Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

cześc słoneczka chore i zdrowe!:) Witam! Berry! dobrze że się pokazałas...ale przykro słyszeć nienajlepsze wieści.Nie martw się..przejdzie!Jak to początek infekcji, to spróbuj koniecznie VAGICAL, globulki, naprawdę dobre!nie trzeba brać całej paki, tylko tyle po ilu się poprawi, no i tańsze od całej kuracji!(mi do macmiroru jeszcze orungal dorzucali..eh..),i dobrze,myj się i smaruj dalej, +ten vagical, a potem lactovag., bo najpierw trzeba się wyleczyć, a potem florę odbudowywać! Pozdrrawiam, powodzenia! Novikaa!hej!:)no właśnie, apropos lecznia, fajnie, że Ci sie poprawia!zobaczysz, tak trzymaj i bedzie dobrze!czasem myślę,ze lekarze są umysłowi, bo od ich lekarstw jeszcze bardziej chorujemy... u mnie też spadek zdrowotny.nie wiem, chyba przeziebienie, bo wszytko mnie boli i lecę na pysk.jak nie urok to...i znów zepsułam romantyczny wieczór...:( ja się zastrzelę! Buziaki noviko!bądź z nami- \"w kupie raźniej!\":) pa, pozdrowieniaaaaaaaaaaaaaa........wszystkimmmmmmm m.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc słoneczka chore i zdrowe!:) Witam! Berry! dobrze że się pokazałas...ale przykro słyszeć nienajlepsze wieści.Nie martw się..przejdzie!Jak to początek infekcji, to spróbuj koniecznie VAGICAL, globulki, naprawdę dobre!nie trzeba brać całej paki, tylko tyle po ilu się poprawi, no i tańsze od całej kuracji!(mi do macmiroru jeszcze orungal dorzucali..eh..),i dobrze,myj się i smaruj dalej, +ten vagical, a potem lactovag., bo najpierw trzeba się wyleczyć, a potem florę odbudowywać! Pozdrrawiam, powodzenia! Novikaa!hej!:)no właśnie, apropos lecznia, fajnie, że Ci sie poprawia!zobaczysz, tak trzymaj i bedzie dobrze!czasem myślę,ze lekarze są umysłowi, bo od ich lekarstw jeszcze bardziej chorujemy... u mnie też spadek zdrowotny.nie wiem, chyba przeziebienie, bo wszytko mnie boli i lecę na pysk.jak nie urok to...i znów zepsułam romantyczny wieczór...:( ja się zastrzelę! Buziaki noviko!bądź z nami- \"w kupie raźniej!\":) pa, pozdrowieniaaaaaaaaaaaaaa........wszystkimmmmmmm m.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia
ja dopiero zaczelam brac Diane 35 i mam juz okres dwa tyg.. nie wiem co robic,moze mi ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie odpukac wszystko gra i buczy choc na poczatku czulam sie jak na prawdziwym detoksie hehe teraz tylko trzeba stanac prawdzie w oczy i sprawdzic czy jestem wrzaskliwa jedza z natur czy to moze \\\"zasluga\\\" pigulek :) Ominal mnie wasz problem i moje libido wraca powoli do normy a lozko nie wieje zimna otchlania co mnie cieszy bo moj partnr nie wykazywal sie duza cierpliwoscia :) zycze wam wszystkim borykajacym siez tym problemem szybkiej poprawy sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusha!!! To normalne!Ja jak zaczęłam stosować pigułki to lało się ze mnie jak z kranu:D Organizm przechodzi na \"wspomagacze\". Troche sie pomęczysz, niestety!!! Po co Ty to dziadostwo wogóle łykasz??Oj, aż mnie ciarki przechodzą:( Berry, bidulka jestes:( Będzie dobrze! Ja wiem, to piecze i swędzi jak cholera. Może masz uczulenie na niektóre gumki? Ja tak miałam po jakis śmieciach typu Unimil (sobie życie:D) bleeee. Niektóre durexy tez mnie uczulają np. Aruser(smakowe). Po nich zawsze mialam jakąś zarazę. najgorsze, że nie wylaziła od razu a po jakimś tygodniu. Zaczynało się niewinnie: lekkie swędzenie i pieczenie...a potem-koszmar. Wargi sromowe jak balony. Swąd, pieczenie przy oddawaniu moczu. Myslalam, że zadrapię się na śmierć. Wszystko od gumek! Tak się objawia też uczulenie na lateks. Ja tylko stosuje(powtarzam się) Durex Elite lub Extra Safe. Mam spokój. Zwroć na to uwagę! U mnie dupa, dupa, dupa...Mąż ciągle w pracy, wraca zmęczony. Ja zmęczona. Tez ciągle w pracy. Mijamy się w drzwiach. