Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

:) LAIO - czyzbys to ty byl GAUCHO? Czy w Polsce nastapily wielkie zmiany? Nie wiem kiedy wychales i jaka Polske pamietasz... Na pewno duzo rzeczy sie zmienilo, w ogole Polska bardzo sie zmienia... Po trzech latach za kazdym razem jak wracam, to zawsze dostrzegam roznice! A bandyctwo bylo zawsze... czy duze? Tam jeszcze nikt mnie nigdy nie okradl a tutaj juz dwa razy, wiec punkt widzenia jak zawsze zalezy od punktu siedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra
Tez tak mysle ze prownsja i te Alpy poludniowe to sa dobre miejsca na wypoczynek dobry.musze wiec wiecej sie dowiedziec na temat tych reyonow.Jak co to bede pisac gdzie sie wibiore wreszcie. Dzieki Margot,Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja :-) a gdzie Ty mieszkasz ? Z tego co znajmomi mi mowia przez telefon to straszne bandyctwo w Polsce. Ponoc strach nawet jechac pociagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Alexandra - zajrzyj sobie na strone regionu PACA, polecam zdecydowanie departamenty alpejskie, mniej turystow niz nad morzem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) GAUCHO - mieszkam na poludniu Francji, podnoze Alp, Prowansja :) Pociagami to faktycznie strach jechac... szczegolnie na rzadko uczeszczanych liniach! Trzeba zachowac ostroznosc! Jak dlugo jestes poza krajem? I w ogole co porabiasz az w Brazylii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 15 lat poza krajem , niestety niezbyt czesto tam przyjezdzam. teraz sie wybieram na 2 miesiace i chcialbym nieco pozwiedzac stare miejsca, nieco powspominac bo nastepny pobyt w Polsce pewno znowu za kilka dobrych latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) GAUCHO - 15 lat to ladny kawal czasu! Na pewno zauwazysz bardzo duzo zmian, ale mam nadzieje, ze odczucia z nimi zwiazane beda jak najbardziej pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile:)zalatana jestem Spatzek - wielkie gratulki:) podeslij zdjecia koniecznie Marzenusia:) super, ja tez juz jezdze sama ale na razie swojego nie mam i musze troche poczekac:) brawo! jutro jedziemy na spotkanie polakow tu w kencie:) ma byc piknik mam nadzieje ze bedzie fajnie:) wyglada na to ze sporo nas tu jest, zobaczymy buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis niedziela :D Padl moj laptop - Windows nie chce sie ladowac - pierwszy raz mi sie cos takiego zadrzylo! :o Wczesniej nie mialam z nim praktycznie zadnych problemow... No coz, S. jak w koncu wstanie, to bedzie zerknac, cos sie dzieje! W ogole smiac mi sie chce! Ostatnio, to znaczy juz dobry miesiac temu, przemeblowalismy troche nasza sypialnie! Przestawilismy m.in. nasze lozko i z przyczyn praktycznych spimy teraz po innych jego stronach! I od tamtego czasu S. zamiast rano wylaczac budzik, probuje wylaczyc mnie ;):D:D:D I dzisiaj znowu rano packal mnie po glowie ;):D Do czegos to doszlo :P:D :) siobhan - milego piknikowania z Polonia :D Pozdrawiam wszsytkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem dlaczego padl mi laptop - zlapalam wirusa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!:) na chwilke tylko wpadam, bieganina okrutna.. Spatzek 🌻 jak obrona poszla? trzymalam kciuki:) a w piatek kolezanki moje zorganizowaly mi potajemnie wieczor panienski:-D bylo git!:) zmykam, uscieski dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszyscy :) No tak u mnie slonca nie ma :) znowu ktos podkradl :) Ostanio odkrywam intesywnie uroki angielskich pubow :) no i szkole przy tym tez i slownictwo :) Pozrawiam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga83
