Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Mialam odpisac, ale przepraszam, zrobie to jutro. padam dzis na twarz... Squirley Sto latek!!!!! wszytskiego dobrego!! 🌻 🌻 🌻 🌻 papa wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ponad godzine gaworzylam z moim Milym, a tu spac trzeba, bo jutro o 6 wstawanko (buuuuuuuu) ;)! Odpisze jutro! Wysylam zdjatka moje (niestety innych nie mam) do Margot, Bagatelki i Leeli! GNU nie mam adresu:o Musze chyba sobie aparacik jakis cyfrowy zazyczyc na urodzinki (juz za pare tygodni!:)....hmmmm...moze cosik z tego bydzie;) Milusich snow wszystkim:)🌼 Ale fajnie, ze jest taki fajny topik z jeszcze fajniejszymi ludzmi:)!!! Cmok🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Pisze z uniwerku bo tu jeszcze utknelam. szukalam materialow na moja srodowa prezentacje na temat reception powiesic Anne Bronte \"The Tenant of Wildfell Hall\". Dobrze ze duzo znalazlam ksiag:-) Ja ostatnio jestem niesamowicie zapracowana. W zeszlym tygodniu oddalam esej na 18 stron a dzis drugi na 12.Juz mam doslownie dosc pisania i czytania, zwlaszcza ze musze to robic w ekspresowym tempie, ze wzgledu na prace i inne przyjemnosci:-( Jeszcze mi dwa eseje zostaly do napisania, ale krotsze.Ludzie ja juz chce wakacje!!! No to sie wyzalilam za wszystkie czasy:-) Pocieszam sie ze jeszcze tylko miesiac i bye bye university. W tym tygodniu musze zdecydowac czy ide na business management czy moze skladac na human resources, bo sa jeszcze miejsca i nie moge zdecydowac, az spac w nocy przez to nie moge. U nas straszne upaly 41C ostatnio i sie zastanawiam czy to Canada czy Afryka. Ale teraz do rzeczy- GNU- Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje ze te artykuly co ci wyslalam na cos sie przydaly. No i prosze o zdjecia. Wogole to napisz do mnie maila co slychac u ludzi z roku i co zmaierzaja teraz robic. Fajnie ze o mnie jeszcze pamietaja. Moj adres: marzenka@gmail.com No i wielki dzien juz niedlugo-czy to juz w ten weekend? Squirley-Wszystkiego Naj Naj z okazji urodzin 🌻 Margot-dzieki za zdjecia. Ale sliczna ta miescina, jak z bajki. Ja sie ostatnio zastanawiam czy sobie welonu nie sprawic na slub. chodz podobno welon nie wypada jak sie juz nie jest panna:-) Margot ty tez juz niedlugo przed oltarzem staniesz,kiedy dokladnie? Sorki ze nie pamietam. Odliczam tez dni to wyjazdu i juz prawie za miesiac lece do PL!!!!! Naneczka-zdjecia beda mile widziane;-) U nas w piatek dlugi weekend sie zaczyna i mamy kilka atrakcji przewidzianych takich jak urodziny coreczki znajomego i ribfest. Moj M ciagle balanguje ostatnio w weekendy a ja przez studia siedzialam na papierami:-( Wysle wam zdjecia ze slubu cioci M wkrotce i moze z graduacji M. Anyways, hm...co mialam napisac, chyba to ze uwielbiam lato i w ta pore roku sie czuje najlepiej! K-11 dobrze ze cie nie zalalo. My z M tak myslelismy zeby sie przeprowadzic do Alberty, ze wzgledu na ceny i nizsze podatki ale M mowi ze nie wyobraza sobie wyjechac z Toronto. Spatzek i wszyscy nowi witajcie:-) To na razie uciekam, pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek jeszcze do mnie poprosze zdjecia wyslac:-) odwdziecze