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziouchy!!!!!!!!!!!! Pisalam to do Berry. Jeszcze raz powtórzę. Może GUMKI Was UCZULAJĄ???? Lateks, substancje plemnikobójcze...coś w tym jest. Ja jak miałam zapalenie to tylko po gumkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, moze to faktycznie od gumek :O I fakt, że minął już jakiś czas od maszego ostatniego bara bara i dopiero parę dni temu wylazło to paskudztwo. I podobnie jak u Ciebie A****A - trochę spuchnięte, swędzi jak jasna cholera. Ale mam też ten typowy \"serek\" jak przy grzybie, więc to pewnie grzybol. A grzybol może być też od gumek? Zgłupieję zaraz. A tak to też używam durexów (tylko tych z super nawilżeniem), a ostatnio mąż przywlókł skądś jakąś truskawkową i to może od niej :O Muszę zapamiętać te Elite i Extra Safe .Chyba musze iść jutro do gina, bo jakoś nie przechodzi, nawet od Vagicalu, który wczoraj kupiłam:( Czasem to już myślę że naprawdę pechowa jestem - nie dość że libido jak u starej baby (albo gorzej) to jeszcze jakieś grzybska, nawiedzające syfy na gębie. No i jak tu cieszyć się wiosną?? 😭 Buziaczi! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novikaa
hej dziewczyny jeszcze tylko 5 okropnych tabletek i będę wreszcie wolna :)) ach już nie moge sie doczekać końca tego koszmarnego opakowania. przykro mi że jakieś świństwa sie was czepiają, ale bądźcie dzielne! dziś mnie tez nic jeszcze nie boli i powoli zaczynam nabierać optymistycznego nastawienia :-D może już wreszcie sie wyleczę?? mam nadzieje,że wyniki badań tez wyjdą dobre. dziś taki słoneczny i ciepły dzionek,że aż chce się żyć ;-D Dziewczyny troski na bok, nie ma sie co dołować choróbskami i psuć sobie humoru, pozdrowionka, miłego dnia pa,pa :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczka
Hej Dziewczyny Brałam Jeanine od kwietnia tamtego roku, teraz lekarz kazał mi zrobić miesięczną przerwę. Teraz mam 17 dzień cyklu a w moim podbrzuszu jest rewolucja:bulgotanie, skurcze, dziwny ucisk i w dodatku ból piersi. Boję się troche bo chyba w 9 dniu cyklu kochałam się z moim facetem używalismy gumki + stosunek przerywany, ale jednak boję się bo wyczytałam na tym forum, że bardzo łatwo zajść w ciążę zaraz po odstawieniu. Miałam w planach żeby rzucić piguły w ciorty ale nie chcę co miesiąc się zamartwiać czy nie jestem w ciąży :( A co jest najdziwniejsze to to, że po odstawieniu tabletek nie mam w ogóle ochotu na sex, a kiedy brałam mogłam się kochać z moim facetem po kilka razy dziennie co myslicie o tym wszystkim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka
Witam, Dziewczyny, mam do wasz pytanie. Zrobiłam sobie przerwe w braniu pigułek i chyba juz do nich nie wroce. Pierwszy cykl trał 35 dni, drugi równiuteńkie 28 dni, a ten (trzeci) trwa juz prawie 40-ty dzień. Czy też tak miałyście??????? Ciąża raczej odpada. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka
