Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Tak sobie mysle, że moze gdyby częściej mnie dotykał i calowal to moze libido wrócilo by na maksa? A może jest, tylko uśpione? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle, że moze gdyby częściej mnie dotykał i calowal to moze libido wrócilo by na maksa? A może jest, tylko uśpione? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ano smutno.:( u mnie wirus, grypa czy, coś, katar w mózgu, gdzie indziej grzyby, do tego okres.Fajnie, nie?siedzę w domu, wpierdzielam jakieś leki, spie i smarakam.Na szczęscie katar przechodzi...ileż można??!!! o sexie to już chyba zapomnę. A***A...jak on nie chce, a TY chcesz, to do roboty!to TY go całuj i przytulaj, to tez zechce!i na pewno się zgodzi,że nie musicie wszystkiego robić!ja też wracałam do formy po malutku.za każdym razem coraz więcej,coś innego.mój zrozrumiał.sam to powiedział,że nie musimy wszystkiego.dobre i trochę,prawda?:) nie martw się, przejdzie,ale nie od razu!po kawałku i do przodu :D Trzymam kciuki! my teraz też będziemy musieli zaczynac od początku...jak już znowu zaczniemy.za...jaakiś cza.pięknie.:( aha, DZIEWCZYNKI CHORE! czy gdy znaleźli wam grzybka, kazali też leczyć waszego faceta? bo moja (dotąd) gin. nie, ale teraz byłam u innej i ona mówi,żeby jego też!jak u Was było, bo ja już zwariuję... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagg!!! Jak stosowaliscie gumki to nie powinno byc problemu. Ja tez o tym słyszalam. Ale jak chłopak się nie drapie to spij spokojnie:) Tak mysle. Ale obserwuj go i pytaj czy nic mu nie jest. Gin ma racje ale pewnie mysli, że wspołżyjecie na \"żywca\" Apropos mnie... Ja chce, on nie. Mówi, że nie lubi całowac sie namietnie tak po prostu a tylko jak sie kochamy...Kiedys bylo inaczej. Przed slubem juz wogole super.Znamy sie dopiero 3 lata. Moze ja go jeszcze nie znam? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A! Tak, używalismy gumek, i on nic nie odczuwa niedobrego,żadnych \"grzbowych\" objawów..ale gin. powiedziała,ze i tak moze mieć, bo podobno u nich się nawet nie objawia (nie wierzę..),i mógł przenieśc na palcach itp. ...sama juz nie wiem, pojdę do jeszcze innej..ech... nie wiem co CI jeszcze poradzić...próbuj...najważniejsze,ze rozmawiacie..trzeba mieć jasność..ja jej też czasem nie mam.i bardzo mnie to boli.a jesteśmy razem ponad 5 lat...i właśnie mam doła. dobrej nocy!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia25
Ja brałam Harmonet przez 5 lat. Już po kilku paczkach sex przestał dla mnie istnieć. Ale oczywiście mój Misiek nie dał mi o nim zapomnieć. W trakcie stosunku tylko troszkę byłam wilgotna i to przez kilka minut tylko. Prochy odstawiłam 3 m-ce temu. Chłopa z łóżka bym nie wypuszczała :) , no i co tu dużo mówić, cały czas jestem "mokra" gdy myślę o moim Miśku :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela
Sluchajcie mam wielki problem i blagam o pomoc!!!Odpowiadajcie na ten skrypt, prosze:(Jestem w trakcie drugiego opakowania logestu - 4 tabletke mam za soba.Kochalam sie dzis ze swoim chlopakiem.Pekla prezerwatywa.On mowi ze wytrysk nastapil po wyjeciu, ale we mnie zostala czesc prezerwatywy i nie wiem czy jest na niej nasienie czy moj sluz.Czy mimo ze biore pigulki powinnam bac sie ze mog byc w ciazy?Blagam o pomoc, za miesiac matura a ja sie strasznie boje!!!Pomozcie:(:(:(:(:(Kiedy moge zrobic test ciazowy???Prosze;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Bylam