no hej lina ,ty stuttgart a ja jego okolice odezwij sie jak bedziesz miala okazje na e maila aga turek2000@wp.pl a i pozdrowienia dla wszystkich z okolic stuttgartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieciaki. Mialam super weekend:-) jak pewnie wiekszosc z was. Wyslalam zdjecia. Xana-napisalam e-mail, przepraszam ze tak pozno. Podjelam decyzje-na razie nie ide na college. Przepracuje 2 lata i skladam na MBA:-) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Juz mamy moja przyjaciolke w domu! :D Mielismy wczoraj troche drobnych przygod :o ale wszystko szczesliwie sie skonczylo! :D Kielbasa krakowska i kabanosy tez dojechaly w nienaruszonym stanie ;):D Wiec tylko sie cieszyc :D Teraz korzystam z chwili, ze J. jeszcze spi i skladam Wam sprawozdanie ;):D Moj laptop padl... :o Przedwczoraj zlapal jakiegos wirusa, ktory w ogole nie pozwalal sie zaladowac systemowi :o Na szczescie mam w domu pasjonata komputerowego, wiec jest szansa, ze uda mi sie odzyskac dane, inaczej bede ugotowana :o :) GNU - to ci niespodzianke przyjaciolki sprawily :D :) mayenka - dziekuje za zdjecia! Obejrzalam tylko ich czesc, bo cos dlugo sie sciagaly! Spobuje pozniej! Ale po tych kilka, co widzialam, musze stwierdzic poraz ktorys, ze wygladasz super :D Gratuluje podjecia decyzji! :) Mysle, ze to bardzo dobry wybor :) No nic, zmykam sie! Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wirusy, znam to :) jako informatyk mam z nimi niestety doczyniena, ale osobiscie zandego (tfu tfu) do tej pory na swoim kompie nie mialam. Moj komp jest jak twierdza zabezpieczony ze wszystkich stron :). A na wirusy najlepszy jest albo Norton Antyvir (w stanie czuwania caly czas) albo AVG Anti Virus tez oczywiscie w stanie uaktywnionym najlepiej. Co prawda to spowalnia troszke system ale lepiej to niz lapac co chwile jakies paskudztwo i ryzykowac utrata danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nesoxochi - i nasze kompy tez sa swietnie zabezpieczone, ale ja niestety jestem laikiem i po prostu autoryzowalam zawirusowana strone :o Ech, no coz - kazdemu moze sie zdarzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - jak zwykle po pieknym weekendzie. Oh te weekendy, to jeden piekniejszy od drugiego! Przebalowalismy na dwoch grillach, popluskalismy sie w jeziorze i basenie kolegi, zjedlismy pierogi od mojej mamy i najpyszniejsze \"Zwiebelrostbraten\" na swiecie autorstwa mamy M., tone lodow i dwa truskawkowe milkshake`i..., przespalismy pol niedzieli na lezakach w ogrodku... i ZERO sportu! nie do wiary! Uwielbiam te weekendy poza miastem! do tego M. wyciaga zawsze swojego starego Landrovera cabrio albo motor i szalejemy tymi pojazdami po okolicy! Od czwartku siedze znowu w Starnbergu... eh, zyc nie umierac. Slonko nam dzisiaj przyswieca i od samego rana zaluje, ze nie wzielam sobie z M. dzisiaj urlopu! Ach tem moj mezczyzna mnie dzisiaj znowu rozczulil! Rano musialam wczesniej jechac do Monachium niz on, wiec sobie mogl dluzej pospac i jak wychodzilam, to wlasnie wstawal. Ja mialam ciezka wielka torbe przy sobie i on nie bardzo mogl pomoc mi ja zniesc do auta... wiec zadzwonil do