Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

do ewelina 8585 Za poród płaci się w recepcji w dniu wyjścia z kliniki. Tam też odbiera się wszystkie zaświadczenia za wyjątkiem tego potrzebnego do becikowego. O jego wystawienie trzeba poprosić i można je odebrać w dowolnym dniu (chyba, że wystawią od ręki). Niekoniecznie osobiście, może je odebrać ktoś z rodziny. Książeczkę zdrowia i szczepień dają przy wypisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem w 6 miesiącu ciąży i planuję poród w domu. Czy któraś z Was rodziła z położną we własnym domu? Jeśli tak, to jak oceniasz (oceniacie) takie rozwiązanie. Czy może ktoś polecić mi dobrą położna odbierającą porody w domu? (jestem z Białegostoku) Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gabolka Odważna jesteś, ja bym się bała rodzić w domu w obawie, że mogłoby coś pójść nie tak i np. nie zdąrzyliby mnie i dziecko dowieźć do szpitala. Chociaż coś mi się obiło o uszy (niewiem czy to weszło czy ma wejść w życie), że kobiety, które chciałyby rodzić w domu miałyby zapewnioną karetkę przed domem na wypadek gdyby coś podczas porodu poszło źle.To chyba były plany p. Kopacz. Osobiście nie znam położnej, która przyjęłaby poród w domu (ani ja ani żadna z moich koleżanek nie rodziły w domu). Być może w szkołach rodzenia warto o to zapytać. Tam zazwyczaj są położne, które pracują także w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
do Gab.. Musisz byc dziewczyno bardzo odwazna że myslisz o porodzie w domu. A przeciez i tak bedziesz musiała do szpitala jechac od razu po porodzie.Bo np dzidzia bedzie musiala szczepionki dostac. W szpitalu zrobią dla dziecka wszystkie badania czy wszystko ok. Także ja bym sie jeszcze zastanowila nad taką decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
DZIEWCZYNY.. CZY DR KURZĄTKOWSKI JEST ZAWSZE TAK MAŁO MÓWNY, SKUPIONY NA TYM CO ROBI I ZADKO SIE UŚMIECHA?, OWSZEM SPRAWIA MIŁE WRAZENIE I JEST SYMPATYCZNY, ALE ZARAZEM BARDZO SKRYTY..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1886
dziewczyny, pamiętacie może ile kosztuje posiew z pochwy w klinice w 37 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaAAAAA
NA STRONIE KLINIKI JEST CENNIK, 70 ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do ewelina8585 Ja o co kolwiek go nie zapytalam zawsze odpowiedzial:) A sam raczej nie zagaduje , chyba ze pyta o zdrowie:] Mimo to i tak jest bardzo sympatyczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
hehe czyli tak samo, z natury widocznie jest mało mówny, ale za to dokładny :) dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulamisiula
Dziewczyny a ile teraz kosztuje poród na Zamenhoffa?Naturalny i cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
cc-1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulamisiula
.._mamusia dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie ;] mam pytanie, czy któraś z Was miała problem z poszerzeniem UKMów i dzidzi? Jestem w 24tyg. (wiem, że to mało w porównaniu z Waszymi stanami ;]) i UKMy 5mm i 5,8mm. Stwierdził to dr Kurzątkowski i po badaniu zapomniałam zapytać jaka jest norma? Wiem jednocześnie, że doktor zwraca uwagę na najmniejsze nieprawidłowości, jest perfekcjonistą, co bardzo mu chwalę. Kontrolne usg mam za 4tyg, a ciągle o tym myślę. I jeszcze jedno pytanie: czy chodząc do dr Kurzątkowskiego na Legionowej będę mogła rodzić na Zamenhofa? Czy lepiej jednak umawiać się do niego tylko w klinice? Byłabym bardzo wdzięczna za odp ;] Pozdrawiam szczęśliwe Mamusie i te szczęścia oczekujące ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
ja równiez chodze do dr kurzątkowskiego i mam zamiar rodzic na zamenhofa, mi powiedział ze moge chodzić do niego na legionową, a na zamenhofa wystarczy umówić sie do niego na wizyte po 37 tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
Co do tych parametrów to ja nie spokałam sie bedac w ciaży z takimi oznaczeniami parametrów, ale na pewno jest wszystko w porzadku bo dr Kurzatkowski by Ci powiedział, wiec nie martw sie. Potwierdzam ze wystarczy pójsć na Zamenhofa na 2 wizyty +ewntualnie jeszcze na KTG żeby tam rodzić. Dziewczyny mam prośbę: Jeśli jesteście zadowolone z dr Kurzątkowskiego to napiszcie o Nim opinie na www.znanylekarz.pl ... ginekolog/podlaskie , na pewno bedzie Mu milo. A na pewno czyta te opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
mamusia ja juz dawno dalam swoj komentarz na tej stronie do lapia dr woli zebys chodzila na Legionowa bo pieniażki ida dla niego a na zamenhofa dostaje jakas czesc:) Ja chodzilam do 37 tc na LEgionowa:) Z reszta dla mnie bylo tam wygodniej bo czesciej przyjmuje i w dogodnych godzinach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaAAAAA
