Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ewik no widzisz z dzidzia wszystko dobrze a polozna niepotrzebnie cie nastarszyla . Krotkiego czekania zatem i latwego rozwiazania ;) Berniu moze gardelko tylko podraznione, sprobuj mu jakies pastylki znieczulajace dawac zanim pojdziesz do laryngologa.Swoja droga dzieci to zawsze jakies atrakcje musza nam zapewnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik to nie tak źle mój ważył 4050 a jestem ze szczupłych osób :P Trzymam kciuki oby szybko i bez komplikacji było...No i szybko nam tu zameldujcie się jak już będzie po wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorowo:) U mnie sie wyjasniła sprawa. Zaczyna mi sie sluz zmieniac na lekko bezowy wiec na pewno w ciązy nie jestem. Jakos to ze spokojem przyjęłam:P Monico - przykro mi ale Ci nie potowarzyszę;) myszka - teraz w Tobie nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki!dziś u nas troche ponuro...ala najwazniejsze, ze o wiele cieplej , no i że w koncu wiosna...ja to mam szczęście...jak zaczęlam obserwację i ewentualne starania to cykle sie wydłużają...tak jak kiedys jak staraliśmy sie o dziecko...no ale spoko...dam radę...objawy u mnie typowo okresowe...choc wiem, ze nie nalezy sie nimi sugerowac, bo mogą oznaczac tez ciaże...tyle ze juz plamienia sie zaczynaja....a jeszcze wczoraj dziwnie sie czułam, kręciło mi si ew glowie, osłabiona...kazalam mężowi kupic moje ulubione ciasteczka a po 1 mnie zmuliło...ale nie nastawiam sie...bo to byłby cus jakbym faktycznie zaciążyła... Bernia-nie martw sie...wiem co przezywasz...ale będzie dobrze....moze ma jakąs infekcje gardla, a sama nie tak dawno doświadczyłam Anginy i wiem jak to cholernie boli...gadło, ucho...nic sie nie chce ani jesc ani pić...mam nadzieje ze to nic poważnego Ewik-z synkiem w ciaży tez lekarka ciągle mi mówiła, ze będzie miałl duża głowe...tyle ze podkreślala ze dzieci tak rosna...ze inny tydz wyznacza wielkosc brzuszka...inny głowy...a ja juz sie nakręciłam, ze mnie rozerwie przy porodzie...a końcem wszystkiego ułozony był pośladkowo, cesarka a glowka normlana, moze trochę bardziej jajowata niż spłaszcozna ale normalna...a wielkośc brzucha o niczym nie świadczy... Ninka-skąd te dzieci maja takie pomysły...mój kuzyn za czasów dziecinstwa włożyl soebie kredki świcowe do obu dziurek od nosa...na szczeście babcia w porę zareagowała i za pomoca szydelkak wyciągła...czekac tylko kiedy moj wpadnie na taki pomyśł ;-( Aneczka-ja tez staram sie obserwowac swój organizm...ale czy dobrze go odczytuje, hm....chyba zakupie tez te testy owulacyjne...bo ja juz głupieje z tym wszystkim....tez czekam co ci dziewczyny odpisza co do tej bladej kreski.... ewik-widzisz...my byłysmy tego pewne , ze wszystko bedzie ok...teraz czekamy na rozwiazanie, szczęsliwe i bezbolesne...tylko obiecaj nam , ze jak najszybciej dasz nam znać co i jak.... ni_ka-najwazniejsze to nie wariowac...tyle ze jak ktos długo sie stara i czeka na te wymarzone 2 kreseczi to cięzko przyjąc taki stan , ze ciąży brak...ale mam nadzieje, ze u nas i innych starających sie kobitek bedzie zupełnie incazej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj,lekarze potrafią zasiać niezłego zamieszania,ja np przez całą ciążę byłam przekonana że mój drugi synuś będzie ważył tyle co pierwszy-3kg i nawet lekarz przy porodzie się zdziwił jak zobaczył moją kluskę-4370 a nadmienię że miałam usg przed porodem i nikt nie szacował wielkości dziecka...?! Również należę do tych drobniejszych (160cm-53kg) Kaddy,u mnie też jeszcze trwają negocjacje w sprawie imienia...będzie Laura,Amelia albo Emilka :) Do środy będę rzadziej zaglądać bo spodziewam się gości,przyjeżdżają jutro i zostają do wtorku,muszę jeszcze nieco ogarnąć mieszkanie i zrobić zakupy bo echo w lodówce ;) Miłego piątku i weekendu wogule!