mnie do biura, by mnie jeszcze raz przeprosic, ze mi nie pomogl! Hi hi hi jakie to mile! Ogladalyscie w sobote koncerty Live8live? oddalyscie glosy? Ja ogladajac te koncerty mialam lzy w oczach... szczegolnie widzac Pet Shop Boys w Moskwie z utworem \"go west\"... kto by pomyslal... zdiec Wam jeszcze nie wyslalam.. tak samo nie mam jeszcze moich czarnowlosych fotek, mimo ze juz sporo napstrykano, ale na obcych aparatach. wracam do prycy i w przerwach cytam pilnie wasze posty - jeszcze sie wiec odezwe... pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam Wam zdiecia. Stare obiecane fotki z przejscia kanionem i z podniebnych wojazy Antonowem... ehh piszecie o laptopkach i kartach wireless- marzenie scietej glowy! jeju, jak ja bym taki laptop chciala! moze kiedys sie dorobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj balowalam na grilu u znajomych, swietnie sie bawilam, dzis jestemy zaproszeni na jacht i na fajerwerki a jutro znow do pracy blee;-) co do laptopa, to ja sobie nie wyobrazam juz jak to jest odrabiac lekcje przy biurku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zdjecia:) Naneczka antonow no no przypomnialy mi sie czasy dziecinstwa latalam z ojcem bo pracowal w zakladach lotniczych:))) super bylo zwlaszcza jak pilot bawil sie i robil rozne ewolucje:))) co do laptopa ja tez przyznaje sie jestem z nim goraco zaprzyjaziona wireless na razie nie mam ale myslimy o tym...daleka przyszlosc pewnie:)a fajnie byloby boby mozna bylo np do ogrodka sobie wziac:))) jay calkowicie sie z toba zgadzam..poniedzialek buuu zeby tak zawsze byl tylko weekend;) my bylismy na spotkaniu polakow bylo nawet fajnie byl basen i wielki ogrod z lasem a do tego ognisko:))) w sobote jezdzilismy i ogladalismy domki mamy pare typow ale...jeden za ciemny inny znow za daleko albo my takie marudy albo tak trudno znalezc idealnego a to tak powazna decyzja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! wlasnie swiacio u nas sloneczko, az tu nagle w przeciagu 15 minut zaciagnely CZARNE hmury i niesamowite wietrzysko... zrobilo sie ZUPELNIE ciemno! to nie zart! w biurach pozapalalismy swiatla i czekamy co sie stanie... koniec swiata... nie widac nawet skrawka jasnego nieba i temperatura spada normalnie w oczach! ale widowisko! nie wiem jak dojde do auta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak naneczka, juz wiem kto mi ukradl slonko ;) no :) oddawac ;) ja tez chce wkoncu :) A u mnie znowu nowy tydzien, praca i wogole, uwielbiam weekend :) mozna leniuchowac ile sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nex - u mnie ciagle czarno! zero sloneczka, poszlo do Ciebie! tja niestety praca praca i nauka (musze sie uczyc bo mam egzamin z teorii nurkowania w czwartek) ehh! tez juz czekam na kolejny weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnei takie ukropy, ze wilgotnosc powietrza golym okiem widac (taka mgielka, ktora siada na czlowieku jak tylko wyjdzie z domu) hehe, dzisiaj paraduje w bikini i pewnei juz tak zostanie, kremik 50 nalozony, wiec sie za bardzo nie nadpale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jay. ale Ci fajnie! a u nas cisnienie skacze, wiec glowa mnie boli strrrraaasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplo:) No, to juz prawie po wszystkim. Obroniona jestem, opilismy i obtanczylismy to na maxa;) Bylo generalnie superczadowo! Nawet na