Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Mialam juz wczoraj \"oglosic\", ze doczytalam artykul \"Why McDonald\'s Fries taste so good\" ale nie znalazlam sie na necie. W kazdym razie warto. Jestem zdegustowana a szczegolnie czerwonymi robaczkami tymi od jogurtow truskawkowych i te wedzone piersi... Naopowiadalam o artykule mezowi i przyjaciolce i razem przezywalismy... ech! Jesien, jesien... adzisiaj bylo troszke cieplej... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrobily sobie przerwe? Ja nie bylam ponad 24h na internecie i... przezylam :-) Wczoraj od razu po pracy pojechalam do mojej przyjaciolki, dlugie rozmowy przerywal nam oczywiscie moj chrzesniaczek - slodki ponad pieciolatek - i trzeba mu bylo czytac ksiazeczki. I tak to dowiedzialam sie co sie stalo z zolwikiem Franklinem, ktory zgubil sie w lesie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia, na obrzydzenie frytek z McDonald\'s - oprocz danego juz tu artykulu - napisze ci, ze w SUPER SIZE ME w bonus material jest robiony eksperyment. Kanapki i frytki zostaja zamkniete w pojedynczych slojach bez dostepu powietrza. Frytki po 10 tygodniach wygladaja jak w... dniu pierwszym, zero zmian, to sobie wyobraz jak to siedzi w zoladku. Ja nie mowie ze nie lubie frytek ale nigdy sie nie zachwycalam smakiem tych z McDonald\'s. Frytki robie tylko w piekarniku i wybieram te grubsze, przyprawione ziolami a najlepiej aby mialy choc troszke skorki. Pewnie jak ktos jada w McDonald\'s raz na miesiac to ani grzech ani szkoda dla lini jezeli codziennie zachowuje umiar. Co mnie dziwi to ludzie bez umiaru korzystajacy z maszyn z batonikami czy chipsami. Ciagat do tych ostatnich nie rozumiem zupelnie bo nie jadam. Na czekolade sie rzucam ale w dniach kobiecych i nie czuje potrzeby by chrupac codziennie Marsy czy Snickersy, w ogole wole czekolade z Europy, niemiecka czy austriacka. Co do tzw. soft drink to pije glownie wode albo herbaty, jesli sok to rozcienczam bo to zawsze dla mnie za slodkie. Pepsi moze raz na miesiac najczesciej w dniu kiedy czuje sie ospala i kawa nie pomaga. A jesli chce cos innego niz wode to siegam po wode gazowana, albo wrzuce plaster cytryny. W tym SUPER SIZE ME tez mowia o tych wszystkich przeslodzonych gazowanych napojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JeZdem ...ale biegne zrobic sobie jakas kawke, bo moj organizm stanowczo domaga sie kofeiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber...hehe dopiero pierwsza rano a ja spac chodze 4-5... A buty znajde,zebym miala pol internetu za nimi przerzucic - po prostu sie w nich zakochalam i sa z fantastycznie miekkiej skory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak kiedys chodzilam spac, teraz zdarza mi sie rzadko bo rano klne na czym swiat stoi. Ale dzis sie zasiedzialam. A bylas w tym DSW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w szukaniu, moglas tutaj zamiescic ten link, moze ktoras widziala w sklepie. Ja nie lubie zamawiac z katalogow, tym bardziej przez internet. Wole pochodzic po sklepach i poprzymierzac. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! No i przyszla kryska na matyska.. Dzis o 14 mam ten test na Uniwerku w Nicei!! Boje sie okropnie no bo jak mozna komus kto jezyka nie zma robic z niego test. No i wlasnie sie obawiam, ze Ci co sa na tej liscie rezerwowych jak ja i znaja lepiej francuski, beda mieli pierwszenstwo. A ja tak bym sie chciala tam pouczyc i nie siedziec w domu :( Zobaczymy, jutro o 14 sie okaze. Trzymajcie kciuki!!!! :D Milego dzionka/wieczorka !