sie:-) marzenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - jeszcze troche i bedzie po wszystkim, nadejda wakacje i wszyskie mile plany:) , fajnie sie przejezyczylas, iscie po frojdowsku, powiesic Anne Bronte :D Zycze Ci natchnienia na pomyslne podjecie decyzji o \"co dalej\" :) Spatzek - z gory dzieki, zaraz sprawdzam :) Leela - dzieki, jutro wlasnie wysylam strasznie powazna oferte (sad federalny w tybylczej wersji) :) Margot - ha, mlodziezowo to wygladalas zawsze, tyle ze wygladasz coraz to mlodziezowiej :) A topka Twa jak zwykle :classic_cool: ... nie to co ja siadlam na laurach z moja pierwsza w zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wpadlam na chwilke zeby goraco was pozdrowic squirley wszystkiego naj naj:))))) spelnienia marzen !!! 1966 - zerknij na www.multimap.co.uk zmykam bo padam na pyszczek - bylam dzisiaj w brighton - 5 godzin w te i wewte i mam dosyc:))) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siobhan - hejm hej :) Margot - w ostatnim wpisie chodzilo mi o stopke - teraz patrze, ze to sie niczego nie trzyma :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojechalam sobie do Aix! 😡 Nie moglam wyplacic pieniedzy z karty na bilet i nie rozumiem dlaczego, bo na koncie na pewno sa pieniadze z premii! Hmmm... Nic, trzeba bedzie pojsc pozniej do banku i to wyjasnic! Tymczasem wszystkie plany wziely w leb, musze podzwonic po znajomych, ze dzisiaj jednak nie przyjade :( :) Leela - do wesela sie zagoi :D A o zdjeciu pamietam - tylko nie moge go teraz wyslac, bo znajduje sie ono w archiwum drugiego komputera, ktory obecnie nie jest podlaczony (przechodzimy mala reorganizacje) :) To naprawde wspaniale, ze udalo Ci sie znalezc prace dla znajomego! :) :) Spatzek - dziekuje bardzo za zdjecia! Zaraz Ci sie odwdzecze! :D :) Mayenka - juz niedlugo koncowka, glowa do gory :classic_cool: Ja przed oltarzem staje juz 23 lipca! Ale ten czas leci :D Zadnych zdjec nie dostalam :( :) bagatelka - chyba nie cofam sie jednak w rozwoju? ;):D Stopki to ja ciagle zmieniam ale jestem troche monotematyczna z DM ;):D Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
JoAska co do kielbaski to mozna zabrac ale nie w lato jak sa upaly. Ja zdazylam sie zalapac jak jeszcze ich nie bylo. ALe jakby bylo 30 stopni to tez bym nic nie brala i nie przewozila. Najlesza jest zima na takie branie wedlin :), ewentualnie wczesna wiosna jak jeszcze nie jest za cieplo. Latem nie polecam moze sie cos naprawde zepsuc. No ja dalej walcze z mrowkami ale juz je wytrowam sukcesywnie. Coraz mniejsze gromady laza. :) mam nadzieje ze wkrotce padna wszystkie. Jeszcze sie musze za ogrod wziac, bo jest pelno gniazd w nim, wiec kupie cosik jeszcze co mozna w wodzie rozpuscic i podleje pare razy ogrodek tym. Jak tepic je to na calego :) No pozdrawiam wszystkich i nowe osoby tez papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko :D wpadlam sie przywitac i zyczyc wszystkim milego dnia :D ja mam dzien wolny i uciekam na plaze z kolezankami a wieczorkiem opiekuje sie coreczka mojej przyjaciolki zagladne jutro ciumeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Margot a to pechowo; kurcze plastik nami zawladnal i czasem sie z