Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witam !!! wiecie tak sobie pomyślałam że może zrobie mężowi niespodzianke na 10 rocznice ślubu i zrobiłam test ale niestety niespodzianki nie będzie wyszła jedna kreska:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78minutka
Józka30, może jeszcze za wcześnie :) spróbuj za 2 dni.. jestem tyle samo lat po ślubie co ty, też niedawno mieliśmy 10 rocznicę ślubu. jestem po wizycie u gin. mówiła mi że wszystko jest ok. na razie czekam na wyniki badań histopatologicznych i zobaczymy co dalej...trochę się boje kolejnych staranek...ale na pewno za jakiś czas spróbuje, bo bardzo pragnę dzidzi :) pozdrawiam Was wszystkie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka30 czasem test najpierw pokazuje że nic nie ma a za jakiś czas pojawiają się 2 kreseczki. Może po prostu jest jeszcze za małe stężenie hormonu? Test robiłaś przed terminem @ czy w dniu kiedy powinnaś dostać? Ja też czekam. Teoretycznie powinnam dostać @ w sobotę ale zobaczymy co będzie :) Coś czuję że nic z tego. Boli mnie brzuch to pewnie przyjdzie zmora @. A może jednak? "Wiara widzi to, co jest. Nadzieja dostrzega to, co powstanie. Miłość kocha to, co istnieje. Nadzieja jednak kocha już to, co dopiero nadejdzie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józka
Witam was !! dzisiaj powinnam dostać@ test robiłam wczoraj może faktycznie za wcześnie.na razie mnie nic nie boli tak zawsze czułam że dzień wcześniej czułam ból, już od 5 rano nie śpie tylko myśle czy dostane czy nie? pozdrawiam Was serdecznie!!! odezwe się wieczorkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przyszła @ :( :( pozostało mi tylko dalej próbować. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też @ przyszła. Też próbuję dalej. Akurat będę nad morzem :) Relaksik :) Może zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że dalej nikogo nie ma :( no cóż Weszłam tylko na chwilke żeby się porzegnać wyjerzdzam na tydzień , więc trzymajcie się serdecznie mam nadzieję że jak przyjadę to będę czytać same dobre wiadomości :) tego życze wam z całego serca pa pa pa pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogue
Kobitki! Pod tym adresem znajdziecie gosie 73, ktora na podstawie kilku metod wylicza dziewczynom miesiace, w jakich najlepiej starac sie o wymarzona plec bobasow.. Z tego co tam widze, raczej sie to sprawdza. Polecam tez ksiazke Karola Wojcika "Chlopiec czy dziewczynka", ktora niestety jest tylko w sprzedazy internetowej. Jest tam wiele metod, ktore sprzyjaja poczeciu danej plci dziecka(zaplacilam za nia ok 35 zl). http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266471

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale się nie bardzo sprawdza wiem kiedy moja siostra zaszła w ciążę w obu przypadkach wyszły inne płcie ale zawsze jest jakaś nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak makiem zasiał. Wszyscy chyba odpoczywają :) A tak mi Was brakuje. Wchodzę na stronę kilka razy dziennie a tu tak mało do czytania. No cóż. Prawo wakacji :) Mam nadzieje że jak zaczniecie wracać naczytamy się samych fajnych rzeczy. Buziaczki dla wszystkich. Cmok, cmok, cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kubolinko ja też jestem tutaj codziennie i nikt nie pisze tak mi gorąco że nie mam siły najchętniej to bym weszła do lodówki. Czekam na wiadomość od koleżanki bo jutro ma termin porodu współczuję jej, sama rodziłam i leżałam 3 dni po porodzie w taki skwar 2 lata temu i już bym nie chciała rodzić w lecie ale czas pokaże, pozdrawiam. dajcie mi chłodu !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza cisza, jak nigdy, mam nadzieje ze przed burzą w bardzo pozytywnym słowa tego znaczeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
