Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

ja to myślę TAK: jezeli już planuje to co mi szkodzi spróbować metody na dziewczynkę, ale jeśli wyjdzie 2 chłopczyk to trudno też super że wogóle bedzie( tyle ludzi nie może mieć wcale dzieciaczków że to wielki dar je mieć!). Ale spróbować muszę bo bym sobie nie darowała gdyby nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dziś 14 dc śluz ładniutki bardzo rozciagliwy i szyjka wysoko choć bólu podbrzusza jeszcze nie było tylko potworny ból głowy bardzo niskie ciśnienie mam od 2 dni i muszę pić kawę choć jej nie toleruje Staranka zakończone w 10 dc nie wiem czy coś z tego będzie, pewnie nic tak bym chciała choć nie nastawiam sie tak bardzo . Lolitka takie podejście jest najlepsze i ja tez tak podchodze z dystansem co będzie to będzie Józka co do ciotki to nie ma się co przejmować innymi bo to twojemu zdrowiu nie pomaga luzik a wszystko się ułoży i z dumą cioci przedstawisz swoje dzieciątko które jednak się urodzi na przekór wszystkim całe i zdrowe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) po dlugiej przerwie Wczoraj dopiero wrocilam do domu z wojaży po Polsce , jedno wam powiem w ciazy wyprawy ponad 1000 km autem to wyczyn i naprawde warto sie zastanowic wczesniej czy warto , no ale wrocilismy cali i zdrowi :) z ogrom niastymi zakupami dla dzidziolka od wozka po inne bambetle . Dzisiaj rano musialam sie zwlec z lozka na USG co graniczylo z cudem tak mnie kregosłup napierdziela od siedzenia w aucie . Ale juz wiem na 100% ze bedzie synus :D tak jak zresztą wczesniej juz wam pisalam , widzialam dokladnie "interes" takze nie ma juz watpliwosci :) . Kibicuje wam nadal chociaz w planowanie juz coraz mniej wierze i tak jak mi dzisiaj pani doktor powiedziala ze jakby sie dalo zaplanowac to by miala syna a nie 4 córki :) Ciesze sie ze sprobowalam jakos wpłynąc na płec i ze nie mam do siebie pod tym wzgledem żalu bo stosowalam sie do wszytskiego bardzo skrupulatnie widocznie P.Bóg wiedzial co dla mnie dobre :), Mimo wszystko jestem mega szczesliwa bo synus zdrowy jak rybka i kawal chlopa z niego bedzie :)) pozdrawiam was dziewczynki serdecznie :) Amulecik co u Ciebie ? Mam nadzieje ze wyniki juz doszly i ze wszytsko jest OK , modlilam sie codziennie za Ciebie i dzidzie!! Buzkaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a może ktoś pamięta(kto jest obecnie w ciaży albo już wie co urodzi) w który dzień cyklu doszło do poczęcia? i przy jakiej długości cyklu:) troche poczytałam wcześniejsze strony ale nie dam rady wszystkich z góry dzięki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józka
Wiesz co AgataB mam przyjaciółkę która też starała się o córcię stosowała dietę mierzyła temperaturę, nawet w chińskim celowała i na 4 dni przed owulką celowała. a wiedziała kiedy ma bo stosowała długo testy i chodziła na monitoring do gincia . mimo to urodziła 2 synka. fakt długo dochodziła do siebie miała silną depresję poporodową. powiem wam byłyśmy 3 każda z nas miała syna i marzyła o córci druga koniecznie chciała 2 córcię u niej w gre syn nie wchodził. troche jej nie rozumiałam no ale cóż każdy ma swoje cele w życiu. no i udało się jej ma córeczkę prześliczną teraz ma roczek adoptowali ją jak miała3 miesiące jest taka śliczna że nie da się opisać jestem jej matką chrzestną :) mówiła mi że nie miała odwagi zaryzykować dla niej geny się nie liczyły a uchroniła małą istotkę przed domem dziecka.Teraz z nich zostałam tylko jak widze tą małą to czasem się zastanawiam czy też tak nie zrobić, tylko mój mąż powiedział że ta obcja wchodzi tylko jak byśmy nie mogli mieć dzieci ! ale powiedzcie dziewczyny czy geny sa tak ważne bo ja to w sumie mieszane mam uczucia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józka