nas smieje w najmniej nieprzewidzianych momentach. ehhh... czy ty dostalas moje zdjecia? wyslalam z tydzien temu ale nie wiem czy doszly bo nic nie pisalas Nesoxochi widze ze walka z mrowkami idzie do przodu:))) co do tych ogrodowych to sprobuj lac goraca wode podobno t dobry sposob:) powodzenia:) Leela milego plazowania:) ja bylam w weekend miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obudzilam sie z popoludniowej drzemki :D :) Noesoxochi - powodzenia w walece z mrowkami! :) Leela - milego plazowania i zajmowania coreczka przyjaciolki! :) Siobhan - oczywscie, ze dostalam Twoje zdjecia! Bardzo za nie dziekuje! Wyslalam Ci maila z podziekowaniem, ale jak widze nie dotarl :( Zlosliwosc rzeczy martwych :( A jesli chodzi o karte, wszystko sie wyjasnilo - S. zadzwonil do banku i sie okazalo, ze rano mieli jakas awarie, dlatego nie moglam wyciagnac gotowki w zadnym dystrybutorze! Ostatnio w ogole odzyczailam sie od posiadania gotowki (dzisiaj chcialam wyciagnac pieniadze, zeby kupic bilet u kierowcy) i chyba wroce do nawyku posiadania chociaz minimalnej sumy przy sobie, bo nie wyobrazam sobie pojscia do sklepu, zrobienia zakupow za 10 euro i bach, tak jak dzisiaj karta mi nie dziala, bo mieli z rana jakas awarie w banku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
No tak, bankomaty, ja zawsze mam przy sobie jakas gotowke, nigdy nie wiadomo co sie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff cieplo :) uwielbiam lato, pewnie dlatego ze mam urodziny. Pozatym nie ma nic lepszego na poprawe humoru jak slonce, zimny napoj, miska lodow :) i leniwe wylegiwanie sie na sloncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam naprawde dosyc tych upalow i tej duchoty! Termometr o tej porze wskazuje 32 stopnie :o Tyle rzeczy moglabym zrobic a czuje sie calkowicie odretwiala :o Tylko spie, czytam... spie, czytam :o Mowiac o czytaniu - wlasnie skonczylam "Swiat wedlug Garpa" i zaraz zabieram sie za nowa ksiazke. :) W Polce chce sobie zamowic kilka nowych ksiazek? Czy polecacie cos ciekawego? :) Nesoxochi, ja tez mam urodziny latem, lubie lato, ale tych upalow mam juz powyzej dziurek w nosie... grrrr... Na razie nie moge wydrukowac zawiadomien - S. juz od tygodnia ma podlaczyc drukarke i nie moze :o Przez ten swoj nowy komputer jest stracony dla swiata 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot ja lubie upaly pod warunkiem : miska lodow, zimny napoj, kocy i leniwe wylegiwanie sie :) a nie jak trzeba siedziec w robocie :( no ale coz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot>>> podzielam w pelni Twoje zdanie na temat upalow! Ja ich nie znosze, a szczegolnie, jak jest tak duszno, ze nie ma czym oddychac. Nic nie moge robic wtedy, na niczym sie skupic, jakbym miala sie uczyc, to bym zwariowala chyba! Tylko laze z kata w kat i marudze;) W lecie prawie codzien spie po poludniu, nawet nie wiem, co mnie tak meczy, dzis np. spalam 2 godziny i LEDWO wstalam! Masakra... A moj kochany mieszka pod dachem, wiec to dopiero bedzie! Juz planuje kupic wielki wentylator;) Arbuz zimny orzezwia (ja za melona moglabym zabic hehe!) :) Trzymaj sie:) Ja \"cos tam\" ucze sie jakby do obrony;) Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy mi cos na maila wysylalyscie, w kazdym razie nic nie dotarlo... Wy tak o wedlince, a ja mysle, zeby moj kochany ser bialy wziac. Hmmm...bedziemy jechac po poludniu do wieczora autem. Moze klima pomoze i nie stechnie ten ser, jak myslicie???:) Mayenka>>> wsylalam fotki:) Pozdraiwam Was wszystkich goraco (a co niektorych trosze chlodniej wraz z przyjemna bryza morska;) )!!! Jeszcze tydzien Bossszzzee...