u dermatologa i sie okazalo ze mam jakies zapalenie skory okołoustne:( I to od czego... ano od tych pieprzonych w dupe tabletek (sorki, ale juz nie moge)!! Kiedys tez mi to powywalalo jak pere lat temu robilam przerwe w braniu Cilestu! i teraz kurna znowu! Dostalam jakies mazidła i takie tam inne. To jest paskudne! Czuje sie fatalnie, nieatrakcyjnie, najchetniej wychodzilabym z domu po zmroku, jak nosferatu;) Czwarty okres potabletkowy dostalam wczoraj (27 d.c), przynajmniej z tym jest wszystko w porządku. I owulacja wróciła - widze po śluzie i po rozkładzie temperatury - nawet ostatnio mojej gin pokazałam i powiedziała gdzie była owu i ze wszystko OK. Wiecie, z tym mierzeniem tempki to jest fajnie, bo z tego wykresu wynika kiedy dostanę miesiączkę. Parę dni mam temp. wyższą, a jak któregoś dnia robi się nagle niższa o kilka kresek to zawsze wtedy lub na drugi dzień dostaję okres. Straszny mam humor, nie bede się więcej żalić:( Boże, gdybym mogła wyrzygać te wszystkie tableki które wyłykałam do tej pory to mogłabym rzygać tak cały tydzień i uśmiechać się przy tym od ucha do ucha! Kurna, czemu ja wtedy nie miałam takiej wiedzy jak teraz???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, skoro bierzesz tabletki to nie masz co się obawiać ciąży! Ja się kochałam już przy pierwszym opakowaniu tabletek do końca i bez zadnego innego zabezpieczenia. Tabletki jednofazowe działają od pierwszego opakowania! Powodzonka na maturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ->> nie ma co sie martwic bylas w 100% zabezpieczona :) Ja podczas brania pigulek kochalam sie ze swoim facetem wlasnie podczas \"łykania\" 2 opakowania logestu ;) i tez nam pekla gumka...ale nie martwiłam sie za bardzo - wiedzielismy ze peknie bo 3 miesiace wczesniej pekły nam 2 - zaufalam pigulkom...a tą trzecia gumke chcielismy po prostu zuzyc :D Mimo wszystko czekam na pierwszy od 1.5 roku naturalny okres.. Dziewczyny chyba bede musiala wrócic do hormonów bo nimi podobno leczy sie torbiele piersi :( To po co kazali mi odstawiac... Ale se teraz organizm rozreguluje...:( Pozdrawiam kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Berry, bidulko, trzymaj się...:) przykro mi...ja też jak pisałam mam pełen komplet chrób..wirus nie daje za wygraną, jest chyba silniejszy ode mnie... Annie i co, masz ten okres??ale nie martw sie jak nie...po odstawieniu moze być niereguralny!nie stresuj się, bo to bardziej szkodzi. Ewela, też się nie stresuj, NIE JESTEŚ W CIĄŻY, chyba,że zapomniałaś jakieś tabletki.Jak nie to można nawet bez prezerwatywy.:) oczywiście z nią, masz troche wiecej pewnosci, więc spoko.ale jak bierzesz te tfu tablety reguralnie to nie jesteś.Trzymam kciuki za maturę, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novikaa
hej dziewczyny!! :) już zaczynam pierwszy cykl bez tabletek (w sob była ostatnia). Wiem że teraz ten pierwszy miesiąc będzie najgorszy (poprzednio też tak miałam, bóle piersi i brzucha, ach.. :( ale przemecze sie byle tylko pozbyć się juz tego świństwa z organizmu. Na moje zapalenie pochwy znów dostałam antybiotyk, to juz 3 w tym miesiącu, nie wiem jak mój organizm to zniesie, tyle tej chemi!!! cholera :( ale ten podobno będzie już skuteczny to augmentin, miałyście może?? boje się troche jak to będzie, bo w ulotce wyczytałam,że często po nim ma sie drożdżyce (kandydoze). nie chcę zapalenia pochwy zamienić na grzyby, co