wiecie mam dzień że nie ważne co będzie liczy się tylko zdrowie i jeszcze raz zdrowie małej istotki, ale jednak pragnienie w sercu zostaje, a jak widze jak wszyscy szaleją na punkcie mojej chrześnicy i jaka z nich jest szczęśliwa rodzinka a przecierz to się liczy szczęście też geny przestają dla mnie istnieć i pragnienie wygrywa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka ja mam tak samo, ale z każdym kolejnym cyklem przestaje mi zależeć na płci, byle byłoby zdrowiutkie dzieciątko. Teraz mam 6 cykl starań, 30 dzień cyklu, ale już wiem że lada dzień będzie @ dziś temp 36,6, wczoraj 36,7, więc spada teperatura, nie wiem w czym tkwi problem. czasem tez nachodza mnie wizje adopcji, ale wiem że trwa to bardzo dlugo, oreintujesz się mozę jak to wyglądało z Twoją chrześnicą?? trzymam kciuki za wszystkie staraczki, a te którym się udało napiszcie proszę czy przytulanki codziennie czy lepiej co 2 dni. u mnie bardzo ciężko jest określić moment owu, śluz w 14 dniu, skok dopiero w 20, także bardzo cięzko się mi w tym odnaleźć, q tym cyklu staranka były prawie każdego dnia. aha i napiszcie mi moze jakie specyfiki dla męża, mój zażywałm cynk, ale nie wiem czy czymś jeszcze go nie podfaszerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam że częste stosunki to znaczy nie częsciej niz co dwa dni bo tyle własnie czasu potrzebuję mężczyzna by wyprodukować w pełni ruchliwe i dostateczną ilosć plemników, tak jest napoisane w książce medycznej którą mam w domu. Wiem ze jak moja znajoma nie mogła zajść to ginekolog kazał jej nawet 3 dni przerw robić zeby plemniki były bardziej wytrzymałe bo powiedział ze codzienne stosunki śa bez sensu jesli mężczyzna z natury ma słabe nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalne planowanie jest podobno tylko możliwe jeśli nasienei posiada taką samą ilość plemników męskich co damskich, jęli jest przewaga jenej płci szczególnie męskiej które sa bardziej ruchliwe :zrobienie: dziewczynki graniczy z cudem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Dawno sie nie wpisywalam ale czytalam codziennie Wasze wiadomosci. Dla mnie wlasnie posiadanie dziewczynki byloby takim najwiekszym CUDEM!!!!!Mam juz cudnego Kubusia, ale w glebi marze i pragne miec coreczke. Niektore kobietki maja po 4 corki, wiec mam nadzieje ze mi sie uda. Jeszcze nie zaczelam sie o to starac ale powoli sie przygotowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka85 fakt adopcja to długi proces !!! wiem tylko tyle że jak mała miała miesiąc już do niej jeżdzili kiedy tylko mieli wolną chwile .Jest troche formalności załatwiań oni przejęcie władz rodzicielskich podpisali gdy mała miała 8 miesięcy więdz to trwa , to i tak szybko bo niektórzy starają się nawet ponad rok.ale warto czekać tak długo, dziś Ania mi mówi że czekała by nawet gdyby to trwało wieczność to sobie możecie wyobrazić jak bardzo ją kochają. Tego się opisać nie da !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak jak Wy, próbuję zaplanować płeć dziecka- mam już wspaniałego synka a do pełni szczęścia brakuje mi córeczki .. .czy któraś z Was słyszała o książce Karola Wójcika - Chłopiec czy dziewczynka - czyli jak zaplanować płeć dziecka ? - Może któraś z Was posiada ebooka i może mi ją przesłać ? Będę bardzo wdzięczna ! mój adres: mamakuby@onet.pl Trzymam kciuki za owocne starania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Kuby ja mialam tego ebooka ale juz sie go pozbyłam niestety , zostal mi tylko w formie ksiazki ktorą sobie wydrukowałam . Ebooka znajdziesz na "chomiku" pare osób go ma takze nie powinno byc problemu ze sciagnieciem :) Co do ksiazki fajnie napisana tylko straszliwie sie wszytsko powtarza co pare stron takze w sumie ja osobiscie niczego nowego sie nie dowiedzialam , bo to co przeczytalam wiedzialam juz wczescniej :) i bez ebooka . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataB ja planowałam corke , zblizenia byly czeste co 2 dni , ostatni stosunek w 9 dc , owulacja z 12 na 13 dzien cyklu, testy owulacyjne , obserwacja sluzu i szyjki a bedzie synus ;) takze nie ma reguły , jednemu sie uda innemu nie, warto spróbować ale trzeba pamietac ze to tylko zabawa :) a i tak bedzie co nam pisane :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniub 30 gratuluje synusia!:) U mnie tez 3 synus i mimo ze chcialam i planowalam dziewczynke jestem bardzo szczesliwa. U mnie juz 36 tydzien ciazy wszystko dla dzidziola gotowe. Moi synkowie wyslani do polski na wakacje a ja mam troche czasu na odpoczynek (zbieram sily na potem hihi) Nic tylko w kolko ogladam ciuszki dla mojego dzidziusia i wciaz nie moge sie na patrzec na te malusie skarpeteczki. Mamuniu podziwiam cie, ze odbylas taka dluga podroz samochodem bo jak my bylismy nad morzem gdzie jechalismy 2 godziny to ja juz nie moglam wysiedziec:) U mnie przytulanki byly (tak dla przypomnienia) 9dc pozytywny test 12 skok tempki 14:) A w brzuszku fika moj maly chlopczyk hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia333
U mnie też pomimo rocznego planowana w brzuchu szaleje 3 synuś.Co miesiąc mam robione usg 4d i widzę dokładnie jego twarzyczkę.Jest podobny do starszego syna.U mnie już 27 tydzień i jak go widzę na tym usg to nie mogę się doczekać kiedy go przytulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gratuluje Wam z całego serduszka syneczków, jakie szcześliwe musicie być;) u mnie dziś 31 dzień cyklu, ku mojemu zdzwiwieniu temp wzrosła o 0,1 jest 36,7 wczoraj było 36,6, przed wczoraj 36,7; zobaczymy co będzie dalej, tak sobie myślę, ze kurcze może jednak... tylko ta temp powinna powinna być chyba troszke wyższa, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka trzymam kciuki ;) Dziewczynki Zosiu, Mamunia30, Marcelkowa mama powiedzcie jak to było z poprzednimi synusiami? Moi 2 chłopcy są z dnia owulacji i teraz troche się boje próbować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu u mnie najstarszy z czestego sexu co dzien mlodzi bylismy :D to sie szalało wiec w sumie to pewna nie ejstem z ktorego dnia , drugi z dnia owulacji , teraz 3 -3,5 doby przed owu. Napewno warto spróbowac zaplanowac choćby dlatego zeby nie miec pozniej do siebie pretensji a tak to wiesz ze ze zrobilas wszytsko co mozliwe . :) Zastanawiam sie tylko czy ta metoda ma sens w momencie kiedy ma sie 2 , 3 itd dzieci tej samej płci , wydaje mi sie ze wtedy jest o wiele trudniej i ma to byc moze zwiazek z hormonami lub predyspozycjami ze kazde dziecko bedzie tej samej płci . Wiem jedno ze ja juz napewno nie zaryzykuje wiecej ,troje dzieci to i tak az nadto, a chce utrzymac mozliwie wysoki poziom zycia aby nie odmawiac sobie chociazby wakacji czy dobrej jakosci ubran. Moja reprodukcyjna droga dobiegla końca :) qrde ale to brzmi hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelkowa mamo , ja tez nic tylko siedze i przegladam ciuszki , siedze w necie i ciagle tylko ebay i ebay albo allegro hahah no szajba totalna :) ale tak sie qrde ciesze ze mam mozliwosc jeszcze raz cieszyc sie ciaza i za niedlugo malutkim bobaskiem :) Marcelkowa mamo a tak na marginesie niedlugo tez zostane Marcelkowa mamą bo na 99% takie imie damy małemu :) :) :) Buzka pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować wszystkim mamusiom-synusiów ;) Mimo wszystko będę próbować, a nóż - widelec.... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia333