(yupi!) :D GNU>>> wo bit du??? Hop hooop:) Pewnie zabiegana. Cmok🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyszlam z wanny - zimna woda dziala ozezwiajaco; ciekawe czy na dlugo? :) Nesoxochi - wydaje mi sie, ze upaly tutaj na poludniu Francji i upaly w Anglii to troche dwie rozne rzeczy! :o :) Spatzek - podeslalam Ci foty :) I widze, ze tez jestes fanka bialego sera - kurcze, ja bym sie dala za kawalek takiego ogolic ;):D Uwielbiam, kocham do nieprzytomnosci :D Ja juz nie raz przewozilam twarog w siatce izotermicznej latem - i nic sie nie stalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Wam z calego serca tych upalow :0 Ja od niedawna mieszkam w miejescu, gdzie taka pogoda jest zadkoscia, chociaz w ostatnim tygodniu tez bylo kilka dni podlej trzydziestukilkowstopniowej duchoty :P Ogolnie jednak mamy lato na schwal: 20-25 stopni, slonko i wiaterek. Ale placimy za to zima - baaaardzo dluga i dokuczliwa :P Jejciu, jakby ktos mogl za mnie trzymac kciuki, to bardzo prosze ... Wyslalam dzis strasznie powazna oferte pracy i co prawda nie powinnam sie ludzic, ale moze jednak... A ja z Polski wiozlam kielbase do Stanikow i wcale jej nie ubylo na urodzie :D Krakowska, suchutka, niebianska rozkosz podniebienia :D Fakt, ze bylo wtedy jeszcze wiosennie, nie upalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! ;) Chyba ta nasza Kafeteria nie za bardzo mnie lubie.. Beee... W niedziele nameczylam sie nad wpisem, probowalam chyba z 5-6 razy go wyslac, ale nici z tego... Nie rozumiem... :( A wiec skopiowalam wypowiedz i wysylam wam ja teraz... ;) Hejka kochani! 🌻 Jak zwykle wpadam tylko na chwilke, ale od wtorku sie poprawie... ;) Squirley 🌻 👄 👄 👄 🌻 S T O L A T !!! 🌻 👄 👄 👄 Spedzilas urodzinki w iscie bajecznych warunkach... Superusko... ;) GNU 🌻 Gratuluje ukonczenia studiow! 👄 🌻 👄 Spatzek 🌻 Witaj na topiku! ;) Widze, ze ty rowniez po filologii, mozemy podac sobie reke, hehe... ;) Ja jestem nauczycielka hiszpanskiego i francuskiego, a studia ukonczylam w Niemczech, w Bochum... A teraz przebywam w USA, w Seattle, juz prawie 3 miechy, przylecialam oczywiscie... za mezem, tak jak wiekszosc z nas, jak juz wpomniala Gnu... Jutro przychodza do nas moje dwie kolezanki z kursu, Japonki, najpierw idziemy do miasta poszalec ;) a wieczorkiem jemy kolacje u nas... Ciekawa jestem, czy bedzie im smakowac... Moj L przygotowal piers kurczaka w sosie \"mole\" (taki czekoladowo-pikantny, uwielbiam! mniam mniam...), do tego zrobie jutro salatka z roznych rodzajow salalat, a na deser bedzie szarlotka (ta z przepisu naszej Marzenusi... ;) ), ktora upieklam z razowej maki... Nie jestem pewna, czy wyszla... No i chyba popijemy czerwonym winkiem... To nasi pierwsi goscie, wiec