mama zrobić??? zadne leki mi nie pomagaja, w tym augmentinie cała moja nadzieja, ale ta drożdżyca :-o załamać sie można. jem trilac i dużo jogurtów, chyba kupie lactovaginal, może to mnie uchroni??? dziewczyny jeśli macie jakieś rady to proszę pomóżcie!! pozdrawiam papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noviko, augmentin ja właśnie zażywam,ale nie wiem czy Ci coś pomogę!w ogóle czy my przez net mozemy pomóc (praktycznie), do tego mając inne objawy.najlepiej poradzi lekarz i -niestety- doświadczenie.Bo co dobre dla jednych, czasem szkodzi drugim.:( Ja zażywam, bo jak pisałam jestem chora, wirus, grypa czy co...:( :( wiec nie wiem na ile pomaga na zapalenie pochwy.ale w końcu lekarz Ci go zapisał, więc mam nadzieję,ze pomoże!:) Trzymam kciuki!! też się broniłam jak mogłam przed antybiotykiem,ale co poradzić...jak nie chciało przejsc innymi sposobami.. Ale jak bierzesz trilac, to raczej grzyba nie powino być!Aha, i bardzo ważne, jak skończysz antybiotyk to TRILAC BIERZ DALEJ!!!bo dopiero wtedy będziesz mogła odbudowac swoją florę bakteryjną.Niestety grzyb jest często następstwem antybiotyku, zwłaszcza bez probiotyku...mam nadzieję,ze Ciebie to świństwo ominie!ja i tak mam więc co za róznica z antybiotykiem czy bez... doła mam coraz większego.milion chorób, masa roboty, nie mam siły.:( a mojemu chłopu chyba juz nie zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlapaczka
Hej,mam pewna watpliwosc.Dzis mija 3 dzien,jak nie biore tabletek po 7-dniowej przerwie.I tu sie wlasnie zastanawiam,czy jakies klucia w piersiach oraz jajnikach i smieszny bol brzucha jak przy okresie,moga byc tego skutkiem?Tak szybko?Mnie sie to wydaje dziwne....w sumie moge te objawy zwalic na odstawienie tabletek,albo na ciaze:Doczywiscie,wolalabym te druga opcje....miała ktoras z Was tak moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JRM
Mam pytanie. Ja odstawiłam tabletki trzy albo cztery miesiące temu, bo musiałam ( i to akurat kiedy znalazłam faceta mojego życia!!! co za niesprawiedliwość). Pamiętam, że moje libido też było praktycznie zerowe i zmieniono mi tabletki, ale te wywoływały u mnie krwawienia, więc znowu na przerzucili na inne-cilest. Brałam chyba z 6 czy 7 lat, z drobnymi przerwami, najwięcej w ostatnim roku brania. Teraz trochę się poprawilo z libido, ale że nie uprawiam seksu, gdyz nie mam się jak zabezpieczyć... to frustruje i też sprawia, że się odechciewa. Gumki odpadają, bo uczulenie, czyli te inne świństwa nieskutecne jak globulki też. A naturalne metody (typu stosunek przerywany w niby "dniach niepłodnych") też się nie sprawdza, to jak loteria. Robiłam sobie test ciązowy nawet, tak to się skończyło. W tym miesiącu nie wiem czy przez leki, które oczyszczały organizm (przeczyszczały-dostałam od lekarza i terapia tylko kilkudniowa) sprawiły, że nie dostałam okres czy dlatego, że znowu powrócły mi nieregularne miesiączki, jakie miałam przed rozpoczęciem brania tabletek. Mam tylko nadzieję, że te potworne bóle nie wrócą... CZY JEST JAKAŚ INNA METODA ZABEZPIECZENIA?? czy w takim razie wszystkie metody hormonalne odpadają, typu plastry, zastrzyki, czy jeszcze coś tam jest?? Jak Wy sobie z tym radzicie? Pomóżcie, bo już od pół roku nie mogę się kochać i przestaje mi się to podobać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlapaczka -> ja tak mialam poczytaj na poprzedniej stronie, a jak nie na poprzedniej to 2 w tył :) Dziewczyny