Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Ja również pozdrawiam Was gorąco z Belgii :):) Teraz będę tu częściej zaglądać ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne pozegnalne spotkanie zez najomymi za mna. wezka sie w oku kreci.... Moze ich jeszcze zobacze, bo mieszkaja we Wszawie, wiec mam nadzieje przyjada pozegnac mnie na Chopina (wiecie, ze Okecie sie teraz naywa lotniskiem im Chopina?) Esja 🌻 niesamowite zdjecia! cudne po prostu! wow, 182 wzrostu? to ja przy Tobie jak krasnalek bym wygladala z moimi ledwo 159cm..:) Kokusiu 🌻 tak, monitorek zostawiam, gdziez ja bym go spakowala:) ale komp zabieram, tzn wszystkie wnetrznosci. rozkrece go i zabiore calosc w czesciach, bez obudowy, gdyz mam wszytstko nowiutkie. szcegolnie dysk twardy. jeszcze chyba porwe sie na zakup combo dvd przed wyjazdem, sa teraz tanie. Oczywiscie mam problem co zabrac, a czego nie.. ciuchy - wiadomo, trzeba. moje kochanie w kwietniu zabralo caly moj zimowy outfit, teraz wpakowalam mu ksiazki, slowniki etc, wszyttko co ciezkie. Mnostwo rzeczy bede musiala jednak zostawic.. duperelki jakies..moze w przyszlym roku je spakujemy.. tv i wieze zostawiam bratu.. ech.. latwo nie jest.. przy okazji robie generalne pozadki i wywalam rzeczy, ktore do tej pory zalegaly gdzies po szafkach i katach:) Spatzek 🌻 ano, widzialam dzis na tvn meteo, jakiez to ulewy w Niemczech macie.. a u nas nic.. chmury chodza, ale ani kropelka nie spadnie.. coz to za lato?! we wtorek (bo jutro swieto, wszystko pozamykane) ide kolejny raz na solarium, a co! slonka mi trzeba:) Piwonia 🌻 ano, wspomnienia sa najwazniejsze!:) AAniaaa i Eleo-Nora 🌻 witajcie na topiku1:) Zostancie z nami i napiszcie cos wiecej o sobie:) usciski dla wszytskich!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wstyd sie przyznac ale popilysmy wczoraj- gapa ja i kasia tak sie przypadkiem zdazylo ze dostalysmy niespodziewane zaproszenie na impreze- sami polacy, i pod wplywem impulsu po prostu powiedzialysmy -Tak. przed samym wyjazdem okazalo sie ze to urodziny!! wstapilysmy do sklepu po drodze kupilysmy spodniczke z trawy w komplecie z biustem z kokosowych skorupek, i okazalo sie ze to jeszcze imieniny- dokupilysmy drugi. po drodze stwierdzilysmy ze musimy takie miec ;-) no i party- bylo mieszane, nawet moj... byl szczesliwy bo poznal swoich krajanow, rozmowa toczyla sie po polsku , rosyjsku, czesku angielsku i wegiersku w sumie bylo zabawnie tyle ze kilkoro z nas pracowalo na rano nastepnego dnia, dlatego postanowilismy wrocic max o polnocy- hmmm plany planami a zycie swoja droga. wrocilismy o 3 a o 6 pobudka, niezbyt udany dzien... zadowolone jestesmy, mialysmy swietny czas tyle ze odzwyczailysmy sie od picia wodki. powiedzcie mi jedno za studenckich czasow niejedna wanne sie wypilo a teraz- szkoda mowic...szykujemy sie na nastepna ale nie za szybko ;-) bo z nas juz emerytki prawie ;-) zdjecia z kokosami przesle niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja i Spatzek - kto skrzynki sprawdza, zdjęcia Triskell w nich znajduje ;-) Spatzek - nie, nie wysłałaś mi jeszcze swoich, bardzo chętnie je dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gumisie! Witajcie 🖐️ Klikam o Was szybciutko! Jestem juz we Francji - dzisiaj daje sobie czas na nadrabianie zaleglosci, ktorych uzbieralo sie ho ho i troche! Poki co pozdrawiam wszystkich i sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaweczka
hej debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
eleo-nora---a z jakiej miejscowosci dokladnie , bo ja tez z tych okolic? A dlaczego chcesz po 5 latach wrocic? J a sobie nie wyobrazam teraz wrocic do Polski i znow wszystko od poczatku zaczynac. Pozdrawiam wszystkich za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata26
Pozdrawienia z Anglii - a dokladnie z Newcastle , poprzednio bylam rok w Cambridge i chwilunie w Londynie jednakze wiem ze ten kraj nie jest dla mnie jak i wogole obczyzna gdyz jak przeczytalam na forum nie tylko ja tesknie za ta szara polska - ale jakze prawdziwa, za sniegiem , za prawdziwymi swietami Bozego Narodzenia , za cala nasza tradycja i po prostu nasza polskoscia , a Anglii mam juz dosysc, chce tu jeszzce pobyc z pol roku i wracac do Polski a jesli zostalabym troszke dluzej to napewno nie tutaj lecz albo Szkocja albo cos innego ;) ....i jestem z samymi angolami:/ gdyz akurat w tej dzielnicy nie ma wogole polakow, w pracy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was goraco :D weekend mialam bardzo intensywny: w sobote bylismy na przyjeciu zareczynowym naszych znajomych, byla naprawde fajna atmosfera,a towarzystwo wszelkich narodowosci: polacy, anglicy, portugalczycy, wlosi... wytanczylam sie za wszystkie czasy :D a niedziele spedzilismy na plazy na BBQ zorganizowanym na pozegnanie jednej z moich kolezanek,ktora wyjezdza jutro do Australii oj tak to jest na Jersey - ledwie zdazysz sie z kims zaprzyjaznic a tu wyjazd, zaczynam sie powoli przyzwyczajac, ale lezki nam polecialy Triskell - ja tez poprosze zdjecia :D edytaga@interia.pl Margot - witaj :D jak sie czuje nasza mloda mezatka? 102, kokus, GNU, Spatzek, - pozdrawiam :D Esja - ja tez chce zdjecia :D Agata26 - witaj na topiku :D sciskam Was goraco i pozdrawaim serdecznie wszystkich zagladane wieczorkiem calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ech, alez sie dzis napracowalam. napisalam podanie do dziekana o wydanie poprawionych suplementow, poskanowalam suplement i nanioslam na nim poprawki (xero dzis nieczynne, bo swieto, wiec uzylam skanera jako kserokopierrke, hihihi;-) ) i napisalam jeszcze wykaz pomylek, coby bylo czytejniej. aha i upowaznienie dla mamy, coby wydali jej w dziekanacie poprawione suplementy, ufffffff... Jutro idziemy.. z mamusia, bo sie boje:) zartuje:) nie, nie zartuje. Mamusia idzie ze mna, zeby sie przy pani z dziakanatu podpisac na upowaznieniu, bo inaczej trzebaby biegac do notariusza. Spatzek 🌻 sorki, ze tak pozno odpisalam na esa:) ale poszedl na GG, wiec chyba Cie nie obudzil? 102 🌻 niezle poszaleliscie, widze:) ja sie tez od wodzi odzwyczailam (prawde mowiac, nigdy nie przepadalam za nia) Esja. 🌻 slonce, alez fajny felietonik!!!!! Wiecj, wiecej! masz talent, kobieto!:) Leela 🌻 rzeczywiscie intensywny weekend:) fajnie:) Agata26 🌻 witamy na topiku! Zagladaj do nas, lepiej Ci sie wtedy na duszy zrobi:) I uszka do gory nie daj sie! Kokus, Piwonia, Bagatelka, Margot, Triskell, Gapa, Squirley, Funkia, Akara, Amber, Elfiku, Jay, malutka_de, naneczka, haneczka, mayenka, Neso, simonka, Xana (mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam;-) ) ----> usciski i calusy 😘 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagatelka pograzona w smutku