trzeba to uczcic... ;) A pierwsi dlatego, ze dopiero od tygodnia mamy stol w kuchni, predzej jedlismy \"na kolanach\", hehe... Margot 🌻 Alez bajeczne zdjecia! Slicznie tam u ciebie! Tak romantycznie... ;) Ach... :) Dzis rano rozmawialismy z przyjacielem mojego L, ktory wlasnie przeprowadzil sie na kilka miesiecy z Montrealu do Toulouse, dostal tam prace w Airbusie... I tak nam sie zebralo na wspomnienia... :) A teraz jeszcze zobaczylam twoje zdjecia... Dzieki... ;) Ach, musze sie wam pochwalic: w piatek skonczylam intensywny kurs angielskiego - z wyroznieniem! Ale sie ucieszylam! ;) Ciumki dla reszty naszego grona... 👄 Spadam w wyrko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! ;) Chyba ta nasza Kafeteria nie za bardzo mnie lubi.. Beee... W niedziele nameczylam sie nad wpisem, probowalam chyba z 5-6 razy go wyslac, ale nici z tego... Nie rozumiem... :( A wiec skopiowalam wypowiedz i wysylam wam ja teraz... ;) Hejka kochani! 🌻 Jak zwykle wpadam tylko na chwilke, ale od wtorku sie poprawie... ;) Squirley 🌻 👄 👄 👄 🌻 S T O L A T !!! 🌻 👄 👄 👄 Spedzilas urodzinki w iscie bajecznych warunkach... Superusko... ;) GNU 🌻 Gratuluje ukonczenia studiow! 👄 🌻 👄 Spatzek 🌻 Witaj na topiku! ;) Widze, ze ty rowniez po filologii, mozemy podac sobie reke, hehe... ;) Ja jestem nauczycielka hiszpanskiego i francuskiego, a studia ukonczylam w Niemczech, w Bochum... A teraz przebywam w USA, w Seattle, juz prawie 3 miechy, przylecialam oczywiscie... za mezem, tak jak wiekszosc z nas, jak juz wpomniala Gnu... Jutro przychodza do nas moje dwie kolezanki z kursu, Japonki, najpierw idziemy do miasta poszalec ;) a wieczorkiem jemy kolacje u nas... Ciekawa jestem, czy bedzie im smakowac... Moj L przygotowal piers kurczaka w sosie \"mole\" (taki czekoladowo-pikantny, uwielbiam! mniam mniam...), do tego zrobie jutro salatka z roznych rodzajow salalat, a na deser bedzie szarlotka (ta z przepisu naszej Marzenusi... ;) ), ktora upieklam z razowej maki... Nie jestem pewna, czy wyszla... No i chyba popijemy czerwonym winkiem... To nasi pierwsi goscie, wiec trzeba to uczcic... ;) A pierwsi dlatego, ze dopiero od tygodnia mamy stol w kuchni, predzej jedlismy \"na kolanach\", hehe... Margot 🌻 Alez bajeczne zdjecia! Slicznie tam u ciebie! Tak romantycznie... ;) Ach... :) Dzis rano rozmawialismy z przyjacielem mojego L, ktory wlasnie przeprowadzil sie na kilka miesiecy z Montrealu do Toulouse, dostal tam prace w Airbusie... I tak nam sie zebralo na wspomnienia... :) A teraz jeszcze zobaczylam twoje zdjecia... Dzieki... ;) Ach, musze sie wam pochwalic: w piatek skonczylam intensywny kurs angielskiego - z wyroznieniem! Ale sie ucieszylam! ;) Ciumki dla reszty naszego grona... 👄 Spadam w wyrko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka - moje kciuki masz :classic_cool: Trzymam bardzo mocno! Przydaloby sie jeszcze, zeby kokus mocno potrzymal swoje :D :) Xana - kongratulejszyn :D Z wyroznieniem... mmmm :classic_cool:Ciesze sie, ze zdjecia Ci sie podobaly. :) Jestem bardzo przywiazana do tego miejsca! :) I z kontem nadal sa przeboje! S. wlasnie dzwonil, ze nadal nie moze wyciagnac gotowki! 