cichutko cichutko, ja też zaglądam codziennie :) , u mnie na razie bez zmian czekam na możliwość staranek , moja gin powiedziała ze zaleca 3 miesiące przerwy... to dla mnie jak cała wieczność...no cóż trzeba czekać...i mieć nadzieję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, kurcze co jest, czy ja pomyliłam forum?? dziwuszki jak któraś kiedyś tu zerknie a zażywała olej z wiesiołka to napiszcie proszę czy zauważyłyście co by wiesiłek spowodował rozregulowanie cyklu. u mnie skok temo był zawsze 14-15 no max 16 dc, dziś 20 a tu skoku jak nie było to nie ma, sluż był sobie już dawno, ok 12 dc. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Ależ dzisiaj jest upał. Nie można wytrzymać. Dostałam wczoraj pierwszy okres po zabiegu :D Poczekam jeszcze ten cykl i zaczynam staranka od nowa :) Wkurza mnie fakt, ze już 4 tydzień minął a mojego wyniku hist.-pat. nadal nie ma !!!! Obawiam się, czy gdzieś im nie zginął ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Cześć Bernia ja ciągle czekam na @, a co do badania, to ja już w zeszłym tygodniu je dostałam i nic nie wyszło....a co do staranek to chyba zacznę we wrześniu, na razie nie mam co planować bo jak pisałam czekam na @, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam u mnie staranka zakończone na 9 dc zobaczymy co z tego wyjdzie nie spodziewam się że za pierwszym razem się uda Lolitka 85 poczytaj na forum ja gdzieś to czytałam że wisiołek może rozregulować cykl wpisz w wyszukiwarce a jak tam staranka. Ciekawe co u Mamuni 30 i Amulecika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Rzeczywiście forum troszkę umilkło. Ja nadal czekam na wyniki ze Stanów, bo jak zwykle pod górkę, ale już wiadomo że u mnie nie wykryto nosicielstwa - więc teraz już bardzo mało prawdopodobne by maluch był chory, ale lepiej poczekać na wyniki bo jeszcze jest 5% ryzyka. Samopoczucie całkiem dobre poza kilkoma epizodami z biegunką i wymiotami, chyba mój żołądek nie akceptuje kilku produktów. Najcudowniejsze uczucie gdy szkrab szaleje. Koło 10.08 mamy mieć usg 3D więc w końcu zobaczę moją kruszynkę, od początku miałam tylko jedno usg i to na samym początku gdzie lekarz potwierdzał ciążę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niestety nie udzielam sie na tym forum, jestem bardziej obserwatorem, ale zaciekawił mnie temat. Fakt jestem w 6,5 mi-scu ciązy i oczekuje synusia ale z ciekawości pewnego dnia zapytałam swojego lekarza czy można planować płeć dziecka. Otórz jego odpowiedź była taka, że wiele rzeczy mozna planować, ale nie płeć. (dodam pan doktor jest bardzo antypatyczny i czasami glupkowate jego odpowiedzi) ale nurtuje mnie to pytanie i jestem bardzo ciekawa ile w tym prawdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki trochę chłodno się zrobiło może zaczniemy pisać rzeczywiście raczku 1983 masz rację płci się nie uda zaplanować moja znajoma poczęcie dzieci w 13 dniu jest chłopiec i dziewczynka ciężko określić myślę że to nie zależy od nas grunt to zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, mam na imię Agata i jestem tu po raz pierwszy, mam synka 4 letniego i staramy sie o dziewczynkę. Mam pytanko czy słyszałyście że można zajść w ciązę ok okresu, bo kochamy sie do 4 dni przed owulacją a potem już nie, a słyszałam że tak z tydzień przed okresem tez sa czesto dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Kupiłam sobie dzisiaj wiesiołka i zaczynam staranka