Hej mile Ludziki :) Pozdrawiam Wam mocno i sciskam, raz wtam wszystkie nowe Osoby :) Nie mam dzis glowy do pisania, bo mi strasznie smutno :( Jacys zloczyncy ukradli moje autko, mojego pociesznego krecika :( :( :( Czuje sie prawie, jakby mi ktos umarl, a to autko to byla jedyna wartosciowa rzecz, ktorej sie kiedykolwiek dorobilam :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko - jakiś czas temu podobna rzecz przytrafiła się mojej znajomej z innego forum (dziewczyny z Kobiecej Polonii pewnie pamiętają posty Ulinhy na ten temat i to, jak wszystkie trzymałysmy kciuki). I po paru dniach autko znalazło się! Nie rozpaczaj jeszcze, może jacyś smarkacze ukradli, żeby sobie pojechać do sąsiedniego miasta i porzucą, jak im sie skończy benzyna? Wiem, że forumowe kciuki pomagają, więc mocno je trzymam, żeby i Twoje autko się znalazło. 🌻 Leela - zdjęcia zaraz wyślę :-) Uściski dla wszystkich 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko a moze towing Ci go zabral bo zle zaparkowalas albo moze nie tam gdzie trzeba ??? kiedys mialam podobna sytuacje z samochodem kolezanki, podjechalysmy do kawiarni na kawke, zaparkowalysmy tam gdzie zawsze, no i okazalo sie, ze od jakiegos czasu wyszla restryjca, ze w tym wlasnie miejscu juz nie wolno parkowac bo to jest miejsce prywatne ... po godzinie wyszlysmy z kawiarni a tam autka NIET !!!?? dopiero gdzies za jakimis galazkami dostrzeglysmy znak, na ktorym wszystko bylo opisane i $150.00 poszlo na marne buuuuuuuu :( glowa do gory, zycze Ci zeby sie odnalazlo cale i zdrowe !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Triskell i Piwonio za pocieszenie....:) Niestety ukradli mi go z wielopietrowego parkingu pod molem, uwierzycie? Zaparkowalam w calkowicie legalnym miejscu, nawet przeszukalam caly parking, potem zrobil to policjant na rowerze, potem spisali raport i powiedziali, ze beda szukac... Juz to widze :P Co gorsze, to sie stalo 150 mil od miejsca. w ktorym mieszkam i musielismy do domu wracac autobusem. Na towing miejski zadzwonie jutro, bo mogli zlodzieje go gdzies porzucic i zostal wlasnie tam scholowany (taka sytuacje mial niedawno moj brat). Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubezpieczenie mi za niego zwroci, ale najgorsze, ze ten model przestali produkowac w 2000r. a ja innego nie chce! BUUUUUU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj najllepszy Przyjaciel w Polsce popelnil samobojstwo,powiesil sie ......... Dlaczego?.............. (´)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - nie wiem, co powiedzieć, więc pozwól, że Cię po prostu mocno uscisnę. (((((ESJA)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko, biedulko :( mam jednak nadzieje, ze moze jeszcze sie znajdzie i trzymam kciuki! Esja, no to Ty rzeczywiscie wielka kobitka jestes :D a myslalam, ze nasza bagatelka najwyzsza :) ja zawsze chcialam miec z 5-10 cm wiecej... ale niestety ;) Witaj w domciu Margot! :D jak znajdziesz chwilke, to... siadaj i opowiadaj ;) Spatzek - ja juz nieraz glaskalam leoparda :) mam nawet jego fotki, jak rowniez tygrysa - \"Sultana\", ale ten sie nie daje jakos glaskac ;) Wbrew pozorom te wielkie kociaki bardzo miekkie futrko maja :D No nic, zmykam na razie, bo czas goni, pa! Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku! :D 😘 🌻 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Tak poczytalam sobie i stwierdzilam ze calkiem mily topik:) Ja osobiscie mieszkam w Holandii juz dosc dlugo wiec co do holendrow nie mam az tak milego zdania.Szczegolnie przytlaczaja mnie Turki , Marokanczycy.Nie jestem zadna rasistka bron Boze!!:))ale ich kultura za bardzo gryzie sie z nasza:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim, ale smutno sie zrobilo Esja - tule Cie mocno (´) pozdrawiam Was wszystkich calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym Wam serdecznie podziekowac za wszystkie slowa pocieszenia tu na forum ,jak i te wyslane mailem ,dziekuje Wam bardzo.Jestem bardzo rozbita i chyba potrzebuje czasu na oswojenie sie z tym przykrym wydarzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - bardzo mi przykro.. nie zrozumiesz nigdy dlaczego to zrobil.. mozesz tylko pogodzic sie z tym, ze Go juz nie ma, ale pozostanie w Twojej pamieci.. Bagatelka - z Twoim autkiem to tez bardzo przykra sprawa, widze, ze mialas do niego bardzo osobisty stosunek.. Jesli sie nie odnajdzie, to moze uda sie kupic ten sam model? Piec lat to jeszcze powinny byc na rynku. Odebralem zdjecia z zakladu, ale okazalo sie ze nie mam nic konkretnego do wyslania, wieczorem jeszcze raz przejrze i moze cos wybiore.. Jutro jade na koncowke zniw do tesciow, wroce w czwartek w nocy.. Witam nowe osoby, Pandore i Agate.. Dla wszystkich serdeczne pozdrowienia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno tu dzis:(:(:( Ale bedzie jeszcze lepiej, na pewno! Ja ide na spacer nad morze popstrykac pare fotek... Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie powiem tak...On wybral smierc ,i nie bede tego probowla zrozumiec ,bo sie nie da.Ja wybralam zycie i ide przez nie dalej. Za chwile musze zrobic kolacje Beniowi,prasowac powloczki na posciel,zamowic dentyste jutro rano.Za oknem pada,i nie wyjde sobie polazic dzisiaj. Wszystko musi wrocic do normy,ja tu jestem komus bardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Czytam i czytam i dobrnac do konca nie moge! Utknelam na 469 stronie i ruszyc dalej nie moge ;):D Chyba musze podniesc noge i powiedziec: moge? ;);) Nadal dochodze do siebie po podrozy, slubie, gosciach i calym balaganie ;) Jestem ciagle zmeczona i sypiam po 15-16. godzin na dobe... wliczajac to wszystkie sjesty ;) Naprawde jestem szczesliwa, ze w koncu moge pobyc troche sama... Od ponad poltora miesiaca nie bylo dnia, zebym mogla go spedzic tylko we wlasnym towarzystwie... Nawet nie wiecie jak bardzo mi tego brakowalo! Relacje ze slubu zdan juz niedlugo; wkrotce tez podesle zdjecia (musze je tylo zmniejszyc) - miejcie wiec skrzynki puste w pogotowiu ;):D Bagatlko ❤️ - bardzo przykro mi z powodu samochodu... nie trac nadzei, moze jeszcze sie odnajdzie ❤️ Esja - dzielna dziewczynko, trzymaj sie ❤️ Pozdrawiam wszystkich i wracam do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja>>>> Jestes nawet BARDZO potrzebna na tym swiecie!:) Margot>>>> Nio, Pani Mezatko? Pewnie milusio jest:) Czekam na relacje ze slubu i reszty (nocy poslubnej tez hehe:P)! No i na fotki, duzo fotek!!!:) Oj, tego czytania to Ci jeszcze zostalo... Ja sobie czekam na mego Miska, jeszcze bidny pracuje:( Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka>>> Wspolczuje... A to dupki zoledne sie na Twoje autko zawzieli!:O Na pewno znajdziesz takie jeszcze:) Glowka do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×