😡 Chyba trzeba bedzie zmienic bank! To jakas paranoja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot>>> Alez tam u was slicznie...:) Super po prostu. Juz myslalam, ze jako jedyna nie jestem blondynka w naszym gronie hihi:D Baaardzo mlodziutko wygladasz!;) Dzieki za fotki:) To u Ciebie tez 40 stopni??? Chryste... Nie nerwuj sie tak na ten bank, pewnie wreszcie sie wszystko wyklaruje! Musi:) Bagatelka>>> Jejciu, dostalam fotki, ale za nic w swiecie nie daja sie otworzyc! Ani jedna:( Nigdy cos takiego mi sie nie zdarzylo na wp... Zazdroszcze Ci, ze masz takie fajne temperaturki w lecie...ufff.... Krakowska sucha the best! i ten kminek...mniam mniam:) Trzymam kciuki za ta prace!!! Dosz rode i bydzie dobrze:D Mayenka>>> jeszcze troszke i bedziesz miec wakacje:) I decyzje dobra tez podejmiesz na pewno odnosnie studiow! I juz za miesiac do Polski lecisz:):) To dopiero bedzie super!;) Czekam na zdjatka od Ciebie- moje dostalas? Neso>>> Ty wciaz walczysz na smierc i zycie z mrowkami!:) Pewnie juz ich prawie nie ma po Twoich dzialaniach hehe! Juz wyemigrowaly w dalekie kraje, bo same pewnie maja juz dosc hihi. A bestie wscibskie to to sa, fakt. Do tego 40 w cieniu... Leela>>>ogladalam fotki:) Cala kolekcja:) Nice nice. Na pewno mialas fajny wolny dzionek:) Xana>>>gratuluje wyroznienia!:) Kolejna pani filolog. I teraz w USA wyladowalas:) Jakie to zycie dzis multikulturalne :francuski i hiszpanski w Niemczech, a teraz zycie w USA. Swietnie:) Mowisz, sos czekoladowo-pikantny do kurczaka- to naprawde smakuje??? :D Az ciekawa jestem, czy moje wrazliwe podniebienie daloby rade hihi. A wiecie, co mi sie tak nasuwa na mysl? Jak to sie dzieje, ze to wlasnie my KOBIETY decydujemy sie tak radykalnie w imie milosci i opuszczamy kraj??? Przynajmniej na tym forum to widac. Czyzby to wlasnie do naszej pieknej plci swiat nalezal hihi??:D Spijcie dobrze wszyscy! Buziakow sto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj byly upaly byly, 40 w cieniu, nie wiem czy rekordy. Tutaj rejon wschodniej anglii jest dosc cieply i niedeszczowy. A mrowki, :) coraz mniej ich, juz prawie nie laza aczkolwiek dalej jestem czuja, robie im trujace jedzonko, zra jak glupie i zdychaja pewnie :). teraz sie biore za ogrod, tez je wytepie z tamtad :) nie lubie robactwa :). Niech sobie sa ale z dala ode mnie :) Plecy mi spalilo i skora mi juz zchodzi :( ale pod spodem tez jest brazowa :) No pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek-nie dostalam:-( Wiec podaje jeszcze raz adres marzenka@gmail.com A co do studiow to sie ciagle wacham. Wprawdzie to jest roczny program, ale wlasnie koncze uniwerek Filologia Angielska i Tesol i sie zastanawiam wciaz czy isc od razu czy moze poczekac. Juz sie zdecyduje w tym tygodniu, ech. Bagatelka-trzymam kciuki!!!Uchyl rabka tajmnicy, co to za praca? Moj M czeka tez na dopowiedz, bo w piatek byl na interview do ogromnej firmy ale mowi ze szkoda mu troche tej pracy zostawic. GNU-czekam na zdjecia Margot-wysle wkrotce moje po srodzie.Co do bialego sera to ja wlasnie zmarnowalam pol kostki, bo jakos nie za bardzo mi sie chcialo go jesc:-) Xana-to kiedy bedziesz w TO? :-) Dla wszystkich buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×