chyba wczoraj wieczorem dostalam NATURALNY okres :) Nie jestem pewna bo jak narazie wyglada to jak plamienie :o Ale nie bede sie schizowac :) Poczekamy...mam nadzieje, ze sie rozkreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj cykl był 29 dniowy - pieknie :) Bo w sumie w 30 dostałam okres wieczorem, ale to juz licze jako pierwszy dzien ;) Okres sie rozkreca, dziwne tylko ze mnie w ogole nic nie boli...Przed braniem pigułek miałam okropne bóle brzucha, mdlałam...gdy brałam pigułki bóle były minimalne prawie wcale...a teraz zero :> Nic nie boli...dziwne... Onkolog zerknal na USG i powiedział, ze poszerzenie zatoki mlekowej to nic groznego i przepisał witaminki A+E 3xdziennie 1 tabl. przez miesiac :). Ech kobiety...szykuja sie wspaniałe wakacje i kusi mnie aby znów wrócic do pigułek :( ...Nie wyobrazam sobie sexu z gumka, gdyż one pekaja i mam po prostu uraz :( Jakis pech mnie po prostu przesladuje ;) Obawiam sie, ze moje zycie seksualne bez pigułek przestanie istniec :o Ale zobaczymy jak to bedzie, narazie do czerwca nie chce pigułek (seksu tez nie :o) :) Organizm odpoczywa :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Od pewnego czasu z zaciekawieniem \"przyglądam\" sie Waszym rozmowom. W temacie tabletek : Brałam prawie 8 lat: Cilest , Logest oczywiście spadek libido POTWORNY!!!! Po upływie 7 roku zrobiłam przerwę trwającą 5 miesiecy i nic!!!!! Libido bez zmian. Ale, ale.... od 2 miesięcy stosuje plastry EVRA i powiem Wam - rewelka. Libido drgnęło , piersi sie powiększyły. Same plusy. A dzisiaj zakupiłam Cefadisiac i mam nadzieję,że wyjdę na prostą! p.s. mam pytanie: Czy któraś z Was stosowała Cefadisiac?, Czy jest skuteczny?,bo podobno homeopatia to bardziej działanie na podswiadomość. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Od pewnego czasu z zaciekawieniem \"przyglądam\" sie Waszym rozmowom. W temacie tabletek : Brałam prawie 8 lat: Cilest , Logest oczywiście spadek libido POTWORNY!!!! Po upływie 7 roku zrobiłam przerwę trwającą 5 miesiecy i nic!!!!! Libido bez zmian. Ale, ale.... od 2 miesięcy stosuje plastry EVRA i powiem Wam - rewelka. Libido drgnęło , piersi sie powiększyły. Same plusy. A dzisiaj zakupiłam Cefadisiac i mam nadzieję,że wyjdę na prostą! p.s. mam pytanie: Czy któraś z Was stosowała Cefadisiac?, Czy jest skuteczny?,bo podobno homeopatia to bardziej działanie na podswiadomość. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna>> nie stosowałam, ale chętnie się dowiem co to za cudo.napisz wiecej, nie chce mi się szuakc o tym. czuję się podle....mam nadzieję,że wy nie....buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie>>> nie martw się, mój okres po odstawieniu też był reguralny i podejrzanie spokojny, wiec jest ok.:) a nie jak gin. straszą ,ze bedą męczące i niereguralne.przynajmniej u mnie narazie nie sa (juz 2 normalne miałam:)).ja myślę,że oni tak nam wmawiają,żebyśmy zarły to świństwo. Dziewczyno ale zastanów się...jeszcze nie jedne wakajce przed Tobą.I w każde się będziesz faszerować hormonami? no przecież się tak nie da...to gumki, globulki, co uważasz...da sie, naprawdę!myśmy już tu parę gumek polecały.;) jest też forum \"Ranking prezerwatyw\".Ja juz mam dość tablet i wszystkim odradzam!!!!rujnują zdrowie, co z tego ze miałam badania ok jak teraz zdycham non stop........