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, oj coś tu pusto ostatnio, pasowało by, zebyś Kasiu zaciązyła to by się nam tu ożywiło. A tak poważnie to trzymam za Ciebie kciuki, żeby pojawiły się 2 kreseczki. Co tam u reszty dziewczynek, piszcie coś,puk, puk. Berniu jak tam twój synuś , lepiej się już czuje,? Matko, dzieciaki to potrafią stracha napędzić. Aganiok, jak twój brzyszek? Mi osobiście bardzo podoba sie Emilka, ale prawdę powiedziawszy wszystki te imiona ładne, jakoś po 2 chłopcach, to dla dziewczynki oj to ja bym miała co wymyślać. :-) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No właśnie Ni_ka co u Ciebie? Zaciskam kciuki za II kreseczki. U mnie staranka w toku dziś lub jutro ostatni dzień i czekam na skok, dzisiaj jest mój 17dc eh jak ten czas wolno leci a teraz to tylko będzie sie dłużyło po skoku który mam nadzieje że mi psikusa nie wywinie i będzie... No wiec jak już nastąpi to dam znać. Zaciskam kciuki za resztę czekających na II kreseczki...Ale fajnie ciągle coś się dzieje a tu nowinki z połówkowego a to II kreseczki super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś pytał o te testy owu więc ja powiem że na moich jest prawie cały czas widoczna druga kreska nawet 7 dni przed owu a następnego dnia od razu sa takie same wiec ja sie staram do 2 krech identycznych :D Nie wiem jak u innych ale moje testy takie sa tzn minimalnie nawet testowa jest jaśniejsza od kontrolnej ale to minimum trzeba się przyjrzeć...bo jak przestawałam na lekko widocznej to sie okazywało ze jeszcze kilka dni do owu i cykl zmarnowany...wiec teraz czekam do pozytywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Aneczka u mnie to jak było (przed owulką) widać słabą drugą kreskę to to jeszcze nie było to, dopiero jak kreski się kolorystycznie zrównały-bądz nawet była ta druga mocniejsza od kontrolnej...to dopiero za 12-24 odbyła się pełna owulacja (czasami prędzej o parę godz.)! Musiałabyś zobaczyć w cyklu jak to odbywa się u ciebie ,bo u każdej kobiety jest to różnie... Ewik dobrze że wszystko ok u ciebie...czekamy na wszelkie wiadomości ;-) Ni_ka to znaczy że rozkręca się u ciebie @...no szkoda,ale nie załamujmy rąk,bo następny cykl przed Tobą ;-) Kasiula trzymam kciuki za upragnione 2 kreseczki..ale powiem Ci że jak ja zaczęłam się starać o dziecko z moim M.to już w 1szym cyklu miałam urojenia że mam zachcianki i widziałam oczyma wyobrażni że rośnie mi brzuch,he :-p Mam nadzieję że u ciebie będzie odwrotnie ;-) Radzę ci kupić testy owulki,bo zawsze coś tam pomogą + tempki+ badanie śluzu i szyjki daje ci większe prawdopodobieństwo wyczucia tego dnia..ale trzeba też nauczyć się co nam przekazuje ciało np.bólem,kłuciem jajników- bólem przed owulacyjnym :-) Aganiok bardzo mi się także podoba Amelia...kojarzy się z taką delikatnością ;-) No to czeka cie napływ gości...baw się dobrze!!!:-p U mnie ból gardła i kaszel powrócił ze zdwojoną