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska-ja tez trzymam kciuki. Ale powiem ci ze jak Kokus potrzyma to na pewno sie uda! Bo on jest takim forumowym trzynaczem:-) Jak trzyma za Jay to zawsze jej dobrze idzie.:-) Kokus- ja ci powierze ta misje niedlugo tez:-) bo bede miala midterm testy. Jutro uderzamy na podboj Montrealu!!! Obiecuje zdjecia po. Amberanglic- przyslij mi swoja podbizna bo jeszcze nie mam:-) marzenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber> nie, ja nie robilam przerwy, tylko tak wyszlo, ze malo czasu na pisanie, chyba w koncu przyszla kryska na matyskowa i musze sie wzaic za nauke hehe, szczegolnie biologia, bo reszta to pryszcz, ale to slownictwo fajusne, po 40 liter w slowie mnie doprowadza do bialej goraczki hihihi uciekam teraz uczyc, ale wroce pozniej pozdrowienia dla wszysktich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber> nie, ja nie robilam przerwy, tylko tak wyszlo, ze malo czasu na pisanie, chyba w koncu przyszla kryska na matyskowa i musze sie wzaic za nauke hehe, szczegolnie biologia, bo reszta to pryszcz, ale to slownictwo fajusne, po 40 liter w slowie mnie doprowadza do bialej goraczki hihihi uciekam teraz uczyc, ale wroce pozniej pozdrowienia dla wszysktich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, jak szukacie biletow lotniczych, to ktore stronki sa godne polecenia, bo te kolosy orbitz, travelocity, cheaptickets, expedia juz sprawdzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, jak szukacie biletow lotniczych, to ktore stronki sa godne polecenia, bo te kolosy orbitz, travelocity, cheaptickets, expedia juz sprawdzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Kokus, dzieki. Jutro zobaczymy czy maja dla mnie miejsce :) Ale skoro jestes tym forumowym trzymaczem to moze cos z tego bedzie :D Na razie nic nie zrobie :) I dlatego wieczorem maly wypadzik na piwko sie szykuje :D Mayenka tez dzieki za kciuki :) Udanego wypadu!! I odpoczynku!! :D Czekam juz na zdjecia :) Pozdrowionka dla wszytkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! :) Przez kilka dni nie zagladlam na forum. Od poczatku tygodnia moje zycie sie kreci na 200% pomiedzy balaganiarskim uniwerkiem od siedmiu bolesci😡 a remontem w domu i niezytem zoladka wywolanym jakims paskudnym wirusem, ktory nie mial kiedys sie do mnie przyplatac 😡 Ale coz, c\'est la vie! Sciskam Was wszystkich mocno i postaram sie tutaj zajrzec na dluzej... moze jutro jak dam rade :) 🖐️ JoAska - nie wiem jak jest w Nicei, ale jak ja chodzilam na zajecia z francuskiego na uniwersytecie w Aix, to przyjmowali ludzi nawet po czasie, mimo, ze juz byl komplet! Trzymam kciuki, zeby sie udalo :D No nic, teraz juz naprawde musze zmykac, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! :) Przez kilka dni nie zagladlam na forum. Od poczatku tygodnia moje zycie sie kreci na 200% pomiedzy balaganiarskim uniwerkiem od siedmiu bolesci😡 a remontem w domu i niezytem zoladka wywolanym jakims paskudnym wirusem, ktory nie mial kiedys sie do mnie przyplatac 😡 Ale coz, c\'est la vie! Sciskam Was wszystkich mocno i postaram sie tutaj zajrzec na dluzej... moze jutro jak dam rade :) 🖐️ JoAska - nie wiem jak jest w Nicei, ale jak ja chodzilam na zajecia z francuskiego na uniwersytecie w Aix, to przyjmowali ludzi nawet po czasie, mimo, ze