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do Annie ;) ja też przed tabletami miałam takie, koszmarne okresy, myślałam że umrę, a narazie te dwa od odstawienia- co do dnia, prawie nie boli, obfite w granicach normy.mam nadzieję,ze tak zostanie.:) poza tym jak masz cokolwiek nie tak ze zdorwiem to NAPRAWDĘ nie ładuj sobie jeszcze hormonów!wystarczy... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Maag! Ponizej wklejam fragmęcik ulotki. Widze ,że masz doła!Całkowity brak motywacji? Pozdrawiam. Cefadisiac® - lek zalecany do stosowania w przypadkach osłabienia aktywności seksualnej u kobiet i u mężczyzn. Cefadisiac® jest preparatem roślinnym, w którym jako składnik czynny wykorzystano suszone liście krzewu Turnera diffusa (Turnera aphrodisiaca, Damiana). Substancje w nich zawarte stymulują ośrodki w centralnym układzie nerwowym podnosząc libido, zwiększają ukrwienie narządów płciowych i gotowość odruchową ośrodków erekcji w rdzeniu kręgowym. Cefadisiac® stosowany systematycznie, podnosi sprawność seksualną, zwiększa wrażliwość na bodźce erotyczne zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jednocześnie zmniejsza lub eliminuje takie dysfunkcje organizmu jak: problemy z libido, trudności z osiągnięciem orgazmu, problemy z erekcją, przedwczesna ejakulacja, niedostateczne nawilżenie pochwy, ból podczas stosunku. SKŁAD LEKU 1 tabletka zawiera: Turnera diffusa trit. D1 25 mg Substancje pomocnicze: monowodzian laktozy, stearynian magnezu. Krople zawierają wyciąg z Turnera diffusa dil. D2 i 70% alkohol etylowy. WSKAZANIA W osłabieniu aktywności seksualnej u mężczyzn i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.:) no moze, może...jak to masz to spróbuj i napisz jakie efekty.zauważyłam, że o homeopatii zwykle negatynie wypowiadają się lekarze...chyba dlatego,że tego nie można zapisać na recepte, i to nie chemia...:P ja sobie to narazie daruję, i tak mi sex nie grozi:P chociaz dawniej stosowałam homeopatię na bóle okresowe, ale nie pomagało.:( ale przecież to nie znaczy,że nic z tych rzeczy nie pomaga.mam nadzieję,ze na te bóle juz nie będę musiała...chociaż mozliwie najmniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Maagg! A co to się dzieje? Jak to nie masz szans na sex? Nie siędzę w temacie? Obiecuję, ze obowiązkowo po upływie tygodnia (zgodnie z ulatką) zdam relację. Ale jak by się wcześniej pojawiły przyjemne i ekscytujace objawy to wcześniej :) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novikaa
Hej maagg ten augmentin to biorę bo mam bakterie enerococcus faecalis, a on je zwalcza (mam taka nadzieje). nie wiem tylko czy mam tez brać ten trilac i lactovagina teraz, czy dopiero po skończeniu antybiotyku?? ojejku bo nie chciałabym zamienic bakterii na grzyby :( pozdrawiam was dziewczyny, trzymajcie sie zdrowo PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novikaa! Chyba sie wstrzymaj, przecież wiadomo,że wszelkie antybiotyki osłabiają działanie tabletek antykoncepcyjnych! A w temacie całowania , przytulania i pieszczot . Skoro mój mąż tego nie rozumie a rozmawiałamo tym nie raz , to ja zwyczajnie znalazłam sobie KOGOŚ innego , KTO robi to cudownie. :) Dziewczyny to nie cynizm! życie stygnie, nie można czekać z założonymi rękami, że może czas coś zmieni. NIE ZMIENI! Jeśli kilka rozmów nie pomogło to zwyczajnie facet jest z tej drugiej grupy : co nie przytulają i całują często. p.s. a tak ogólnie to ja kocham mojego męża i jest nam razem dobrze:) Naprawdę jedno drugiemu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×