siłą i to tylko przez własną głupotę...człowiek jak zobaczy trochę słońca to głupieje...otóż zjadła dwa wielkie lody,a wiem że czasami gardło za to dało popalić....no ale myśląc (głupio) że może nic się nie stanie zjadłam,a rano ból nie ziemski,zaczerwienienie,chrypka i kaszel :-o Próbuję kurować się miodem i cytrynką i tantum verde...ale nic nie daje ulgi...jest tak jak jest :-o Przyrzekłam sobie że teraz zero lodów,zimnych napoi ...człowiek mądry po szkodzie,ehh Dziewczyny myślicie że mleko z czosnkiem może pomóc...czy to raczej na grypę?! :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,próbuj wszystkiego,mleko z miodem czy czosnkiem na pewno nie zaszkodzi,pamiętam że lakarka zawsze moim chłopcom na gardełko karze parzyć rumianek i podawać do picia posłodzonego miodem,oby szybko przeszlo i skończyło się tylko na gardełku!! Bernia,jak Twój synuś? Ewcia,własnie,czekamy na wieści i zdjątka synusia! :) Ja uciekam szykować chłopcom obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczy wczoraj wieczorem zmienił mi się sluz ze snieznobiałego w taki lekko bezowy, po zaschnieciu on jest ciemno zółty na bieliźnie, na papierze białym widac inny kolor ale ja juz swój sluz obserwuje od dawna i wiem jak sie zmienia jego konsystencja i kolor takze wiem, że czekam na @. Nie bede sie napalac ze nie przyjdzie @ bo to nie ma sensu. krwawienie wg moich wyliczen powinno przyjsc w poniedziałek. Nie przejmuje się. Wrecz jestem zaskoczona, ze przyjęłam to z takim spokojem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok dzięki za wszelkie rady :-) Fajny masz brzuszek,ale mój to chyba trochę wiekszy,hee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ninka czosnek z mlekiem jak najbardziej moze Ci pomoc, mi lekarz wlasnie na bol gardla kazal go w tabletkach lykac. To sie nie zle zalatwilas :( kuruj sie wszystkim co sie da to cos na pewno pomoze, ja ostatnio bralam tez paracetamol i bol byl mniejszy... aganiok11 slodki ten Twoj brzusio :) Moj tez jest wiekszy , kurcze ani jednego zdjecia nie mam a pasja mojego M jest fotografia :( U mnie w zasadzie nic nowego tydzien za tygodzniem leci i juz jutro bedzie u mnie pelne 22 tygodnie cisazy :) Pogode mamy dzis do bani wiec sie z domciu nie ruszam, moze w weekend gdzies z rodzinka wyskoczymy :) Pozdrawiam Acha jesli chodzi o testy owu to jest tak jak Ninka pisze zalezy od rodzaju testow i jest to sprawa indywidualna, u mnie kreska byla nawet w owu slabsza ... Oczywiscie czekam na dobre wiesci od Was :) Trzymam kciuki zeby ktorejs sie udalo, a najlepiej wszystkim :) Ewik zacznij Ty juz rodzic bo my jak na iglach siedzimy :) po kilka razy dziennie zagladam by sie dowiedziec co u Ciebie. W koncu rodzinka pojedzie i nikt Ci nie pomoze, pogadaj z synkiem na ten temat to moze sie w koncu ruszy :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babeczki!fajnie, ze mi kibicowałyście...doceniam to, ale byłam pewna...ze ten cykl pójdzie na straty i sie nie myliłam...a takie stany , typu chęc na śledzie, kiszone ogóry i zawroty głowy to czasami mam przed okresem...no bo juz plamie tak jak wczesniej pisałam...ale nic straconego...od jutra zaczne mierzyc temp i obserowowac klócia i boleści jajników, no i rodzaj śluzu...nauka ni epójdzie w las gdy juz poźniej bede bardziej skupiać sie na dni bezpłodne...hihihih aganiok-który to tydzien? brzusio sliczny , tuniczka mi sie tez podoba... Loliettka-fajnie by bylo jakby co m-c kóras ze starających oznajmiła nam tą wspaniałą nowinkę...no ale widać to nie takie proste... myszka-trzymam mocno kciuki, niech te starania zaowocują dzidziusiem ;-) Ninka-dzięki za info odnosnie testów..jednak można sie w tym pogubić...a co do gardełka, pewnie ze miód z czosnkiem nie zaszkodzi...probuj...i wracaj do zdrówka...mysle, ze inhalacje by pomogły..ja stosuje u małego jak tylko zaczyna sie jakis kaszelek lub katar... Ewelinka-i reszta brzuszatek....róbcie sobie zdjęcia w ciaży , bo to wspaniała pamiatka...ja robiłam dla porównania co m-c...i powiem Wam, ze nieraz ogladam je z sentymentem, a jak synek lubi je ogladac i pokazywac, ze to wlasnie on był w brzuszku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak,u mnie 18tc wg usg a 19tc wg ostatniej miesiączki :) Ewelinka,Ninko,mój brzuszek taki śmieszny jest bo wygląda jakbym sobie włożyła piłeczkę pod bluzkę i mimo że mam już 5kg na plusie,nie czuję tego :) Staraczki,odrobinka cierpliwości,na każdą z was przyjdzie na pewno czas!! Pamiętam jak sama pisałam,że odpuszczam bo ta presja nie pozwala mi normalnie funkcjonować,zaczęłam z większym luzem podchodzić do ciąży,uda się to super,jak nie-trudno i stało się w cyklu w którym chyba najmniej o ciąży myślałam,czego i Wam z całego serduszka życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jestem jestem aganiok brzuszek sliczniutki ni_ka jeszcze nic nie przesądzone nie zazdroszczę kłopotów z gardełkiem u mnie objawów brak, tylko pieersi spore za tydzien , półtora pójdę do gin to moze bede cos wiecej wiedziala buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Aganiok śliczny ten twój brzusio ;) Mój też już się zaokrąglił chociaz to dopiero koniec 12 tc. Mój synio ma zapalenie wysiekowe ucha i zawalone zatoki. Własnie mąż pojechał po leki dla niego. Będzie przeleczony antybiotykiem i za 3 tyg do kontroli bo musi mu sprawdzic trzeci migdał . Dziś boli mnie głowa i czuje się całkiem do niczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernia to z synkiem nieciekawie :( dużo zdrówka dla niego i też odpoczywaj Berniu to JUZ 12 tydz :) :), u mnie 6, ciekawe jak szybko mi brzuszo wywali , oby nie za szybko, chcialabym ukryc przed rodzinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, jest to moj ostatni wpis poniewaz okazalo sie, ze od momentu kiedy zalozylam tu konto, wszystkie moje wpisy byly sledzone przez zdesperowana byla zone mojego meza. Od kilku miesiecy kopiowala moje wpisy na Kafe aby przedstawic je jako dowod w sprawie o podwyzszenie alimentow mojego meza. To osoba, ktora zniszczyla swoj zwiazek i teraz chciala by zamacic w szczesciu i bezgranicznej milosci mojej i mojego meza, osoba ktora nie wie co to radosc z ciazy poniewaz chciala usunac wlasne dziecko zanim przyszlo na swiat. Dzieki Bogu bylo na to juz za pozno i dziecko sie urodzilo. Mam nadzieje Agnieszka ze to czytasz bo najwieksza satysfakcje mam z tego, ze czytajac moje posty wiesz jacy jestesmy szczesliwi i jak ulozylo sie twojemu bylemu mezowi. A tak zle mu zyczylas :) Doprowadzilas do rozpadu wlasnego zwiazku, nie wiem co kieruje tak podlymi osobami... zazdrosc, zawisc czy moze brak wlasnego szczescia... Moze przeczytaj jeszcze raz moje posty, upewnij sie czy czegos nie pominelas ;) Pisze to ku przestrodze dziewczyny, bo