juz byl komplet! Trzymam kciuki, zeby sie udalo :D No nic, teraz juz naprawde musze zmykac, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! :) Przez kilka dni nie zagladlam na forum. Od poczatku tygodnia moje zycie sie kreci na 200% pomiedzy balaganiarskim uniwerkiem od siedmiu bolesci😡 a remontem w domu i niezytem zoladka wywolanym jakims paskudnym wirusem, ktory nie mial kiedys sie do mnie przyplatac 😡 Ale coz, c\'est la vie! Sciskam Was wszystkich mocno i postaram sie tutaj zajrzec na dluzej... moze jutro jak dam rade :) 🖐️ JoAska - nie wiem jak jest w Nicei, ale jak ja chodzilam na zajecia z francuskiego na uniwersytecie w Aix, to przyjmowali ludzi nawet po czasie, mimo, ze juz byl komplet! Trzymam kciuki, zeby sie udalo :D No nic, teraz juz naprawde musze zmykac, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naneczka
czesc to ja! tylko tym razem nie sportowa, a chora!!! mam zapalenie nerek i wcale nie jest fajnie.....buuuu i boli jak jasna ciasna! Dlatego Ci z Was ktorzy dziwnym losem nie dostali zdiec musza jeszcze cierpliwie poczekac, bo internet u mnie w domu jest chwilowo na modem i wolny jak mucha w smole. przesle jak bede miala mozliwosc dorwac sie do lepszego lacza, a narazie to jestem uziemiona... dobrze ze chociaz trzy slowa napisac moge!!! Siedze i pijam duze ilosci herbaty, ale nie jakiejs smakowitej tylko ohydnej ziolowej... fuj i piwo bezalkoholowe tez popijam ! i jogurciki, by sie z bakterii nie wyjalowic Tja .... K11 i Kokus wybaczcie wiec moje zaniedbanie i czekajcie cierpliwie! JoAska ja jestem z Oporowa.... a tak zapytam z ciekawosci, ktory ty rocznik, bo my moze to w ogole inna generacja??? caluje i pozdrawiam cieplo Niesportowa naneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naneczka
czesc to ja! tylko tym razem nie sportowa, a chora!!! mam zapalenie nerek i wcale nie jest fajnie.....buuuu i boli jak jasna ciasna! Dlatego Ci z Was ktorzy dziwnym losem nie dostali zdiec musza jeszcze cierpliwie poczekac, bo internet u mnie w domu jest chwilowo na modem i wolny jak mucha w smole. przesle jak bede miala mozliwosc dorwac sie do lepszego lacza, a narazie to jestem uziemiona... dobrze ze chociaz trzy slowa napisac moge!!! Siedze i pijam duze ilosci herbaty, ale nie jakiejs smakowitej tylko ohydnej ziolowej... fuj i piwo bezalkoholowe tez popijam ! i jogurciki, by sie z bakterii nie wyjalowic Tja .... K11 i Kokus wybaczcie wiec moje zaniedbanie i czekajcie cierpliwie! JoAska ja jestem z Oporowa.... a tak zapytam z ciekawosci, ktory ty rocznik, bo my moze to w ogole inna generacja??? caluje i pozdrawiam cieplo Niesportowa naneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczko, zdrowiej szybko !!! to musi na prawde niezle bolec auc !!! :-( Jak sie boisz o te dobre bakterie to kup sobie Acidophylius\'a najlepiej Udo\'s Choice do ssania lub lykania. A na zdjecia bede cierpliwie czekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada
Dziewczyny czy jest na Forum ktoś studiujący w Irlandii.Please....odezwij sie kristina11@poczta.onet.pl.Potrzebuję paru informacji.Z góry dzieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevada
Kurcze i to ma być uśmiech??Zgroza.Ostatnie podejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus, nie w Belgii tylko w Holandii :-). Nic ciekawego, bezsenna sie ostatnio pozna pora zrobilam, a w dzien moglabym spac i spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×