Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Poniedziałek srałek:( niecierpię poniedziałków! Szczegolnie w taka upalna pogode za oknem, a ja w robocie sie rozpływam... A****A no coś Ty!?? Gdzie ja sie zdenerwowałam?! Nic z tych rzeczy! Poza tym spełnie sie mój czarny scenariusz ze od tamtego razu nic:O Poza tym na domiar zlego znowu po okresie jakis grzybol mnie dopadł, wiec odpada podwójnie. Ja juz nie mam siły do tych infekcji 😡 No kurna ile mozna??!! Xanim, ale ten Twoj były to kutas! Jak tak mozna szantazowac ze cos sobie zrobi? Zero ambicji, honoru i dorosłości! Musisz byc silna!! A z tym pieknym mężczyzną to fajnie;) Co z tego ze ma dziewczynę;) ten \"mój\" z pracy tez ma, ale taki mały flircik jeszcze nikomu nie zaszkodził. Troche o nim zapomniałam, bo nie widzialam go już prawie 2 tygodnie. I jeszcze przez kolejne 2 nie bede go widziec;) Madzik, biedactwo, tez sie tak czuje, jak stara kwoka, jeszcze w dodatku kwoka z grzybem:o Niby mówią ze lato powinno nastarajac zajebiscie i ze kobieta sie czuje atrakcyjnie, ale u mnie nic z tych rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry! No to fajnie, że sie nie zezłościłaś. Czułam tylko lekko podniesione ciśnienie w Twojej wypowiedzi...Nie ma sie co dziwić, sex dla nas to przeżycie z komsmosu...Jaka to szkoda, że tak jest...bo ja wczoraj kochałam się z mężem...Przyszłam do pracy a kumpela mnie pyta, co mam takie \"kurwiki\" W oczach:DTo się czuje. Oczywiście, gdyby mój mąż nie zaczął to by nic nie było. Wiadoma sprawa. Widać sms podziałał;) Powiem Wam, że mam ochote na jeszcze i jeszcze. Rozkręcił mnie bardzo. Mam nadzieję, że to nie chwilowe...Porażką dla mnie tylko było to, że wyszłam z wprawy do tego stopnia, że nie umiałam założyć prezerwatywy i wogóle nie potrafiłam się odnalezć. Było mi strasznie głupio. Taka niedojda życiowa:( Kiedyś szłam jak burza a teraz muszę się uczyć od nowa wszystkiego:( Tak jak kulturysta...dopóki pakuje wszystko jest cacy ale jak przestanie to mięśnie wiotczeją i żeby zacząć od nowa, to musi spędzić miesiące na pakerni (czytaj w łóżku). Ciężka praca przede mną...oj ciężka. Mam Troche doła bo mam wrażenie, że mój mąż mnie nie czuł (wiecie o czym mówię;) ) i to mnie trochę dobija. Muszę poćwiczyć mięśnie Kegla, jak nic...Ale był bardzo wyrozumiały, ciepły i serdeczny. Tak się traktuje dziewice:D Berry!! Jak ja mogę Ci pomóc w tym grzybku...A próbowałaś Tantum Rossa? Słuchaj a może kup sobie faktycznie jogurt naturalny i pchaj go paluszkiem do pochwy albo strzykawką? Kurcze, ja wiem, że to śmieszne ale wiem, że pomaga! To taki babciny sposób. Naturalne bakterie jogurtowe potrafią zdziałać cuda.Spróbuj!! Nic nie tracisz. To napewno Ci nie zaszkodzi a może pomóc. Tylko musisz to robić kilka dni. Kup se też LACIDOFIL i żryj na potęgę!!!Poza tym dobrze by było, gdybyś miała w domu Nystatyne i żarła ją profilaktycznie. Xanim!!! A Ty się Tym dupkiem nie przejmuj! On Cie bierze na litość! Ja przerabiałam ten materiał...Musisz to olać, nie reagować wogóle!!!Przejdzie mu. Gwarantuję Ci! Ja tez tak miałam, zlałam kolesia i dał se spokój. A straszył, że sie potnie, że albo on mnie będzie mial albo nikt. Takie tam dyrdymały. Olej to i po sprawie! Co Wy na to jak byśmy sobie na meile przesłały swoje zdjęcia???