sa wyuzdani, podli ludzie wokol nas i jak widzicie potrafia czytac i wykorzystywac nawet tak osobiste tematy, o ktorych tu piszemy. Pozdrawiam i zycze Wam duzo radosci ze swoich pociech, a tobie (to nie przypadek ze napisalam z malej litery) moze w koncu szczescia w zyciu i tego zebys nie musiala byc tak zepsutym do cna czlowiekiem. I z calego serca dziekuje ci, ze doprowadzilas do zniszczenia swojego zwiazku bo dzieki tobie mam tak wspanialego i kochanego meza oraz cudowna rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, jest to moj ostatni wpis poniewaz okazalo sie, ze od momentu kiedy zalozylam tu konto, wszystkie moje wpisy byly sledzone przez zdesperowana byla zone mojego meza. Od kilku miesiecy kopiowala moje wpisy na Kafe aby przedstawic je jako dowod w sprawie o podwyzszenie alimentow mojego meza. To osoba, ktora zniszczyla swoj zwiazek i teraz chciala by zamacic w szczesciu i bezgranicznej milosci mojej i mojego meza, osoba ktora nie wie co to radosc z ciazy poniewaz chciala usunac wlasne dziecko zanim przyszlo na swiat. Dzieki Bogu bylo na to juz za pozno i dziecko sie urodzilo. Mam nadzieje Agnieszka ze to czytasz bo najwieksza satysfakcje mam z tego, ze czytajac moje posty wiesz jacy jestesmy szczesliwi i jak ulozylo sie twojemu bylemu mezowi. A tak zle mu zyczylas Doprowadzilas do rozpadu wlasnego zwiazku, nie wiem co kieruje tak podlymi osobami... zazdrosc, zawisc czy moze brak wlasnego szczescia... Moze przeczytaj jeszcze raz moje posty, upewnij sie czy czegos nie pominelas Pisze to ku przestrodze dziewczyny, bo sa wyuzdani, podli ludzie wokol nas i jak widzicie potrafia czytac i wykorzystywac nawet tak osobiste tematy, o ktorych tu piszemy. Pozdrawiam i zycze Wam duzo radosci ze swoich pociech, a tobie (to nie przypadek ze napisalam z malej litery) moze w koncu szczescia w zyciu i tego zebys nie musiala byc tak zepsutym do cna czlowiekiem. I z calego serca dziekuje ci, ze doprowadzilas do zniszczenia swojego zwiazku bo dzieki tobie mam tak wspanialego i kochanego meza oraz cudowna rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina - bardzo mi przykro ze Cie to spotkało:( bedzie mi Ciebie bardzo brakowało:( Smutno mi, ale rozumiem. Tworzycie wspaniała rodzine, Ty jestes bardzo ciepłą osobą, to sie wyczuwa w wypowiedziach Twoich. W sumie zaczęłam pisac dzięki kilku osobom tutaj - mim. ewik i Twoją ❤️ podoba mi sie ze tu pisza dojrzałe emocjonalnie osoby, których priorytetem w zyciu jest rodzina i jej wartosci. Wspólczuje byłej zonie bo ja na jej miejscu pewnego dnia patrząc rano w lustro bym sobie sama w morde chlapnęła. Trzeba miec tupet i brak zajęcia😠 Ja niestety również mogła bym duzo o zawiści internetowej napisac i musze przyznać ze tez sie kiedys za bardzo ujawniłam i odkryłam. Szybko jednak sie wycofałam ze znajomosci toksycznej. Długo by o tym pisac, wyciagnęłam wnioski z tamtych przypadków w kazdym razie. Moge tez podac przykład dziewczyny, która pisała ze mna na kafe kilka lat temu, jej wpisy sledziła jej szwagierka, skopiowała i ujawniła rodzinie. A wiadomo jak jest czasem ktos ponarzeka na męza czy na tesciową. Zniszczyło jej to prawie życie Pisze to ku przestrodze. Na pewno trzeba starac sie na maksa pozostac anonimowym. Trzeba uważać. bernia - moc zdrówka dla synka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a skad ona wie ze to Ty, domyslila