Berniu mój pierwszy syn jest z dnia owulacji.drugi 4 dni przed ale wtedy wmówiłam sobie,że widocznie coś żle musiałam obliczyć ale w tej ciąży to napewno było 4 dni przed owulacją bo prowadziłam skrupulatne pomiary i obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny tak czytam was i stwierdzam fakt że jednak to wszystko jest w rękach Boga, można zaplanować płeć ale nie ma co się tak bardzo nastawiać. bardzo serdecznie gratuluję mamusiom synusiów.Będziecie jak rodzyneczki :) sami chłopi super!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem tez planujemy trójeczkę i może mi sie uda to od razu blizniaki będą:) wiecie u mnie tata mój z bliżniąt tata męża też:) fajnie by było ;) no ale na razie pracuje nad tym żeby zafasolkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
cześć dziewczyny ...nic nie pisałam ostatnio ale zaglądam codziennie, witam nowe forumowiczki :) dziś moja siostra urodziła 3 dziecko miała już parkę :) i teraz urodziła dziewczynkę, jest prześliczna.. normalnie wszyscy się w niej zakochali mała jest okazem zdrowia....ja niestety widziałam ja tylko na zdjęciach.....ale mam nadzieje że za jakiś czas ja zobaczę..... a ja już bym chciała być w ciąży, ale przede mną same przeszkody jestem na razie na antybiotyku, cały czas łapie mnie gardło i oskrzela, może to jakieś osłabienie...już sama nie wiem, więc muszę odłożyć moje staranka na później :( muszę powrócić do zdrowia, jestem w trakcie robienia badań, chcę sprawdzić czy wszystko jest ok...będę spokojniejsza...pozdrawiam was serdecznie i ciepło ...... sonia_29, Amulecik,co tam u was... A i gratuluje mamusiom synusiów.....tak sobie myślę że najważniejsze aby dzidzia była zdrowa...chyba tak jest że tam u góry mamy już zapisane co ma być.....pozdrawiam was wszystkie serdecznie....kończę bo się rozpisałam strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) no i niestety ale @ przeszedł:( w 34 dniu cyklu. No trudno. Kolejny cykl, kolejna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Lolitka 85 nie przejmuj się a wiesz ty zawsze masz takie długie cykle U nie 20 dc myśle ze nic z tego ale to nic nowy cykl i nowe staranka A ja do wszystkich Mam noszących synusiów pod serduszkiem myśle że Bóg daje nam zdrowe dzieci i to jest najważniejsze lepiej kolejny syn niż córka ale chora Ja będe próbowała a czy się uda czy nie to już inna sprawa kocham moje dzieci nie zależnie od płuci grunt to zaakceptować to co daje nam los Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3 synusiów witaj:), zawsze cykl trwał max 31 dni, teraz po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy 34 dni, ale to chyba po wiesiołku, skok temp miałam dopiero w 21 dniu, a zazwyczaj w 14 dniu. cięzko mi wogóle ustalic termin około owu, bo objawy to sa różnie w różne dni, chciałabym wiedzieć dokładnie kiedy to jest, tak zeby plemniczki były najmocniejsze i żeby nie potrzebnie ich nie osłabiać. Wczesniej marzyłam aby była córeczka, teraz marze aby się udało i wszystko było w porządku i dzidzia zdrowiuteńka:) zobaczymy co będzie dalej. niby piszą by współżycie rozpocząć od ok 7 dnia cyklu, ale nie wiem czy to nie za wczesnie.. no to powodzonka mamo 3 synusiów, trzymam kciuki za Ciebie:) pisz na bieżąco co tam u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może ja.....
A moja kuzynka ma 4 córki, a bardzo chcieli synka :-) W każdym razie omijają już bociany, bo więcej dzieci nie będzie :-) Dziewczyny - W dzisiejszych czasach najważniejsze to urodzić ZDROWE dziecko! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny ! to prawda liczy się tylko zdrowie nic pozatym , a co Bóg da to i tak Kochać będziemy :). Moja mama ciągle mi powtarza żebym sobie glowy nie zawracała czy to będzie chlopczyk czy dziewczynka, tylko modliła się o zdrowie. pozatym żeby mój syn nie został sam w przyszłości wiadomo smutno by mu było a czy będzie miał brata czy siostre nie istotne, ważne że będą się wspierać. Pozdrawiam Was moje drogie !!! Życzę mamusiom oczekujacym ZDROWYCH SKARBÓW !!! ,a mamusiom starającym owocnych starań !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×