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany A****A no to zajebiście!!!!!!!!!! Wielki ukłon w Twoją stronę!!:D 😘 PIerwsze koty za płoty! I Ty masz jeszcze z tym dobrze, ze chce Ci się nadal, bo mnie to sie nie chce:( I ten grzybol pieprzony, musze spróbować z tym jogurtem. Nystatyny nie chce bo to antybiotyk. Lacidofil dziś zakupię - moze trochę pomoże. A z tymi zdjęciami to super! Tylko musze zalozyc sobie jakiegos nowego maila i go tu podac, bo jak ktos w robocie by podejrzal i zajarzył ze berry to ja to chyba bym sie musiala ze wstydu zwolnic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A :) gratulations ciesze sie bardzo ze sie Wam dziewuszki powoli zaczyna ukladac :D Zgodnie z wlasnym sumieniem jak i taz tym co piszecie zlewa go ja moge, zreszta nie sprawia mi to trudnosci bo naprawde mam go gdzies:0 Nie dosc ze mie skrzywdzil to jeszcze taki wielce beiedny teraz, palant jeden:D jak mysli ze mnie na to wezmie to sie grubo pomylil:) Poza tym nie mysle o niczym innym od tygodnia jak o spotkaniu z tym pieknym panem, czuje sie jak nastolatka conajmniej:) i wszystko byloby dobrze poza tym ze okresu dalej nie mam co mnie tak stresuje ze szalu dostane, boje sie ze cos mi sie na zawsze spieprzylo, kurde:( POzdrowionka. Dawajcie zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to załozyłam to konto w \"Tlenie\" i je od razu Wam podaję. Czekam na Wasze zdjęcia, swoje zaraz przesle Xanim, bo narazie mam tylko jej e-mail:) Fajnie! Xanim - wiem cos o tym czuciu sie jak nastolatka ;) Ale narazie tak sie nie czuje, bo tem moj z pracy wyjechal..jeszcze 2 tygodnie go nie bede widziec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia80@buziaczek.pl Slijcie!!!!:) U mnie narazie ok. Seksu od tamtego razu nie było choć wczoraj miałam ochotę ogromną!!!Ale Miś wstawał o 6 i nie miałam sumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry! A kto Ci powiedział, że Nystatyna to antybiotyk??????NO cos TY!!!! To nieprawda! Jest na receptę, to fakt ale ma działanie tylko i wyłącznie przeciwgrzybicze!!! Jest tez Nystatyna w globulkach dopochwowych! Dziouchy, mam pytanie. Jak tam u Was z miesniami Kegla? Ja, tak jak pisałam jestem załamana:( Mąż mi nie powiedział, że mnie nie czuje ale ja to wiem:( Kurwa, no. Zapominam je ćwiczyć:( Jasna cholera. Do dupy to wszystko. Głupio mi i wogóle. Kurwa, dziewica z odzysku. No musze ćwiczyć, rady nie ma. Dupa!!! Posłałam Wam fotki. Tzn jedną. Żadna rewelacja ale innej nie mam bo mi baderia siadła w cyfrówce. Jutro kupie, mąż coś mi pstryknie i Wam poślę wiecej, oki? Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, jakoś tak mi się z nazwy skojarzyła ta Nystatyna ze to antybiotyk:O Jeśli nie to w porzo. Wczoraj zakupiłam Lacidofil i już go żrę;) A****A, Xanim, dzięki za zdjęcia, ja Wam tez przesłałam. Ale piękne z was kobity! Serio! A****A Twoje usta są niesamowite... :D zabrzmiało jak wyznania lesby;) ;) Ust Xanim nie widać, bo stoi z boku:O, za to figurka bez zarzutu. No dobra, koniec komplementów :D A****A fajowo masz, ze mialas wczoraj ochote, u mnie z ochota nie najlepiej..:O Odnosnie miesni Kegla to nigdy ich nie ćwiczyłam i nawet sie nie zastanawiałam czy są w porządku czy nie. A w oóle to jak się je ćwiczy?? Niech Ci nie będzie głupio, najważniejsze ze TO się stało po tak długiej przerwie, wiadomo ze od razu nie zaczniesz się bzykać jak Ciciolina ;) Ale pewnie z czasem się przypomni jak to było za starych dobrych czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, milo was w koncu zobaczyc mialam odczucie jakbym zobaczyla dawno nie wiedziane przyjaciolki.:) Sliczne jestescie wszystkie i wlasnie takie jak sobie Was wyobrazalam:) zaraz poszukam lepszego zdjecia to Wam wysle. U mnie upal, ukrop goraco jak w piekle:) A poza tym bez zmian okresu ani widu ani slychu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanim, ale