Witam, Dziewczyny, mam do wasz pytanie. Zrobiłam sobie przerwe w braniu pigułek i chyba juz do nich nie wroce. Pierwszy cykl trał 35 dni, drugi równiuteńkie 28 dni, a ten (trzeci) trwa juz prawie 40-ty dzień. Czy też tak miałyście??????? Ciąża raczej odpada. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka
Witam, Dziewczyny, mam do wasz pytanie. Zrobiłam sobie przerwe w braniu pigułek i chyba juz do nich nie wroce. Pierwszy cykl trał 35 dni, drugi równiuteńkie 28 dni, a ten (trzeci) trwa juz prawie 40-ty dzień. Czy też tak miałyście??????? Ciąża raczej odpada. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku: Ja przechodze przez to samo :) Pisałam wczesniej :) dziwne bulgotanie w brzuchu :o , przez pierwsze ok 10 dni po krwawieniu z odstawienia masa śluzu zauwazylam tez sluz płodny w ok 13-14 dniu cyklu...teraz straszny ból piersi, i chyba doszło mi do tego zapalenie jajnika...temperatura 38.6 C i straszny ból w okolicy jajnika i wyrostka robaczkowego, lekarz rodzinny stwierdził wlasnie, ze to ból miedzy wyrostkiem, a jajnikiem, ale na wszelki wypadek dostałam skierowanie do szpitala na spotkanie z chirurgiem...nie skorzystałam jak narazie :) Do ginekologa tez narazie nie ide, czy zapalenie jajnika musi byc koniecznie wyleczone? czy moga byc jakies powikłania?:( Bo to "coś" juz chyba przestało boleć... To mój 22 dzien cyklu, sluzu brak, piersi tez juz mniej bolą :) Chyba jest coraz lepiej :) 3majcie kobiety kciuki jutro za mnie bo jutro (po 1.5 miesiaca oczekiwania) mam termin na usg piersi :) Wykryłam u siebie jakiegos guzka i przez to musiałam odstawic pigułki :) Zobaczymy co wyjdzie :) Pozdrawiam i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editka!!! NORMALKA!!!!Wsio wroci do normy, tylko juz do nich nie wracaj! Teraz organizm nie wie, co sie dzieje. Szaleje. Zejdą z Ciebie \"antykindery\" i wszystko wroci do normy. Berry! Jasne, że od gumek może być grzybek:( Ja miałam! Te wszystkie truskawki i inne pierdy. Żenada!!!One są paskudne! Nie baw się w to. Ja tez kiedyś chciałam spróbowac i słono za to zaplaciłam. Mam nadzieję, że te \"moje\", co polecilam będą ok. Ja dużo musialam wypróbować nim znalazłam \"te jedyne\":D(prawie, jak z facetem:D ) Idz do gina bo sie zadrapiesz na śmierć!!!!!! Tylko wiesz, to może byc od gumek ale nie musi. Ja każdy syf łapałam zawsze od gumek. Lepiej to sprawdzić. Ja ostatnio jakaś senna jestem (ciąza odpada:D:D:D). To chyba przesilenie wiosenne. Normalnie ścina mnie w środku dnia i koniec! Jak jestem w domu, to śpie, jak w pracy, to 3 kawy i jakos ciągnę do tej 18. Makabra. Rano nie mogę zwlec sie z łóżka!Tylko spać, spać i spać. Zaraz tez ide bo juz ledwo dycham. Śpię po 7 godzin i sie nie wysypiam. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swędzi swędzi!!! 😡 Rany, ale cholerstwo! Jutro zapisałam się do gina i już się nie mogę doczekać! Niech daje mi ten Macmiror, bo po nim przynajmniej pół roku miałam czyściutko i nic mnie nie łapało! Teraz to dopiero załapałam wstręt do sexu;) Jak pomyślę ze miałby mnie TAM dotkąć to zaczyna mnie jeszcze bardzieć swędzić;) My kobiety mamy przerąbane życie, wszystko co najgorsze czepia się nas. I my musimy brać tabletki (nie faceci) i potem przez nie cierpieć i grzyby jakieś i w ogóle:O Dzięki A****A za rady, na pewno skorzystam z tych \"Twoich\" gumek przy najbliższej okazji - ha ha! tylko że ta \"najbliższa\" okazja może być baaaardzo odległa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczka
U mnie kolejn dziwna sprawa. Odstawilam pigulki teraz mam 19 dzień cyklu a mój brzuch dziwnie napuchł. Nie wiem co jest grane. Boję się,żeby to tylko nie była ciąża, bo seksik był już po odstawieniu ale w gumce i nie do końca, ale jednak baba to takie stworzenie co lubi się zamartwiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wszystkie objawy ciazy, ale to jest niemozliwe zebym byla :) Bo sexik ostatni był miesiac temu - i tylko 2 razy w ostatnim moim cyklu pigułkowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziouchy zróbcie se testa dla pewności:D Ale raczej ciażę wykluczam. Ja muszę zmienic pracę bo moja mnie nudzi:P Stanowczo. Tak wlaśnie zrobie!!! Nudzi mnie siedzenie na dupie. Musze być w ruchu.Tylko samara rośnie. Energia sie kumuluje. Sexu zero. Chyba komus w ryj walnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Muszę kupić sobie worek treningowy, jak babcie kocham. I rekawice!:DGrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez wykluczam ciaze bo to jest po prostu niemozliwe :)bo robilismy to raz w pierwszym tygodniu pigulkowym ostatniego opakowania , raz w drugim tygodniu pigulkowym ostatniego opakowania, a w 3 nic nie robilismy :) a w 4 krwawienie z odstawienia ;) Wiec mysle, ze to nie mozliwe :) skoro pigulki nie zawiodły mnie przez tak długi czas, to mysle ze w ostatnim cyklu brania tez nie :) ps.jestem juz po usg, lekarz powiedzial, ze to nic groznego - torbielowate poszerzenie zatoki mlekowej :) ze mam to obserwowac i isc pokazac wynik onkologowi bo mozliwe ze wprowadzi hormony...emm...teraz on mi zapisze jakies pigułki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez wykluczam ciaze bo to jest po prostu niemozliwe :)bo robilismy to raz w pierwszym tygodniu pigulkowym ostatniego opakowania , raz w drugim tygodniu pigulkowym ostatniego opakowania, a w 3 nic nie robilismy :) a w 4 krwawienie z odstawienia ;) Wiec mysle, ze to nie mozliwe :) skoro pigulki nie zawiodły mnie przez tak długi czas, to mysle ze w ostatnim cyklu brania tez nie :) ps.jestem juz po usg, lekarz powiedzial, ze to nic groznego - torbielowate poszerzenie zatoki mlekowej :) ze mam to obserwowac i isc pokazac wynik onkologowi bo mozliwe ze wprowadzi hormony...emm...teraz on mi zapisze jakies pigułki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editka
Witam, A****A bardzo mnie uspokoiłaś, bo zaczełam się na poważnie niepokoić. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello!!!! Wyczytałam dzis, że moja senność spowodowana jest przesileniem wiosennym:) Ale tak mam co roku, więc normalka. Dziś mi odbiło i zasadziłam ziemniaki na balkonie. Zrobił tak w zeszłym roku mój mąż. Mamy bardzo duzy balkon i takie wielkie koryto na grzadki. No to posadzilam. W zeszlym roku miałam las na balkonie. Zielono, pięknie. Te kartofle rosną jak oszalałe:D Wiecie, jak sie sadzi? Pytam, bo ja nie wiedziałam:P Wsadza sie do ziemi karlofla i już! Tylko podlewać. W zeszłym roku, jak juz przekwitło to zielsko to pozbierałam ziemniaczki z ziemi. Bylo ich mnóstwo!!!!!Takie