od nowa. Nic mnie nie obchodzi, ze to dopiero pierwszy cykl po zabiegu ale szkoda mi czasu. I tak pewnie się nie uda od razu. Czuje się dobrze i biore się do pracy ;) Dziś jest mój 7 dc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie przyjechałam z urlopu było super ale niestety to co piękne szybko się kończy, pozostało mi teraz znowu codzienność. i wiecie spotkało mnie coś bardzo przykrego po drodze w trakcie wyjazdu odwiedziłam swoją rodzinkę oczywiście fajne ognisko, i wszystko było by super gdyby nie pytanie moich ciotek kiedy drugie dziecko ja jakoś sie broniłam gdyby nie padlły słowa mojej ciotki: tak to jest bierze się tblety latami a potem modli się o dziecko albo rodza się martwe dzieci: dziewczyny wierzcie mi wybuchłam płaczem mąż mnie uspokajał, nie umiałam dojśc do siebie jak ona mogla mi coś takiego powiedzieć wiedząc że mój synuś urodził się martwy,wiem jedno moja noga już tam progu nie przestąpi zastanawiam się nad jednym gdzie tacy ludzie maja uczucia:( :( No ale nic ciesze się że znowu jestem z wami :) pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Bernia masz racje skoro dobrze się czujesz to po co czekać ! warto próbować a może akurat się uda :) trzymam mocno kciuki i pozdrawiam!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko witaj powiem Ci szczerze ze moja dziewczynka została poczęta w 14 dniu po @ przy cyklach 28 dniowych życzę Ci z całego serca dziewczynki bo kocham swoją nad życie ale tak jak wcześniej wspominałam nie mamy chyba na to wpływu ale próbować można i zkażdym miesiącem bliżej zauważ kiedy występuje pierwszy śluz to jest istotne w planowaniu. Józka trzeba było spoliczkować tą ciote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie:) no ja czytam was codziennie, ale nei bardzo mam co pisać, dziś mój 27 dc, ale na pewno termin @ się opóźni bo skok był dopiero po 20 dniu cyklu, a zazwyczaj ok 15-16, to przez wiesiołek, pierwszy cykl kiedy zażywałam i mi się rozregulowało. Co do objawów to do zadnych nie rpzywiazuje wagi, jedynie co dziwne to nigdy nie bolały mnie brodawki tylko piersi z boku, a dziś zaczęła mnieć boleć, a;le co najlepsze to tylko jedna lewa;) trzymam kciuki za was wsyztskie. albo mi się wyadaje, albo jakoś już tak spokojnie podchodzę do tego, uda się to super, oszaleje ze szczęścia, nie uda się, to trudno, jest następny miesiac:) Józka, nie dziwię Ci się, w takiej sytuacji nikt nie byłby w stanie zachować się inaczej;( szczyt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI za odp:), narazie w tym ms było 7 dc, a owulacje miałam na pewno 14 (cykl 28), tylko jestem niecierpliwa i przed okresem tez chciałam spróbować. Bardzo ostrożnie bede pzredłużać stosunek po 1 dzień, a w 10 dc to nawet z 2 mc bo wyczytałam ze dziewczyna nie zaszła w 10 dc a potem w następnym ms było 9 i zaszła i była zszokowana więc trzeba cierpliwie.... zaznaczę zę syn poczety był w dniu owulacji 14 dc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AgataB ja też planuje córcie mam już syna, tylko niestety tam u góry jest już zapisane jaki nam skarb przyjdzie na swiat, wiem jedno pragnę tylko żeby było zdrowe reszta to tylko małe marzenia ;) ale mimo wszystko życzę aby ci się udało trzymam kciuki pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lolitka85 jak to nie masz oczym pisać ? pisz to co masz na myśli ;) ja też zaglądam czasem napisze tylko słowo i jest mi już lepiej. Bardzo mi się spodobało twoje podejście, masz racje uda się to super jak nie miesiąc znów przed nami;) pozdrawiam Cię i życzę aby się udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×