co warto zabrać ze sobą do kliniki? czy klinika zapewnia koszule ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
Na poród pizamkę dostajesz. Potem po porodzie trzeba swoją (taką zeby było Ci w niej dobrze karmic, stanik dla matek karmiących, bielizna, klapki, szlafrok i kosmetyki dla ciebie. { wszystko dla dzidzi włacznie z ubrankami na wyjście da poliklinika}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny mam pytanie. Czy lekarz prowadzacy daje skierowanie na rozne badania np morfologia, glukoza itp. czy trzeba robic na wlasna reke (czyli placic). Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaAAAAA
JA MIAŁAM BADANIA ZE SKIEROWANIEM ZA KTÓRE PŁACIŁAM TJ. MORFOLOGIA, MOCZ,GLUKOZA, ANTY HIV, ANTYGEN HBS, TOXO Ig G, ZA WSZYSTKO 92ZŁ!!!!!! MOJA LEKARZ RODZINNA POWIEDZIAŁA ZE JESLI SIE CHODZI PRYWATNIE DO GINEKOLOGA TO TRZEBA SIE NASTAWIĆ ZE BADANIA TEZ BEDA PŁATNE. PARE RAZY WYSĘPIŁAM SKIEROWANIE OD LEKARZ RODZINNEJ PRZEZ CO MIAŁAM ZADARMO MORFOLOGIE I MOCZ, NIC POZATYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mam pytanie - czy na Zamenhofa można zrobić ktg nie będąc ich pacjentką (kiedyś u nich byłam, ale to kilka lat temu...). Jeśli tak, może wiecie ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktg
ktg kosztuje 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
mam pytanie do pacjentek dr kurzątkowskiego które rodziły przez cc, jak jest z terminem cc, czy dr wyznacza termin czy moze miałyście sie zgłosić kiedy zaczeły sie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do ewelina8585 U mnie bylo tak ze chcial wyznaczyc mi cc w 41 tc(bo zaplanowal sobie dlugi weekend ) ale ja sie nie zgodzilam i chcialam w 40 tc wiec nie protestowal i zrobil wczesniej.Moj syn i tak nie mial miejsca bo mial 62 cm.Dobrze ze dluzej nie czekalam. A teraz ma juz 3 ms:) Najprawdopodobniej nie bedzie czekal do skurczy jak przyjdzie 40 tc to sam ci wyznaczy termin.Chyba ze wczesniej zaczniesz rodzić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
NA NASTEPNEJ WIZYCIE <39 TC>, MAM Z DR SZCZEGÓŁOWO POROZMAWIAC O PORODZIE, CHCIAŁABYM ZEBY WYZNACZYŁ TERMIN JAK NAJSZYBCIEJ BO JUZ LEDWO ŁAŻE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do ewelina8585 to pewnoscia juz ustali z Toba termin porodu :) Będzie dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
dziewczyny, gdym wzieła ze soba do kliniki na ostatni dzień piżamke ze spodniami nie było by problemu? czy lekarz po cc również sprawdza krocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewelina 8585 Po cc lekarz nie bada krocza. Ogląda jedynie ranę po cięciu i sprawdza czy dobrze się goi. Myślę, że lepiej jak weźmiesz koszulę nocną (jest bardziej praktyczna ). Ze mną leżała dziewczyna też jak ja po cc. Ja wstałam już po zdjęciu cewnika i próbowałam chodzić a a ona na drugi dzień ledwo sie poruszała i w dodatku zgięta na wpół. Także koszula jest naprawdę bardziej poręczna czy to korzystając z toalety czy idąc pod prysznic (po prostu łatwiej ją zdjąć niż spodnie). Każde ciało goi się inaczej i niewiesz jak Ty będziesz się czuła. Jeśli mogę coś doradzić to nie bierz ze sobą ze sobą majtek jednorazowych poporodowych. Ja takie wziełam i kazali mi je zdjąć oraz nałożyć zwykłe bawełniane (zdrowsze dla ciała). Życzę zdrówka i pomyślnego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa mama 2010
Cześć! Jestem październikową mamą. Zdecydowałam się na poród na Zamenhofa. W piątek jadę na pierwszą wizytę (w czwartek zacznie się 34 tc) do dr Lenczewskiego (z polecenia znajomych kobiet, które tam rodziły). Będę miała robioną cesarkę ze względu na chorobę oczu. Odczuwam lekki strach ale nie samego zabiegu się boję, lecz tego co będzie po nim. Jednak dwie doby po cięciu wydają mi się straszne, na to aby wyjść ze szpitala, no ale zobaczymy. Do tego inni bardziej złośliwi co do mojej i męża decyzji o tym gdzie będę rodzić nastraszyli mnie gronkowcem, ktorym pewnie na pewno mnie tam zarażą :( MASAKRA!!!! ale olewam to, bo gronkowcem można zarazić się w zwykłym szpitalu. Wiecie jakie szczepienia dostaje dziecko w tej klinice? Ospę też? Podobno za badanie bioderek się dodatkowo płaci. Czy jakieś kosmetyki dziecko dostanie w tej wyprawce? Jestem już na finiszu zakupów i zostały mi same drobiazgi i jeden duży drobiazg w postaci wózka. Kupujecie na zime wózek czy poczekacie na wiosnę? Mnie przeraża fakt braku wózka na zimę bo to oznaczało by, że moja córka całą zimę spędziła by w domu. Dziecko ze szpitala w czym należy przetransportować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×