malutkie, młode. Ugotowalam na obiad:D:D:D Pychota! Ja to mam nasrane, nie? U mnie bez zmian. Jak się coś wydarzy to napisze. Teraz jajeczkuję i to ostro!!! Troche zmieniłam temat:P ale sie chociaż pośmiejecie ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany A***A ja tez sobie posadzę te ziemniczki! Nie wiedziałam że tak można! A jak mi jeszcze wyrosną potem te młode to super!! Byłam wczoraj u mojej gin, no i oczywiście potwierdziło się - grzyb 😡 Przepisała mi ten Macmiror ale sie okazalo ze nigdzie w aptekach go nie ma i w hurtowniach tez nie. No to musialam do niej wrocic po recepte na cos innego i przepisala mi Pimafucin w globulkach. Zobaczymy jaki bedzie, mam nadzieje ze mi pomoze bo jak nie to sie pochlastam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novikaa
hej dziewczyny ja męczę sie ciągle jeszcze z tą wstrętna infekcja pochwy.zrobiłam znów posiew po leczeniu (już prawie nic nie piecze więc myślałam,że ok) a tu jakieś okropne paciorkowce mi wychodowano. miała któraś z was cos podobnego??? (paciorkowce kałowe) nie wiem skąd to cholerstwo się do mnie przywlokło ale mama nadzieje że to nic poważnego. Gin mam dopiero w śr, a wolała bym chociaż troszke coś o tym świństwie wiedzieć. będę wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat została mi już ostatania tabletka anty! :-o już wkrótce bedę wolna od chemii i nigdy więcej nie wróce do tabletek anty :) berry, szkoda ze grzybuch Cię męczy :( ja tez nie nawidzę jak coś mi w pipce jest nie tak. baby to mają przerąbane, ale głowa do góry. raz sie pozbyłaś tego paskudzctwa, to teraz na pewno też się uda! trzymama kciuki za szybką poprawę pozdrowionka pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słonka, żyjecie? Bo ja ledwo, aż nie miałam siły o tym pisać!jakaś franca mnie dorwała, myślałam ze zwykłe przeziebienie, a tu katar jak jasna cholera, idzie mi w zatoki, leże i kicham i znów żrę jakąs chemię, tfu. Poza tym,jakby było mało chorób, dołączam do wszystkich z Was prześladowanych przez grzybki!!!!!nieeestety,ja też!!!we wtorek poszłam przetestowac nową gin, i masz, oświecenie!tym razem jakiś Dafnegin, nie Macmiror, +orungal,a jak.:( :( :( więc cały tydzień przespałam, przekichałam, tu piecze, tam boli...łeb mi pęka od kataru...a za oknem tak pięknie!!!zaciagam zaluzje żeby nie patrzeć! Kochane sadowniczki, ja polecam własne, domowe, balkonowe pomidorki!!super, naprawdę!kupujesz sadzonkę czy dwie (czy ile chcesz:) ), w doniczke, na balkon, podlać pod wieczóri cześc.rośnie, owocuje (co prawda małe te pomidorki, ale w samku- TAKA różnica, bez chemi bo sama sobie podlewasz!), cudo!:) Ok, trzymajcie się wszystkie, NIE CHORUJCIE, nie bądźcie w ciąży (albo bądźcie;) ), buziaki, przez neta nie zarażę to mogę, idę sie zasmarkać na śmierć!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj😭 Moje Kwiatki! Jakie Wy bindne jesteście!!!Zupelnie nie wiem, jak Wam pomóc!:( Smutno mi. Zróbcie sobie nasiadówki. Taki babaciny sposób.Troszkę rumianku, nagietka, bratku... Zalać wrzatkiem i potem (jak naciągnie!) Wlać do wody i moczyć muszelkę:) Tak mi mama zawsze radzi. Kora dębu taz jast dobra:) Spróbujcie. A może Tantum Rossa???Takie cosik, co się wlewa do środka???Napewno wiecie, co;) Kurcze, nie wiem:( Ale jestem z Wami!!!Ja to miałam globulke \"x\" (nie pamietam nazwy) i Pumafucort( dobrze napisalam?hm...) Zawsze pomagało. No i nasiadówki i nystatyna w globulkach dopochwowo. Ja dzis byłam w pracy:) Odrabialismy cos tam...Padam na pysk. Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj😭 Moje Kwiatki! Jakie Wy bindne jesteście!!!Zupelnie nie wiem, jak Wam pomóc!:( Smutno mi. Zróbcie sobie nasiadówki. Taki babaciny sposób.Troszkę rumianku, nagietka, bratku... Zalać wrzatkiem i potem (jak naciągnie!) Wlać do wody i moczyć muszelkę:) Tak mi mama zawsze radzi. Kora dębu taz jast dobra:) Spróbujcie. A może Tantum Rossa???Takie cosik, co się wlewa do środka???Napewno wiecie, co;) Kurcze, nie wiem:( Ale jestem z Wami!!!Ja to miałam globulke \"x\" (nie pamietam nazwy) i Pumafucort( dobrze napisalam?hm...) Zawsze pomagało. No i nasiadówki i nystatyna w globulkach dopochwowo. Ja dzis byłam w pracy:) Odrabialismy cos tam...Padam na pysk. Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 dzien cyklu...:) No to czekam wiecie na co ;) na pierwszy naturalny okres po pigulkach;) Szkoda ze nic tego nie zapowiada :( Jestem zla, ze nie wiem kiedy sie go spodziewac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Byłam w cwartek u mojej gin i oczywiscie: gzryb. Przepisala mi Macmiror, ale pech chciał ze w zadnej aptece )ani nawet hurtowni) nie mieli! jakies brakii są. No i dupa. Musialam szybko wracac do gin po recepte na cos innego. Przepisala mi globulki Pimafucin. jest ich 3 w opakowaniu, ja dostałam 2 takie, czyli 6. Narazie jestem po 4 globulce i juz nie swedzi - przynajmniej narazie - odpukac! Poza tym nawiedzila mnie lawina (dosławnie) syfów! Na brodzie i wokół ust. Tragedia - czerwone, zlane ze sobą. Normalnie koszmar. Ile te głupie tabletki beda jeszcze dzialac na mój organizm?? Nie biorę już 3,5 miesiaca, a tu caly czas jakies problemy! Przed tymi pigułami miałam cere idealną! A przez nie nie moge na siebie patrzyc w lustro bo mnie odrzuca i wyć mi się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziouchy!!!!Co z Wami? Jakos smutno:( Berry! Ciesze sie, że Ci lepiej:)Naprawde! Na syfki nic Ci nie poradze, nie miałam tego problemu...Chociaz ostatnio wyskoczyły mi 2 na czole:( Nie wiem skad.Jestem 10 dni przed okresem:( Pewnie od tego. Ostatnio tez bardzo napuchł mi brzych. Taki 3 miesiac na oko:D Zawsze tak mam przed okresem ale teraz mam to jakis czas.Pytałam nawet kumpeli czy mozna być w 4 miesiacu ciazy i nie wiedziec(liczac od ostatniego, prawdziwego razu) . Powiedziala, że tak:( Ale ja nie sadze, żebym była. Bez sensu. Wiatropylna nie jestem:D Zaczelam nawet pić czerwona herbatę w nadzieji, że moze troche sie spasłam:D Ale nic nie rośnie tylko brzuch. Dziwne...Dobrze, że mode wciagnac:D:D U mnie z sexem bez zmian. Jakos nie moge. Mąż pózno wraca z pracy. Wczesnie rano wstaje. Nie mam odwagi. Rozmawialismy o tym. Powiedzial, że to nie problem. Ale ja nie moge. Juz sama nie wiem, co sie ze mna dzieje KURWA MAĆ(sorki;) ) To jeste jakies chore!!On mnie nawet juz nie całuje tak namietnie, wiesz!?! Tak, jak kiedyś. Wogóle!!!Tylko cmok, cmok. Tak od 4 miesiecy. Nie prowokuje zblizeń. Nic nie robi. Czy on czeka na ruch ode mnie? Nie wiem, co o tym mysleć. Przeraża mnie to. Ja chce sie całować!!!!!Dotykac!!Niekoniecznie sex. Ale reszta tak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×