Ty masz fajne cycki :D !!! No i tatuażyk na nodze widzę... no no;) Kurczę, wiecie co, przyniosę z domu płytkę, bo tam mam gdzieś zdjęcia ze ślubu to bym Wam jakieś podrzuciła. Co prawda minęły już 3 lata, ale fajne są te zdjęcia i je lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynies berry plytke przynies:) A moje cycki troche juz w gorszym stanie:0 zamiast malec to jakos sie obnizaja cholera;) Ale cos za cos:) Ide do fryca wlasnie cos na glowie porobic bo juz sobie z wlosami nie radze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie moje sliczne!!!!! Kurka, jestem pod wrażeniem!!!! Jesteście śliczniutkie jak Aniołeczki. No Xanim jest taka lekka diablica, wrrrrrrrr:D Xanim nie umiałam sobie wyobrazić wczesniej, ale Berry Ty jestes identyczna, jak sobie wyobrałam!!!Identyczna!!!!:) Też mam tatuaż:) Ale na łopatce. Kurde no, fajne dupy jesteście, co tu dużo mówić:D Puszczę Wam ze slubu coś-niecoś. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A sliczna sukienke mialas tez czegos takiego szukalam jak sie jeszcze ludzilam ze cos z tego bedzie. No usta to ma sz rzeczywiscie wystrzalowe:) Ja wlasnie wrocilam od fryzjera gdzie sobie zrobilam super fryz i zostalam winkiem poczestowana, wiec jestem zdeczka zakrecona i sobie teraz sama w domu posiedze:0 kurna dlaczego kazdy fajny facet jakiego spotykam to albo zajety albo zakochany no, szlaken trafen;) Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanim. jak chcesz to Ci te kiecke przechowam na wielki-wszelki:) Cholera wie. Dzis jestes sama a jutro możesz wyjsć za mąż. W życiu różnie bywa... Ja byłam zajęta 5 lat. Były wielkie plany, wielka miłosc i wogóle takie tam bla, bla, bla. I dupa. Skończyło się. Przysięgałam sobie, że już nigdy się nie zakocham i wogóle. Byłam nieugięta!!Tylko romanse, nic ponad to! Aż tu nagle stanął przede mna mój mąż...i koniec był ze mną. Wyglądasz na inteligentną osobę i myslę, że taka też jesteś po treści Twoich wypowiedzi. Ponad to jesteś piękną kobietą...dasz rade:) Choć wiem, że takich faceci najbardziej sie boją. Jak trafisz na swojego, to będziesz wiedziała. Już niedługo:) Całuski, papatki. Musze sobie poprasowac szmaty na jutro bo wszystko jak psu z gardła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!! Mięśnie Kegla ćwiczy się zaciskajac i rozluzniając mięśnie pochwy. Tak, jakbys chciała zatrzymać siusiu.:) Xanim! Ty ciążę wykluczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykluczyla mi pani doktor, na szczescie:) Poza tym przeciez moje libido tez bylo zdechle takze to raczej niemozliwe. Ja tez tak na razie mysle nikogo na stale tylko romanse ale wiem ze roznie w zyciu bywa, ostatnio czesto powtarzam ze mnie niewiele juz mnie jest w stanie zdziwic i to prawda, tak samo jak to ze faceci czesto sie mnie boja i wola szrej myszki poslusznej poszukac niz sie starac, ale ja takich pierdziele ich strata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na moment bo za cholere nie mam dzis czasu, wyslalam Wam pare slubnych zdjec. I pare słów Wam napisalam w e-mailu. A gdzie Maagg i Madzik? Kurcze, dziewczyny sie chyba pod ziemie zapadły. Tez bym chciala ich zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie uprawiaja namiętny sex i nie maja czasu pisać:D Dzieki za fotki. Śliczne. Też miałam 2 facetów za świadków;) Całuski. Ps. Mam jakies dziwne plamienia brązowe 😭. Zupełnie nie wiem skąd to dziadostwo sie wzięło w polowie cyklu!