiula ja z pierwszym synem zygalam jak kot a z drugim juz nic ...czulam sie dobrze...zapachy mnie tylko draznily tak samo sie balam bo pracowalam i chcialam do konca!!!! jedna ciaza nie rowna drogiej!!!!!! ginek juz blisko.....fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zalapalam ze to wczoraj pisalas...no i jak dzis Jozko twoja tempusia??????? daj nam tu szybciutko znac...ja jestem dobrej mysli ...nawet bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj witam moje drogie co ja bym bez Was zrobiła !!! dziękuje za to że trzymacie kciuki i za dobre słowo !!! ewik78 Moja Droga dziś tempka też 36,9 wiesz tak bardzo boję się zrobić tego testu bo nie jest jeszcze po terminie @ ale czekam jak jutro nie dostane w sobotę zrobie już test napewno !!! i oczywiście zaraz z Wami się podziele nowiną mam jednak nadzieję że to bedzie dobra wiadomość !! pozdrawiam Was Moje Kochane dziewczynki i jeszcze raz dziękuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×