sie , po co tu weszla na planowanie plci? no nic stalo sie ale ciekawe skad wiedziala o tym temacie. I widzicie dziewczyny jasny przyklad na to zeby o sobie za duzo nie mowic, imienia, gdzie sie mieszka itd. ronie dobrze mozna sie bawic na kafe piszac ze mieszka sie w gdanku gdy tymczasem mieszka sie w w warszawie a nasi wrogowie juz sa zbici z tropu... po co tyle szczegolow, bez sensu! a i chcialam powiedziec ze nie ładnie ewelina ze publicznie napisalkas ze ta osoba chcial usunac ciaze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozatym sad uwirzyl w taki dowód? ze co niby miala udowodnic? ze zyjecie? ze skoro twoj maz zyje tzn ze ma na chleb i chce wiecej? wydaje mi sie ze sad nie podwyzszy nic dwoje dzieci macie a 3 w drodze. czym sie kirowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewelino!!! chcesz podyskutowac to zaczernij nik to raz. Dwa czy to wazne teraz czy sad dowod przyjmie czy nie? wazne ze sledziła kogos juz to jest podłe, a juz fakt wykorzystywania w jakims celu jest zupełnie poniżej pozimu morza moim zdaniem. Po trezcie dlaczego nieładnie? Agnieszka nadal pozstaje anonimowa, rozumiem jak by wymieniła z inienia i nazwiska - a tak czy jednemu psu na imie Burek? mysle ze Ewelinie chodziło o zwrócenie sie personalne do tej osoby bo ją zabolało jej perfidne działanie. Nie tragizujmy ta osóbka kimkolwiek jest jest nadal anonimowa i to nie jej bym sie teraz żałowała bo to ona w cudze życie buciorami wchodzi😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tylko na czarno mozna tu pisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewelino!! A właściwie dlaczego tak Ci interesuje nasza Ewelinka i jej sprawy? Po co analizujesz jak sąd by się zachował? Czy może to Ciebie doytczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lolietto, na szczescie nie dotyczy tzn moze po czesci bo jestem protolantka w sadzie ale nie o tym mowa, weszlam na topik i poprostu napisalam jak jest ze dowód w postaci rozmow ze ojciec ma juz prawie 3 dzieci nie przemowi na korzysc powyrzszenia alimentów, no chyba ze chwalila sie w postach ze jezdza nowym samochodem lub ze jezdza na krete 2 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Kurcze, co sie tu dzieje???? Ewelinko nie odchodz... :-( kurcze jak ta baba mogła Cię namierzyć i po jaką cholerę interesuje ją życie eks męża? Podłość ludzka nie zna granic!!!! Ja też się z Tobą zżyłam,bo zaciążyłyśmy w podobnym czasie,ehh :-( Teraz do Ewelino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,bo jakoś to mi dziwnie brzmi...otóż z jakiej racji nagle pojawiła się jakaś protolantka z sądu,czyżby też planowała płeć dziecka czy nas zażarcie podczytuje....Daj se siana i daj naszej prawdziwej Ewelinie spokój!!!!A co ona wypisywała w poprzednich postach to powinnaś się nie interesowć....co ty Matka Teresa jesteś??? Ewelinko (nasza) szkoda ze jakis babsztyl wpierd....się do Twojego życia, nie rozumiem tylko po co jej to ???Debilstwo!!! Szkoda mi Ciebie,jeśli będziesz chciała dołączyć kiedyś do nas pod innym nickiem to zapraszamy,a jeśli uznasz że nie chcesz szarpać nerwów to życzę Ci dalszej szczęśliwej rodzinki jaką tworzycie z męzem i dziećmi i szybkiego,bezbolesnego rozwiązania kochana!!! Miło było Cię poznać i zaczerpnąć wielu cennych rad...aż łzami się zakręciła w oku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×