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A Plamienie to może być tzw. plamienie śródcykliczne, które czasem pojawia sie właśnie w połowie cyklu, w czasie owulacji. Ja tez kiedys tez to mialam. Więc spoko, nie przejmuj się, mozesz sobie w Googlach wpisać hasło \"plamienie śródcykliczne\" i sobie poczytać. No i nowinka: znowu sie kochałam wczoraj z mężem:D Wczoraj było naprawde super! Byłam po 2 piwkach i jakoś tak nas wzięło i się stało:) Grzyb jakoś zaniknął, może od tego Lacidosilu? nie wiem, w każdym razie póki co sobie poszedł i dlatego się nie opierałam bo mnie nic nie swędziło. Jeja, moze cos sie ruszy... moze ja musze przed tym wydarzeniem pić;) Ale w ten sposób mozna zostac alkoholiczka, a predyspozycje to ja juz chyba i tam mam, bo straaaasznie kocham piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Berry!!!! Byle do przodu. Będzie dobrze:) Z tym piwkiem to sie nie martw:) Ja codziennie wieczorem pije 2 czasem nawet 3:D Sa to lekkie piwka, słabiutkie. Nie umiem bez piwa żyć więc po co sobie odmawiać? Do AA mi jeszcze daleko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja przynajmniej żyje, dzięki za troskę:) A***A- niestety Twoje podejrzenia były błędne...w każdym razie wam gratuluję udane życia, hm, osobistego ;) oby tak dalej, ze wszystkim.Brawo!!! Nie powiem, zazdroszcze:P. ale zamierzam niedługo wrócic dof romy, juz mi wszystko jedno jakim kosztem (zdrowotnym), bo chcęci to są, tylko warunkow nie ma! Warunkow naturalnie zdrowotnych :(. znów mnie jakieś świństwo dopadło, przespałam ostatnie pare dni.A jak nie spałam to nie było dobrze, chyba sie strułam czy co, bo atrakcje żołądkowe na calego, myślałam że mi flaki wyleca, +goraczka itp..Ale dziś już jestem bardziej...jak siedze na kompie..:) może przezyje. Poza tym, jakby jednego było mało, zrobiłam badania, GRZYBÓW NIE MAM W KONCU :D ale za to jakieś inne świństwo... 😭 😡 :( ja sie załamie..ileż można...a, i jeszcze pechcerz sie odezwał...luuudzie..litości! Generalnie mam doła, wiec Wam sie tu nie bede zasmiecać, jak w koncu jest miło i optymistycznie :) ale mam przeogromną chcęć wyzdrowieć ZE WSZYSTKIEGO RAZ NA ZAWSZE!!!że ten mój jeszcze mnie znosi to cud.. Odezwe sie jakim mailem, tylko poszukam fotek w miare znosnych :P i aktualnych:) Narazie buziaki, trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagg, duzo zdrowka i nie doluj sie, a juz na pewno nie pisz ze nam tu zasmiecasz, po to jestesmy aby sie wpierac nawzajem. Mysle pozytywnie, stosuj afirmacje a wszystko bedzie dobrze, a jezeli juz przyjda Ci zle mysli do glowy to pomysl szybko \"skreslam, skreslam\" i pisz sie wyzalic i wygadac jak potrzebujesz!!! Buziaki trzymaj sie cieplo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Maagg!! Pisz ile wlezie, jak Ci zle. Przecież to nie problem. Mnie jak w pracy wkurzą to siadam do kompa i walę w klawiaturę aż się kurzy. To mi pomaga rozładować złe emocje:D Także wal śmiało na ciało. U mnie od ostatniego razu ani razu ale co tam, ważne, że wogóle coś zrobiłam:D Spadam się kąpać i malować pazurki. Coś nie mam dziś weny na pisanie... Całuje Was moje kwiatki!!!!!!👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) A ja się rozkręciłam, dziś w nocy znowu się kochaliśmy:D Grzyb nie wrócił narazie, więć jest dobrze. Miałam w domu jakieś 3 niebieskie tabletki Flu.... (nie pamiętam nazwy, ale na grzyby kiedyś dostałam od gin) i je zażarłam i żrę dodatkowo ten Lacidosil i jespóki co w porzo (odpukać). Maagg biedactwo, nie dołuj się, wszystko w końcu się ułoży, prędzej czy później wszystko wróci do normy! Najważniejsza jest miłość, jeśli wzajemnie się wspieracie i rozumiecie to wszystko da się pokonać! Głowa do góry i pisz jak najczęściej! A ja mam ryja czerwonego bo wczoraj byłam ze znajomymi za miastem i sama nie wiem kiedy - a ryj różowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!!!! Prrrrrrrrrrrrr szalona!!!!!!!!!:D:D:D:D No to będę ciocią jak nic!!:) Żeś sie rozkręciła, nie powiem!!!Niedługo założysz topik: KONIEC Z SEXEM RAZ NA ZAWSZE...ALBO I NIE!!! :D:D Spoko, cieszę się razem z Tobą:) Napisz tylko, kto zaczyna;) Jak Cie sie skończy ten Lacidofil, to kup jeszcze!!Zrób taką kurację na maxa a potem bierz tylko profilaktycznie. Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Ogromne dzięki za pocieszenie i zrozumienie, no i kto Cie lepiej zrozumie niż druga babka w podobnej sytuacji...;) Jesteście Kochane, dzięki, pomogło! Zreszta oby nie tylko to! Dzis byłam u nowej pani doktor (gin), i uwaga, rzeczowa, fajna, NA FUNDUSZ!!!> ewenement z poprzednimi cechami ;) leki zapisała jakieś tam :( ale uwaga2: NIEDROGIE!! i robione (globule) a nie jakieś gotowce co uczulają albo nic nie pomgaja.Znaczy czy to mi pomoze to jeszcze nie wiem, ale oby oby, bo zwariuję!!!Grzybów niet, ale mam jakieś francowate cholerstwo inne, :( 😭 bakterie czy co.Prawdopodobnie od tego pecherza przelazło co Wam pisałam...eh..byle wyzdrowieć!!! Aha, to do Berry- mam nadzieję że grzyb Cię odlazł raz na zawsze amen, ale wlasnie od nowej dr się dowiedzialam, że france się potrafią nawracac (i umieram ze strachu z tego powodu..), i to sie leczy specjalnie, a nie clotrimazol czy coś i na odwal sie (np. jak mnie do tej pory...moze i ciebie tez).Lacidofil żryj- grzybów niestety nie zwalczy, ale zawsze się przyda :) W zwiazku z powyższym ja już nie wiem jak seks wyglada, nieludzko wam zazdroszcze, ale CHOLERNIE SIE CIESZĘ, moge powiedzieć tylko jedno- NO NARESZCIE!!!!!:D :D :D brawo, tak trzyamć!!!!! Dużo bym jeszcze mogła pisac, ale spadac muszę:) Z dobrych wiesci- ze szczęścia nabyłam sobie jeszcze dziś sandalki i torebke! a co:P :D Lece, buziaki, pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A kto zaczyna? No az tak dobrze nie ma zebym to ja zaczynała;) Ale za to jak mi mój mówi :\"no, dziś się chyba pokochamy bo tak ślicznie wyglądasz\" to nie mówię od razu NIE tak jak kiedyś. Teraz jak są te upały i łazi sie po domu w samych gaciach i podkoszulku to nie trudno zeby facet sie podjarał;) Maagg, ciesze sie ze troche Ci pomogłyśmy, niestety mozemy pomagac Ci tylko słowem i duchem, ale czasem takie coś tez podziała;) Z tym nawracającym grzybem to niestety wiem, ze jak ktos ma skłonności to on z reguły co jakiś czas nawraca :( To samo powiedziała mi moja gin i z lekka mnie załamała:( A te bakterie co masz teraz to tez Cie swedzą? Podobnie to wyglada do grzyba? Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje..:* znowu wyskoczyłam z tematu ale znowu powracam..juz dół za mną..chociaż wcale się nie ciesze bo nmnie wysyfiło przed okresem no i dziś zwijałam się z bółu a ketonal mi się skończył..dlatego ratowalam się kawą ( w sensie rozkurczowym).. Wczoraj zmężem niby miało być cudownie ..ale coś mi tam rozwalił i polała się krew..eh..no tośmy poszaleli :) jeszcze przeczytam sobie powyzsze posty.. Czy mnie wzrok nie myli?Wymieniłyscie się fotkami?, Ja tez chcę was zobaczyć.. madzik55@o2.pl całuję mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś musi być w tym piwie..ja bez browarka też nie zasnę..siadam sobie wieczorem na kanapie w piżamce i popijam piwko..brakuje tylko dobrego filmy w tv..bo piłka mnie nie pociąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×