akordeonie gralam:o, mimo iz wcale nie umiem hihi...Sasiedzi jednak nie narzekali, a darlismy sie w nieboglosy spiewajac Edyte Geppert:D ... Teraz mam tez kociol, bo musze sie szybko pakowac. Juz jutro w nocy moje kochanie do mnie wyjezdza! :):):):):):):) Takze mysle, ze odezwe sie w weekend juz w Deutschland. Musze tam najpierw na nowo zainstalowac Internet. Ale dam rade;) A wyjezdzam stad w czwartek. Wlasnie z siostra po 3 pozegnalne wsciekle psy wypilam :( Ale za dwa miesiace juz przyjade do domu, wiec szybko zleci. GNU, ja nie wiem, ale moj uniwersytet jest jakis zacofany!:o Nikt tam nie ma pojecia, jak zrobic, zebysmy mieli tez dyplom po niemiecku! Pani z dziekanatu ma sie wywiedziec jeszcze u dziekana, ale ja juz trace nadzieje:( Przeciez kazda uczelnia to stosuje do czorta! Tak to jest z ta biurokracja... Jak sobie pomysle, ze mam placic krocie za tlumaczenie tego dyplomu, a normalnie powinnam dostac takowy z uczelni, to mnie diabli biora.Ale moze da sie to jeszcze zalatwic. W sumie to nie wiem, dokad jeszcze z tym isc... Dzieki wszystkim za gratulacje:):):) Az mi sie samej wierzyc nie chce, ze jestem juz magistrem!:) 5 lat minelo nie wiem kiedy...:( Teraz czas na dorosle zycie hihi;) Naneczka, Mayenka>>>dzieki za fotki!:):) Jutro postaram sie odezwac! Mam nadzieje, ze sie wyrobie jakos i o niczym nie zapomne waznym przy wyjezdzie! Pozdrawiam Was wszystkich goraco!!!:) U mnie upal....bleee...moglabym Tobie oddac to slonce z checia:D Buzki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplo:) No, to juz prawie po wszystkim. Obroniona jestem, opilismy i obtanczylismy to na maxa;) Bylo generalnie superczadowo! Nawet na akordeonie gralam:o, mimo iz wcale nie umiem hihi...Sasiedzi jednak nie narzekali, a darlismy sie w nieboglosy spiewajac Edyte Geppert:D ... Teraz mam tez kociol, bo musze sie szybko pakowac. Juz jutro w nocy moje kochanie do mnie wyjezdza! :):):):):):):) Takze mysle, ze odezwe sie w weekend juz w Deutschland. Musze tam najpierw na nowo zainstalowac Internet. Ale dam rade;) A wyjezdzam stad w czwartek. Wlasnie z siostra po 3 pozegnalne wsciekle psy wypilam :( Ale za dwa miesiace juz przyjade do domu, wiec szybko zleci. GNU, ja nie wiem, ale moj uniwersytet jest jakis zacofany!:o Nikt tam nie ma pojecia, jak zrobic, zebysmy mieli tez dyplom po niemiecku! Pani z dziekanatu ma sie wywiedziec jeszcze u dziekana, ale ja juz trace nadzieje:( Przeciez kazda uczelnia to stosuje do czorta! Tak to jest z ta biurokracja... Jak sobie pomysle, ze mam placic krocie za tlumaczenie tego dyplomu, a normalnie powinnam dostac takowy z uczelni, to mnie diabli biora.Ale moze da sie to jeszcze zalatwic. W sumie to nie wiem, dokad jeszcze z tym isc... Dzieki wszystkim za gratulacje:):):) Az mi sie samej wierzyc nie chce, ze jestem juz magistrem!:) 5 lat minelo nie wiem kiedy...:( Teraz czas na dorosle zycie hihi;) Naneczka, Mayenka>>>dzieki za fotki!:):) Jutro postaram sie odezwac! Mam nadzieje, ze sie wyrobie jakos i o niczym nie zapomne waznym przy wyjezdzie! Pozdrawiam Was wszystkich goraco!!!:) U mnie upal....bleee...moglabym Tobie oddac to slonce z checia:D Buzki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay no tak, to juz wiem kto mi zabral slonce ;) oddawaj:) Ja tez chce :) ufff, pogoda tuaj okropna, w polarze musze chodzic no. no papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×